Setari Cookie-uri

mai tine cineva cont de religie inainte de a face sex?

De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-12 15:01:31daca tu ai 16 ani, io sunt martian.


poate taticul ei este POPA
pickard
Postat pe 5 Iulie 2010 16:19
De la: nickname01, la data 2010-07-03 23:43:13heey.

in fine... sunt sigura ca el e acel baiat, insa nu acum. dar sigur el
si a fost ataaat de draguuuut ieri. am vorbit cu o colega sa ne intalnim, si cand ajung acolo, nu era Corina, ci el... cu o floare si o punguta de cadouri


miroase a floricele ori il roade la chilotei si vrea sa te "scoata la o prajitura" cat mai repede, ori vrea sa ascunda ceva ai grija cu siguranta ca el e za oan, ca nu stii niciodata...mai bine topic despre sex belicos decat despre m'a inselat
sycorax
Postat pe 5 Iulie 2010 16:41
Asta cu "sex belicos"e tare!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 16:43

eu consider o tampenie in secolul nostru sa ai niste acte ca sa poti face dragoste cu persoana iubita , intrebarea mea , daca te casatoresti virgina si nu merge relatia ce faci ?te inchizi intr-o relatie nefericita sau divortezi ? eu zic ca sa o faci cand stii mai multe despre subiect , inclusiv de contraceptie , este foarte important si sa fii convinsa ca te iubeste si nu vrea doar o experienta , la varsta aia baietii vor experiente si sa nu ramai cu buzele siliconate , parerea mea , mai tine-l in joc de glezne sa vezi ce hram poarta , cat de sex sau dragoste , ai toata viata inainte.Deci ....Festina lente.asa spunea latinul , nu ?
banalulanonim
Postat pe 5 Iulie 2010 17:17
De la: nickname01, la data 2010-06-12 14:58:23buna...
cred ca ar trebui sa incep prin a spune ca am un prieten de aproape 9 luni, si ne iubim foarte, foarte mult...
si cu toate ca suntem destul de mici [16 ani si 2 luni, eu si 16 ani si 6 luni, el] am vrea sa facem dragoste.
nu vreau sa va inchipuiti acum ca sunt o fetita din'aia care nu are altceva mai bun de facut decat sex... din contra, amundoi suntem la un liceu foarte bun din bucuresti, si avem planuri mari pentru mai tarziu.
in fine...nu vreau sa intru in prea multe detalii.
cum am mai spus, am vrea sa facem dragoste, si de cateva ori am fost aproape de acest pas, insa de fiecare data el l.am oprit.
nu vreau sa fie ceva doar fizic, si psihic. consider ca ar trebui sa fie si spiritual si...ar trebui sa fim uniti si in fata lui Dumnezeu inainte de acst pas...
voi cum considerati?


tin sa mentionez ca nu sunt o persoana belicoasa, insa vreau sa ma ingrijesc macar putin si de sufletul meu.




Foarte buna decizie !!!

Dar de ce nu o faci ??? De ce doar vrei sa te ingrijesti ??? Fa- o !
Inainte de toate , termina cu expresia asta tampita : a face dragoste !
Mi se face greatza ! cand aud atata fatzarnicie...

Citeste din Biblie, Dragostea si bunurile ei, de la Corinteni cap. 13. Si vezi daca dragostea si sexul sint acelasi lucru ...
Daca Dumnezeu este numit in Biblie, ca fiind el insasi dragostea, dupa cum afirma si Ioan in epistola sa, atunci e clara ca la cata dragoste se face, ne-am umplut de dumnezei si de religii ....

Nimeni nu poate face DRAGOSTE !!! Dragostea este insasi D-zeu !

Offff doamne cata nebunie !!!
Voi sintetzi zero la capitolul religie ! Asa ca futetzi-va si lasatzil pe dumnezeu sa se distreze privind la voi cum va bucuratzi de creeatzia lui... Sau cine crezi ca a inventat relatzia sexuala ??? Tu ?
Sintetzi orbi ? NU vedetzi ca toata creeatzia lui d-zeu e facuta sa se futa ? !

NU umbla cu lantzul dupa el, nu incerca sa-l prinzi si sa-l legi de tine mai ! NU-i ingradi libertatea ca strici totul !!!

