Setari Cookie-uri

disperata

va rog frumos sa ma ajutati pt k simt ca vreau sa ma sinucid,stiu ca suna ca o tampenie dar mi s-a intamplat ceva ingrozitor.am fost constienta de tot ce s -a intamplat dar acum regret enorm si consecintelele sunt catastrofale.am o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe care simt ca inca il mai iubesc insa acum 3 luni am plecat sa muncesc intr o tara straina iar la momentul respectiv relatia noastra trecea printr o criza si ma gandeam ca daca o sa plec,el nu poate veni curand deci nu vom mai fi impreuna,lucru care mi se parea f bun la mom respetiv.aici am cunoscut un baiat c care am avut o scurta relatie,m am culcat cu el si acum cred ca sunt insarcinata cu el desi nu mai pastram legatura.intre timp m am impacat cuprietenul din tara pe care il astept sa vina aici.nu stiu ce o sa ma fac?cred ca nu am nici o cale de intors,la fel ca madalina.totusi aveti vreun sfat?careva?
mia100q
Postat pe 13 Octombrie 2010 23:34
mergi fatã la un preot, spovedește-te...nu te apuca de prostii!!!
freakyyy
Postat pe 13 Octombrie 2010 23:45
De la: mia100q, la data 2010-10-13 23:34:49va rog frumos sa ma ajutati pt k simt ca vreau sa ma sinucid,stiu ca suna ca o tampenie dar mi s-a intamplat ceva ingrozitor.am fost constienta de tot ce s -a intamplat dar acum regret enorm si consecintelele sunt catastrofale.am o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe care simt ca inca il mai iubesc insa acum 3 luni am plecat sa muncesc intr o tara straina iar la momentul respectiv relatia noastra trecea printr o criza si ma gandeam ca daca o sa plec,el nu poate veni curand deci nu vom mai fi impreuna,lucru care mi se parea f bun la mom respetiv.aici am cunoscut un baiat c care am avut o scurta relatie,m am culcat cu el si acum cred ca sunt insarcinata cu el desi nu mai pastram legatura.intre timp m am impacat cuprietenul din tara pe care il astept sa vina aici.nu stiu ce o sa ma fac?cred ca nu am nici o cale de intors,la fel ca madalina.totusi aveti vreun sfat?careva?


ma depaseste.....dupa mintea mea ar fi 2 variante....
1...ii spui prietenului toata povestea ....dar asta numa daca esti sigura ca ai ramas gravida....altfel precipitand lucrurile ramai si fara el.....
2....solutia extrema ...si dureroasa.....
si eu sunt plecata de 2 luni......dar nu mi.am desfacut cracii .....ce iti e si cu mancarimea asta !!!!offf...mai mai!
Celia_29
Postat pe 13 Octombrie 2010 23:51
inca ...ceva.....esti o femeie slaba ....de cate ori vei trece peste un obstacol gandul iti fuge la sinucidere...
si apoi fata draga.....s-au dus barbatii ca sa iti iei viata ?
inca nu esti sigura de sarcina ..... si deja iti zboara mintea....
prea slabe au ajuns unele femei......de frica unei pu.li !
Celia_29
Postat pe 13 Octombrie 2010 23:54
De la: mia100q, la data 2010-10-13 23:34:49va rog frumos sa ma ajutati pt k simt ca vreau sa ma sinucid,stiu ca suna ca o tampenie dar mi s-a intamplat ceva ingrozitor.am fost constienta de tot ce s -a intamplat dar acum regret enorm si consecintelele sunt catastrofale.am o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe care simt ca inca il mai iubesc insa acum 3 luni am plecat sa muncesc intr o tara straina iar la momentul respectiv relatia noastra trecea printr o criza si ma gandeam ca daca o sa plec,el nu poate veni curand deci nu vom mai fi impreuna,lucru care mi se parea f bun la mom respetiv.aici am cunoscut un baiat c care am avut o scurta relatie,m am culcat cu el si acum cred ca sunt insarcinata cu el desi nu mai pastram legatura.intre timp m am impacat cuprietenul din tara pe care il astept sa vina aici.nu stiu ce o sa ma fac?cred ca nu am nici o cale de intors,la fel ca madalina.totusi aveti vreun sfat?careva?

