Setari Cookie-uri

Ce gandesti, urmeaza sa ti se intample?!

poate fii si sarcina...dar un test iti iese abea dupa 21 de zile dela contactul sexual...primele simtome sunt intradevar greturi,intoleranta la anumite mirosuri,balonare,dureri de cap de spate,stari de somnolenta..
dianatl
Postat pe 16 Mai 2010 20:56
subscriu, foarte adevarat!
Pestii SUNT alunecosi
turtur_ica
Postat pe 17 Mai 2010 08:07
De la: valentina_korpos, la data 2010-05-16 00:54:46pestii sunt foarte buni din toate punctele de vedere,dar sunt cam alunecosi,ai grija1



subscriu, foarte adevarat!
Pestii SUNT alunecosi
turtur_ica
Postat pe 17 Mai 2010 08:08
alunecosi in ce sens?
pierd la jocurile de noroc?
daca te referi la a umbla brambura,s-ar putea sa te inseli
o tauroaica a fost cea mai nenorocita femeie din viata mea,
am c-am avut de aface cu toate zodiile dar asta din zodia taur
era si frumoasa si temperamentala si nimfomana cu un caracter iesit din comun
de rau,foarte mincinoasa,se jura pe strimb exact cum da buna dimineata
defectul mare al iei era fizicul de la git in jos care nu te dadea pe spate
insa ii placea viata ft mult, culmea stiti care este , barbatsu care era tot taur
ii facea toate poftele si degeaba femeia tot femeie ,si-o tragea cu altii
printre care si cu mine vreun an jumate. imi aduc aminte ca de multe ori cind plecam la cumparaturi cu iei ,ma uitam la el cit de prost era si ma gindeam , doamne ce inseamna sa-ti legi destinul cu o asemenea femeie care in viata nu face altceva decit sa te traga inapoi.
din pacate atunci cind te juri pe copii si strimb aveti grija ca aude dumnezeu
credetima am trait sa vad ce i s-a intimplat si sincer imi pare rau ,am tinut la ea
si a facut parte din viata mea 1 an si jumatate si cred ca ma uraste de moarte
pacat de ce s-a construit intre noi ,de aceea spun ca femeia taur mmmmm
mai bine studiati dosarul si daca sunt filele negre va recomand sa fugiti cit va tine picioarele
aceste femei sunt capabile de ce este mai rau si de razbunari de neimaginat.
reletia noastra a fost extraconjugala si nu i-am promis niciodata ca imi voi lasa familia sa
raman cu ea ,nici nu vfeau sa ma gindesc ce s-ar fii intimplat daca eram neinsurat,
eram HALIT din start . si mai au un defect major ,daca nu le iese ceea ce-si
doresc se schimba dintro data la 180 de grade chiar daca nu simt asta ,urmaresc
doar sa iasa deasupra ta ca barbat ,se da in spectacol jicnesc,blesteama de nu-ti mai trebuie toata viata sa ai de aface cu ea. din pacate dupa asemenea scandaluri monstruase este ca dupa ploaie
incep sa iasa ciupercile adica toate lucrurile rele care le-a facut in viata iei .
imi doresc din tot sufletul ca nu toate femeile din zodia taur sa fie ca cea pe care am cunoscuto eu.
toate cele bune..........................
LOPY_71
Postat pe 18 Mai 2010 22:39
Eu eram scorpion, el pesti...
kruger
Postat pe 19 Mai 2010 14:45
De la: kruger, la data 2010-05-19 14:45:06Eu eram scorpion, el pesti...


acum ce esti?
anastasia_m
Postat pe 19 Mai 2010 14:47
Am deschis subiectul, dar mai sus, Lopy scria despre o femeie Taur...irelevant!
kruger
Postat pe 19 Mai 2010 14:50
De la: turtur_ica, la data 2010-05-17 08:07:16subscriu, foarte adevarat!
Pestii SUNT alunecosi


Si eu sunt pesti...
Mia_Pop
Postat pe 19 Mai 2010 14:57
daca simti ca l=ai prins pe Dumnezeu de picior ... il tii sau ii dai drumul ? iti place sa imaprti ceea ce este al tau ?
Vallee
Postat pe 19 Mai 2010 17:55

Pestii sunt duali , alunecosi , daca nu esti dintr-o zodie a carui element este apa : rac sau scorpion , eventual peste , cautati de drumul tau , barbatii se casatoresc cam greu ptr ca le place libertatea si experimentarea ( cu exceptii ) , cred ca iti v-a fii imposibil sa-l aduci pe calea ce-a buna , deci parerea mea este sa pleci cat mai repede din relatie .Daca vrei intra pe privat si iti pot recomanda ce tip de barbat sa cauti , nu-mi trebuie decat data ta de nastere completa .
banalulanonim
Postat pe 20 Mai 2010 10:26
da,daca te gandesti mult prea mult la ceva,se intampla
kudika179561
Postat pe 20 Mai 2010 15:45
Pestii sunt greu de prins,sunt alunecosi si,cand crezi ca l-ai prins,atunci iti scapa.
viogen26
Postat pe 21 Mai 2010 10:17
De la: kudika179561, la data 2010-05-20 15:45:07da,daca te gandesti mult prea mult la ceva,se intampla


ma concentrez, inchid ochii si ma gandesc intens cum castig la loto 1 milion de euro
touch_me
Postat pe 21 Mai 2010 10:19
De la: kudika143575, la data 2010-05-15 18:21:35Sunt de 10 luni cu un tip Pesti, foarte capricios. Ma simt foarte bine cu el, simt ca l-am apucat de Dumnezeu de-un picior, dar...Azi ma simt ca in Rai, maine imi vine sa fug pentru ca de cateva saptamani imi povesteste ce vrea sa faca, pe cine sa mai agate, cu cine sa piarda vremea..ma simt foarte prost, dar il sustin..suntem cei mai buni prieteni inainte de relatie. Niciodata nu am facut decat ce a vrut el, l-am lasat sa fie cu un pas inaintea mea, dar acum simt ca o sa se destrame totul din cauza naivitatii mele. Nu am stiut sa fiu consecventa. Cum sa pun piciorul in prag, sa-l fac sa-si dea seama? Imi vine cateodata sa ma retrag si sa-l las cu ale lui, insa nu ma lasa mintea si sufletul.

