Setari Cookie-uri

il mai iubesc sau e doar obisnuinta?

Relatia noastra dureaza de ceva timp… de 2 ani si 9 luni . Dar nu mai e la fel… simt k relatia noastra se raceste … mi-am inceput viata sexuala alaturi de el… era totul ok… . El e mai mare decat mine cu 4 ani….dar nu asta e problema… problema e k nu prea mai iesim cu prieteni sa ne distram… imi tot spune k el nu mai are chef de distractii si foarte rar iesim din casa … si de fiecate data cand vine la mine vrea sa o facem… dar eu nu vrea… si cand il resping se supara,,, si imi tot face reprosuri k vreau eu sa mearga la alta… sau k mi-am gasit pe altul…… Tot timpul imi spune k ma iubeste… dar eu nu prea mai simt asta… simt k vrea doar sa facem sex… nu stiu ce sa fac…. Relatia noastra oare incepe sa se sfarseasca? cum pot sa-mi dau seama daca il mai iubesc sau a ramas doar obijnuinta?
eu______
Postat pe 8 Iunie 2010 14:52
De la: eu______, la data 2010-06-08 14:52:59Relatia noastra dureaza de ceva timp… de 2 ani si 9 luni . Dar nu mai e la fel… simt k relatia noastra se raceste … mi-am inceput viata sexuala alaturi de el… era totul ok… . El e mai mare decat mine cu 4 ani….dar nu asta e problema… problema e k nu prea mai iesim cu prieteni sa ne distram… imi tot spune k el nu mai are chef de distractii si foarte rar iesim din casa … si de fiecate data cand vine la mine vrea sa o facem… dar eu nu vrea… si cand il resping se supara,,, si imi tot face reprosuri k vreau eu sa mearga la alta… sau k mi-am gasit pe altul…… Tot timpul imi spune k ma iubeste… dar eu nu prea mai simt asta… simt k vrea doar sa facem sex… nu stiu ce sa fac…. Relatia noastra oare incepe sa se sfarseasca? cum pot sa-mi dau seama daca il mai iubesc sau a ramas doar obijnuinta?


"obijnuinta" fata mea!
touch_me
Postat pe 8 Iunie 2010 14:57
da' tu te crezi mai breaza? tu vrei distractie si el vrea acelasi lucru, dar la orizontala
miss_darine
Postat pe 9 Iunie 2010 19:07
numai tu poti stii ce e in sufletul tau,daca intr-adevar il mai iubesti sau nu....probabil ca este si o anume obisnuinta din cauza timpului care a trecut,insa incearca sa stai asa o perioada mai departata de el sa vezi ce se intampla...daca iti este sau nu dor de el,daca vrei sa il vezi sau nu... tu esti singura caree stie raspunsul la aceasta intrebare
steffy91
Postat pe 15 Iunie 2010 16:48
ce-ar fi ca data viitoare cand vine la tine sa va asezati frumusel in mijlocul patului si sa stati de vorba...ca el trebuie sa te inteleaga cel mai bine...ca doar el te cunoaste
spune-i tot ce te framanta si vezi ce se intampla...bafta
alina_constantin88
Postat pe 15 Iunie 2010 16:53
ia și mãnânã niște semințe de floarea soarelui....poate așa o sã-ți dai seama cã vine la tine doar ca sã-și descarce .......sufletul sufletul draga mea!!!!!!
freakyyy
Postat pe 15 Iunie 2010 17:06
"Iubirea este ca o clepsidra,cand ti se umple sufletul....ti se goleste creierul"
Barbie30
Postat pe 18 Iunie 2010 10:20
De la: Barbie30, la data 2010-06-18 10:20:24"Iubirea este ca o clepsidra,cand ti se umple sufletul....ti se goleste creierul"

bravo BARBIE ! N-AM MAI AUZIT VORBA ASTA DAR NICI NU STII CAT DE MULTA DREPTATE EXISTA IN EA...e de REAMINTIT
gyana
Postat pe 19 Iunie 2010 23:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa`i mai diminuez iesirile la o bere...doua, trei..? 61 De la: kudika046656 5 Iunie 2011 00:29
nu stiu ce sa mai cred 7 De la: visele_nu_mor 9 Decembrie 2010 18:19
AM SI EU NEVOIE DE UN SFAT URGENT 6 De la: andreea1989 5 Ianuarie 2009 06:06
SOS -Voi ce ati face in locul meu ??????? 292 De la: kudika185400 26 Mai 2010 19:15
O ZI SPECIALA 8 De la: kitty_na 4 Septembrie 2010 23:18