da de ce sa te sinucizi? revino`ti....
ia`ti un test de sarcina sa vezi care`i faza...sau acolo unde esti,nu au aia teste?
AdrianaR
Postat pe 13 Octombrie 2010 23:56
De la: mia100q, la data 2010-10-13 23:34:49va rog frumos sa ma ajutati pt k simt ca vreau sa ma sinucid,stiu ca suna ca o tampenie dar mi s-a intamplat ceva ingrozitor.am fost constienta de tot ce s -a intamplat dar acum regret enorm si consecintelele sunt catastrofale.am o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe care simt ca inca il mai iubesc insa acum 3 luni am plecat sa muncesc intr o tara straina iar la momentul respectiv relatia noastra trecea printr o criza si ma gandeam ca daca o sa plec,el nu poate veni curand deci nu vom mai fi impreuna,lucru care mi se parea f bun la mom respetiv.aici am cunoscut un baiat c care am avut o scurta relatie,m am culcat cu el si acum cred ca sunt insarcinata cu el desi nu mai pastram legatura.intre timp m am impacat cuprietenul din tara pe care il astept sa vina aici.nu stiu ce o sa ma fac?cred ca nu am nici o cale de intors,la fel ca madalina.totusi aveti vreun sfat?careva?


Lasa dracu sinuciderea si arata ca poti sa-ti rezolvi problemele.Stiu ca e mai usor sa mori da asta o fac doar lasii.Tu ai creat problema asa ca tu poti sa o rezolvi si daca atunci ti-a placut, trebuie sa-ti placa si acum sa rezolvi ceea ce ai creat.Primul pas,fa un test de sarcina sau mergi la un control ca sa vezi daca e cazul sa te impacientezi.
Barbie30
Postat pe 14 Octombrie 2010 08:16
De la: mia100q, la data 2010-10-13 23:34:49va rog frumos sa ma ajutati pt k simt ca vreau sa ma sinucid,stiu ca suna ca o tampenie dar mi s-a intamplat ceva ingrozitor.am fost constienta de tot ce s -a intamplat dar acum regret enorm si consecintelele sunt catastrofale.am o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe care simt ca inca il mai iubesc insa acum 3 luni am plecat sa muncesc intr o tara straina iar la momentul respectiv relatia noastra trecea printr o criza si ma gandeam ca daca o sa plec,el nu poate veni curand deci nu vom mai fi impreuna,lucru care mi se parea f bun la mom respetiv.aici am cunoscut un baiat c care am avut o scurta relatie,m am culcat cu el si acum cred ca sunt insarcinata cu el desi nu mai pastram legatura.intre timp m am impacat cuprietenul din tara pe care il astept sa vina aici.nu stiu ce o sa ma fac?cred ca nu am nici o cale de intors,la fel ca madalina.totusi aveti vreun sfat?careva?
Alta si mai grasa. Vrei sa te sinucizi in p.u.l.a,unde?ma faci sa vb aiurea.Cand ai stat umeri-craci,nu te-ai gandit sa te sinucizi? Iti iubesti prietenu de nu mai poti,deasta ti-ai tras-o cu primu intalnit.Daca esti in strainatate care e prob?si eu sunt si nu mor,nu ma sinucid.Offf,nu va este rusine sa postati asa ceva. Scuze ca am fost dura,dar ma enerveaza pers ca tine.
Valy90
Postat pe 14 Octombrie 2010 18:29
Valy90
Postat pe 14 Octombrie 2010 19:22
De la: valy90, la data 2010-10-14 19:22:48
Valy90
Postat pe 14 Octombrie 2010 20:28
De la: Celia_29, la data 2010-10-13 23:54:31inca ...ceva.....esti o femeie slaba ....de cate ori vei trece peste un obstacol gandul iti fuge la sinucidere...
si apoi fata draga.....s-au dus barbatii ca sa iti iei viata ?
inca nu esti sigura de sarcina ..... si deja iti zboara mintea....
prea slabe au ajuns unele femei......de frica unei pu.li !
Valy90
Postat pe 15 Octombrie 2010 00:24
Va place sa deschideti topicuri la misto
Valy90
Postat pe 15 Octombrie 2010 12:58
am vazut de metode contraceptive nu ai auzit............dar nici de test de sarcina??????!!!!!!!!!!!! UNDE TRAIESTi. Imi cer scuze pentru reactie dar sincer femeile atat de informate mai bine sa ramana VIRGINE ca scapa multa lume de bataie de cap
iulia_co
Postat pe 23 Octombrie 2010 03:13
De la: mia100q, la data 2010-10-13 23:34:49va rog frumos sa ma ajutati pt k simt ca vreau sa ma sinucid,stiu ca suna ca o tampenie dar mi s-a intamplat ceva ingrozitor.am fost constienta de tot ce s -a intamplat dar acum regret enorm si consecintelele sunt catastrofale.am o relatie de 4 ani jumate cu un baiat pe care simt ca inca il mai iubesc insa acum 3 luni am plecat sa muncesc intr o tara straina iar la momentul respectiv relatia noastra trecea printr o criza si ma gandeam ca daca o sa plec,el nu poate veni curand deci nu vom mai fi impreuna,lucru care mi se parea f bun la mom respetiv.aici am cunoscut un baiat c care am avut o scurta relatie,m am culcat cu el si acum cred ca sunt insarcinata cu el desi nu mai pastram legatura.intre timp m am impacat cuprietenul din tara pe care il astept sa vina aici.nu stiu ce o sa ma fac?cred ca nu am nici o cale de intors,la fel ca madalina.totusi aveti vreun sfat?careva?

