Setari Cookie-uri

nu ma lasa sa traiesc dar nici sa mor

salut fetele tema subiectului e sugestiva...exact asa face un barbat cu mine...nici nu ma lasa in pace dar nici nu ma vrea sau cum a zis el nu poate sa se implice intr-o relatie, totul a fost bine si frumos la inceput si chiar am crezut ca poate fi mai mult cand deodata s-a intors la 180 de grade cu concluzia nu merge, uita de mine...sa ma sune, sa ma vada..etc bun punct la tot dupa un timp a inceput bazaiala si tachinarea,foarte interesat de viata mea si de fostul cu care stie ca am avut ceva probleme si amenintari...ma rog.... intrebarea e ce vrea de fapt? eu m-em indragostit de el si indiferent cum ma intorc ajung la el cumva sau el la mine tin sa precizez ca numai ce a terminat o relatie de 6 ani acum cateva luni in urma, a mai avut pe cineva dupa dar a disparut din peisaj, e o persoana cam dificila si impulsiva. Oare merita sa am rabdare cu el sau sa trag de mine si sa merg mai departe? e bine uneori sa auzi si parerea altora, multumesc astep pareri si sfaturi daca se poate
ana_maria_200422
Postat pe 22 Octombrie 2012 08:11
De la: ana_maria_200422, la data 2012-10-22 08:11:59salut fetele tema subiectului e sugestiva...exact asa face un barbat cu mine...nici nu ma lasa in pace dar nici nu ma vrea sau cum a zis el nu poate sa se implice intr-o relatie, totul a fost bine si frumos la inceput si chiar am crezut ca poate fi mai mult cand deodata s-a intors la 180 de grade cu concluzia nu merge, uita de mine...sa ma sune, sa ma vada..etc bun punct la tot dupa un timp a inceput bazaiala si tachinarea,foarte interesat de viata mea si de fostul cu care stie ca am avut ceva probleme si amenintari...ma rog.... intrebarea e ce vrea de fapt? eu m-em indragostit de el si indiferent cum ma intorc ajung la el cumva sau el la mine tin sa precizez ca numai ce a terminat o relatie de 6 ani acum cateva luni in urma, a mai avut pe cineva dupa dar a disparut din peisaj, e o persoana cam dificila si impulsiva. Oare merita sa am rabdare cu el sau sa trag de mine si sa merg mai departe? e bine uneori sa auzi si parerea altora, multumesc astep pareri si sfaturi daca se poate



Pentru ce atata chin???? Impulsivitate,dificultate in comunicare,caracter ambiguu,manie,iata ,doar cateva dintre calitatile iubitului tau!!Poti trai cu asa ceva??? Esti linistita?NU!Esti fericita?Nu!Esti iubita?Nu!Esti femeie?DA!!In acest caz,mergi pe drumul tau!!!"Trage" de tine,asa cum bine te-ai exprimat!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Octombrie 2012 08:26
ai zis bine, nu ma simt nici fericita nici iubita nici linistita ma simt ca intr-o gaura neagra cautand iesirea si cred ca asta e cea mai buna solutie sa trag de mine si sa imi vad de viata mea pentru ca ma chinui si cred ca ma chinui degeaba mersi mult
ana_maria_200422
Postat pe 22 Octombrie 2012 09:05
De la: ana_maria_200422, la data 2012-10-22 09:05:03 ai zis bine, nu ma simt nici fericita nici iubita nici linistita ma simt ca intr-o gaura neagra cautand iesirea si cred ca asta e cea mai buna solutie sa trag de mine si sa imi vad de viata mea pentru ca ma chinui si cred ca ma chinui degeaba mersi mult



