Setari Cookie-uri

Pur si simplu...s-a intamplat

Pur si simplu s-a intamplat..m-am indragostit de profesorul meu de istorie ...cred ca ar trebui sa mentionez ca diferenta de varsta este de aproximativ 15 ani! Lucru care cu siguranta ar starnii impresii idioate din partea unora..dar acest lucru cu siguranta nu-mi va starni nici manie...nici furie nici curiozitate ! cu atat mai putin bagare de seama! totul a inceput acum un an...cand a aparut un nou prof.de istorie:) Un domn prezentabil,chipes,cu un simt al umorului dezvoltat,sociabil,inteligent..si lista poate continua! Mi-a stranit interesul...dar fara sa bag de seama acest lucru.Lucrurile au evoluat in momentul in care am aparut cu o schimbare de look radicala...si foarte reusita! Mi-a spus ca sunt ca o papusa barbye avand aceea tunsoare care era in voga anul trecut,parul brunet...ochiisori mei mari..zambetul meu...plin de viata etc.Asa mi-a ramas porecla pana si-n ziua de astazi :) "barbye" la fiecare ora imi sp asa in loc sa-mi sp pe nume...cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! Imi zambeste...imi vb frumos...mai nou conversam pe mess :)) vorbum deschis despre cate-n luna si-n stele!Cu toate ca a trecut un an de zile....nu am vorbit despre "noi"lasam doar impresia ca ne simpatizam reciproc..si poate chiar ceva mai mult !
Sunt constiienta ca o eventuala relatie cu el ar fi privita nu tocmai cu ochi buni si mai ales n-ar fi acceptata o relatie intre eleva-profesor! Poate ar trebui sa renunt , ceea ce nu-mi place sa fac..nu-mi place sa renunt !n-am idee...sunt la varsta adolescentei cand nu am maturitatea necesara sa iau anumite decizii:) cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)
Allecsya
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:07
Daca e casatorit/...lasa-l in pace!...daca nu...asteapta sa faci 18 ani...ca sa nu-i faci probleme !:))
JolieJulie
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:11
Multumim ca te`ai straduit sa ne avertizezi in legatura cu "micile scapari".Apreciem!
Sa stii nici nu ma mir c`ai terminat cu 10 si fara eforuri substantiale...Avatarul tau spune multe
Dar ce mai cinteaza?Stii vb aceea cu,cateaua care ridica coada?Eu iti sugerez s`o bagi intre picioare daca nu vrei sa`ajungi sa aflii rezultatele la bac de la TV.
App:nu ne`ai zis:proful tau e insurat?
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:17
nu esti atat de matura ca sa iei deciziile corecte..dar esti destul de matura sa il provoci si sa ii atragi atentia asupra fizicului tau?
acum esti prea mica...iar atentia ta trebuie sa fie spre carte si scoala ..nu spre profesorul de istorie!
size_back
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:19
haideti mai fetelor ...la ce mai e buna scoala ...?
RUY_BLAS
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:28
mda!

http://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A&ob=av3n
fante_de_dorobanti
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:30
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56.Asa mi-a ramas porecla pana si-n ziua de astazi :) "barbye" la fiecare ora imi sp asa in loc sa-mi sp pe nume...)


adica te striga: barb-ygrec-e??
cum dumnezeu poate cineva sa te strige, barbye!!!??
geo_reincarcat_iara
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:01
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-05 14:01:45
adica te striga: barb-ygrec-e??
cum dumnezeu poate cineva sa te strige, barbye!!!??

graseiaza geo...graseiaza....rrrrrrrrbyyyyyyyyeeeeeeee tzuc geo
miss_darine
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:07
De la: miss_darine, la data 2010-10-05 14:07:24
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-05 14:01:45
adica te striga: barb-ygrec-e??
cum dumnezeu poate cineva sa te strige, barbye!!!??

graseiaza geo...graseiaza....rrrrrrrrbyyyyyyyyeeeeeeee tzuc geo


tzuc si io, doamna daryneee
geo_reincarcat_iara
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:09
invidiosilor care "este"! va dati seama cata istorie stie fata!
fante_de_dorobanti
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:10
nu uita...rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, cu limba prinsa'n ceru' gurii
darrrrrrrrrryyyyyyyne
miss_darine
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:11
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-05 14:10:53invidiosilor care "este"! va dati seama cata istorie stie fata!