Disperata pentru ca:
- e posibil sa fii insarcinata si nu gasesti tatal copilului?
- vine fostul din tara si afla ca l-ai inselat cand nu mai erati impreuna?
Care-i off-ul tau, de fapt? Care e lucraul ala atat de "ingrozitor" care ti s-a intamplat? Si in ce tara te afli de e asa o rusine sa fi ramas insarcinata? De nu poti da fuga la un medic si alegi sticla cu Furadon? Jesus! Un dus rece ai facut? Cateva palme in oglinda ti-ai dat.. macar dupa ce ai scris randurile astea si ai realizat ce prostii iti trec prin cap?
Si da, e posibil sa fi ramas insarcinata. Si da, vine x-ulescu din tara. EI SI??
rashela
Postat pe 23 Octombrie 2010 03:52
scapa de sarcina,rupe relatia cu actualul prieten cu care crezi ca esti insarcinata,invital prietenul din Romania la tine pt o vizita,vezi ce se poate face cu el daca vrea sa ramina si sa munceasca,dar mai repede mergi la doctor pt a scapa de sarcina,si sa nu-i zici prietenului ca ai avut o aventura si ai ramas grea
kudika224927
Postat pe 23 Octombrie 2010 06:24
Sinuciderea nu e o iesire din situatie, plus ca risti sa ucizi pe doi daca esti insarcinata, asta e.. ai gresit ca nu ai avut rabdare acum suporta consecintele. Nu stiu daca ar fi bine sa faci avort, multe femei il fac si dupa cativa ani cand se trezesc ca vor copii nu-i mai pot avea... Explica-i totul fostului si daca relatia a fost asa de trainica pe cat zici poate te-a ierta, desi nu prea cred, nimanui nu-i place sa fie inselat...... Unde iti era capul? Intr-o perioada foarte scurta ai uitat ca relatia precedenta a tinut 4 ani........ Suporta consecintele, o sa fie greu, dar o sa iesi din impas...
kudika326286
Postat pe 23 Octombrie 2010 08:06
Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail sensuality_l@hotmail.com .Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU"
sensuality_l
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:20
offfffff este o situatie dficila,dar mereu exista si o rezolvare...doar la prostii din astea sa nu te gandesti...e pacat si viata trebuie sa mearga inainte
suporta consecintele
daca nu iti doresti copilul poti sa avortezi,eu nu sunt de acord cu asa ceva dar este o moda...oricum,orice ai face trebuie sa ii spui adevarul cu toate k risti sa va despartiti definitiv...apoi ai spus k erati intr-o pauza...nu stiu ce sa zic nu te judec,dar chiar trebuia sa alergi in bratele primului venit?nici nu te-ai protejat?unde iti era capul?sper k esti majora si cu capul peumeri...madalina manole nu e un exemplu bun de luat in seama.ai grija de you...daca vrei sa mai vb ast un mesaj
golden_lady
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:26
ce simplu gandeste face avort si gata doamne nu aveti nimic in cap
carabincatalinmanuel
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:40
avort.....scoate-l afara;)
tonnymontana
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:40
De la: tonnymontana, la data 2010-10-23 09:40:56avort.....scoate-l afara;)

