Setari Cookie-uri

cum sa-i reduc virilitatea?

PUNE-I NISTE BROMURA CA LA SOLDATI!!
MIMI1958
Postat pe 4 Iunie 2010 10:04
Scrii mult , prost si cu foarte multe greseli.......lasa-te mai bine de scris ,si citeste doar.
pitzurel
Postat pe 4 Iunie 2010 11:39
De la: pitzurel, la data 2010-06-04 11:39:59 Scrii mult , prost si cu foarte multe greseli.......lasa-te mai bine de scris ,si citeste doar.


asa pitzurele "mama" zi-le tu!!!
touch_me
Postat pe 4 Iunie 2010 11:45
Crezi ca daca bea nu stiu ce licori din astea o sa il poti tine langa tine?Eu cred ca nu!Daca vrea sa plece oricum pleaca ,mai bine lasa-l sa se duca unde-a 'ntarcat mutu' iapa decat sa te mai impiedici de el prin casa...
E pamantul plin de "scule" nu merita sa iti amarasti zilele langa un astfel de specimen...
TRY_LATER2010
Postat pe 4 Iunie 2010 12:03
Nasoala situatia, Insa eu cred ca daca mai exista un sambure de iubire nu ar fi divortul o ultima solutie.
Am prieteni barbati care isi inseala sotiile, si nu pt ca nu le mai iubesc ci pt ca nu se simt satisfacuti acasa,sunt deseori refuzati din diverse motive... atunci cauta in alta parte.. Pt ei este important acest aspect..iar noi sotiile ar trebuii sa lasam treburile la o parte si sa ne acordam mai multa atentie noua, sa ii surprindem cu diverse accesori, sa fim frumoase, dornice, vampe daca trebeuie, momentul sa nu fie doar seara la culcare ci in ori ce perioada a zilei, Nu neaparat in dormitor..., Am fost educate sa privim sexul ca pe ceva insa eu cred ca este cel mai frumos lucru pe care la creat Dumnezeu, si desi poate s-a intamplat sa nu am chef mi-a venit si cahiar zice-am deseori ca as fi regretat daca nu o face-am.
Eu zic sa te pui in oglinda si sa vezi ce ai pute-a face pt tine, sa privesti si dincolo de chipul ce se reflecta in ea, sa incerci sa-ti schimbi si atitudinea si modul de a gandi, si daca inca il mai iubesti recucerestel. Si tu poti fi o pusteoaica, chiar ai un plus experienta.
Are nevoie sa se simpta dorit arata-i ca il doresti ca este important si frumos pt tine, si vei fi surprinsa de rezultate.
Bafta.
jasmine2452
Postat pe 4 Iunie 2010 13:57
De la: kudika062039, la data 2010-06-04 09:01:29exista haloperidol la farmacie. sunt picaturi. ai dai cate 1 flacon pe zi in cafea,mancare, succes



Nu cred ca-l vrea leguma nici mumie !

Postat pe 4 Iunie 2010 14:04
De la: scorpio67, la data 2010-06-04 14:04:22
De la: kudika062039, la data 2010-06-04 09:01:29exista haloperidol la farmacie. sunt picaturi. ai dai cate 1 flacon pe zi in cafea,mancare, succes



Nu cred ca-l vrea leguma nici mumie !



Mai stii?

cristina_xxx2006
Postat pe 4 Iunie 2010 14:17
De la: cristina_xxx2006, la data 2010-06-04 14:17:10
De la: scorpio67, la data 2010-06-04 14:04:22
De la: kudika062039, la data 2010-06-04 09:01:29exista haloperidol la farmacie. sunt picaturi. ai dai cate 1 flacon pe zi in cafea,mancare, succes



Nu cred ca-l vrea leguma nici mumie !



Mai stii?



Nu mai bine divorteaza decat sa-l stearga la fund ca i-a dat prea multe chimicale ?
Ce idei are femeia asta care a deschis topicul ! Eu zic sa-i faca de petrecanie daca tot o incurca !