Lasa lucrurile sa curga de la sine... studiaza pt tine culte si culturi diverse daca-ti face placere ( si daca nu ai stiut, afla ca "religie" in catehismul ortodox, inseamna: relatzie intre om si dumnezeu)
Atat si nimic mai mult... este o relatzie intima intre tine si toata infinitatea pe care nu o vei intzelege sau cuprinde niciodata.... Deci ? Las-o balta si incepeti sa traitzi pana sintetzi tineri ...

Dumnezeu, nu inseamna biserica, nici preotzi, nici reguli de interdictzie impotriva propriei sale creeatzii !!! Dumnezeu nu este dracu cel urat, care asteapta sa bata pe cineva, pt ca nu i-a respectat regulile...Nu proiectatzi fricile, nemultumirile si agresiunile parintzilor vostri, asupra lui Dumnezeu !

Isus H. nu a reactzionat cu frica sau violentza nici macar asupra celor ce l-au rastignit ! A spus doar atat: Facase voia voastra ! Daca doritzi sa ma rastignitzi atunci asa sa facetzi ...

Dati la o parte, aruncatzi la gunoi, tot ce va inspira Frica , pt ca alt dusman sau pacat, in tot universul nu exista, in afara de Frica... Aruncati Frica la gunoi si iubirea o sa va lumineze sufletele si ochii, inaltandu-va in libertate....


Iubirea daruieste libertate...

Casatoriile si verighetele de aur, sint sfarsitul iubirii, sfarsitul libertatzii, sfarfitul religiei... casatoria este ínceputul egoismului, fricilor, posesivitatzii, este inceputul iadului...
denis_3d25
Postat pe 6 Iulie 2010 02:51
Barbie30
Postat pe 6 Iulie 2010 18:09
De la: denis_3d25, la data 2010-07-06 02:51:46
De la: nickname01, la data 2010-06-12 14:58:23buna...
cred ca ar trebui sa incep prin a spune ca am un prieten de aproape 9 luni, si ne iubim foarte, foarte mult...
si cu toate ca suntem destul de mici [16 ani si 2 luni, eu si 16 ani si 6 luni, el] am vrea sa facem dragoste.
nu vreau sa va inchipuiti acum ca sunt o fetita din'aia care nu are altceva mai bun de facut decat sex... din contra, amundoi suntem la un liceu foarte bun din bucuresti, si avem planuri mari pentru mai tarziu.
in fine...nu vreau sa intru in prea multe detalii.
cum am mai spus, am vrea sa facem dragoste, si de cateva ori am fost aproape de acest pas, insa de fiecare data el l.am oprit.
nu vreau sa fie ceva doar fizic, si psihic. consider ca ar trebui sa fie si spiritual si...ar trebui sa fim uniti si in fata lui Dumnezeu inainte de acst pas...
voi cum considerati?


tin sa mentionez ca nu sunt o persoana belicoasa, insa vreau sa ma ingrijesc macar putin si de sufletul meu.




Foarte buna decizie !!!

Dar de ce nu o faci ??? De ce doar vrei sa te ingrijesti ??? Fa- o !
Inainte de toate , termina cu expresia asta tampita : a face dragoste !
Mi se face greatza ! cand aud atata fatzarnicie...

Citeste din Biblie, Dragostea si bunurile ei, de la Corinteni cap. 13. Si vezi daca dragostea si sexul sint acelasi lucru ...
Daca Dumnezeu este numit in Biblie, ca fiind el insasi dragostea, dupa cum afirma si Ioan in epistola sa, atunci e clara ca la cata dragoste se face, ne-am umplut de dumnezei si de religii ....

Nimeni nu poate face DRAGOSTE !!! Dragostea este insasi D-zeu !

Offff doamne cata nebunie !!!
Voi sintetzi zero la capitolul religie ! Asa ca futetzi-va si lasatzil pe dumnezeu sa se distreze privind la voi cum va bucuratzi de creeatzia lui... Sau cine crezi ca a inventat relatzia sexuala ??? Tu ?
Sintetzi orbi ? NU vedetzi ca toata creeatzia lui d-zeu e facuta sa se futa ? !

