Setari Cookie-uri

Ce sa faac??:|

Salutare, uite ce patesc eu foarte des. In localul unde ma duc mi'am facut foarte multi prieteni mai multi baieti si am patit de foarte multe ori sa imi placa un baiat , dar sa imi placa ,asa la nebunie. dar daca trec 2 3 zile mai mult si vad ca nu il intereseaza si nu ma baga in seama ma enervez si nu ii mai dau antentie, si dupa cateva zile observ ca se baga in seama cu mine ,,,,hoopppa si ma intreb... oare el nu e tipu dupa care eram ineebunita? ...mda pacat ca mie imi trece ... cum naiba sa fac sa nu mai fiu asa ca mi;e ciuda de si mor. si nu e singurul cu 3-4 baieti am patit asa.... asta e prima problema a doua problema e ca stiu 3 4 baieti care ma plac dar eu ma inteleg foarte bine cu ei , suntem prieteni foarte buni dar ei vor mai mult insa eu nu. si acum este un baiat care imi place de 2 luni il am in vizor si nici cum nu pot sa mi`l scot din cap ...si stau si ma gandesc, numai ma enervez ca tot cei care ma atrag si nu ma dau batuta asa ushor numai aia nu dau nici un semn . si acum nu vreau sa ma dau batuta ca apoi o sa imi fie frica sa nu patetesc ca si cu restul baietilor. deci va rog sunt o fire ciudata stiu .. .sunt fete care au patit sau patesc la fel ca mine ?? am nevoie de niste sfaturi :D 10x
ely10bskt
Postat pe 27 Iunie 2010 06:09
imi place ca folosesti numai pluralul cand e vb de baieti...cati ani ai?
miss_darine
Postat pe 27 Iunie 2010 10:30
nu stiu si eu patesc asa tot timpul
mitura
Postat pe 27 Iunie 2010 13:26
17 ani. nu vreau sa il folosesc dar asa e . un sfat?
ely10bskt
Postat pe 27 Iunie 2010 15:01
hey fi-ti barbate...asaltatii voi pe cei care va plac...numai stati ca momaile asteptand sa pice para malaiata...sho pe ei fetelor
miss_darine
Postat pe 27 Iunie 2010 17:42
De la: miss_darine, la data 2010-06-27 17:42:55 hey fi-ti barbate...asaltatii voi pe cei care va plac...numai stati ca momaile asteptand sa pice para malaiata...sho pe ei fetelor


ce faci??????? '' asmuti'' fetele
anastasia_m
Postat pe 27 Iunie 2010 17:47
De la: anastasia_m, la data 2010-06-27 17:47:40
De la: miss_darine, la data 2010-06-27 17:42:55 hey fi-ti barbate...asaltatii voi pe cei care va plac...numai stati ca momaile asteptand sa pice para malaiata...sho pe ei fetelor


ce faci??????? '' asmuti'' fetele

un pic...doar le dau un mic ghiont
miss_darine
Postat pe 27 Iunie 2010 17:53
Ce mi-ar placea sa mai am si eu 17 ani si sa alerge 3-4 barbati dupa mine...si eu sa am ochi doar pentru 1...
_Cryssa_
Postat pe 2 Iulie 2010 10:05
De la: miss_darine, la data 2010-06-27 17:53:49
De la: anastasia_m, la data 2010-06-27 17:47:40
De la: miss_darine, la data 2010-06-27 17:42:55 hey fi-ti barbate...asaltatii voi pe cei care va plac...numai stati ca momaile asteptand sa pice para malaiata...sho pe ei fetelor


ce faci??????? '' asmuti'' fetele

un pic...doar le dau un mic ghiont

Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 17:45
De la: ely10bskt, la data 2010-06-27 06:09:38Salutare, uite ce patesc eu foarte des. In localul unde ma duc mi'am facut foarte multi prieteni mai multi baieti si am patit de foarte multe ori sa imi placa un baiat , dar sa imi placa ,asa la nebunie. dar daca trec 2 3 zile mai mult si vad ca nu il intereseaza si nu ma baga in seama ma enervez si nu ii mai dau antentie, si dupa cateva zile observ ca se baga in seama cu mine ,,,,hoopppa si ma intreb... oare el nu e tipu dupa care eram ineebunita? ...mda pacat ca mie imi trece ... cum naiba sa fac sa nu mai fiu asa ca mi;e ciuda de si mor. si nu e singurul cu 3-4 baieti am patit asa.... asta e prima problema a doua problema e ca stiu 3 4 baieti care ma plac dar eu ma inteleg foarte bine cu ei , suntem prieteni foarte buni dar ei vor mai mult insa eu nu. si acum este un baiat care imi place de 2 luni il am in vizor si nici cum nu pot sa mi`l scot din cap ...si stau si ma gandesc, numai ma enervez ca tot cei care ma atrag si nu ma dau batuta asa ushor numai aia nu dau nici un semn . si acum nu vreau sa ma dau batuta ca apoi o sa imi fie frica sa nu patetesc ca si cu restul baietilor. deci va rog sunt o fire ciudata stiu .. .sunt fete care au patit sau patesc la fel ca mine ?? am nevoie de niste sfaturi :D 10x