TU CE ZODIE ESTI?

AM AVUT SI EU O RELATIE CU UN BARBAT PESTE. CEL MAI MINUNAT BARBAT DIN VIATA MEA...INSA, CUM SPUI TU, M-AM SIMTIT CA IN RAI, AM CREZUT CU ADEVARAT CA MA IUBESTE SI M-AM INDRAGOSTIT LULEA....
M-A PARASIT CIND MI-A FOST LUMEA MAI DRAGA

INTERESANT DE DESCOPERIT CUM AR TREBUI SA TE COMPORTI CU BARBATII DIN ACEASTA ZODIE. DE ACEEA AS VREA TARE MULT SA STIU CE ZODIE ESTI TU. CU TOATE CA A INTRAT INTR-O NOUA RELATIE, SPUNE CA NU E FERICIT...SI MA CAUTA IN CONTINUARE...VORBIM, MA AJUTA, NU STIU CE SA CRED SI CUM SA MA COMPORT CU EL. EU INCA IL MAI IUBESC, RECUNOSC.
HAI, POATE GASIM IMPREUNA O SOLUTIE!
DACA VREI, DA-MI UN MESAJ PE PRIVAT SAU UN ID.

TE PUP SI ... VORBIM!
savarina_yoyo
Postat pe 21 Mai 2010 10:24
dar ce-i asa mare lucru sa-ti faci un test de sarcina?
mj300877
Postat pe 21 Mai 2010 15:51
da se intampla ce gandesti. eu ma tot gandeam ca lovesc masina si azi am reusit din pacate
mj300877
Postat pe 21 Mai 2010 15:56
Buna!! Nu inteleg de ce va bazati asa mult pe zodii ...??asa auzisem si eu de capricorni ca sunt ok. (barbatii) si sa dovedit a nu fi chiar asa de impresionant cum se vorbea despre ei..Nu cred ca toate tin de zodia lui sau a ei..Parerea mea...
ad__83
Postat pe 21 Mai 2010 16:22
De la: kudika063666, la data 2010-05-16 06:14:13HA!

Intamplator stiu exact despre ce vorbesti! ;)

Daca nu esti Taur..nu o sa rezisti..


Dar daca o sa rezisti!! Intradevar ca ai pus mina pe Dumnezeu..

Dar asa sunt pestii...azi hais maine cea..oricum. Un lucru stiu foarte bine si asculta-ma.

El spune asta ca sa par altceva decat este, mare DOn JUAN..el se simte intimidat de tine!!

Tu daca esti dintr-o bucata il ei...si spun ca asa a afacut sotia mea cu mine! Dar sa fii sexy! Ca daca nu esti sexy si el nu e atras ca lumea de tine sexual...degeaba!!!

Dar sa presupunem ca esti sexy..si ca va intelegeti la pat bine, atunci faci asa:


II zici mai baiete! Eu te plac nu te mai consuma atata! Si daca mai aud de altele...o rupem!

Asa ii zici!

MOT a MOT cum zice francezul!

Daca mai face el ceva..sa imi spui mie PESTE!;)

Succes!


Sa inteleg ca tu esti pesti si sotia ta e taur? La mine e invers...eu sunt pesti si iubitul meu e taur. sper sa functioneze si la noi
Mia_Pop
Postat pe 21 Mai 2010 18:47
De la: touch_me, la data 2010-05-21 10:19:49
De la: kudika179561, la data 2010-05-20 15:45:07da,daca te gandesti mult prea mult la ceva,se intampla


ma concentrez, inchid ochii si ma gandesc intens cum castig la loto 1 milion de euro


dar ai grija sa-ti cumperi si bilet
perce_neige
Postat pe 24 Mai 2010 07:16
Daca spui ca agata cate una din cand in cand... vezi sa nu te pomenesti cu vreo problema de sanatate de la vreuna...
Tie iti scade stima de sine si o asemenea relatie se bazeaza mai degraba pe dependenta.
Barbati se gasesc pe toate drumurile.
Me_Darya
Postat pe 25 Mai 2010 10:09
Ce faci cand ai un sot care te neglijeaza si traiesti cu el in casa de parca ar fi un coleg de camera?Nu stiu ce se intampla ,il intreb si tace sau raspunde evaziv,oare are pe altcineva?
gratiela_gherasim
Postat pe 26 Mai 2010 16:53
da este posibil sa fi pt ca se poate sa-ti vina peste sarcina ,eu am patito la primul copil 3 luni peste cel mai sigur fati un test de sarcina
geanygeany70
Postat pe 23 Iulie 2010 17:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu pesti,el gemeni .ce sanse credeti ca avem? 6 De la: dudu 20 Februarie 2009 12:51
incurcaturi zilnice... 6 De la: gratuit89 24 Februarie 2011 13:31
eu pesti el taur cum merge? 5 De la: kudika019386 19 Septembrie 2009 20:19
BARBATUL FECIOARA-FEMEIA RAC 33 De la: kudika155098 12 Noiembrie 2011 16:26
Cadou pt sefu !!!! 29 De la: kudika_1011377 26 Mai 2016 09:01