Setari Cookie-uri

Fetele cu implant

Ati palpat vreodata? Care e senzatia...exista deosebire mare intre cele naturale si cele..artificiale?
Alin_111122
Postat pe 8 Mai 2010 13:17
tu pe-un forum de femei pui intrebarea asta? nu ma apuc acu'sa caut siliconate ca sa-ti raspund tie!
miss_darine
Postat pe 8 Mai 2010 16:19
Am palpat eu si pot sa-i spun baiatului ca se simte diferenta de la o posta Si un orb si-ar da seama de diferenta ,sunt foarte tari
iris_4_ever
Postat pe 8 Mai 2010 18:16
nu am palpat da promit ca daca am sa palpez musai viu sa iti zic ce am simtit!
one_size
Postat pe 8 Mai 2010 18:45
normal k se simte diferenta....
paullina
Postat pe 8 Mai 2010 20:14
acum ce mai întrebi? vreþi femei cu tâþoaie cat casa iar acum mai faci si pretenþii
freakbabe
Postat pe 8 Mai 2010 20:18
Si-a pus o verisoara de-a mea si....da, se simte diferenta. Sunt tari si reci de obicei. Mai nou cica sunt si mai "moi" dar intr-o anumita pozitie sau miscare iti dai seama si singur. Si-apoi ce-i cu intrebarea asta?? nu stii ce fel de fete sa cauti, cu silicoane sau fara?? Iti spun eu.....asta e doar un detaliu care conteaza (pt barbatii superficiali) pana la un anumit punct.
lory08
Postat pe 19 Mai 2010 12:08
Voi pune atunci o alta intrebare, desi nu sunt multi barbati pe forum. Cat conteaza pentru voi ca fetele au implanturi, ati renunta la ele din cauza asta?
Alin_111122
Postat pe 19 Mai 2010 14:15
Se simte diferenta si faza cu "sunt reci" se poate evita, prin implantul sub-muscular (sub muschi, asadar sunt caldute implanturile). Eu una nunam facut pasul asta pentru un EL, ci pentru mine. Parerea barbatului de langa mine cand este vorba de "tuning-ul" controlat conteaza cam 10%. Maine poimaine imi refac viata alaturi de altcineva, si nu este normal sa imi mulez convingerile dupa toti barbatii care trec prin viata mea. Si cred ca orice femeie inteligenta ar aprecia un barbat care ii ofera libertate, care are mintea deschisa la schimbari in bine (pentru ca am spus controlate) care ajuta relatia.
DRAGOMIR_ALEXANDRA
Postat pe 19 Mai 2010 16:45
Acesta este unul dintre motivele pentru care suntem considerate , si pe buna dreptate, 'Sexul slab", nu suntem niciodata multumite de felul in care aratam sau ne simtim, si pentru asta recurgem la tot felul de metode artificiale pentru a ne inbunatatii simtitor aspectul. Nu cred ca un bust proeminent sau un botic pe post de gura sporeste increderea de sine, mai degraba te eticheteaza drept o persoana superficiala, pentru care aspectul experior este cel care primeaza, uitand de cele mai multe ori de substratul interior. Este foarte important, fetelor, sa invatam sa ne iubim asa imperfecte cum suntem, si sa renuntam la o parte din egoismul care ne caracterizeaza, pentru ca toate aceste suferinte pe care le induram de dragul unui aspect cat mai apropiat de perfectiunea impusa a unor standarduri absurde nu fac ca barbatii sa ne doreasca mai mult, ci din contra, ne transforma in niste ciudatenii, de care barbatii de cele mai multe ori se feresc! Am dreptate domnilor, sau e doar o parere personala?
Si ca sa raspund la intrebarea topicului, da se simte o difrenta enorma, sunt foarte nenaturali, si iti lasa o impresie foarte stranie!
Dolcys
Postat pe 20 Mai 2010 10:22
...diferenta e mare...pentru aspect,privit de la distanta...superrrr.dar cele "tunate" scirtie din toate incheieturile oricit le-ai unge.apoi iti e si frica sa mai tragi de o tzitza...ai putea sa te otravesti.riscul e mare rau... (nu am vrut sa jignesc pe cineva...e doar o parere.nu am nimic cu cele care se "aranjeaza"...)
RUY_BLAS
Postat pe 21 Mai 2010 09:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibiliateta intrezodii? 1 De la: nikkitta 17 Mai 2009 18:16
dragoste 37 De la: rashela 25 Februarie 2011 03:48
Sinii mici marea problema 121 De la: kudika440188 17 Ianuarie 2012 13:27
buna iubitelor 1 De la: Claryssa_1986 1 Noiembrie 2009 08:30
VESTA 1 De la: Aer_D 4 Aprilie 2011 17:39