Setari Cookie-uri

Oare cat voi mai face fata indiferentei?

Am un prieten de aproximativ un an de zile.Eu tin foarte mult la el,m-am atasat extraordinar de mult,pt ca asta imi e firea.Ii arat ca tin la el,ma port frumos cu el,ii vorbesc frumos,nu l-as insela niciodata.Nu am ce sa ii reprosez in afara de faptul ca este f indiferent,el nu ma alinta niciodata pe mine,nu imi arata niciun gest de afectiune decat daca eu incep sa ii arat lui prima sau ii zic eu sa ma pupe,sa ma ia in brate.Am discutat de f multe ori pe tema asta,am avut multe certuri,l-am intrebat "oare sunt eu de vina?","oare te-ai plictisit de mine?"El in schimb mi-a raspuns ca asta e felul lui de a fi,ca nu poate fi altfel,ca a incercat sa se schimbe,dar pur si simplu nu poate,i s-a intamplat ceva in trecut care l-a schimbat asa,poate o iubire sau poate altceva.Mi-a zis de multe ori ca eu nu sunt motivul pt care se poarta asa pt ca asa se poarta cu toata lumea.Mi-a zis ca sunt o fata speciala si ca asta e unul din principalele motive pt care sta cu mine,dar eu am nevoie de atentie,de o relatie normala plina de afectiune,mi s-a luat sa fiu doar eu cea care ia initiativa in tot si cea care ii arata mereu ca tine la el.Am zis de multe ori ca o sa renunt la el,dar nu pot pt ca tin la el si pt ca simt ca si el tine la mine in ciuda indiferentei lui.Uneori simt ca o iau razna,simt ca nu mai pot,ca am obosit,incep sa plang,nu mai mananc,ma cert cu toti,iar el cand ma vede asa imi zice ca doar eu sunt de vina,ca nu am vointa sa ma schimb,sa nu mai pun atat de mult la suflet.Nu stiu ce sa mai fac.Voi ce parere aveti?
kudika045528
Postat pe 22 Mai 2010 18:07
el asteapta sa te schimbi...tu astepti sa schimbe el...rezultat la pauza 0-0...ceea ce inseamna ca va pacaliti singuri, pur si simplu nu este ceea ce iti doresti tu...nu te crampona de o relatie care nu-ti face bine
miss_darine
Postat pe 22 Mai 2010 21:29
Nu aveti dorinte comune. Relatia asta evectiv te consuma si la propriu si la figurat. Iubirea te face sa jambesti nu sa plangi. Sunteti diferiti. E firesc sa ai nevoie de afectiune. E clar ca el nu ti-o ofera. Nu te mai chinui. Gaseste pe cineva care sa te merite. Ai multa iubire de oferit. Si trebuie sa primesti in aceiasi masura succes
maria-ioana
Postat pe 31 Mai 2010 18:17
stiu ce simti. eu acum o luna am incheiat o astfel de relatie. eu nu am rezistat un an, numai 6 luni. mi-e greu fara el, dar stiu ca asa ma scutesc pe mine de mai multa suferinta. daca el nu-mi poate da iubirea de care am nevoie si pe care i-o port eu, asta este. sufar acum, dar imi va fi mai bine mai tarziu. si ca sa-mi demonstreze ca nu i-a pasat de mine, de cand s-a terminat totul nu m-a cautat si nici nu mi-a raspuns la telefon.
sper sa gasesti varianta care te face sa suferi cat mai putin, pt ca daca ramai cu el esti neimplinita iar daca te desparti ti-e greu. mult succes
soniaa
Postat pe 31 Mai 2010 20:33
De la: kudika045528, la data 2010-05-22 18:07:48Am un prieten de aproximativ un an de zile.Eu tin foarte mult la el,m-am atasat extraordinar de mult,pt ca asta imi e firea.Ii arat ca tin la el,ma port frumos cu el,ii vorbesc frumos,nu l-as insela niciodata.Nu am ce sa ii reprosez in afara de faptul ca este f indiferent,el nu ma alinta niciodata pe mine,nu imi arata niciun gest de afectiune decat daca eu incep sa ii arat lui prima sau ii zic eu sa ma pupe,sa ma ia in brate.Am discutat de f multe ori pe tema asta,am avut multe certuri,l-am intrebat "oare sunt eu de vina?","oare te-ai plictisit de mine?"El in schimb mi-a raspuns ca asta e felul lui de a fi,ca nu poate fi altfel,ca a incercat sa se schimbe,dar pur si simplu nu poate,i s-a intamplat ceva in trecut care l-a schimbat asa,poate o iubire sau poate altceva.Mi-a zis de multe ori ca eu nu sunt motivul pt care se poarta asa pt ca asa se poarta cu toata lumea.Mi-a zis ca sunt o fata speciala si ca asta e unul din principalele motive pt care sta cu mine,dar eu am nevoie de atentie,de o relatie normala plina de afectiune,mi s-a luat sa fiu doar eu cea care ia initiativa in tot si cea care ii arata mereu ca tine la el.Am zis de multe ori ca o sa renunt la el,dar nu pot pt ca tin la el si pt ca simt ca si el tine la mine in ciuda indiferentei lui.Uneori simt ca o iau razna,simt ca nu mai pot,ca am obosit,incep sa plang,nu mai mananc,ma cert cu toti,iar el cand ma vede asa imi zice ca doar eu sunt de vina,ca nu am vointa sa ma schimb,sa nu mai pun atat de mult la suflet.Nu stiu ce sa mai fac.Voi ce parere aveti?