nu, cata?
miss_darine
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:11
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56Pur si simplu s-a intamplat..m-am indragostit de profesorul meu de istorie ...cred ca ar trebui sa mentionez ca diferenta de varsta este de aproximativ 15 ani! Lucru care cu siguranta ar starnii impresii idioate din partea unora..dar acest lucru cu siguranta nu-mi va starni nici manie...nici furie nici curiozitate ! cu atat mai putin bagare de seama! totul a inceput acum un an...cand a aparut un nou prof.de istorie:) Un domn prezentabil,chipes,cu un simt al umorului dezvoltat,sociabil,inteligent..si lista poate continua! Mi-a stranit interesul...dar fara sa bag de seama acest lucru.Lucrurile au evoluat in momentul in care am aparut cu o schimbare de look radicala...si foarte reusita! Mi-a spus ca sunt ca o papusa barbye avand aceea tunsoare care era in voga anul trecut,parul brunet...ochiisori mei mari..zambetul meu...plin de viata etc.Asa mi-a ramas porecla pana si-n ziua de astazi :) "barbye" la fiecare ora imi sp asa in loc sa-mi sp pe nume...cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! Imi zambeste...imi vb frumos...mai nou conversam pe mess :)) vorbum deschis despre cate-n luna si-n stele!Cu toate ca a trecut un an de zile....nu am vorbit despre "noi"lasam doar impresia ca ne simpatizam reciproc..si poate chiar ceva mai mult !
Sunt constiienta ca o eventuala relatie cu el ar fi privita nu tocmai cu ochi buni si mai ales n-ar fi acceptata o relatie intre eleva-profesor! Poate ar trebui sa renunt , ceea ce nu-mi place sa fac..nu-mi place sa renunt !n-am idee...sunt la varsta adolescentei cand nu am maturitatea necesara sa iau anumite decizii:) cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)
Stau si ma minunez! Unu de varsta ta n-ai gasit?Te dai la prof k sa-ti puna 10,nebunatico
Valy90
Postat pe 5 Octombrie 2010 15:19
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! quote]

asta e viata.. bravo.. freza noua=nota 10=cine dracu-i Miron Costin?
un barbat adevarat ti-ar fi dat nota pe care-o meritai chiar daca ai par la moda peste frunte, cap, maini, pi..a, degetul mare de la picior. ce oameni frate!! da ii fain sa te rezemi asa de masini in noapte de parca te dor shelilii? sau vrei sa se stie ca tac-tu nu mai mere cu tramvaiu?
in fine.. ce vrei sa afli pe forum? daca esti normala sau nu? esti cat se poate de normala.. pentru o femeie.. acre descopera cum e sa-i fie apreciate calitatile, sau care invata cum sa faca sa primeasca lucruri usor in viata... tine-o tot asa, o sa ajungi la facultate (daca..) acolo un examen se plateste mai mult decat cu o foarfeca-n floci..

bafta.. voua
mihablonda
Postat pe 5 Octombrie 2010 16:06
De la: mihablonda, la data 2010-10-05 16:06:11
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! quote]

asta e viata.. bravo.. freza noua=nota 10=cine dracu-i Miron Costin?
un barbat adevarat ti-ar fi dat nota pe care-o meritai chiar daca ai par la moda peste frunte, cap, maini, pi..a, degetul mare de la picior. ce oameni frate!! da ii fain sa te rezemi asa de masini in noapte de parca te dor shelilii? sau vrei sa se stie ca tac-tu nu mai mere cu tramvaiu?
in fine.. ce vrei sa afli pe forum? daca esti normala sau nu? esti cat se poate de normala.. pentru o femeie.. acre descopera cum e sa-i fie apreciate calitatile, sau care invata cum sa faca sa primeasca lucruri usor in viata... tine-o tot asa, o sa ajungi la facultate (daca..) acolo un examen se plateste mai mult decat cu o foarfeca-n floci..