NU umbla cu lantzul dupa el, nu incerca sa-l prinzi si sa-l legi de tine mai ! NU-i ingradi libertatea ca strici totul !!!

Lasa lucrurile sa curga de la sine... studiaza pt tine culte si culturi diverse daca-ti face placere ( si daca nu ai stiut, afla ca "religie" in catehismul ortodox, inseamna: relatzie intre om si dumnezeu)
Atat si nimic mai mult... este o relatzie intima intre tine si toata infinitatea pe care nu o vei intzelege sau cuprinde niciodata.... Deci ? Las-o balta si incepeti sa traitzi pana sintetzi tineri ...

Dumnezeu, nu inseamna biserica, nici preotzi, nici reguli de interdictzie impotriva propriei sale creeatzii !!! Dumnezeu nu este dracu cel urat, care asteapta sa bata pe cineva, pt ca nu i-a respectat regulile...Nu proiectatzi fricile, nemultumirile si agresiunile parintzilor vostri, asupra lui Dumnezeu !

Isus H. nu a reactzionat cu frica sau violentza nici macar asupra celor ce l-au rastignit ! A spus doar atat: Facase voia voastra ! Daca doritzi sa ma rastignitzi atunci asa sa facetzi ...

Dati la o parte, aruncatzi la gunoi, tot ce va inspira Frica , pt ca alt dusman sau pacat, in tot universul nu exista, in afara de Frica... Aruncati Frica la gunoi si iubirea o sa va lumineze sufletele si ochii, inaltandu-va in libertate....


Iubirea daruieste libertate...

Casatoriile si verighetele de aur, sint sfarsitul iubirii, sfarsitul libertatzii, sfarfitul religiei... casatoria este ínceputul egoismului, fricilor, posesivitatzii, este inceputul iadului...

cotyca
Postat pe 7 Iulie 2010 11:44
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-12 15:24:13
De la: freakyyy, la data 2010-06-12 15:22:18ar trebui sã fie ceva fizic, psihic dar și spiritual?..haaaaaaaaa? te-ai dilit?....câtã teorie pt o fu*aie...sorry for my offensive language


inainte de introducerea organului, are loc o incantatie: Primeste-l doamne si p-asta!


m-ai facut sa rad e cu chestia asta ....
Apadeploaie
Postat pe 8 Iulie 2010 19:31
la Geo ma refeream si incantatia lui
Apadeploaie
Postat pe 8 Iulie 2010 19:32
[quote name='denis_3d25' date='2010-07-06 02:51:46'
tin sa mentionez ca nu sunt o persoana belicoasa, insa vreau sa ma ingrijesc macar putin si de
Casatoriile si verighetele de aur, sint sfarsitul iubirii, sfarsitul libertatzii, sfarfitul religiei... casatoria este ínceputul egoismului, fricilor, posesivitatzii, este inceputul iadului... [/quote]



Eu cred invers tie ...auzi tu la el ..casatoria inceputul iadului ...si casatoria sfarsitul religiei ,deja hai ca e prea de tot.
Apadeploaie
Postat pe 8 Iulie 2010 19:38
de ce nu faci asa cum iti zice sufletul si mintea? de ce intrebi aici? Crezi ca e cineva mai capabil sa iti dea un raspuns mai potrivit persoanei tale?