Si eu trec cam prin aceeasi situatie ... insa incerc sa ma detasez de el si sper sa reusesc desi sentimentele sunt puternice ..
claux_
Postat pe 1 Iunie 2010 19:09
De la: kudika045528, la data 2010-05-22 18:07:48Am un prieten de aproximativ un an de zile.Eu tin foarte mult la el,m-am atasat extraordinar de mult,pt ca asta imi e firea.Ii arat ca tin la el,ma port frumos cu el,ii vorbesc frumos,nu l-as insela niciodata.Nu am ce sa ii reprosez in afara de faptul ca este f indiferent,el nu ma alinta niciodata pe mine,nu imi arata niciun gest de afectiune decat daca eu incep sa ii arat lui prima sau ii zic eu sa ma pupe,sa ma ia in brate.Am discutat de f multe ori pe tema asta,am avut multe certuri,l-am intrebat "oare sunt eu de vina?","oare te-ai plictisit de mine?"El in schimb mi-a raspuns ca asta e felul lui de a fi,ca nu poate fi altfel,ca a incercat sa se schimbe,dar pur si simplu nu poate,i s-a intamplat ceva in trecut care l-a schimbat asa,poate o iubire sau poate altceva.Mi-a zis de multe ori ca eu nu sunt motivul pt care se poarta asa pt ca asa se poarta cu toata lumea.Mi-a zis ca sunt o fata speciala si ca asta e unul din principalele motive pt care sta cu mine,dar eu am nevoie de atentie,de o relatie normala plina de afectiune,mi s-a luat sa fiu doar eu cea care ia initiativa in tot si cea care ii arata mereu ca tine la el.Am zis de multe ori ca o sa renunt la el,dar nu pot pt ca tin la el si pt ca simt ca si el tine la mine in ciuda indiferentei lui.Uneori simt ca o iau razna,simt ca nu mai pot,ca am obosit,incep sa plang,nu mai mananc,ma cert cu toti,iar el cand ma vede asa imi zice ca doar eu sunt de vina,ca nu am vointa sa ma schimb,sa nu mai pun atat de mult la suflet.Nu stiu ce sa mai fac.Voi ce parere aveti?