Pentru putin! Dreptul la fericire este universal valabil,acolo unde nu se regaseste,viata traita este pustie!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Octombrie 2012 09:08
De la: ana_maria_200422, la data 2012-10-22 08:11:59salut fetele tema subiectului e sugestiva...exact asa face un barbat cu mine...nici nu ma lasa in pace dar nici nu ma vrea sau cum a zis el nu poate sa se implice intr-o relatie, totul a fost bine si frumos la inceput si chiar am crezut ca poate fi mai mult cand deodata s-a intors la 180 de grade cu concluzia nu merge, uita de mine...sa ma sune, sa ma vada..etc bun punct la tot dupa un timp a inceput bazaiala si tachinarea,foarte interesat de viata mea si de fostul cu care stie ca am avut ceva probleme si amenintari...ma rog.... intrebarea e ce vrea de fapt? eu m-em indragostit de el si indiferent cum ma intorc ajung la el cumva sau el la mine tin sa precizez ca numai ce a terminat o relatie de 6 ani acum cateva luni in urma, a mai avut pe cineva dupa dar a disparut din peisaj, e o persoana cam dificila si impulsiva. Oare merita sa am rabdare cu el sau sa trag de mine si sa merg mai departe? e bine uneori sa auzi si parerea altora, multumesc astep pareri si sfaturi daca se poate


Nu e o persoana pe care sa te bazezi, deci ia-ti gandul ca si-ar dori o relatie sau ca l-ai putea imblanzi, n-o sa reusesti, e mult prea solitar, rebel, imatur, fuge de responsabilitati ca dracul de tamaie.

Daca vrei sa-ti complici viata, alearga in continuare dupa el.
kudika_10817
Postat pe 22 Octombrie 2012 12:26
sunt de acord cu ceea ce spuneti si aveti dreptate pentru ca in mare parte ati apreciat corect numai din scurta descriere pe care eu am oferit-o, scuze daca insist cu subiectul asta dar mai am o dilema in legatura cu el cand l-am cunoscut eu mai bine sau mai bine zis cand am inceput cu adevarat sa stam de vorba atata mi-a porcait-o pe fosta punand accent pe faptul ca in sase ani de relatie nu i-a putut oferi un copil atata m-a innebunit cu copii dar cand s fost momentul mi-a spus ca nu e pregatit ceea ce nu inteleg la el sau in general la barbati este de ce arunca cu vorbele in vant un exemplu cand i-am spus ca vreau sa plec de la locul asta de munca sa imi gasesc altul sau sa plec acasa sau in germania mi-a spus ca ce poate sa faca sa nu plec de loc sa raman, daca imi face loc in viata lui raman? abia imi trecuse putin si ma obisnuisem cu ideea si cand am zis si eu hop ca merge m-am trezit cu un bobarnac peste nas dar cu toate astea nu s-a intamplat nimic nou aceeasi chestie el nu se poate implica asa cum as vrea eu, am realizat ca nu o sa mearga si voi ati confirmat temerile mele dar partea proasta e ca eu lucrez la un magazin si cand sunt la lucru vine ca prin minune si sta si atarna la cafea si ma da peste cap am incercat cu indiferenta cu ironie dar parca e insensibil am stat de vorba cu el i-am explicat cum sta treaba dar parca nu intelege sau nu vrea,cum sa procedez sa ma detasez de el? doamne parca as as 15 ani pe cuvant, scuzele de rigoare pentru insistenta mersi
ana_maria_200422
Postat pe 23 Octombrie 2012 07:46
De la: ana_maria_200422, la data 2012-10-23 07:46:28sunt de acord cu ceea ce spuneti si aveti dreptate pentru ca in mare parte ati apreciat corect numai din scurta descriere pe care eu am oferit-o, scuze daca insist cu subiectul asta dar mai am o dilema in legatura cu el cand l-am cunoscut eu mai bine sau mai bine zis cand am inceput cu adevarat sa stam de vorba atata mi-a porcait-o pe fosta punand accent pe faptul ca in sase ani de relatie nu i-a putut oferi un copil atata m-a innebunit cu copii dar cand s fost momentul mi-a spus ca nu e pregatit ceea ce nu inteleg la el sau in general la barbati este de ce arunca cu vorbele in vant un exemplu cand i-am spus ca vreau sa plec de la locul asta de munca sa imi gasesc altul sau sa plec acasa sau in germania mi-a spus ca ce poate sa faca sa nu plec de loc sa raman, daca imi face loc in viata lui raman? abia imi trecuse putin si ma obisnuisem cu ideea si cand am zis si eu hop ca merge m-am trezit cu un bobarnac peste nas dar cu toate astea nu s-a intamplat nimic nou aceeasi chestie el nu se poate implica asa cum as vrea eu, am realizat ca nu o sa mearga si voi ati confirmat temerile mele dar partea proasta e ca eu lucrez la un magazin si cand sunt la lucru vine ca prin minune si sta si atarna la cafea si ma da peste cap am incercat cu indiferenta cu ironie dar parca e insensibil am stat de vorba cu el i-am explicat cum sta treaba dar parca nu intelege sau nu vrea,cum sa procedez sa ma detasez de el? doamne parca as as 15 ani pe cuvant, scuzele de rigoare pentru insistenta mersi



