Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre ceea ce spune Elena Carstea:'barbatii sunt niste mitocani"??

as vrea sa aud tare mult parerea voastra fetelor!!!va pup
aurrorandreea
Postat pe 15 August 2008 22:19
bineinteles ca am o parere proasta...ca despre toate parerile Elenei Carstea in domeniu. e o frustrata...barbati sunt si tatii si sotii nostri.un singur lucru e bun in chestia asta... mai uita lumea de topicul cu "barbatii sunt porci".

Postat pe 15 August 2008 22:42
sunt de accord cu tine dar si femeia asta e proasta rau!!!daca ea a suferit din dragoste nu inseamna ca toti sunt la fel!adica exista femei care sunt extraordinar de fericite alaturi de sotii lor si exact cum ai spus tu daca mai ai si copii cu el atunci nu trebuie sa vb urat despre ei orice ar face.uite parintii mai s-au despartit cand eu eram mica.niciodata nu am auzit certuri in casa nu stiam ca se cearta.ei discutau totdeauna cand eram la joaca sau la scoala dar niciodata de fata cu mine.dupa ce s-au despartit toata lumea ma intreba pe mine de ce s-au despartit dar eu plangeam ca nu stiam ce sa le zic..nici eu nu stiam.mama mea nu vb niciodata urat despre tata nu imi spune ca a facut intr-un fel sau altul,iar tata imi spune ca o respecta pe mama deoarece ea este mama copiilor lui si respectul lui fata de mama e sfant.
aurrorandreea
Postat pe 16 August 2008 12:34
eeeehhe..hai ca era unul deschis cu " barbatii sunt porci" acum altul cu " barbatii sunt mitocani" oare care va fii next ...si tot despre barbati?? oare de ce trebuie sa aducem jigniri tot timpul la adresa barbatilor...femeile se cred prea destepte si inteligente...partea rea a femeilor nu este vazuta???

iar pentru cea care a deschis topicul acesta poti sa afisezi aici cuvintele care le-a spus Elena Carstea si unde a spus asta???





poate cineva sa raspunda....

Postat pe 16 August 2008 12:46
am avansat.
de la porc la mitocan. ce urmeaza? barbati , niste animalutze simpatice de casa!?

Postat pe 16 August 2008 12:47
De la: mafia_nr1, la data 2008-08-16 12:46:05eeeehhe..hai ca era unul deschis cu " barbatii sunt porci" acum altul cu " barbatii sunt mitocani" oare care va fii next ...si tot despre barbati?? oare de ce trebuie sa aducem jigniri tot timpul la adresa barbatilor...femeile se cred prea destepte si inteligente...partea rea a femeilor nu este vazuta???

iar pentru cea care a deschis topicul acesta poti sa afisezi aici cuvintele care le-a spus Elena Carstea si unde a spus asta???





poate cineva sa raspunda....


iris_4_ever
Postat pe 16 August 2008 13:43
De la: geo32, la data 2008-08-16 12:47:03am avansat.
de la porc la mitocan. ce urmeaza? barbati , niste animalutze simpatice de casa!?

ai vrea tu pisoias...

Postat pe 16 August 2008 14:33
miauuuuuuu!

Postat pe 16 August 2008 14:55
UNEORI SUNT SI MITOCANI DAR DEPINDE DE CINE II OBSERVA SI II SUPORTA?SI MAI ALES DE CE? PTR.CA EU CUNOSC SI CAZURI DE FEMEI FFF INDRAGOSTITE DE ASTFEL DE BARBATI ASTFEL INCURAJANDU-I SA FIE ASTFEL.
s_sanitasif
Postat pe 16 August 2008 15:09
pai mai exista si masochiste pe fata pamantului...nu te pui cu placerea omului...
GEO, stai la coada.. acum alint motanul de-acasa..