Postat pe 4 Iunie 2010 14:24
Buna kudika096935,

Nu draga sotul tau nu s-a schimbat, nu a devenit nici mai afemeiat si nici mai viril. Este asa cum l-ai cunoscut. A plecat, sau pleaca pentru ca ti-ai dat seama la timp de ce are nevoie. Nu ti-ai dat seama la timp ce sa faci cu erectia lui (nu cred ca are boala lui Dumitru Dragomir). Nu de ceaiuri si medicamente are el nevoie, ci de tine. Vina este a ta, din cauza ta pleaca, stai prea mult cu fata la perete. Fii cum vrea el, nu este nici rusine si nici impotriva firii, schimba-te, spui ca ai destula experienta. Incearca sa-l primesti altfel, fii cum vrea el si nu va mai pleca. Acolo unde se duce ai si tu, trebuie doar sa fii putin mai "smechera". Cu ceaiuri si medicaminte iti faci mai mult rau decat este acum.
Paunul
Postat pe 4 Iunie 2010 14:35
De ce ii permiti sa faca ceea ce face cu tine?.. inainte sa fii sotia lui, esti femeie.
Daca tu nu te respecti, n-o astepta de la el.
Sa stii ca si din punctul de vedere al religiei, din momentul in care te-a inselat, esti indreptatita si inteleasa daca divortezi. De ce sa mai traiesti langa un astfel de om?
Ce satisfactie iti mai aduce relatia asta daca sunteti ca doi straini?!.. si presupunand prin absurd ca el si-ar "reveni" (cand o sa intelega ca unele chestii chiar se fac DOAR la timpul lor), cand tu iti vei aminti mereu clipele astea, cum vorbeste cu tine, cum ai aflat ca te inseala, cum te-a respins si te-a aruncat efectiv la gunoi, dupa ani de casnicie in care tu l-ai iubit si l-ai repectat, crezi ca va mai putea fi LA FEL?...nici macar pe aproape.
E evident ca isi bate joc de tine si sa-l accepti, sau sa incerci sa-l tii langa tine ar inseamna sa-ti bati si tu joc de tine. Nu merita. N-ai vorbit despre copii. Daca ei nu exista inca, cu atat mai bine (nici n-as mai sta pe ganduri). Daca aveti, sigur nu-i ajuta cu nimic si sufera mai mult decat credeti (sau de cat va arata) cand isi vad parintii in situatia asta si probabil intotdeauna vor privi casnicia ca o corvoada, la care toti ajungem la un moment dat si pe care trebuie s-o ducem in spate "pana cand moartea ne va desparti", ca pe o boala incurabila. Dupa un eventual divort, el e obligat sa plateasca acea pensie alimentara, care te va ajuta sa-l/sa-i cresti, linistita, mai ales ca majorutatea bunurilor iti vor ramane tie avand in vedere ca el a provocat destramarea familiei si dovezile pe care observ ca le detii in legatura cu infidelitatile lui. Iti doresc sa-ti dea D-zeu multa sanatate, intelepciune sa iei decizia corecta si putere sa o pui in practica.
kudika076304
Postat pe 4 Iunie 2010 20:26
Esti tampita, femeie,cu sfaturi din astea omorati omul pt ca nu-i mai place Bubulina gospodina si vrea o piersicuta parfumata....asta este ....sa-si vada de viata ei sau sa indure
Merlucius
Postat pe 7 Iunie 2010 06:34
De la: Merlucius, la data 2010-06-07 06:34:04Esti tampita, femeie,cu sfaturi din astea omorati omul pt ca nu-i mai place Bubulina gospodina si vrea o piersicuta parfumata....asta este ....sa-si vada de viata ei sau sa indure


De unde stii tu ? Oi fi una dintre piersicutze ?