Draga mea,insusi faptul ca si-a criticat fosta iubita,in lipsa acesteia si in prezenta ta,trebuie sa-ti dea de gandit,caci ,indiferent de motivele,care au stat la baza despartirii lor,nu era cazul sa le readuca in discutia cu tine,fapt ce denota un comportament de mahala si nepoliticos,lipsa de educatie spunandu-si cuvantul!Fii convinsa ca,in cazul in care va despartiti,te va discuta in fata urmatoarei iubite,,aceasta "barfa" de sant este proprie multor barbati incompetenti."De ce arunca vorbele in vant"?Exact ce am spus mai sus,,din cauza tatismului masculin sau crezi ca barbatii nu "toaca la rate"????Si inac cum o fac,,uneori,depasesc femeile,dar radacinile unei astfel de conduite se afla in familia de resedinta!!!

In ceea ce priveste despartirea de el,ignorarea este cea mai buna solutie sau poti vorbi cu seful magazinului ,ca sa te sprijine in luarea unei masuri,dar nu abuziva,impotriva lui,in momentul in care devine obsesiv in a te aborda in timpul serviciului.Este o cale de solutionare! Daca comunicarea verbala nu a functionat,apeleaza la superiorul tau,sunt convinsa ca te va ajuta,si ar mai fi varianta schimbarii locuui de munca,dar nu este o alternativa in acest moment!
kudika_15804
Postat pe 23 Octombrie 2012 08:00
tipul are probleme majore,nu incerca sa fi doctorul lui,te va costa timp pretios pe care nu-l vei recupera,esti tanara ,nu te opri ,uita-l chiar daca il iubesti,nu merita,am pierdut 5 ani din viata cu un personaj similar,la fel eram tanara credeam ca se va schimba...
kudika_17747
Postat pe 23 Octombrie 2012 08:18
De la: ana_maria_200422, la data 2012-10-23 07:46:28sunt de acord cu ceea ce spuneti si aveti dreptate pentru ca in mare parte ati apreciat corect numai din scurta descriere pe care eu am oferit-o, scuze daca insist cu subiectul asta dar mai am o dilema in legatura cu el cand l-am cunoscut eu mai bine sau mai bine zis cand am inceput cu adevarat sa stam de vorba atata mi-a porcait-o pe fosta punand accent pe faptul ca in sase ani de relatie nu i-a putut oferi un copil atata m-a innebunit cu copii dar cand s fost momentul mi-a spus ca nu e pregatit ceea ce nu inteleg la el sau in general la barbati este de ce arunca cu vorbele in vant un exemplu cand i-am spus ca vreau sa plec de la locul asta de munca sa imi gasesc altul sau sa plec acasa sau in germania mi-a spus ca ce poate sa faca sa nu plec de loc sa raman, daca imi face loc in viata lui raman? abia imi trecuse putin si ma obisnuisem cu ideea si cand am zis si eu hop ca merge m-am trezit cu un bobarnac peste nas dar cu toate astea nu s-a intamplat nimic nou aceeasi chestie el nu se poate implica asa cum as vrea eu, am realizat ca nu o sa mearga si voi ati confirmat temerile mele dar partea proasta e ca eu lucrez la un magazin si cand sunt la lucru vine ca prin minune si sta si atarna la cafea si ma da peste cap am incercat cu indiferenta cu ironie dar parca e insensibil am stat de vorba cu el i-am explicat cum sta treaba dar parca nu intelege sau nu vrea,cum sa procedez sa ma detasez de el? doamne parca as as 15 ani pe cuvant, scuzele de rigoare pentru insistenta mersi


Il poti ruga sa nu mai vina la locul tau de munca, pentru ca te distrage de la ceea ce ai de facut pe acolo (baga si tu scuza asta cu distrasul de la munca).