Postat pe 16 August 2008 16:12
De la: inocica, la data 2008-08-15 22:42:11bineinteles ca am o parere proasta...ca despre toate parerile Elenei Carstea in domeniu. e o frustrata...barbati sunt si tatii si sotii nostri.un singur lucru e bun in chestia asta... mai uita lumea de topicul cu "barbatii sunt porci".

Pai si ce e asa rau in faptul ca e "o frustrata" cum zici tu?....Bravo tie daca tu esti "o implinita"....dar mai suntem si femei frustrate pe lume si nu cred ca din vina noastra(si eu sunt una dintre ele!)...din cauza lor sunt asa....niste magarusi cu totii!...nu prea buni de nimic....Hi hi!

Postat pe 16 August 2008 19:28
nu am spus ca ar fi un lucru bun sau rau sa fii frustrata. toata lumea are sau a avut frustrari. depinde doar de cum stii sa le depasesti...da, acum sunt implinita dar nu iti inchipui ca viata mea a fost roz intotdeauna... ideea era sa nu generalizam.

Postat pe 16 August 2008 19:35
este f tare frate si foarte adevarat in acelasi timp, daca analizezi 20 de ani din viata unui barbat,19 ani si jumatate iti va arata ca a fost un mitocan iar jumatate de an din cei 20 ca a fost inifernt la tot ce sa intamplat in jurul lui.
gerogianaz
Postat pe 18 August 2008 21:20
De la: aurrorandreea, la data 2008-08-15 22:19:47as vrea sa aud tare mult parerea voastra fetelor!!!va pup


are perfecta dreptate. barbatii sunt egoisti si nesimtiti. nu am intalnit specimen elegant si educat. nici ca prieten nici ca ruda, nici ca si cunostinta. cel putin la noi in tara barbatii au o mare trasatura comuna: marlania. aaa, ca unii sunt marlani pur-sange si altii mai scapa cateodata o gafa... e deja alta discutie.
Luan4
Postat pe 18 August 2008 22:16
sa inteleg ca voi va veti calugari?! ca de maritat cu mitocanii nu se pune problema...

Postat pe 18 August 2008 22:41
Are perfecta dreptate!!!!
blindgirl
Postat pe 18 August 2008 22:43
eu cred ca se exagereaza cu acea bine cunoscuta replica a Elenei Carstea...a zis si femeie asta intr`un context , o fi fost un pic suparata atunci sau poate a zis in gluma...Cred ca nici ea nu crede asta , ca barbatii sunt mitocani...detest generalizarile , sunt oameni si oameni...
Kittynelle
Postat pe 19 August 2008 13:21
De la: blindgirl, la data 2008-08-18 22:43:36Are perfecta dreptate!!!!

CINE?!

Postat pe 19 August 2008 15:29
ce-parere-aveti-despre-ceea-ce-spune-Elena-Carstea-barbatii-sunt-niste-mitocani
?
Nu asta era intrebarea?!?!
Elena Carstea are perfecta dreptate in ceea ce afirma!!!!Multumitor raspunsul,inocica?!?
blindgirl
Postat pe 19 August 2008 16:14
Nu-s eu la zi cu vedetele astea dar nu cumva Elena Carstea este casatorita ?

iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 16:31
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-19 16:31:32Nu-s eu la zi cu vedetele astea dar nu cumva Elena Carstea este casatorita ?


Eu cred ca a divortat...
blindgirl
Postat pe 19 August 2008 18:21
De la: blindgirl, la data 2008-08-19 16:14:58ce-parere-aveti-despre-ceea-ce-spune-Elena-Carstea-barbatii-sunt-niste-mitocani
?
Nu asta era intrebarea?!?!
Elena Carstea are perfecta dreptate in ceea ce afirma!!!!Multumitor raspunsul,inocica?!?

nu trebuie sa fii atat de agresiva...erau mai multe raspunsuri si nu stiam cui dai dreptate...

