Setari Cookie-uri

barbatii astia...heeeelp :D

In primul rand salut tuturor , ma numesc Elena si abia am dat peste forumul acesta. am si eu o problema ... adica nu chiar, sa trec direct la subiect. Azi eram in localul in care ma duc zi de zi la un suc o poveste etc. si cum au plecat toti prietenii ca erau etc eu mai simteam nevoia sa raman, dar nu am mai vazut pe nimeni cunoscut asa ma mi'am luat berea si m-am pus la o masa cu niste baieti, unul dintre baieti imi era cunoscut de la liceu in rest nu cunosteam pe restul prietenilor lui. Am intrat in povesti cu ei si la un moment dat un baiat a inceput sa se "ia" de mine daca pot spune asa si ma lua cu glume , si chestii prin care vroia sa ma faca sa ma simt prost sau stiu eu ce anume, dar cu mine nu ii merge pt ca eu sunt o fire care nu ma las ushor si nu sunt foarte suparacioasa. Asa...si nu se lasa el zicea o gluma sa ma supere sau sa ma enerveze si nici cum nu putea si pur si simplu nu imi dadea pace.Cand a venit vremea sa se inchida localul am plecat deodata cu el si cu prietenii lui , si pe drum m'a luat de dupa sold si ma tine parca eram un cuplu dintr'o data a inceput sa para serios cand cand am ajuns in fatza blocului meu m'a intrebat : pot sa te sarut acuma ? si eu in mintea mea vroiam ca era foarte frumos dar nu stiam ce sa fac probabIL facea parte din planul lui de "mistocareala" si am zis nu credeti ca e o modalitate prin care unii baieti flirteaza? sau pur si simplu a fost la misto ? . . ok nu mai scriu cam asta e tot ce conteaza va rog astept sfaturi. va multumesc
ely10bskt
Postat pe 27 Iunie 2010 05:24
Sa vedem:esti o pustoaica de liceu,care sta noaptea tarziu prin baruri,cu o bere in fata ,intr-un grup de baieti din care nu cunoaste decat unul...si te mai miri ca s-au luat de tine? la asa comportament,asa raspuns.
Daca vrei sa fii respectata,respectate intai tu pe tine.
suflet_calator
Postat pe 27 Iunie 2010 12:24
thoamneeee
mare ti-e gradina
la ora 5..tu faci topic???????
misto sau nu...ma doare capul
si da..a fost..sau nu n-a fost..
tulai doamne..esti tare haioasa..la 5 topic..
poate dormi..totusi
dragon_fly88
Postat pe 27 Iunie 2010 12:28
dupa parerea mea...acel baiat ori era intr.o stare de betie ...ori chiar ii placea de tine si s.a gandit ca asta poate fi un moment in care sa.si arate dragostea...din partea prietenilor lui a fost un gest urat sa te dea la'oparte :sml-mad 0007: probabil ai vroiau sa vb ceva in care sa nu stii tu ;)
cireshika
Postat pe 27 Iunie 2010 12:37
Hai sa iti zic ce am inteles eu!Te duci zi de zi la un suc si termini zi de zi la o bere si la masa cu baietii cunoscuti sau nu.Corect!
Barbie30
Postat pe 27 Iunie 2010 12:41
De la: kudika200159, la data 2010-06-27 12:37:11dupa parerea mea...acel baiat ori era intr.o stare de betie ...ori chiar ii placea de tine si s.a gandit ca asta poate fi un moment in care sa.si arate dragostea...din partea prietenilor lui a fost un gest urat sa te dea la'oparte :sml-mad 0007: probabil ai vroiau sa vb ceva in care sa nu stii tu ;)

suflet_calator
Postat pe 27 Iunie 2010 12:42
ce vrei sa spui prin asa comportament asa raspuns ?
eu pur si simplu m-am dus la acea masa pentru baiatul pe care il cunosteam de la liceu si efectiv ceilalati nu aveau nici o treaba. Am facut cunostinta si gata , si tocmai ca spun ca cel care s=a legat de mine asa e mistocar si mie mi'a spus sa nu ii bag in seama glumele si am zis ok pot sa fac fatza.
Barbie nu e asa am scris ca am simtit nevoia sa mai raman si nu am avut cu cine sta la masa . Nu's nici chiar genu care sa ma plimb din loc in loc. Dragon fly am postat topicul asta ca sa fiu ajutat nu sa vi tu sa comentezi tot felul de lucrui te rog frumos am si eu nevoie de niste sfaturi . daca nu vrei sa ma ajuti nu stiu dupa ce ai mai intrat. kudika200159 mersi mult
ely10bskt
Postat pe 27 Iunie 2010 15:08
Si tu cand mai vrei sa ramai si nu ai cu cine sa stai la masa, te duci la orice masa,la intamplare?
Hai sa-ti spun ceva! O femeie la locul ei nu se duce singura in baruri sa bea bere,daca ai vazut la o masa o haita de masculi din care nu il cunosteai decat pe unu`,de ce te-ai dus la masa lor???Te mai miri ca au inceput cu mistourile?Nu zice nimeni sa nu bei bere,dar macar apelezi la un prieten sa te insoteasca,nu te duci asa cu gandul ca oricum gasesti tu la ce masa sa te lipesti!
Eu asta am inteles din ce ai zis tu!
Barbie30
Postat pe 29 Iunie 2010 07:42
baiatul sigur era beat........bn nu se exclude nici varianta k probabil te placea........dar esti o pustoaica iar akum la u tot ce zboara se mananca.........adik crezi k l-ai dat pe spate?????????? iti zc eu k nu are o parere buna despre u si vrea doar sa te foloseasca pt k baietii k el in general cauta fete ca u care sa le prinda usor in plasa lor. nu faci bn deloc iti patezi imaginea si nu cred k vrei dupa ce s-a folosit de u si te mai intalnesti cu el pe strada ..o sa te simnti bn cand o sa te arate cu degetul.......dar iti zc eu sigur k nu este deloc deloc serios si aici gresesti si u foarte mult.......aaaaaaa.....totusi nu se sta prin baruri dak esti fata serioasa bineinteles........
kudika149571
Postat pe 5 Iulie 2010 10:51
statusul tau e supermisto...ne place
crissty_doi
Postat pe 5 Iulie 2010 11:19
Ce status?
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 11:22
De la: ely10bskt, la data 2010-06-27 05:24:51t asa ma mi'am luat berea si m-am pus la o masa cu niste baieti,



cati ani ai?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 5 Iulie 2010 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rascruce de drumuri... 15 De la: _diana_ 1 Iunie 2009 16:07
TRAIESC O IUBIRE IMPOSIBILA,AJUTATI-MA VA ROG CU UN SFAT 27 De la: cristinxxx 22 Iunie 2011 20:42
Ce sa fac? 6 De la: tavi85 13 Iulie 2010 12:35
crys 32 De la: x_tynutzafcs 20 Ianuarie 2010 18:01
relatiile la distanta 70 De la: denissblidariu 16 Ianuarie 2011 12:37