La inceput iti va fi greu sa-l uiti, insa, in timp, vei invata sa te detasezi de el, cand vei vedea ca nu e om de cuvant si ca nu poti pune baza pe el.

Ai incercat sa cunosti si alti barbati, sa iesi cu ei?
kudika_10817
Postat pe 23 Octombrie 2012 13:07
mersi fetele si da am cunoscut pe cineva si sper ca asa sa imi treaca fluturasii din stomac la prezenta lui, cand il vad toata ma fac rosie la fata dar timpul vindeca si sper sa imi treaca cat mai repede, e frumoasa dragostea dar nu asa de o singura parte si cu toate ca stie starea mea parca baga si mai adanc cutitul in rana, sincer de mult nu am mai simtit asa ceva dar...din pacate dragoste cu forta nu se poate si inca odata timpul vindeca mersi inca odata
ana_maria_200422
Postat pe 23 Octombrie 2012 15:57
De la: ana_maria_200422, la data 2012-10-23 15:57:22mersi fetele si da am cunoscut pe cineva si sper ca asa sa imi treaca fluturasii din stomac la prezenta lui, cand il vad toata ma fac rosie la fata dar timpul vindeca si sper sa imi treaca cat mai repede, e frumoasa dragostea dar nu asa de o singura parte si cu toate ca stie starea mea parca baga si mai adanc cutitul in rana, sincer de mult nu am mai simtit asa ceva dar...din pacate dragoste cu forta nu se poate si inca odata timpul vindeca mersi inca odata


Nu-i mai acorda atentie,cu atat mai mult,cu cat esti deja cu altcineva!!! Timpul vindeca ranile si tot el iti readuce speranta si fiorul iubirii!!! Pentru putin!
kudika_15804
Postat pe 23 Octombrie 2012 16:00
De la: ana_maria_200422, la data 2012-10-22 08:11:59salut fetele tema subiectului e sugestiva...exact asa face un barbat cu mine...nici nu ma lasa in pace dar nici nu ma vrea sau cum a zis el nu poate sa se implice intr-o relatie, totul a fost bine si frumos la inceput si chiar am crezut ca poate fi mai mult cand deodata s-a intors la 180 de grade cu concluzia nu merge, uita de mine...sa ma sune, sa ma vada..etc bun punct la tot dupa un timp a inceput bazaiala si tachinarea,foarte interesat de viata mea si de fostul cu care stie ca am avut ceva probleme si amenintari...ma rog.... intrebarea e ce vrea de fapt? eu m-em indragostit de el si indiferent cum ma intorc ajung la el cumva sau el la mine tin sa precizez ca numai ce a terminat o relatie de 6 ani acum cateva luni in urma, a mai avut pe cineva dupa dar a disparut din peisaj, e o persoana cam dificila si impulsiva. Oare merita sa am rabdare cu el sau sa trag de mine si sa merg mai departe? e bine uneori sa auzi si parerea altora, multumesc astep pareri si sfaturi daca se poate