cauta-ti o preocupare constructiva, citeste, studiaza, cauta-ti un job in plus, incearca sa ajuti dezinteresat pe cineva aflat la mare ananghie (de exemplu cum sunt cei care au ramas fara casa acum) ... ai sa vezi ca viata e mai grea decat pare, iar chestiile despre care vorbesti tu nu-s decat fite.
camiflorea
Postat pe 2 Iulie 2010 17:51
Un alt topic la dublu! Hopa bre ca daca ne luati prin invaluire nu inseamna ca sunteti bagate mai mult in seama.
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 17:57
De la: ely10bskt, la data 2010-06-27 06:09:38Salutare, uite ce patesc eu foarte des. In localul unde ma duc mi'am facut foarte multi prieteni mai multi baieti si am patit de foarte multe ori sa imi placa un baiat , dar sa imi placa ,asa la nebunie. dar daca trec 2 3 zile mai mult si vad ca nu il intereseaza si nu ma baga in seama ma enervez si nu ii mai dau antentie, si dupa cateva zile observ ca se baga in seama cu mine ,,,,hoopppa si ma intreb... oare el nu e tipu dupa care eram ineebunita? ...mda pacat ca mie imi trece ... cum naiba sa fac sa nu mai fiu asa ca mi;e ciuda de si mor. si nu e singurul cu 3-4 baieti am patit asa.... asta e prima problema a doua problema e ca stiu 3 4 baieti care ma plac dar eu ma inteleg foarte bine cu ei , suntem prieteni foarte buni dar ei vor mai mult insa eu nu. si acum este un baiat care imi place de 2 luni il am in vizor si nici cum nu pot sa mi`l scot din cap ...si stau si ma gandesc, numai ma enervez ca tot cei care ma atrag si nu ma dau batuta asa ushor numai aia nu dau nici un semn . si acum nu vreau sa ma dau batuta ca apoi o sa imi fie frica sa nu patetesc ca si cu restul baietilor. deci va rog sunt o fire ciudata stiu .. .sunt fete care au patit sau patesc la fel ca mine ?? am nevoie de niste sfaturi :D 10x


Il ai n vizor? Mor de ras,povestea ta seamana a abnc
arpydia
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:47
daca-l ai in vizor... ..nu mai astepta si..."trage".. ..pana nu ti-o iau altele inainte....
cobra_dm
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:55
De la: crysa_tm, la data 2010-07-02 10:05:56Ce mi-ar placea sa mai am si eu 17 ani si sa alerge 3-4 barbati dupa mine...si eu sa am ochi doar pentru 1...


Conteaza cati alearga dupa tine daca pana la urma ramai numai cu unul? Te simti mai bine daca alearga 3, 4 sau 200 dupa tine?

E ca si cand ti-ai dori sa mergi intr-o cofetarie cu sute de parjituri, sute de torturi, mii de sortimente de inghetata ... dar tu mananci in fiecare zi pana la sfarsitul vietii numai savarina.


Asadar numarul conteaza ?
ilovethisgame
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:56
De la: ely10bskt, la data 2010-06-27 06:09:38Salutare, uite ce patesc eu foarte des. In localul unde ma duc mi'am facut foarte multi prieteni mai multi baieti si am patit de foarte multe ori sa imi placa un baiat , dar sa imi placa ,asa la nebunie. dar daca trec 2 3 zile mai mult si vad ca nu il intereseaza si nu ma baga in seama ma enervez si nu ii mai dau antentie, si dupa cateva zile observ ca se baga in seama cu mine ,,,,hoopppa si ma intreb... oare el nu e tipu dupa care eram ineebunita? ...mda pacat ca mie imi trece ... cum naiba sa fac sa nu mai fiu asa ca mi;e ciuda de si mor. si nu e singurul cu 3-4 baieti am patit asa.... asta e prima problema a doua problema e ca stiu 3 4 baieti care ma plac dar eu ma inteleg foarte bine cu ei , suntem prieteni foarte buni dar ei vor mai mult insa eu nu. si acum este un baiat care imi place de 2 luni il am in vizor si nici cum nu pot sa mi`l scot din cap ...si stau si ma gandesc, numai ma enervez ca tot cei care ma atrag si nu ma dau batuta asa ushor numai aia nu dau nici un semn . si acum nu vreau sa ma dau batuta ca apoi o sa imi fie frica sa nu patetesc ca si cu restul baietilor. deci va rog sunt o fire ciudata stiu .. .sunt fete care au patit sau patesc la fel ca mine ?? am nevoie de niste sfaturi :D 10x