Postat pe 7 Iunie 2010 07:24
Ion si cu gheorghe...amandoi pe la 80 de ani...
-Ma Ioane ma... tu-ti mai aduci ma aminte ...cand eram noi in armata...
-... da ma Gheo' cum dara' nu...si ce catane eram...
-Si-t' mai aduci tu aminte ca aia ne bagau bromura-n ceai ma Ioane ma...?
- Da ma Gheo'...cu, sa nu...
-Nooo, pai stii ce...? Cred ca mine o inceput sa-si faca efectu'... !
dancombi
Postat pe 7 Iunie 2010 20:49
citesc mesajele voastre si ma ingrozesc...multumesc celor care au inteles mesajul si au incercat sa vina cu un sfat iar pentru cele cateva personaje care nu au gasit de cuviinta decat sa ironizeze...cine a spus ca il mai vrea? cine a spus ca mai lupta pentru el? cine a spus ca e o gospodina "bubulina"? cine a spus ca nu se respecta? este un nemernic si as vrea sa-l tratez ca atare...as vrea sa-l pun la punct asa cum ar merita, sa nu se mai laude cu scula lui "prea mult dorita"...si privitor la topic, e liber sa dezbatem orice tip de subiecte iar daca nu va place....PAS (e valabil pentru cele pe care le deranjeaza subiectul)...
Mara_38
Postat pe 8 Iunie 2010 20:50
De la: kudika096935, la data 2010-06-08 20:50:28citesc mesajele voastre si ma ingrozesc...multumesc celor care au inteles mesajul si au incercat sa vina cu un sfat iar pentru cele cateva personaje care nu au gasit de cuviinta decat sa ironizeze...cine a spus ca il mai vrea? cine a spus ca mai lupta pentru el? cine a spus ca e o gospodina "bubulina"? cine a spus ca nu se respecta? este un nemernic si as vrea sa-l tratez ca atare...as vrea sa-l pun la punct asa cum ar merita, sa nu se mai laude cu scula lui "prea mult dorita"...si privitor la topic, e liber sa dezbatem orice tip de subiecte iar daca nu va place....PAS (e valabil pentru cele pe care le deranjeaza subiectul)...


intre timp s-a inventat divortu'. e curat, rapid si fara violenta.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 8 Iunie 2010 21:52
1. eu cred ca aveti probleme de comunicare asa ca ar trebui sa aveti o discutie sincera si sa vezi ce vrea el de fapt, pentru ca s-ar putea sa afli chestii care nici nu ti-ar fi trecut prin cap.
2. faza cu pustoaicele si cu femeile tinere sunt de parare sotul tau este inca la pubertate, probabil ca nu s-a copt destul si ar mai fi o problema,
3. lipsa de sex din partea ta care in timp duce la racirea relatiei si chiar la divort.
parerea mea este ca ar trebui sa gasesti raspunsu in relatia pe care o ai cu sotul tau, multa bafta !
lucacirobert
Postat pe 16 Iulie 2010 14:16
Ai 2 solutii:
1. Te scapi urgent de el si iti traiesti viata...
2. Suporti pana ii trec nabadaile...dar asta nu o recomand decat daca sunteti trecuti de 50 de ani...
kudika226898
Postat pe 17 Iulie 2010 19:10
Problema ta in aceasta relatie este comunicarea cu sotul tau. Problemele se pot rezolva mult mai usor, cu avantaje din partea ambilor parti. Tu trebuie sa privesti viata cu fruntea sus, sa te gandesti la viitor. in viata avem si bune si rele, si urcusuri si coborasuri. Important este sa le ducem pe toate. Intr-o prima faza incearca sa stai de vorba cu o persoana neutra care sa aiba rabdarea sa te asculte si care sa nu-ti dea sfaturi.
artafengshui
Postat pe 24 Iulie 2010 09:09
cum sa-i reduci viriltatea? taie-i din EA
kudika_8212
Postat pe 24 Mai 2012 16:03
De la: Mara_38, la data 2010-05-17 09:43:12Draga mea, s-a culcat cu o angajata de-a lui care are pe jumatate varsta lui dar mai vrea si altele, vrea numai fete trecute putin de 20 de ani. Problema este ca e foarte mandru de "scula" lui. Intre noi doi nu mai este nimic, nu mai avem relatii si chiar doreste sa se mute. Si toate astea, doar de o saptamana.