(apropo, sunt ateu si nu dau 2 bani pe religie, insa tu ai vorbit de ceva spirit asa ca....)
orice_e_posibil
Postat pe 18 Iulie 2010 19:19
Tu chiar crezi ca faci bambilici cu DOmnul?te duci in fata altarului si vrei logodna pt ce? Ca dupa sa-ti bati joc de toate acele rugaciuni??? Da ce-i Dumnezeu,papusa ta,sa te poti juca cand vrei si cand nu vrei? Si pe viitor mai vrei sa fii si fericita sa te si ajute??? Ori esti cu Dumnezeu si tai din pofta ori dute si fa ce vrei dar nu uita ca din moment ce tu ti-ai pus intrebarea asta stii ca nu va fi bine ce vei face deci in mod indirect iti tai singura atele. La varsta ta nici nu e recomandat sa ai o relatie pt ca nu va dura sau daca va dura vor veni momente de plictiseala si etc. Invata si roaga-te sa-t dea Domnul intelepciune si nu fa greseala asta ca Domnul e bun dar e si drept.
petit_consselle
Postat pe 3 August 2010 20:13
De la: petit_consselle, la data 2010-08-03 20:13:46Tu chiar crezi ca faci bambilici cu DOmnul?te duci in fata altarului si vrei logodna pt ce? Ca dupa sa-ti bati joc de toate acele rugaciuni??? Da ce-i Dumnezeu,papusa ta,sa te poti juca cand vrei si cand nu vrei? Si pe viitor mai vrei sa fii si fericita sa te si ajute??? Ori esti cu Dumnezeu si tai din pofta ori dute si fa ce vrei dar nu uita ca din moment ce tu ti-ai pus intrebarea asta stii ca nu va fi bine ce vei face deci in mod indirect iti tai singura atele. La varsta ta nici nu e recomandat sa ai o relatie pt ca nu va dura sau daca va dura vor veni momente de plictiseala si etc. Invata si roaga-te sa-t dea Domnul intelepciune si nu fa greseala asta ca Domnul e bun dar e si drept.


da' matalutza cine esti de judeci?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 3 August 2010 20:15
De la: orice_e_posibil, la data 2010-07-18 19:19:08de ce nu faci asa cum iti zice sufletul si mintea? de ce intrebi aici? Crezi ca e cineva mai capabil sa iti dea un raspuns mai potrivit persoanei tale?

(apropo, sunt ateu si nu dau 2 bani pe religie, insa tu ai vorbit de ceva spirit asa ca....)


Nu esti ateu,stii ca Dumnezeu exista insa sa ziceam ca nu-ti place sa-l Saluti momentan. Stii "daca Dumnezeu nu exista si tu crezi nu ai pierdut nimic insa daca exista si tu nu crezi ai pierdut totul" Cerceteaza si nu mai crede bazaconiile oamenilor de stiinta. Pace!
petit_consselle
Postat pe 3 August 2010 20:17
Iertare daca a sunat a judecata ,nu am vrut decat sa dau un sfat bun! Cu Dumnezeu nu te poti juca!
petit_consselle
Postat pe 3 August 2010 20:19
Pace, sora petit! acu` dute`n pace si te culca, ca ne-ai plictisit
100101
Postat pe 3 August 2010 20:20
De la: petit_consselle, la data 2010-08-03 20:19:16Iertare daca a sunat a judecata ,nu am vrut decat sa dau un sfat bun! Cu Dumnezeu nu te poti juca!


probabil ca ai citit si sectiunea din biblie in care spune sa nu-l folosesti pe dumnezeu drept sperietoare!
sau paginle alea erau lipite!?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 3 August 2010 20:21
Cati popi si preotese pe aici
Barbie30
Postat pe 3 August 2010 20:25
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:25:18 Cati popi si preotese pe aici


enoriasa draga, azi nu te-am vazut la slujba!
ia treci dincoace sa-ti arat patrafiru si sa-ti citesc din pataniile parintelui Lasciv Limboaca!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 3 August 2010 20:27
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-03 20:27:21
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:25:18 Cati popi si preotese pe aici


enoriasa draga, azi nu te-am vazut la slujba!
ia treci dincoace sa-ti arat patrafiru si sa-ti citesc din pataniile parintelui Lasciv Limboaca!




Parinte azi am fost cuminte,nu am pacatuit!
Barbie30
Postat pe 3 August 2010 20:37
"La biserica, preotul se intalneste cu un tanar enorias:
- Ce te aduce la biserica, Ioane?
- Iaca, am venit sa ma spovedesc.
- Nu-i nevoie, ti-am citit blogul... "
Barbie30
Postat pe 3 August 2010 20:42
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:37:45
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-03 20:27:21
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:25:18 Cati popi si preotese pe aici


enoriasa draga, azi nu te-am vazut la slujba!
ia treci dincoace sa-ti arat patrafiru si sa-ti citesc din pataniile parintelui Lasciv Limboaca!




