Setari Cookie-uri

e greu:)

de cateva luni bune incerc sa imi inteleg iubitul de ce simte nevoia sa fie mai des cu prietenii decat cu mine!!
ne'am despartit de cateva ori dar eu nu pot sa stau mai mult de o saptamana departe de el!! suntem de aproape de 2 ani impreuna si eu imi doream ceva mai serios dar nu am curajul sa deschid acest subiect pentru k stiu c isi doreste el!!! sa isi traiascca viata cat e tanar!! m'am inchis in casa si nu mai ies cu prietenele!!toata zziua imi gasesc d lucru nnumai sa nu ma gandesc la el! as vrea sa renunt la el!!...sa am curajul sa incep ceva nou dar nu pot!!... as vrea sa stiu cum....
kudika018045
Postat pe 27 Ianuarie 2011 20:10
Crezi ca daca stai ferecata cu zavorul in casa, o sa vina alergand la tine, ca o sa vina viata catre tine? Nu!
Nu te agata atata de un barbat, nu e toata viata ta. Iesi cu prietenele, socializeaza, invata lucruri noi (vazand un muzeu, calatorind), ai experiente noi... si ai sa vezi ca nu e dracul atat de negru si nu merita dramatizat atata.
kudika_pudika
Postat pe 27 Ianuarie 2011 21:03
De la: kudika018045, la data 2011-01-27 20:10:43...sa am curajul sa incep ceva nou dar nu pot!!... as vrea sa stiu cum....


incearca goblen!
cica...calmeaza!
geo_resuscitat
Postat pe 27 Ianuarie 2011 22:19
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 22:19:55
De la: kudika018045, la data 2011-01-27 20:10:43...sa am curajul sa incep ceva nou dar nu pot!!... as vrea sa stiu cum....


incearca goblen!
cica...calmeaza!




Cred k-l pedepsesti prea aspru stand in casa!
Kamitzu_15
Postat pe 27 Ianuarie 2011 22:45
De la: kudika018045, la data 2011-01-27 20:10:43de cateva luni bune incerc sa imi inteleg iubitul de ce simte nevoia sa fie mai des cu prietenii decat cu mine!!
ne'am despartit de cateva ori dar eu nu pot sa stau mai mult de o saptamana departe de el!! suntem de aproape de 2 ani impreuna si eu imi doream ceva mai serios dar nu am curajul sa deschid acest subiect pentru k stiu c isi doreste el!!! sa isi traiascca viata cat e tanar!! m'am inchis in casa si nu mai ies cu prietenele!!toata zziua imi gasesc d lucru nnumai sa nu ma gandesc la el! as vrea sa renunt la el!!...sa am curajul sa incep ceva nou dar nu pot!!... as vrea sa stiu cum....






... ... ce va mai place sa curvariti ... sub explicatia ca sinteti ''indragostiti'' ... si pina la urma esti dispusa sa iti sacrifici tineretzea de dragul modestiei de a nu parea ''invechita'' si sa il stresezi prea tare pe gigel ...

... mai fata ... treaba e simpla ... si trebuia sa o faci simpla de la inceput ... citeva intrenari simple trebuiau puse (nici acum nu e triziu) ... CIND si CUM ? ... daca raspunsul era pozitiv ...se rezolva problema ... partial ... daca raspunsul era negativ ... raspunsul era ... ura si la gara ... a sta ca gheisha sa se maturize baiatul din visare nu arata prea mukta deterninare si vointa de a iti pune viata pe un drun de viitor ...

marco918
Postat pe 27 Ianuarie 2011 22:52
De la: kudika018045, la data 2011-01-27 20:10:43de cateva luni bune incerc sa imi inteleg iubitul de ce simte nevoia sa fie mai des cu prietenii decat cu mine!!
ne'am despartit de cateva ori dar eu nu pot sa stau mai mult de o saptamana departe de el!! suntem de aproape de 2 ani impreuna si eu imi doream ceva mai serios dar nu am curajul sa deschid acest subiect pentru k stiu c isi doreste el!!! sa isi traiascca viata cat e tanar!! m'am inchis in casa si nu mai ies cu prietenele!!toata zziua imi gasesc d lucru nnumai sa nu ma gandesc la el! as vrea sa renunt la el!!...sa am curajul sa incep ceva nou dar nu pot!!... as vrea sa stiu cum....


Si te-a pus cineva sa te izolezi de prieteni si familie?Nu,tu ai ales singurica sa ii arati ca el e totul pentru tine.Mai fata,viata asta nu e data ca sa stai cu iubitu` 24 din 24 bot in bot.Ar fi ideal sa renunte si el la toti si la toate si sa ramaneti doar voi doi in lumea voastra,nu? Sincer,nu stiu cum a rezistat 2 ani langa tine,eu in locul lui iti dadeam papucii imediat.
Barbie30_
Postat pe 28 Ianuarie 2011 02:42
a stata ca gheisha
gheisa nu are o reputatie prea buna
Fly2Freedom
Postat pe 7 Februarie 2011 05:45
iesi si u din casa cu fetele ...fa-l sa vada k si u ai o viata ..nu s rezuma totul la el ;)
frenchiegirl
Postat pe 30 Iunie 2011 15:36
Papusa, daca iubitul tau vrea sa stea mai mult ``cu baietii`` decat cu tine, inseamna ca nu te mai suporta. Si, in plus, ``baietii`` nu stau niciodata prea mult timp doar ei. Asa ca fii sigura ca mai vin si panarame in gasca lor de ``masculi singuri si frustrati`` cum se dau ei in alte cercuri. Doar e usor sa iti plangi de mila ca nu ai pe nimeni si pierzi timpul ``cu baietii``. Atragi toate prostutele care iti cad la pat destul de usor.
Eva32
Postat pe 2 Iulie 2011 01:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi da cineva un sfat .. 29 De la: marinca 17 August 2013 09:44
Nu stiu cate sau cati dintre voi aveti un tata kre... 3 De la: marco918 6 Martie 2011 23:03
Nelamurire 26 De la: Aesma_Daeva 2 Iulie 2009 14:47
Am aflat tot dupa 5 ani! 28 De la: kudika_21746 2 Decembrie 2012 18:25
Poti sa iti iubesti sotul dar sa fi indragostita de altul? 2 De la: kudika_1011755 10 Februarie 2020 19:50