bafta.. voua
Ce replica acida. Dar pe deoparte e strigator de adevar . E trist ca mai sunt profesori lipsiti de obiectivitate ce acorda notele in ton cu tinuta ,coafura ,unghiile ,sexul , sau cu statutul social al parintilor. Iar fetei cu pricina ce sa-i raspund ? La varsta ta notiunea de "dragoste" se amesteca cu atractia sexuala specifice varstei. Probabil ceea ce simti ,nu e ceea ce gandesti.
lucian_tristan
Postat pe 5 Octombrie 2010 16:50
De la: lucian_tristan, la data 2010-10-05 16:50:20
De la: mihablonda, la data 2010-10-05 16:06:11
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! quote]

asta e viata.. bravo.. freza noua=nota 10=cine dracu-i Miron Costin?
un barbat adevarat ti-ar fi dat nota pe care-o meritai chiar daca ai par la moda peste frunte, cap, maini, pi..a, degetul mare de la picior. ce oameni frate!! da ii fain sa te rezemi asa de masini in noapte de parca te dor shelilii? sau vrei sa se stie ca tac-tu nu mai mere cu tramvaiu?
in fine.. ce vrei sa afli pe forum? daca esti normala sau nu? esti cat se poate de normala.. pentru o femeie.. acre descopera cum e sa-i fie apreciate calitatile, sau care invata cum sa faca sa primeasca lucruri usor in viata... tine-o tot asa, o sa ajungi la facultate (daca..) acolo un examen se plateste mai mult decat cu o foarfeca-n floci..

bafta.. voua
Ce replica acida. Dar pe deoparte e strigator de adevar . E trist ca mai sunt profesori lipsiti de obiectivitate ce acorda notele in ton cu tinuta ,coafura ,unghiile ,sexul , sau cu statutul social al parintilor. Iar fetei cu pricina ce sa-i raspund ? La varsta ta notiunea de "dragoste" se amesteca cu atractia sexuala specifice varstei. Probabil ceea ce simti ,nu e ceea ce gandesti.


de multe ori ceea ce simti nu e direct proportional cu ceea ce gandesti. este vb de altceva. e superficialitatea pe care o citesc pe fetele oamenilor, din ce in ce mai mult in ultimul timp. constatarea m-a cam socat, de aceea poate sunt putin "acida". problema nu e de fapt prof-elev, varsta, ci felul in care d-soara vede lucrurile. ar putea astepta o perioada, sa se iubeasca in liniste daca el e liber dupa ce ea termina. dar asta nu se va intampla, pentru ca va descoperi ca poate castiga bani si haine si intrari libere in cluburi tot pe acelasi considerent... si d-l prof va fi uitat si va astepta trecerea altor generatii...
mihablonda
Postat pe 5 Octombrie 2010 17:25
apropo, cine-i ..miron costin??
daca era profesor de spor, sau educatie fizica, tot asa acida erai?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 5 Octombrie 2010 17:28
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-05 17:28:35apropo, cine-i ..miron costin??
daca era profesor de spor, sau educatie fizica, tot asa acida erai?

"Letopisetul tarii Moldovei" ai citit?
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 17:37
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 17:37:52
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-05 17:28:35apropo, cine-i ..miron costin??
daca era profesor de spor, sau educatie fizica, tot asa acida erai?

"Letopisetul tarii Moldovei" ai citit?

aaa asta e tipul care a dat statul in judecata si revendica Moldova
RUY_BLAS
Postat pe 5 Octombrie 2010 17:43
De la: AdrianaR, la data 2010-10-05 17:37:52
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-05 17:28:35apropo, cine-i ..miron costin??
daca era profesor de spor, sau educatie fizica, tot asa acida erai?