Parinte azi am fost cuminte,nu am pacatuit!


si nu te bate gandu' sa pacatuiesti in seara asta?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 3 August 2010 20:43
parinte limboaca, ai uitat ca esti in post?
miss_darine
Postat pe 3 August 2010 20:45
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-03 20:43:39
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:37:45
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-03 20:27:21
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:25:18 Cati popi si preotese pe aici


enoriasa draga, azi nu te-am vazut la slujba!
ia treci dincoace sa-ti arat patrafiru si sa-ti citesc din pataniile parintelui Lasciv Limboaca!




Parinte azi am fost cuminte,nu am pacatuit!


si nu te bate gandu' sa pacatuiesti in seara asta?


Asa nitel Acum daca ti-am spus nu o sa mai fie pacat,nu?
Barbie30
Postat pe 3 August 2010 20:46
De la: miss_darine, la data 2010-08-03 20:45:31 parinte limboaca, ai uitat ca esti in post?


ptiu, cu gandu' la lumesti placeri si absorbit de frumusetea enoriasei barbie, am uitat.
iartata-mi fie zvacnirea si bulbucirea ochilor la trupu' ei, blagoslovit de dumnezeu cu forme!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 3 August 2010 20:50
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:46:03
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-03 20:43:39
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:37:45
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-03 20:27:21
De la: Barbie30, la data 2010-08-03 20:25:18 Cati popi si preotese pe aici


enoriasa draga, azi nu te-am vazut la slujba!
ia treci dincoace sa-ti arat patrafiru si sa-ti citesc din pataniile parintelui Lasciv Limboaca!




Parinte azi am fost cuminte,nu am pacatuit!


si nu te bate gandu' sa pacatuiesti in seara asta?


Asa nitel Acum daca ti-am spus nu o sa mai fie pacat,nu?


nu taica, nuuuu!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 3 August 2010 20:51

Am verde de la parinte!
Barbie30
Postat pe 3 August 2010 20:55
De la: freakyyy, la data 2010-06-12 15:30:34
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-12 15:24:13
De la: freakyyy, la data 2010-06-12 15:22:18ar trebui sã fie ceva fizic, psihic dar și spiritual?..haaaaaaaaa? te-ai dilit?....câtã teorie pt o fu*aie...sorry for my offensive language


inainte de introducerea organului, are loc o incantatie: Primeste-l doamne si p-asta!

pânã se pregãtește ea din toate punctele de vedere sã-i citeascã stâlpii, o sã-i cânte veșnica pomenire!!!!!
The_Exile
Postat pe 21 Octombrie 2010 08:44
De la: nickname01, la data 2010-06-12 14:58:23
nu vreau sa fie ceva doar fizic, si psihic. consider ca ar trebui sa fie si spiritual si...ar trebui sa fim uniti si in fata lui Dumnezeu inainte de acst pas...
voi cum considerati?


ai dat di dra.qu
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 09:10
De la: denis_3d25, la data 2010-07-06 02:51:46
De la: nickname01, la data 2010-06-12 14:58:23buna...
cred ca ar trebui sa incep prin a spune ca am un prieten de aproape 9 luni, si ne iubim foarte, foarte mult...
si cu toate ca suntem destul de mici [16 ani si 2 luni, eu si 16 ani si 6 luni, el] am vrea sa facem dragoste.
nu vreau sa va inchipuiti acum ca sunt o fetita din'aia care nu are altceva mai bun de facut decat sex... din contra, amundoi suntem la un liceu foarte bun din bucuresti, si avem planuri mari pentru mai tarziu.
in fine...nu vreau sa intru in prea multe detalii.
cum am mai spus, am vrea sa facem dragoste, si de cateva ori am fost aproape de acest pas, insa de fiecare data el l.am oprit.
nu vreau sa fie ceva doar fizic, si psihic. consider ca ar trebui sa fie si spiritual si...ar trebui sa fim uniti si in fata lui Dumnezeu inainte de acst pas...
voi cum considerati?




am un sentiment ca tu nu stii nimic despre religie....deci mai bine taci....sincer ca aiuresti la greu...si ar trebui sa citesti Biblia toata nu doar ce iti convine...Doamne are 16 ani ...e clar lumea asta a luat-o razna...nuj sincer ce mai diferentiaza ANIMALUL de OM. am ajuns ca si caini ....jalnic si patetic in acelasi timp. parca traiti pe alta planeta ma jur....in fine asa stiti voi unii sa dati nijte sfaturi si mai grav e ca ma scarbiti la cat de inteligenti sunteti. sunt foarte curioasa daca o sa ajungeti pana la 40 de ani daca vb asa.