Sa nu te mariti niciodata :) S-ar putea sa te razgandesti in ziua nuntii. Sau iti gasesti tot asa un baiat ciudat care se razgandeste usor si va enervati reciproc
ilovethisgame
Postat pe 14 Septembrie 2010 16:00
O sa iti treaca asta cu timpul. Inca nu ai gasit un baiat potrivit. Nu te grabi. Fii fericita ca ai de unde alege
mia_14
Postat pe 19 Septembrie 2010 17:53
17 ani...ce viata frumoasa era atunci...si ce "probleme"grave aveam...
ela_angel
Postat pe 19 Septembrie 2010 23:01
stai calma...si mie mi se intampla la fel...decat atunci cand te vei indragosti cu adevarat de cineva plictiseala va disparea si o sa vrei ca relatia sa dureze pana la moarte....pana atunci distreaza-te ca viata e frumoasa mai ales la 17 ani
kudika319627
Postat pe 24 Septembrie 2010 23:07
De la: miss_darine, la data 2010-06-27 17:42:55 hey fi-ti barbate...asaltatii voi pe cei care va plac...numai stati ca momaile asteptand sa pice para malaiata...sho pe ei fetelor



Doamneeeeeeee, ca bine zici! De ce n-or gandi toate ca tine, ca si eu mor de ciuda!
kataomoi
Postat pe 28 Septembrie 2010 17:31
he na sa moara kudika de ciuda si dupa mine inca mai alearga barbatii....ufffffff pacata ca sunt maritata
G1ul1a
Postat pe 28 Septembrie 2010 17:35
De la: ely10bskt, la data 2010-06-27 15:01:0417 ani. nu vreau sa il folosesc dar asa e . un sfat?
asa patesc si eu
medeea97
Postat pe 13 Noiembrie 2010 21:15
De la: medeea97, la data 2010-11-13 21:15:57
De la: ely10bskt, la data 2010-06-27 15:01:0417 ani. nu vreau sa il folosesc dar asa e . un sfat?
asa patesc si eu
Vai tu piti , chiar asaaaaaaa?
The_Exile
Postat pe 13 Noiembrie 2010 21:18
nu esti ciudata...esti doar femeie...in devenire.barbatii care va dau atentie va pliktisesc si cei care va ignora va atrag...se stie.
razz
Postat pe 13 Noiembrie 2010 23:50
De la: ely10bskt, la data 2010-06-27 06:09:38Salutare, uite ce patesc eu foarte des. In localul unde ma duc mi'am facut foarte multi prieteni mai multi baieti si am patit de foarte multe ori sa imi placa un baiat , dar sa imi placa ,asa la nebunie. dar daca trec 2 3 zile mai mult si vad ca nu il intereseaza si nu ma baga in seama ma enervez si nu ii mai dau antentie, si dupa cateva zile observ ca se baga in seama cu mine ,,,,hoopppa si ma intreb... oare el nu e tipu dupa care eram ineebunita? ...mda pacat ca mie imi trece ... cum naiba sa fac sa nu mai fiu asa ca mi;e ciuda de si mor. si nu e singurul cu 3-4 baieti am patit asa.... asta e prima problema a doua problema e ca stiu 3 4 baieti care ma plac dar eu ma inteleg foarte bine cu ei , suntem prieteni foarte buni dar ei vor mai mult insa eu nu. si acum este un baiat care imi place de 2 luni il am in vizor si nici cum nu pot sa mi`l scot din cap ...si stau si ma gandesc, numai ma enervez ca tot cei care ma atrag si nu ma dau batuta asa ushor numai aia nu dau nici un semn . si acum nu vreau sa ma dau batuta ca apoi o sa imi fie frica sa nu patetesc ca si cu restul baietilor. deci va rog sunt o fire ciudata stiu .. .sunt fete care au patit sau patesc la fel ca mine ?? am nevoie de niste sfaturi :D 10x


ai nitel rabdare ... esti adolescenta ... trebe sa te mai maturizezi putin ... sa te indraostesti lulea de un baiat si atunci vei face alegerea corecta :D
brun3tu
Postat pe 14 Noiembrie 2010 19:06
Buna. Vorbesc din punctul de vedere unui barbat, atunci imi cer scuze daca unele lucruri care zic eu poate sa fie un pic cam cuidate.

Inainte sa zic chiar un cuvant in plus, sa spun ca sunt un strain (american) si nu prea pricep prea mult romaneste, dar sper sa ma intelegi aici.

In primul rand, o sa intalnesti cate un barbat sau mai multi care nu te baga in seama intentionat. Poate ca el vrea sa nu isi ridice speranta si pe urma sa fie respins. Altii chiar cred ca ignorandu-te o sa aiba mai multe sanse de a te atraga atentie.