"Letopisetul tarii Moldovei" ai citit?



baga-mi-as!! credeam ca vorbeste despre miron cosma. el lucefer del huilos!
nu, ca n-am avut ochelarii la mine cand a aparut!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 5 Octombrie 2010 17:46
nimic nu stiti
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 17:47
De la: mihablonda, la data 2010-10-05 17:25:38
De la: lucian_tristan, la data 2010-10-05 16:50:20
De la: mihablonda, la data 2010-10-05 16:06:11
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! quote]

asta e viata.. bravo.. freza noua=nota 10=cine dracu-i Miron Costin?
un barbat adevarat ti-ar fi dat nota pe care-o meritai chiar daca ai par la moda peste frunte, cap, maini, pi..a, degetul mare de la picior. ce oameni frate!! da ii fain sa te rezemi asa de masini in noapte de parca te dor shelilii? sau vrei sa se stie ca tac-tu nu mai mere cu tramvaiu?
in fine.. ce vrei sa afli pe forum? daca esti normala sau nu? esti cat se poate de normala.. pentru o femeie.. acre descopera cum e sa-i fie apreciate calitatile, sau care invata cum sa faca sa primeasca lucruri usor in viata... tine-o tot asa, o sa ajungi la facultate (daca..) acolo un examen se plateste mai mult decat cu o foarfeca-n floci..

bafta.. voua
Ce replica acida. Dar pe deoparte e strigator de adevar . E trist ca mai sunt profesori lipsiti de obiectivitate ce acorda notele in ton cu tinuta ,coafura ,unghiile ,sexul , sau cu statutul social al parintilor. Iar fetei cu pricina ce sa-i raspund ? La varsta ta notiunea de "dragoste" se amesteca cu atractia sexuala specifice varstei. Probabil ceea ce simti ,nu e ceea ce gandesti.


de multe ori ceea ce simti nu e direct proportional cu ceea ce gandesti. este vb de altceva. e superficialitatea pe care o citesc pe fetele oamenilor, din ce in ce mai mult in ultimul timp. constatarea m-a cam socat, de aceea poate sunt putin "acida". problema nu e de fapt prof-elev, varsta, ci felul in care d-soara vede lucrurile. ar putea astepta o perioada, sa se iubeasca in liniste daca el e liber dupa ce ea termina. dar asta nu se va intampla, pentru ca va descoperi ca poate castiga bani si haine si intrari libere in cluburi tot pe acelasi considerent... si d-l prof va fi uitat si va astepta trecerea altor generatii...
Nu priveam comentariul tau prin prisma asta ,dar tot imi convine ce spui tu. Nu ar trebui sa fii socata, la noi se practica "scopul scuza mijloacele" , iar daca putem obtine ceva cu usurinta prin mijloace mai putin ortodoxe atunci o vom face. Domnisoara probabil a tras concluzia ca o tinuta sexy , o coafura "feshion" e o cale usoara de a obtine trece clasa cu note mari (la ce folos atata invatat cand poti obtine asa usor?). E foarte probabil ca pe viitor sa aplice aceiasi schema in alte circumstante. E o deprindere proasta , e schema aplicata de fufele inculte ce apar la tv , de pseudo-artistele ce polueaza spatiul vizual.
lucian_tristan
Postat pe 5 Octombrie 2010 17:52
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56Pur si simplu s-a intamplat..m-am indragostit de profesorul meu de istorie ...cred ca ar trebui sa mentionez ca diferenta de varsta este de aproximativ 15 ani! Lucru care cu siguranta ar starnii impresii idioate din partea unora..dar acest lucru cu siguranta nu-mi va starni nici manie...nici furie nici curiozitate ! cu atat mai putin bagare de seama! totul a inceput acum un an...cand a aparut un nou prof.de istorie:) Un domn prezentabil,chipes,cu un simt al umorului dezvoltat,sociabil,inteligent..si lista poate continua! Mi-a stranit interesul...dar fara sa bag de seama acest lucru.Lucrurile au evoluat in momentul in care am aparut cu o schimbare de look radicala...si foarte reusita! Mi-a spus ca sunt ca o papusa barbye avand aceea tunsoare care era in voga anul trecut,parul brunet...ochiisori mei mari..zambetul meu...plin de viata etc.Asa mi-a ramas porecla pana si-n ziua de astazi :) "barbye" la fiecare ora imi sp asa in loc sa-mi sp pe nume...cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! Imi zambeste...imi vb frumos...mai nou conversam pe mess :)) vorbum deschis despre cate-n luna si-n stele!Cu toate ca a trecut un an de zile....nu am vorbit despre "noi"lasam doar impresia ca ne simpatizam reciproc..si poate chiar ceva mai mult !
Sunt constiienta ca o eventuala relatie cu el ar fi privita nu tocmai cu ochi buni si mai ales n-ar fi acceptata o relatie intre eleva-profesor! Poate ar trebui sa renunt , ceea ce nu-mi place sa fac..nu-mi place sa renunt !n-am idee...sunt la varsta adolescentei cand nu am maturitatea necesara sa iau anumite decizii:) cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)