sa simtit singura si gata hai sa ma culc cu primul gasit
orice ati spune ca nu e bine sa o judecam etc etc ,dar daca prietenul tau te iarta e un bou
carabincatalinmanuel
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:44
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:44:35
De la: tonnymontana, la data 2010-10-23 09:40:56avort.....scoate-l afara;)

sa simtit singura si gata hai sa ma culc cu primul gasit
orice ati spune ca nu e bine sa o judecam etc etc ,dar daca prietenul tau te iarta e un bou

la inselat o data o sa il mai insele a inceput sa ii placa
carabincatalinmanuel
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:45
Manuele,nu te mai agita sa raspunzi,tipa decat a aruncat cu topicul si a disparut
Barbie30
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:50
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:50:19Manuele,nu te mai agita sa raspunzi,tipa decat a aruncat cu topicul si a disparut

bine ca ai spus
carabincatalinmanuel
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:50
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:50:57
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:50:19Manuele,nu te mai agita sa raspunzi,tipa decat a aruncat cu topicul si a disparut

bine ca ai spus

si faptul ca macar sa gandit la o asemenea situatie denota ca nu e pe treaba ei
carabincatalinmanuel
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:51
De la: Celia_29, la data 2010-10-13 23:54:31inca ...ceva.....esti o femeie slaba ....de cate ori vei trece peste un obstacol gandul iti fuge la sinucidere...
si apoi fata draga.....s-au dus barbatii ca sa iti iei viata ?
inca nu esti sigura de sarcina ..... si deja iti zboara mintea....
prea slabe au ajuns unele femei......de frica unei pu.li !



perfect zis.. poate suna vulgar dar chiar asa, pentru un tip vrei tu sa-ti iei viata ?? sau chiar sa faci avort ?? trezeste-te un pic.
Histria
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:51
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:50:57
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:50:19Manuele,nu te mai agita sa raspunzi,tipa decat a aruncat cu topicul si a disparut

bine ca ai spus


Nu stiu ce e cu tine,trebuie sa ti le dau eu mura in gura ca tu nu le vezi Manuele,mai mult atentie mama
Barbie30
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:52
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:52:21
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:50:57
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:50:19Manuele,nu te mai agita sa raspunzi,tipa decat a aruncat cu topicul si a disparut

bine ca ai spus


Nu stiu ce e cu tine,trebuie sa ti le dau eu mura in gura ca tu nu le vezi Manuele,mai mult atentie mama

barbie am meci marti si am emotii sunt aiurit azi rau de tot
carabincatalinmanuel
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:53
Daca ai reusit sa ramai gravida!Vei face mare pacat sa indeplinesti vointa "vrajmasului".Drumul tau sa fie catre biserica si acolo vei fi sfatuita ce sa faci!Cere iertare la Dumnezeu pt.toate pacatele!Ai un suflet si nu trebuie sa-l pierzi,viata e cel mai frumos cadou dat de Dumnezeu!Si sfatul oamenilor nu este intodeauna folositor!
SAMARITEANUL
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:53
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:53:45
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:52:21
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:50:57
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:50:19Manuele,nu te mai agita sa raspunzi,tipa decat a aruncat cu topicul si a disparut

bine ca ai spus


Nu stiu ce e cu tine,trebuie sa ti le dau eu mura in gura ca tu nu le vezi Manuele,mai mult atentie mama

barbie am meci marti si am emotii sunt aiurit azi rau de tot

de la ora 4 numai dorm
carabincatalinmanuel
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:56
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:56:39
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:53:45
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:52:21
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-23 09:50:57
De la: Barbie30, la data 2010-10-23 09:50:19Manuele,nu te mai agita sa raspunzi,tipa decat a aruncat cu topicul si a disparut

bine ca ai spus


Nu stiu ce e cu tine,trebuie sa ti le dau eu mura in gura ca tu nu le vezi Manuele,mai mult atentie mama

barbie am meci marti si am emotii sunt aiurit azi rau de tot

de la ora 4 numai dorm

cum se face cand intru eu pleaca toata lumea
carabincatalinmanuel
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
POATE CINEVA SA INTELEAGA? 76 De la: LOPY_71 26 Octombrie 2010 22:39
ceao 11 De la: aish 4 Iulie 2009 20:59
Banchet. 4 De la: Olivita 8 Mai 2010 17:59
cercei unicat 7 De la: Diva 16 Mai 2010 23:15
ce credeti despre revista cosmopolitan 7 De la: _dulcik_ 24 Februarie 2009 21:55