Aham...deci asta era...Razbunarea ca te neglijeaza de fapt.Ce ai zis daca cu mine nu ...nici cu alta.Nu am mai auzit femeie care sa se planga si sa zica "Doamne ia-mi ...in loc de Doamne da"...decat doar in cazuri de acest jan.
Cauta alta rezolvare ca nu asa se poate ajunge la ce iti doresti.
serpico_
Postat pe 24 Mai 2012 16:07
mey draga...nu are de-a face cat de tantrica sau de vampa esti...Unii (prea multi)asa sunt:daca esti tanara te inseala cu batrane,daca esti batrana -cu tinere,daca esti slaba cu grase..daca esti grasa cu slabe...si daca esti PERFECTA cu barbati

Deci...chiar nu e vina femeilor ca sunt inselate..e vina persoanei care inseala..indiferent de ce sex e
kudika_8298
Postat pe 24 Mai 2012 16:11
De la: kudika_8298, la data 2012-05-24 16:11:29mey draga...nu are de-a face cat de tantrica sau de vampa esti...Unii (prea multi)asa sunt:daca esti tanara te inseala cu batrane,daca esti batrana -cu tinere,daca esti slaba cu grase..daca esti grasa cu slabe...si daca esti PERFECTA cu barbati

Deci...chiar nu e vina femeilor ca sunt inselate..e vina persoanei care inseala..indiferent de ce sex e

Meyyy meyyy meyyy...da ce fetele/femeile nu inseala ? Da ce zaci doar de berbanti ?
serpico_
Postat pe 24 Mai 2012 16:17
ehhh pai pentru satisfactie garantata mai trebuiesc si amanti pe langa "otraviri" subtile si progresive. Fomeile cu amanti de razbunare nu au aceeasi satisfactie psihica ca barbatii care se curvasaresc in mod compulsiv
kudika_8298
Postat pe 24 Mai 2012 16:20
De la: kudika_8298, la data 2012-05-24 16:20:27ehhh pai pentru satisfactie garantata mai trebuiesc si amanti pe langa "otraviri" subtile si progresive. Fomeile cu amanti de razbunare nu au aceeasi satisfactie psihica ca barbatii care se curvasaresc in mod compulsiv

Ei nu ...daia sunt puscariile pline de crimnale care au savarsit crima din cauza ca "era indragostita si nu a mai judecat in momentul cand a aflat ca este inselata"
serpico_
Postat pe 24 Mai 2012 16:25
de aia am pus ghilimelele de rigoare pentru ca nu se merita riscul pentru chestii radicale.Doar subtile.
kudika_8298
Postat pe 24 Mai 2012 16:29
De la: kudika_8298, la data 2012-05-24 16:29:02de aia am pus ghilimelele de rigoare pentru ca nu se merita riscul pentru chestii radicale.Doar subtile.


apropo...vezi in infrarosu ?
serpico_
Postat pe 24 Mai 2012 16:32
De la: serpico_, la data 2012-05-24 16:32:19
De la: kudika_8298, la data 2012-05-24 16:29:02de aia am pus ghilimelele de rigoare pentru ca nu se merita riscul pentru chestii radicale.Doar subtile.


apropo...vezi in infrarosu ?


kudika_8298
Postat pe 24 Mai 2012 16:37
quote]

apropo...vezi in infrarosu ? [/quote]

[/quote]

dar apropos de infra-ROSU...cred ca ar fi si asta o 'explicatiune'
kudika_8298
Postat pe 24 Mai 2012 16:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul RAC...SOT si AMANT 100 De la: oana_ramona 3 Iunie 2019 12:31
eu taur , el scorpion si maaari probleme! help 134 De la: yen 14 August 2012 14:05
EA PESTI EU SCORPION...CE SANSE AVEM? 2 De la: AlexMag 12 August 2009 20:50
spuneti-mi va rog 13 De la: blueangel29 14 Iulie 2009 20:47
Eu Varsator....El Rac 14 De la: kudika_932044 27 August 2013 14:13