Dezavantaje pentru tine:
1.sa afle parintii si sa iei o bataie zdravana
2.sa afle sotia lui (daca are) si sa te faca de kko (cum de fapt si meriti)
3.sa mai incerce si alti profesori (cu acelasi caracter ca al "domnului")sa te ia cate o tura, ca de...daca el poate,ei de ce nu ar putea?!
4.sa se joace putin cu tine "domnul" profesor si sa ramai cu buza umflata si cu eticheta de c..va scolii
5.sa descoperi ca e mult prea batran pentru tine si sa nu mai scapi de el
Dezavantaje pentru el:
1.sa afle sotia si sa-l lase,sa fie nevoit sa isi spele si sa isi calce singur sau sa apeleze la tine(daca ai habar de asa ceva)
2.sa fie dat afara din scoala si bagat la corupere de minori
3.sa accepte sa se joace putin cu tine si dupa sa nu mai scape de tine si eventual sa te aiba pe constiinta daca iti tai venele in numele iubirii

Avantaje din punctul meu de vedere nu exista,nici de o parte si nici de cealalta.
Barbie30
Postat pe 5 Octombrie 2010 18:06
De la: Barbie30, la data 2010-10-05 18:06:36
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56Pur si simplu s-a intamplat..m-am indragostit de profesorul meu de istorie ...cred ca ar trebui sa mentionez ca diferenta de varsta este de aproximativ 15 ani! Lucru care cu siguranta ar starnii impresii idioate din partea unora..dar acest lucru cu siguranta nu-mi va starni nici manie...nici furie nici curiozitate ! cu atat mai putin bagare de seama! totul a inceput acum un an...cand a aparut un nou prof.de istorie:) Un domn prezentabil,chipes,cu un simt al umorului dezvoltat,sociabil,inteligent..si lista poate continua! Mi-a stranit interesul...dar fara sa bag de seama acest lucru.Lucrurile au evoluat in momentul in care am aparut cu o schimbare de look radicala...si foarte reusita! Mi-a spus ca sunt ca o papusa barbye avand aceea tunsoare care era in voga anul trecut,parul brunet...ochiisori mei mari..zambetul meu...plin de viata etc.Asa mi-a ramas porecla pana si-n ziua de astazi :) "barbye" la fiecare ora imi sp asa in loc sa-mi sp pe nume...cand raspundeam ma ajuta foarte mult..puteam sa ma exprim cu propriile pareri..am incheiat cu media 10 fara sa depun efortul de a invata! Imi zambeste...imi vb frumos...mai nou conversam pe mess :)) vorbum deschis despre cate-n luna si-n stele!Cu toate ca a trecut un an de zile....nu am vorbit despre "noi"lasam doar impresia ca ne simpatizam reciproc..si poate chiar ceva mai mult !
Sunt constiienta ca o eventuala relatie cu el ar fi privita nu tocmai cu ochi buni si mai ales n-ar fi acceptata o relatie intre eleva-profesor! Poate ar trebui sa renunt , ceea ce nu-mi place sa fac..nu-mi place sa renunt !n-am idee...sunt la varsta adolescentei cand nu am maturitatea necesara sa iau anumite decizii:) cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)

Dezavantaje pentru tine:
1.sa afle parintii si sa iei o bataie zdravana
2.sa afle sotia lui (daca are) si sa te faca de kko (cum de fapt si meriti)
3.sa mai incerce si alti profesori (cu acelasi caracter ca al "domnului")sa te ia cate o tura, ca de...daca el poate,ei de ce nu ar putea?!
4.sa se joace putin cu tine "domnul" profesor si sa ramai cu buza umflata si cu eticheta de c..va scolii
5.sa descoperi ca e mult prea batran pentru tine si sa nu mai scapi de el
Dezavantaje pentru el:
1.sa afle sotia si sa-l lase,sa fie nevoit sa isi spele si sa isi calce singur sau sa apeleze la tine(daca ai habar de asa ceva)
2.sa fie dat afara din scoala si bagat la corupere de minori
3.sa accepte sa se joace putin cu tine si dupa sa nu mai scape de tine si eventual sa te aiba pe constiinta daca iti tai venele in numele iubirii