te f.te ...pur si simplu te fu.e! ce nu intelegi? toata lumea stie ca pe unele femei,cu cat le ignori mai mult,cu atat mai usor faci ce vrei din ele
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 1 Iunie 2010 19:13
sa-ti povestesc putin din viata mea ca sa-ti dai seama ce te asteapta...eu sunt cu cineva de 10 ani...am fost casatorita cu el actual divortata...la fel ca si tine m-am confruntat cu raceala toti acesti 10 ani...niciodata nicio vorba frumoasa, vreo surpriza...nimic...si atunci cand erau,erau cersite de mine eu ii spuneam cu cearta,cu frumosu cam ce astept de la el...facea pe moment ce-i ceream dar dupa aia era la fel raceala...chiar si atunci cand gresea tot eu trebuia sa-l impac ca sa zic asa...si la fel ca tine nu puteam sa-l las ca-l iubeam...dar de fapt in timp am realizat ca nu ma desparteam de el nu pentru ca-l iubeam ci pentru ca vroiam ceea ce nu reusisem niciodata sa am ATENTIA LUI...IUBIREA LUI...este f greu sa traiesti cu un astfel de barbat...pentru ca tot timpul tu ai un complex...ca este vina ta, ca tu esti cauza pentru care el este asa,ca este asa numai cu tine si iti inchipui ca in alte relatii a fost astfel...
eu chiar si acum dupa 10 ani desi sunt divortata de el de 2 ani si am aflat ca a avut o amanta 5 ani,alerg dupa atentia lui...stiu ca nu merita dar parca sunt posedata nu ma pot abtine...astept sa ma sune,sa-mi spuna ca-i pare rau pt tot ce a facut, ca nu poate sa traiasca fara mine, sa ma ia in brate,sa ma sarute atunci cand nu ma astept....DAR NIMIC DIN TOATE ASTEA NU SE INTAMPLA...este f rece si asa va muri...de cand sunt cu el am facut imposibilul ca sa-l fac sa fie mai atent cu mine,mai cald,sa-mi dea macar jumatate din cat ii ofer eu si nimic...concluzia lasa-l cat mai poti acum,pentru ca ai sa plangi toata viata,ai sa-i cersesti atentia toata viata si tot n-o vei obtine,si sa plangi toata viata...
nu ai cum sa iubesti un astfel de om...explicatia pentru care tu stai si alergi este ca omul prin definitie este un masochist si vrea ceea ce nu poate avea...
kudika182094
Postat pe 4 Iunie 2010 10:57
De la: miss_darine, la data 2010-05-22 21:29:53 el asteapta sa te schimbi...tu astepti sa schimbe el...rezultat la pauza 0-0...ceea ce inseamna ca va pacaliti singuri, pur si simplu nu este ceea ce iti doresti tu...nu te crampona de o relatie care nu-ti face bine



In final a marcat careva ?
valivieru96
Postat pe 4 Iunie 2010 12:34
De la: valivieru96, la data 2010-06-04 12:34:13
De la: miss_darine, la data 2010-05-22 21:29:53 el asteapta sa te schimbi...tu astepti sa schimbe el...rezultat la pauza 0-0...ceea ce inseamna ca va pacaliti singuri, pur si simplu nu este ceea ce iti doresti tu...nu te crampona de o relatie care nu-ti face bine



In final a marcat careva ?

io suuuuuuuut si goooooooooool
miss_darine
Postat pe 4 Iunie 2010 12:41
ai foarte mare dreptate si eu am trait si traiesc o astfel de experienta dar incer sa scap din aceasta situatie pentru ca nu-mi convine deloc .
angelalb
Postat pe 8 Iunie 2010 08:11
din cate am observat sunt foarte multe femei care sufera din aceasta cauza... printre care si eu.... intotdeauna am dat vina pe faptul ca el nu are mama si din aceasta cauza nu stie sa ofere afectiune...daca nu a primit nu stie ce inseamna. Suntem impreuna de multi ani, de cand eram niste copii. eu am fost intotdeauna cea care "a cersit iubire". dupa o perioada ma resemnasem, nu puteam renunta la el, dar nici cu el nu mai eram, adica devenisem indiferenta, il lasasem de capul lui, nu mai eram aceeasi, iar dupa cateva lui el a observat.... iar in prezent el este constient de lipsa lui de afectiune, si incearca din rasputeri sa se schmbe... uneori ii mai reuseste alteori nu. ce pot spune...asa sunt unii barbati... el mi a spus in fata ca nu este genul de barbat care sa spuna sau sa faca lucruri "dulci"- cum le spun eu... acestea ii se par o pierdere de timp....dar asta nu inseamna ca nu te iubeste ci doar ca nu stie sa si manifeste iubirea
parerea mea este ca totul tine de tine... daca u crezi ca el in schimb iti ofera timp, intelegere, daca il vezi perfect sau aproape perfect, fara acest defect eu zic ca nu merita sa-l lasi... pentru cine???? nu stii de cine dai... eu una prefer un astfel de barbat in locul unuia care ofera afectiune, dar pe la spate...............intelegi u
kudika18000
Postat pe 8 Iunie 2010 08:41
la fel cunosc una din prietene
insista foarte mult ,sa avem o relatie
anu trecut am incercat ceva dar sa stricat foarte repede ,nici nu mai stiu motivu de nam mai fost
anu asta a mai incercat ea de cel putin 2 ori
problema e ,k nu vorbeste serios k nu spune lucrurilor pe nume in fata
o ia pe ocolite .ii e frica sa spuna cu voce tare ce vrea si ce simnte cu adevarat
de ex; mia spus o minciuna gogonata intr-o zii pecare nam crezuto nici 1% poate altii,si tot ia sa dat de gol la cateva zile k a mintit, ii era rusine de mine,iar eu abia ma abtineam sa nu cad pe jos de vras
poate mai e si faptu k e o diferenta de varsta 7 anii ,
iar eu o consider o coplila
anu trecut nam observato cum trebuia,dar acu ("o iubesc si o urasc in aceelasi timp")si ma deranjaza faptu cand o vad cu altu ,desii in fata ei stau nepasator,ea a observat k numi place sa o vad cu altu
vine o zii ,dupaia dispare o sapt poate chear 2 :nu sms tel mess etc
si ma inerveaza lucru asta."ori stai ori pleci"
maicasa a zis k voi nu stiiti cum sa va loatii..........................dar cine stiie?
alyn27
Postat pe 8 Iunie 2010 09:51
alynutzule draga, este al n-spelea post al tau care ma "inerveaza"
miss_darine
Postat pe 9 Iunie 2010 19:31
alynutzule draga, este al n-spelea post al tau care ma "inerveaza"
miss_darine
Postat pe 9 Iunie 2010 19:31
De la: miss_darine, la data 2010-06-09 19:31:06 alynutzule draga, este al n-spelea post al tau care ma "inerveaza" :sml-mad0225