pentru tine domnisoara, nu te grabi ca iti spun din experienta dragostea asta a ta nu o sa dureze, deci nu iti complica existenta degeaba. citeste si alte topicuri daca nu ma crezi sa vezi asa cate femei nu regreta. vezi-ti de studii si lasa astea ca ai timp slava domnului...asa ca take care!
tin sa mentionez ca nu sunt o persoana belicoasa, insa vreau sa ma ingrijesc macar putin si de sufletul meu.




Foarte buna decizie !!!

Dar de ce nu o faci ??? De ce doar vrei sa te ingrijesti ??? Fa- o !
Inainte de toate , termina cu expresia asta tampita : a face dragoste !
Mi se face greatza ! cand aud atata fatzarnicie...

Citeste din Biblie, Dragostea si bunurile ei, de la Corinteni cap. 13. Si vezi daca dragostea si sexul sint acelasi lucru ...
Daca Dumnezeu este numit in Biblie, ca fiind el insasi dragostea, dupa cum afirma si Ioan in epistola sa, atunci e clara ca la cata dragoste se face, ne-am umplut de dumnezei si de religii ....

Nimeni nu poate face DRAGOSTE !!! Dragostea este insasi D-zeu !

Offff doamne cata nebunie !!!
Voi sintetzi zero la capitolul religie ! Asa ca futetzi-va si lasatzil pe dumnezeu sa se distreze privind la voi cum va bucuratzi de creeatzia lui... Sau cine crezi ca a inventat relatzia sexuala ??? Tu ?
Sintetzi orbi ? NU vedetzi ca toata creeatzia lui d-zeu e facuta sa se futa ? !

NU umbla cu lantzul dupa el, nu incerca sa-l prinzi si sa-l legi de tine mai ! NU-i ingradi libertatea ca strici totul !!!

Lasa lucrurile sa curga de la sine... studiaza pt tine culte si culturi diverse daca-ti face placere ( si daca nu ai stiut, afla ca "religie" in catehismul ortodox, inseamna: relatzie intre om si dumnezeu)
Atat si nimic mai mult... este o relatzie intima intre tine si toata infinitatea pe care nu o vei intzelege sau cuprinde niciodata.... Deci ? Las-o balta si incepeti sa traitzi pana sintetzi tineri ...

Dumnezeu, nu inseamna biserica, nici preotzi, nici reguli de interdictzie impotriva propriei sale creeatzii !!! Dumnezeu nu este dracu cel urat, care asteapta sa bata pe cineva, pt ca nu i-a respectat regulile...Nu proiectatzi fricile, nemultumirile si agresiunile parintzilor vostri, asupra lui Dumnezeu !

Isus H. nu a reactzionat cu frica sau violentza nici macar asupra celor ce l-au rastignit ! A spus doar atat: Facase voia voastra ! Daca doritzi sa ma rastignitzi atunci asa sa facetzi ...

Dati la o parte, aruncatzi la gunoi, tot ce va inspira Frica , pt ca alt dusman sau pacat, in tot universul nu exista, in afara de Frica... Aruncati Frica la gunoi si iubirea o sa va lumineze sufletele si ochii, inaltandu-va in libertate....


Iubirea daruieste libertate...

Casatoriile si verighetele de aur, sint sfarsitul iubirii, sfarsitul libertatzii, sfarfitul religiei... casatoria este ínceputul egoismului, fricilor, posesivitatzii, este inceputul iadului...
seulement
Postat pe 29 Octombrie 2010 12:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna doamnelor 5 De la: kudika_1021058 11 Decembrie 2016 13:57
"Dragoste de gradul 3" 42 De la: Dor_a 5 Octombrie 2010 11:19
idee de cadou 33 De la: one_size 10 Noiembrie 2009 14:41
sexu virtual 64 De la: Lucia38 11 Septembrie 2009 23:24
Am o PROBLEMA MARE ...Si tare... E usor cu sculatul si greu cu culcatul.... HELP 218 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:55