In al doilea rand, sunt une care sunt foarte timizi si nu prea isi dau seama ca le bagi tu in seama si pana la urma pierd oportunitate.

Sfatul meu este sa ai rabdare si sa tii gardul in sus. Sa observi cum vorbeste cu tine daca incepi o convorbire cu el. Fii atenta daca are el initiativa sau daca el doar vrea sa fie dorit.
miguel_gomez
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:00
De la: miguel_gomez, la data 2010-11-15 16:00:37Buna. Vorbesc din punctul de vedere unui barbat, atunci imi cer scuze daca unele lucruri care zic eu poate sa fie un pic cam cuidate.

Inainte sa zic chiar un cuvant in plus, sa spun ca sunt un strain (american) si nu prea pricep prea mult romaneste, dar sper sa ma intelegi aici.

In primul rand, o sa intalnesti cate un barbat sau mai multi care nu te baga in seama intentionat. Poate ca el vrea sa nu isi ridice speranta si pe urma sa fie respins. Altii chiar cred ca ignorandu-te o sa aiba mai multe sanse de a te atraga atentie.

In al doilea rand, sunt une care sunt foarte timizi si nu prea isi dau seama ca le bagi tu in seama si pana la urma pierd oportunitate.

Sfatul meu este sa ai rabdare si sa tii garda in sus. Sa observi cum vorbeste cu tine daca incepi o convorbire cu el. Fii atenta daca are el initiativa sau daca el doar vrea sa fie dorit.
miguel_gomez
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:02
Buna. Vorbesc din punctul de vedere unui barbat, atunci imi cer scuze daca unele lucruri care zic eu poate sa fie un pic cam cuidate.

Inainte sa zic chiar un cuvant in plus, sa spun ca sunt un strain (american) si nu prea pricep prea mult romaneste, dar sper sa ma intelegi aici.

In primul rand, o sa intalnesti cate un barbat sau mai multi care nu te baga in seama intentionat. Poate ca el vrea sa nu isi ridice speranta si pe urma sa fie respins. Altii chiar cred ca ignorandu-te o sa aiba mai multe sanse de a te atraga atentie.

In al doilea rand, sunt unii care sunt foarte timizi si nu prea isi dau seama ca le bagi tu in seama si pana la urma pierd oportunitate.

Sfatul meu este sa ai rabdare si sa tii garda in sus. Sa observi cum vorbeste cu tine daca incepi o convorbire cu el. Fii atenta daca are el initiativa sau daca el doar vrea sa fie dorit.
miguel_gomez
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:03
De la: miguel_gomez, la data 2010-11-15 16:03:11Buna. Vorbesc din punctul de vedere unui barbat, atunci imi cer scuze daca unele lucruri care zic eu poate sa fie un pic cam cuidate.

Inainte sa zic chiar un cuvant in plus, sa spun ca sunt un strain (american) si nu prea pricep prea mult romaneste, dar sper sa ma intelegi aici.

In primul rand, o sa intalnesti cate un barbat sau mai multi care nu te baga in seama intentionat. Poate ca el vrea sa nu isi ridice speranta si pe urma sa fie respins. Altii chiar cred ca ignorandu-te o sa aiba mai multe sanse de a te atraga atentie.

In al doilea rand, sunt unii care sunt foarte timizi si nu prea isi dau seama ca le bagi tu in seama si pana la urma pierd oportunitate.

Sfatul meu este sa ai rabdare si sa tii garda in sus. Sa observi cum vorbeste cu tine daca incepi o convorbire cu el. Fii atenta daca are el initiativa sau daca el doar vrea sa fie dorit.

erai toata o zdroaba...cred ca ai stropit si calculatorul...iti tremura mina rau...
BEL_AMY1
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:12
Doi bãtrîni pe o bancã-n parc. Zice unul:
- Mai þii tu minte ce mai fugeam noi dupã fete?
- Da... Dar de ce fugeam?
BEL_AMY1
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:13
Imi pare rau, dar nu stiu cum sa editez. Am crezut ca butonul "citezi" ma lasa sa editez comentariu, dar acum am inteles functie. Chiar imi pare rau. Mi-am dat seama acum!
miguel_gomez
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un barbat indragostit poate face sex cu o fosta amanta????? 11 De la: Katty03 8 Iulie 2010 21:22
cybersex concretizat 40 De la: kudika377312 7 Decembrie 2013 13:41
ajutor pentru un barbat distrus de 1 femeie 16 De la: kudika109268 22 Ianuarie 2010 20:25
CE INSEAMNA INSELATORIE IN IUBIRE? 166 De la: alfredodecurtofreco 30 Octombrie 2010 12:37
un sfat va rog... 21 De la: RAINBOWLADY 30 Decembrie 2011 19:20