:


Dar ce sa-i faci?!!
ClassyCat
Postat pe 16 Iunie 2010 06:25
ma regesesc si eu in mare parte in povestea ta...din pacate in general acest tip de barbati se pare ca ne atrag...asa ca fara prea multe cuvinte ,noi ii cautam!!!!
de multe ori ma gandesc daca acest comportament este de fapt o strategie?!?
kudika151645
Postat pe 16 Iunie 2010 16:42
De la: kudika151645, la data 2010-06-16 16:42:43ma regesesc si eu in mare parte in povestea ta...din pacate in general acest tip de barbati se pare ca ne atrag...asa ca fara prea multe cuvinte ,noi ii cautam!!!!
de multe ori ma gandesc daca acest comportament este de fapt o strategie?!?

asa e poate ca ne atrag acest tip de barbati par mai misteriosi si le atribuim calitati care nu exista si pe urma cand ajungem sa-i cunoastem cat de cat suntem dezamagite de ce descoperim....asta e dar in viata mai intalnesti si de astea....totul e sa inveti din ele.....si sa nu repeti greselite
angelalb
Postat pe 16 Iunie 2010 17:41
iti spun sigur ca nu se va schimba ,avea tot timpul sa iti demonstreze ca se poate schimba,daca tu consideri ca nu este genul tau de barbat mai bine il lasi acum,pt ca,odata cu trecerea timpului iti va fi si mai greu,nu trebuie sa te lipsesti de demnitate si sa il rogi sa iti ofere afectiune.fi un pic mai orgolioasa si acorda-ti mai mult respect pt tine
nina_ela
Postat pe 17 Iunie 2010 02:10
mie nu mi se pare o chestie atat de grava..pur si simplu unii oameni nu isi manifesta sentimentele,au nevoie de oameni cu care sa fie pe aceeasi lungime de unda.nici mie de exemplu nu imi plac pupaciunile si dragalaseniile si alte prostii,iar gesturile de afectiune facute rar valoreaza mult mai mult.de-as fi barbat mi-ar fi greu cu o pupacioasa plangacioasa cu nevoie maxima de atentie si afectiune
BillieJean
Postat pe 17 Iunie 2010 20:14
Gandeste-te ca daca mergi mai departe ii dai curaj,il faci stapan pe situatie si cand se intampla asta stie ca te poate ranii doar din cuvinte si iti intoarce spatele stiind ca a doua zi vei fi tot langa el ca un catelus,scuza-ma ca spun asa,si daca acum esti in situatia asta cum v-a fi peste doi sau trei ani?Cand iubesti nu ai cum sa fi indiferent,este dureros dar mai bine acum decat sa iti faci mai mare rana din suflet.
pufosica
Postat pe 18 Iunie 2010 03:37
De la: kudika186530, la data 2010-06-16 17:41:43
De la: kudika151645, la data 2010-06-16 16:42:43ma regesesc si eu in mare parte in povestea ta...din pacate in general acest tip de barbati se pare ca ne atrag...asa ca fara prea multe cuvinte ,noi ii cautam!!!!
de multe ori ma gandesc daca acest comportament este de fapt o strategie?!?

asa e poate ca ne atrag acest tip de barbati par mai misteriosi si le atribuim calitati care nu exista si pe urma cand ajungem sa-i cunoastem cat de cat suntem dezamagite de ce descoperim....asta e dar in viata mai intalnesti si de astea....totul e sa inveti din ele.....si sa nu repeti greselite


