Setari Cookie-uri

Fostul iubit e cuplat cu prietena mea

Buna...Sunt noua si mi`am facut acest cont pentru ca vreau sa va cer si voua parerea asa ca intre fete In iarna printr`un prieten comun am cunoscut un baiat(i`am vazut profilul de hi5) i`am luat id`ul si am inceput sa vorbim. La 3 zile ne`am intalnit si am ramas impreuna. Prietenii imi spuneau ca ma inseala si ca e genul de baiat care sta cu mai multe fete. Nu am vrut sa cred...dar mi`am dat seama. Acum chiar o cunosc pe fata cu care m`a inselat atunci. Am fost o saptamana dar eu cred ca m`am indragostit de el...Am plans cand ne`am despartzit desi nu sunt genul care sa puna suflet... Peste 2 saptamani mi`a spus sa ne impacam..dar am refuzat. Acum 1 luna mi`a cerut iar prietenia si ca sa ma asigur k nu o sa ma insele mi`a dat parola de la id`ul lui. Adevarul e ca ne`am intalnit si ma rog:)) L`am muscat de limba nu f tare pt k ma inselase atunci.. Prietenii lui se dadeau la mine.. Si peste 2 zile avea paorla schimbata la id. L`am verificat(am facut un id d proba) si am aflat k mai era cu o alta fata I`am dat webcam si a ramas absolut mirat...a incercat sa se justifice dar l`am parasit. Acum 2 saptamani mi`a cerut ia rprietenia si am refuzat. Si acum cateva seri au dormit la niste prieteni comuni si a cunoscut o pr de`a mea. Si...spre marea mea mirare acum s`a pus cu ea. Azi am iesit impreuna afara si se uita des la mine. Exceptand faptul ca baietzii faceau misto de mine(le place sa faca misto de persoane si azi eu am fost victima..) Nu stiu ce sa fac sau cum sa ma comport cu el...Un sfat ceva?
pink_girl10
Postat pe 2 Mai 2010 22:09
sa iesi din cercul asta in care va tot invartiti in jurul cozii si sa cauti sa te intalnesti si cu alti baieti, care poate merita mai multa atentie
miss_darine
Postat pe 2 Mai 2010 22:16
Mai am vreo sansa sa`l fac sa ma placa?:-s
pink_girl10
Postat pe 2 Mai 2010 22:18
soft,duamna,soft
mitura
Postat pe 2 Mai 2010 22:18
De la: pink_girl10, la data 2010-05-02 22:18:49Mai am vreo sansa sa`l fac sa ma placa?:-s

din toata naratiunea ta reiese ca te place da' defapt nu te place
miss_darine
Postat pe 2 Mai 2010 22:24
Hmm... Pai asta e si dilema mea.. Cand a dormit la prietena aia comuna.. A luat`o in bucuatarie sa`i spuna ca vrea sa stea cu respectiva prietena a mea... Si fata aia l`a intrebat cum ramane cu mine.. Si el a spus k nu mai are nimci cu mine.. Ca pentru niste faze(muscatul limbii ) nu mai vrea nik cu mine.. Bine ca si prietena mea mai umflat in ele:)) ca sa zic asa... Imi place tipul si in niciun caz nu vreau sa`i vad impreuna. Ce fac?
pink_girl10
Postat pe 2 Mai 2010 22:27
De la: pink_girl10, la data 2010-05-02 22:27:18Hmm... Pai asta e si dilema mea.. Cand a dormit la prietena aia comuna.. A luat`o in bucuatarie sa`i spuna ca vrea sa stea cu respectiva prietena a mea... Si fata aia l`a intrebat cum ramane cu mine.. Si el a spus k nu mai are nimic cu mine.. Ca pentru niste faze(muscatul limbii ) nu mai vrea nik cu mine.. Bine ca si prietena mea mai umfla in ele:)) ca sa zic asa... Imi place tipul si in niciun caz nu vreau sa`i vad impreuna. Ce fac?
pink_girl10
Postat pe 2 Mai 2010 22:27
pink girl10...cati ani ai?
2 ani?


Serios...ce-i cu tine? Nu observi ca iti bate joc de tine?

E un fustangiu...mai are de mancat baiatu` pana sa-si dea seama ce doreste cu adevarat de la o fata...
Asa ca...ori iti cauti pe altcineva,ori stai si-ti plangi in pumni ca nu mai vrea sa fiti impreuna..
Tu alegi: cheia e la tine !
vss
Postat pe 4 Mai 2010 21:00
isi ***
vss
Postat pe 4 Mai 2010 21:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
psiholog sau cineva care se pricepe in materie de barbati 79 De la: himerra 5 Mai 2010 22:43
Barbatii si femeile dupa o despartire. 14 De la: aceeasi_eu_13 2 Ianuarie 2015 13:42
Probleme in cuplu...sinceritatea... 22 De la: rramoramona 23 Septembrie 2013 16:48
Nu stiu ce sa mai fac! 1 De la: kudika_1027885 3 Iulie 2017 10:37
E grav daca uita de ziua noastra? 51 De la: 16 Martie 2013 20:29