Setari Cookie-uri

cum sa trec peste o despartire...sau cum sa o fac sa se antoarca la mine

buna sant calin din bistrita si tin sa precizez ca am vb cu o fata timp de 1 an si 2 luni..totul a fost frumos la anceput ne-am iubit dar timp de 2 luni s-a comportat foarte ciudat fata de mine...intr-o seara ne-am pus an pat si am vrut doar sa o tin de mana si sa dormim ca doua persoane care se iubesc,dar ce sa antamplat nu mia venit sa cred(si-a tras mana)...a doua zi o antreb ce s-a antamplat cu ea si imi spune ca nu ma mai iubeste ca nu mai simte nimic pt mine...an acel moment parca s-a rupt ceva sub mine...eu o iubesc foarte mult si o sa o iubesc mereu...acum ne-am despartit de 3 zile si nu stiu ce sa fac sa ma iubeasca din nou...nu am batu-o nici o data am apreciat-o...nu am inselat-o....am ajutat-o in toate punctele de vedere pana si la treburi casnice....nu stiu cum sa o recapat...astept mesajele dumneavoastra...Va multumesc
kudika194128
Postat pe 8 Iunie 2010 00:30
Caline , vorba cantecului "si baietii plang cateodata"...
Si-a gasit pe altul si nu vrea sa te insele.Asa ca te paraseste..


ella_c
Postat pe 8 Iunie 2010 06:27
s-a antamplat, ca din antamplare nu te mai iubeste antamplator
miss_darine
Postat pe 9 Iunie 2010 19:03
Ciudat sa vezi si barbati suferind...si femei care isi bat joc de ei...in gen e invers.
Ea a preferat sa plece fara prea multe explicatii, ascunde ceva ce nu vrea ca tu sa stii ... Dupa parerea mea nu merita osteneala, stiu ca e greu si nu intelegi ce se intampla, dar daca ai destula mandrie in tine nu incerca sa te umilesti fara rost, cerand explicatii sau aratandu-te afectat (desi esti). Sunt destule femei pe lumea asta care nu merita osteneala, nu e o generalitate ca barbatii sunt ''porci''. Daca tu stii ca nu i-ai gresit cu nimic si nu ai facut decat sa o iubesti, iar ea te-a lasat balta brusc, UIT-O si cauta o femeie care te merita! Mult succes!
kenna
Postat pe 14 Iunie 2010 22:07
mda cunosc o situatie asemanatoare- o colega de-a mea a facut l-a fel , avea un prieten dragut asa ca tine si l-a lasat pentru altul desi era constienta de faptul ca acela nu o place si vrea doar o aventura. se mai intampla dar in majoriatatea cazurilor astea dau cu capul de gard si le pare rau la urma ca au renuntat la ceva serios pt o clipa de placere . Sfatul meu e sa ti cauti alta ca sincer sant multe fete bune si daca ai fost trdat in dragoste ai primit o lectie de viata iar daca se intoarce dupa un timp la tine vezi ce gandeste si nu fi slab arata i ca sant si alte fete care te merita si te pot iubi nu e singura .
papusika_kudika
Postat pe 24 Iunie 2010 01:12
poate ca nu te mai iubeste,poate nu stie nici ea ce simte...lasa-i un pic de tip-nu o agasa , nu sari pe ea,las-o sa vada ca ii lipsesti(si daca te iubeste va vedea asta si se va intoarce la tine..daca nu priveste relatia ca pe ceva frumos care insa n-a fost sa fie).Trebuie sa fii constient ca daca ea nu te iubeste fericirea ei nu este langa tine..si daca u o iubesti precum spui ca o iubesti ai sa pui eu-ul si orgoliul masculin pe locul doi si ai sa intelegi ca unule lucruri chiar daca sunt dureroase ,sunt optiunea cea mai buna pentru amandoi
mara1876
Postat pe 24 Iunie 2010 01:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat 3 De la: Elyaa 19 Iulie 2011 11:29
Ce ar trebui sa-ti spun acum…? 14 De la: Eva32 19 Octombrie 2011 00:02
o telenovela 24 De la: anaraoul 27 Februarie 2009 14:49
CE TREBUIE SA FACA O FEMEIE CAND BARBATUL O NEGLIJEAZA SEXUAL??? 41 De la: kudika374451 7 Martie 2011 12:10
Reluarea unei relatii 38 De la: eyo_grl 4 Iulie 2010 23:00