Avantaje din punctul meu de vedere nu exista,nici de o parte si nici de cealalta.
Valy90
Postat pe 5 Octombrie 2010 18:09
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56 cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)



cu siguranta... nu sint femeie (cum crede sirghea) dar uite un sfat. imprima foita asta a ta, mergi la usa directorului si inmaneazai-o. scapi scoala de un pedofil, unde mai pui ca incepi si te silesti si tu putin la istorie si o sa ajungi o studenta buna.
Histria
Postat pe 5 Octombrie 2010 19:24
nu vrei sa renunti si totusi de ce ai vrea sa mergi mai departe?
yumy
Postat pe 5 Octombrie 2010 19:29
De la: hystria1, la data 2010-10-05 19:24:36
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56 cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)



cu siguranta... nu sint femeie (cum crede sirghea) dar uite un sfat. imprima foita asta a ta, mergi la usa directorului si inmaneazai-o. scapi scoala de un pedofil, unde mai pui ca incepi si te silesti si tu putin la istorie si o sa ajungi o studenta buna.


hai mai hystria...sa nu`l numim pedofil...
nu vad de ce sa fie vina lui!i`ai vazut avataru fetei?ce bidoane scoate?e evident ca nu`i vreo "tocilara" si cum am zis mai sus....daca,cateaua nu ridica coada...............
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 19:38
mnah,imi cer scuze...nu mai scoate bidoane...acum scoate "popou`"
mai ca nu sta capra (sa ma scuzati)
AdrianaR
Postat pe 5 Octombrie 2010 19:40
De la: hystria1, la data 2010-10-05 19:24:36
De la: Allecsya_Seneca, la data 2010-10-05 13:07:56 cu siguranta pe acest forum sunt femei in adevaratul sens al cuvantului,mature si capabile sa-mi ofere un sfat demn de urmat!:)



cu siguranta... nu sint femeie (cum crede sirghea) dar uite un sfat. imprima foita asta a ta, mergi la usa directorului si inmaneazai-o. scapi scoala de un pedofil, unde mai pui ca incepi si te silesti si tu putin la istorie si o sa ajungi o studenta buna.


Aduna suficiente probe (discuții mess , mailuri , martori , etc.) și da-l in judecata pe nemernic , asa te îmbogãțești , nu fi proasta.
lucian_tristan
Postat pe 5 Octombrie 2010 19:48
din pacate sunt multi barbati de varsta profesorului tau de istorie carora le place sa cocheteze cu fete tinere.Asa sunt ei si nu o sa se schimbe niciodata...Acum e adevarat si ca au mai existat relatii eleva-profesor ( am niste cunostiinte ) care s-au placut din prima clipa in care s-au vazut si chiar si in ziua de azi sunt impreuna si se iubesc la fel de mult.Tin sa spun ca aceste relatii sunt destul de rare.Oricum daca este casatorit nu are rost sa mai te gandesti la el.
nu iti ramane decat sa vezi daca e genul de barbat care nu vrea decat o aventura cu o tinerica sau nu.
psihologie
Postat pe 5 Octombrie 2010 20:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu scorpion el sagetator..eu romanca el italian... 30 De la: angheluta_elena 3 Februarie 2009 02:24
ce este normal si anormal in petrecerea timpului impreuna,intr-un cuplu???? 30 De la: danna23 22 Februarie 2010 23:25
romantism si pasiune intr-o relatie sau perversitate?! 157 De la: mkdisk 19 Martie 2009 14:56
De ce barbatii se cred superiori, cand ei de fapt... 9 De la: yumalai 20 Mai 2009 15:36
ce compatibilitate este intre femeia Pesti si barbatul din Gemeni?cear ma intereseaza 8 De la: Barbie30 28 Iunie 2010 21:20