Setari Cookie-uri

hello

am si eu o problema care imi va schimba definitiv viitorul: am o relatie de 3 ani si de anul trecut trebuia sa ne mutam impreuna, dar au aparut anumite probleme care ne-au impiedicat sa facem lucrul asta, asa ca am decis sa ne mutam impreuna dupa ce termin facultatea. Mai este exact o luna pana dau licenta si prietenul meu nu stie ce sa faca, daca sa ma mut la el sau nu, problema lui fiind banii. Stie ca daca nu ne mutam impreuna, eu nu pot sa mai raman in bucuresti si ma voi duce acasa la ai mei si va trebui sa ne despartim, dar el nici acum nu stie ce sa faca, iar mie imi este foarte greu sa renunt la el. El abia astepta sa ne mutam impreuna, dar acum nu stiu ce sa zic, cred ca ii este teama de responsabilitati, dar totusi, are 30 de ani.
kudika108007
Postat pe 5 Iunie 2010 17:47
De la: kudika108007, la data 2010-06-05 17:47:39am si eu o problema care imi va schimba definitiv viitorul: am o relatie de 3 ani si de anul trecut trebuia sa ne mutam impreuna, dar au aparut anumite probleme care ne-au impiedicat sa facem lucrul asta, asa ca am decis sa ne mutam impreuna dupa ce termin facultatea. Mai este exact o luna pana dau licenta si prietenul meu nu stie ce sa faca, daca sa ma mut la el sau nu, problema lui fiind banii. Stie ca daca nu ne mutam impreuna, eu nu pot sa mai raman in bucuresti si ma voi duce acasa la ai mei si va trebui sa ne despartim, dar el nici acum nu stie ce sa faca, iar mie imi este foarte greu sa renunt la el. El abia astepta sa ne mutam impreuna, dar acum nu stiu ce sa zic, cred ca ii este teama de responsabilitati, dar totusi, are 30 de ani.


Nu inteleg unde e problema. Daca va iubiti, de ce tot aduci vorba de bani? Exista un loc in care sa stati, nu? Si cata vreme aveti un acoperis, stati impreuna si mai sunteti si in Bucuresti... chiar nu vad unde e problema. N-are destui bani pentru...ce? Iti gasesti ceva de lucru, ca de invatat nu mai ai - termini facultatea, cum ai spus tu - si treceti impreuna peste problemele financiare. Iaca rezolvarea.
Neamtu
Postat pe 5 Iunie 2010 18:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Propuneri indecente..din partea sotului 18 De la: alexandra_n 29 Mai 2009 12:42
ajutor fetelor! 5 De la: SfDuminica 16 Octombrie 2010 23:32
dragoste sau obisnuinta? 7 De la: kudika053777 21 Iulie 2009 16:15
vreau sa aflu mai mult 44 De la: nefertitiafrodita 21 Iunie 2009 18:40
Cand au ei nevoie,se poate!cand avem noi nevoie de ei...intervin scuze 76 De la: UnOmObisnuit 5 Iunie 2009 16:28