Da, de unde, nu va atrag deloc asemenea barbati! Cum poti face diferenta cand nu ai avut niciodata un alt fel de barbat langa tine? Voi doar va temeti de singuratate, de un nou inceput, de ce va zice lumea sau prietenii din bloc, de ce vei face cand vei fi singura in gasca, unde toti sunt "cuplati" (fara sa te gandesti ca si ei pot trai aceeasi drama ca si tine: singuratatea in doi).
Voi nu iubiti, voi doar va complaceti in asemenea relatii ca sa dea bine. Iote domne, nu e singura, o place si pe ea cineva!
Cand veti avea un barbat langa voi care va va iubi cu adevarat, abia atunci veti putea spune: cat timp am pierdut langa nashpetele ala!
rashela
Postat pe 18 Iunie 2010 05:25
De la: kudika045528, la data 2010-05-22 18:07:48Am un prieten de aproximativ un an de zile.Eu tin foarte mult la el,m-am atasat extraordinar de mult,pt ca asta imi e firea.Ii arat ca tin la el,ma port frumos cu el,ii vorbesc frumos,nu l-as insela niciodata.Nu am ce sa ii reprosez in afara de faptul ca este f indiferent,el nu ma alinta niciodata pe mine,nu imi arata niciun gest de afectiune decat daca eu incep sa ii arat lui prima sau ii zic eu sa ma pupe,sa ma ia in brate.Am discutat de f multe ori pe tema asta,am avut multe certuri,l-am intrebat "oare sunt eu de vina?","oare te-ai plictisit de mine?"El in schimb mi-a raspuns ca asta e felul lui de a fi,ca nu poate fi altfel,ca a incercat sa se schimbe,dar pur si simplu nu poate,i s-a intamplat ceva in trecut care l-a schimbat asa,poate o iubire sau poate altceva.Mi-a zis de multe ori ca eu nu sunt motivul pt care se poarta asa pt ca asa se poarta cu toata lumea.Mi-a zis ca sunt o fata speciala si ca asta e unul din principalele motive pt care sta cu mine,dar eu am nevoie de atentie,de o relatie normala plina de afectiune,mi s-a luat sa fiu doar eu cea care ia initiativa in tot si cea care ii arata mereu ca tine la el.Am zis de multe ori ca o sa renunt la el,dar nu pot pt ca tin la el si pt ca simt ca si el tine la mine in ciuda indiferentei lui.Uneori simt ca o iau razna,simt ca nu mai pot,ca am obosit,incep sa plang,nu mai mananc,ma cert cu toti,iar el cand ma vede asa imi zice ca doar eu sunt de vina,ca nu am vointa sa ma schimb,sa nu mai pun atat de mult la suflet.Nu stiu ce sa mai fac.Voi ce parere aveti?