Ce va mai prostesc unii sa le fiti doar manta de vreme rea , fara obligatii.
Aveti exact ce meriatati daca va lasati folosite ca papusile gonflabile.
Thais13
Postat pe 11 Noiembrie 2012 09:35
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu eu sunt in situatia ta si am si copiii dar te rog din suflet nu .Nu stii ce greu iti va fii mai incolo knd apar copii ,ei sufera k si mine si pe el il doare la patina
NU TI RATA VIATA K SI MINE. K VEI AJUNGE LA CONCLUZIA ,K NU A MERITAT

kudika_9583
Postat pe 11 Noiembrie 2012 10:59
ceva asemanator am patit si eu si pana la urma bine dupa 4ani jumate am renuntat inca mai tin la el dar am inceput o noua relatie cu un alt baiat
Nicoleta_Bercu_1
Postat pe 11 Noiembrie 2012 21:16
Este adevarat ca cine nu te lasa sa traiesti nu te va lasa nici sa mori,dar asta depinde mult si de tine.
In primul rand Tu insusi trebuie sa fi corecta cu tine si sa sti ce vrei de la viata ...EL cu siguranta nu stie si nici nu va stii nici in viitor si mai bine sa uti de EL daca vrei si tu sa ai o viata cat de cat linistita.
Uita-l si mergi mai departe,dar fara EL,El este trecut si acolo trebuie sa ramana ,in TRECUT.
criszoe
Postat pe 11 Noiembrie 2012 21:28
FUGI CAT POTI DE ASEMENEA OAMENI.AI NUMAI DE PIERDUT SI ITI TII VIATA PE LOC. AI SA FIM SERIOSI,DE CAND GRAVITEAZA PAMANTUL IN JURUL UNUI BARBAT?ESTE CEVA CE NU TI SE PERMITE SI DEA CEEA TE INCITI. CONVINGE-MA CA ESTI DESTEAPTA!!!SI DA-I UN MARE FLIT.
Rusu_Florentina_Cosmina_1
Postat pe 12 Noiembrie 2012 13:16
Buna

Sunt Cocolino,am si eu o poveste....de 4 ani cu un barbat turc,ne iubim foarte mult, au venit parintii lui sa ma cunoasca,am fost la parintii mei,mentionez ca el este deja cetatean roman si nu este exagerat cu obiceiurile lor,este mai domesticit,am fost si despartiti o perioada insa nu putem sta unul fara celalalt asa ca eu...de cateva zile am stat de vorba cu el si i-am spus ce imi doresc in momentul in care ne mutam impreuna:peste cateva luni...sa fim o familie asta incluzand un bebelus si toate cele....daca tot ne iubim atat.in momentul in care am pus problema asa....el a dat inapoi, spunandu-mi ca ii este frica ca eu il voi da la spate,ca voi fi doar eu si bebelusul....prostii!!!!! i-am spus ca dupa atata timp chiar a venit timpul sa se trezeasca pentru ca sunt femeie si a batut ceasul biologic, imi doresc ceva cu el.Da.....i-am spus ca nu mai vreau sa continuam asa....si avem o varsta, eu am 35 ani si el mai mult un pic.Cand a auzit ca nu mai vreau asa....l-a deranjat f tare.
In concluzie i-am spus ca il las sa se hoatarasca si pe moment rupem legatura.Ma simt foarte goala in suflet dar trebuia sa se ajunga la momentul acesta acum cat mai este timp caci mai tarziu....nu voi mai putea face nimic....si interesant colac peste pupaza....am si jobul la 2 minute de casa lui...este minunat!!!!
Va pup cu drag
bojin_codruta
Postat pe 15 Noiembrie 2012 11:00
La varsta lui mai are deja un "rand" de copii si nevasta/e.....La asta te-i gandit? Normal ca nu-i mai arde de o alta casatorie si tot ceea ce implica ea, asadar, daca tu te multumesti cu singurul "statut" pe care ti-l poate oferi si anume acela de amanta......
rondina
Postat pe 15 Noiembrie 2012 11:06
De la: bojin_codruta, la data 2012-11-15 11:00:14Buna