Postat pe 19 August 2008 19:36
De la: inocica, la data 2008-08-19 19:36:09
De la: blindgirl, la data 2008-08-19 16:14:58ce-parere-aveti-despre-ceea-ce-spune-Elena-Carstea-barbatii-sunt-niste-mitocani
?
Nu asta era intrebarea?!?!
Elena Carstea are perfecta dreptate in ceea ce afirma!!!!Multumitor raspunsul,inocica?!?

nu trebuie sa fii atat de agresiva...erau mai multe raspunsuri si nu stiam cui dai dreptate...

Dar n-am fost agesiva...
blindgirl
Postat pe 19 August 2008 19:50
gizaz...am vazut si eu topiul celalalt cu barbatii sunt nijte porci...bla bla bla...dar daca sunt asa de porci si mitocani kum se r face k ii mai vrem in jurul nostru?.Doamne daca mitocania se ia eu zik sa nu luam drept buna ce poate zice opersoana la suparare...k pana si elena carstea,ce-o mai fi si ea casatorita,divortata...ii trebuie un mitocan pana la urma...
dydy88
Postat pe 20 August 2008 13:44
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-16 13:43:59
De la: mafia_nr1, la data 2008-08-16 12:46:05eeeehhe..hai ca era unul deschis cu " barbatii sunt porci" acum altul cu " barbatii sunt mitocani" oare care va fii next ...si tot despre barbati?? oare de ce trebuie sa aducem jigniri tot timpul la adresa barbatilor...femeile se cred prea destepte si inteligente...partea rea a femeilor nu este vazuta???

iar pentru cea care a deschis topicul acesta poti sa afisezi aici cuvintele care le-a spus Elena Carstea si unde a spus asta???





poate cineva sa raspunda....






iti raspund eu: nu conteaza unde a spus asta. nimeni nu tine minte asta.tuturor le-a ramas intiparit in minte cuvintele"barbatii sunt mitocani" si atat. oricum la faza asta a dat dovada de prostie......dar de fapt la ce sa te astepti de la ea
costy28
Postat pe 23 August 2008 00:59
NU, barbatii nu sunt niste mintocani....sunt exact ca si noi...doar ca simt mai des sa o arate. cine spune ca vrea sa prinda stranepoti alaturi de actualul se imbata cu apa rece. finalul paradisului este inevitabil, fie ca o lungim 10 ani in plus fie ca apreciem viata si nu o dorim irosita, iar abordarea cea mai matura este savurarea atat cat se poate. Poate am fost rautacioasa insa sper ca sinceritatea sa aduca bonus
lorelay_me
Postat pe 28 Octombrie 2008 21:17
De la: aurrorandreea, la data 2008-08-15 22:19:47as vrea sa aud tare mult parerea voastra fetelor!!!va pup


Carstea e o frustrata complexata

TU, la fel, atata timp cat ai pomenit de ea!

Postat pe 9 Martie 2009 01:06
''Barbati este si ei tot oameni '' !!!! Nu am putea sa existam fara ei si nici ei fara noi, trebuie sa ne suportam reciproc cu bune si rele ..nimeni nu e perfect !
Iubiti-va mult !
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 01:11

Fals. Eu sunt perfect

Postat pe 9 Martie 2009 01:23
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:23:12
Fals. Eu sunt perfect


Hai nu ma inebuni !
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 01:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeie echilibrata vs Superfemeie….ce spun urmasele Evei,ce parere au ele??? 23 De la: claudio2 19 Mai 2009 10:58
Se mai gandeste oare la fosta? 18 De la: roxyrory 14 Septembrie 2009 14:03
vreau sa bag divort dar nu stiu kum sai zic 83 De la: PRALEA_ 3 Octombrie 2011 15:13
M-am indragostit de preotul din sat.Sa sper la mai mult? 280 De la: lover_woman 10 Noiembrie 2010 16:44
Sexul oral 28 De la: alegro6543 15 Octombrie 2011 18:32