Nu-ti face griji, mai ales daca a zis ca acesta e felul lui de a fi, de multe ori barbatii care nu-si "afiseaza" la fiecare pas dragostea, au in ei un ocean de iubire, de ce vrei sa-l schimbi?iubeste-l cum e, iar el sa te liubeasca cum esti, in fond dragostea nu e asa complicata, noi o complicam cu pretentiile noastre.Nici eu nu prea imi "etalez"sentimentele...tot asa sunt si eu pur si simplu nu pot fi asa de....(nu gasesc cuvantul)...dar dragostea mea e sincera si neconditionata...nu-ti fa griji...asa suntem noi unii barbati, mai introvertiti.
Iar daca vrei sfaturi, cere-l de la sexul opus, pentru ca noi femei/barbati gandim foarte diferit...si va recomand la toti, inainte de a lua decizii radicale sa cititi cartea "Barbatii sunt de pe Marte, iar femeile de pe Venus" va garantez veti afla multe lucruri nestiute despre sexul opus.
kudika195501
Postat pe 18 Iunie 2010 06:36
si eu trec printr-o relatie asemanatoare, ma tot gandesc sa ii pun capat ori ba, cred insa ca ceea ce inca ma tine langa el e teama de singuratate, pana cand nu stiu, dar momentan nu imi gasesc puterea sa renunt, dar nici putere sa mai continui nu am, sunt intr-o ceata totala...
P.S. poate barbatii nu stiu sa arate, poate sunt mai introvertiti,desi sunt si multi care stiu sa arate dar peste care nu am dat noi inca, dar referindu-ma la cei introvertiti macar ar trebui sa stie sau sa invete sa sustina persoana de langa ei, sa fie mai deschisi cu ea, altfel vor muri impreuna dar singuri...trist!!!
creta
Postat pe 22 Iunie 2010 22:26
De la: kudika045528, la data 2010-05-22 18:07:48Am un prieten de aproximativ un an de zile.Eu tin foarte mult la el,m-am atasat extraordinar de mult,pt ca asta imi e firea.Ii arat ca tin la el,ma port frumos cu el,ii vorbesc frumos,nu l-as insela niciodata.Nu am ce sa ii reprosez in afara de faptul ca este f indiferent,el nu ma alinta niciodata pe mine,nu imi arata niciun gest de afectiune decat daca eu incep sa ii arat lui prima sau ii zic eu sa ma pupe,sa ma ia in brate.Am discutat de f multe ori pe tema asta,am avut multe certuri,l-am intrebat "oare sunt eu de vina?","oare te-ai plictisit de mine?"El in schimb mi-a raspuns ca asta e felul lui de a fi,ca nu poate fi altfel,ca a incercat sa se schimbe,dar pur si simplu nu poate,i s-a intamplat ceva in trecut care l-a schimbat asa,poate o iubire sau poate altceva.Mi-a zis de multe ori ca eu nu sunt motivul pt care se poarta asa pt ca asa se poarta cu toata lumea.Mi-a zis ca sunt o fata speciala si ca asta e unul din principalele motive pt care sta cu mine,dar eu am nevoie de atentie,de o relatie normala plina de afectiune,mi s-a luat sa fiu doar eu cea care ia initiativa in tot si cea care ii arata mereu ca tine la el.Am zis de multe ori ca o sa renunt la el,dar nu pot pt ca tin la el si pt ca simt ca si el tine la mine in ciuda indiferentei lui.Uneori simt ca o iau razna,simt ca nu mai pot,ca am obosit,incep sa plang,nu mai mananc,ma cert cu toti,iar el cand ma vede asa imi zice ca doar eu sunt de vina,ca nu am vointa sa ma schimb,sa nu mai pun atat de mult la suflet.Nu stiu ce sa mai fac.Voi ce parere aveti?

fi si tu indiferenta putin sa vezi ce reactie are, daca ii place ..daca nici asa nu reactioneaza si e la fel de rece pune capat relatiei, nu merita. Multe persoane nu iti spun in fata ca te iubesc pt ca asa e firea lor dar prin fapte, gesturi remarci acest lucru. La partenerul tau...mmm....cauta pe cineva care stie sa iubeasca cu adevarat si sa te rasfete dupa cum meriti
clau19
Postat pe 22 Iunie 2010 22:43
Am si eu o relatie de un an si trei luni cu un baiat de genul asta...l-am iubit si eu din toate puterile am facut totul pentru el...sfaturi,vorbe frumoase,intelegere...l-am lasat sa ma insele gandindu-ma ca trebuie sa isi traiasca viata sa nu fiu o piedica....imi doream ca eu sa fiu ingerul lui sa ii fiu alaturi si sa il ajut sa invete de la mine si da asa a fost dar eu ce primeam in schimb:injuraturi,vorbe urate,indiferenta nici macar de intalnit nu ne-am intalnit nici macar o data amn2 in oras undeva in parc...se duce doar cu prietenii iar cu mine se intalneste doar cand are chef la mine acasa...Am tinut enorm la el si am crezut ca se va schimba iar asta ma facut sa raman langa el....dar nu nu am reusit nimik....acum deja am trecut de faza asta si stiu ca nu mai este decat obijnuinta intre noi....sunt si eu indoiferenta si chiar nu imi mai pasa daca ar vrea sa ne despartim...eu nu am puterea sa ii zic dar ast in orice clipa sa o faca el...Nu stiu daca a tinut la mine vre-o data sau daca ce zicea e adevarat...doar faptul ca nu a stiut sa aprecieze este deja mult si acum realizez...
Ssandra
Postat pe 22 Iunie 2010 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lectii de tenis 3 De la: geo_reincarcat_iara 28 Iulie 2010 14:13
Am nevoie de un sfat!! URGENT! Va rog... 25 De la: AdrianaR 18 Noiembrie 2010 13:30
rugaciune de aparare impotriva geloziei 6 De la: Barbie30_ 13 Martie 2011 09:09
love 15 De la: yumalai 17 Februarie 2010 08:33
Astrolife... 6 De la: leli_x 22 Iunie 2011 16:07