Sunt Cocolino,am si eu o poveste....de 4 ani cu un barbat turc,ne iubim foarte mult, au venit parintii lui sa ma cunoasca,am fost la parintii mei,mentionez ca el este deja cetatean roman si nu este exagerat cu obiceiurile lor,este mai domesticit,am fost si despartiti o perioada insa nu putem sta unul fara celalalt asa ca eu...de cateva zile am stat de vorba cu el si i-am spus ce imi doresc in momentul in care ne mutam impreuna:peste cateva luni...sa fim o familie asta incluzand un bebelus si toate cele....daca tot ne iubim atat.in momentul in care am pus problema asa....el a dat inapoi, spunandu-mi ca ii este frica ca eu il voi da la spate,ca voi fi doar eu si bebelusul....prostii!!!!! i-am spus ca dupa atata timp chiar a venit timpul sa se trezeasca pentru ca sunt femeie si a batut ceasul biologic, imi doresc ceva cu el.Da.....i-am spus ca nu mai vreau sa continuam asa....si avem o varsta, eu am 35 ani si el mai mult un pic.Cand a auzit ca nu mai vreau asa....l-a deranjat f tare.
In concluzie i-am spus ca il las sa se hoatarasca si pe moment rupem legatura.Ma simt foarte goala in suflet dar trebuia sa se ajunga la momentul acesta acum cat mai este timp caci mai tarziu....nu voi mai putea face nimic....si interesant colac peste pupaza....am si jobul la 2 minute de casa lui...este minunat!!!!
Va pup cu drag



Ati fost compatibili ca iubiti,dar atunci cand s-a aprofundat relatia prin propunerea intemeierii unei familii cu copii,aceasta potrivire,aliniere de sentimente a batut in retragere!!!Este trist pentru ca vorbim de patru ani de relatie!!!Este evident faptul ca iubitul tau nu doreste copii,deci refuza asumarea responsabilitatii de parinte,ceea ce contravine dorintei tale firesti!!!Ce poti face?Nimic,caci situatia este cat se poate de clara,domnul este dezinteresat de ideea conceperii unui copil,si sunt convinsa ca nu doreste nici familie,el preferand forma de coabitare actuala!!!Tu decizi sau daca astepti ca el sa se razgandeasca,eu,una,cred ca te inseli in asteptari!!
kudika_15804
Postat pe 15 Noiembrie 2012 11:09
De la: bojin_codruta, la data 2012-11-15 11:00:14Buna

Sunt Cocolino,am si eu o poveste....de 4 ani cu un barbat turc,ne iubim foarte mult, au venit parintii lui sa ma cunoasca,am fost la parintii mei,mentionez ca el este deja cetatean roman si nu este exagerat cu obiceiurile lor,este mai domesticit,am fost si despartiti o perioada insa nu putem sta unul fara celalalt asa ca eu...de cateva zile am stat de vorba cu el si i-am spus ce imi doresc in momentul in care ne mutam impreuna:peste cateva luni...sa fim o familie asta incluzand un bebelus si toate cele....daca tot ne iubim atat.in momentul in care am pus problema asa....el a dat inapoi, spunandu-mi ca ii este frica ca eu il voi da la spate,ca voi fi doar eu si bebelusul....prostii!!!!! i-am spus ca dupa atata timp chiar a venit timpul sa se trezeasca pentru ca sunt femeie si a batut ceasul biologic, imi doresc ceva cu el.Da.....i-am spus ca nu mai vreau sa continuam asa....si avem o varsta, eu am 35 ani si el mai mult un pic.Cand a auzit ca nu mai vreau asa....l-a deranjat f tare.
In concluzie i-am spus ca il las sa se hoatarasca si pe moment rupem legatura.Ma simt foarte goala in suflet dar trebuia sa se ajunga la momentul acesta acum cat mai este timp caci mai tarziu....nu voi mai putea face nimic....si interesant colac peste pupaza....am si jobul la 2 minute de casa lui...este minunat!!!!
Va pup cu drag


Daca iti doresti atat de mult un copil, da, mi se pare corecta, justa, decizia ta de a te desparti de el.

Insa intr-un fel il inteleg si pe el, pentru ca temerea exprimata de el, reprezinta temerea mai multor barbati, aceea ca vor fi neglijati in totalitate dupa ce se va naste bebelusul. Poate ca despartirea ta de el, il va pune pe ganduri, si va remarca intentia ta foarte serioasa de a avea un bebe, iar daca te iubeste, va accepta sa-si asume si aceasta responsabilitate alaturi de tine.
kudika_10817
Postat pe 15 Noiembrie 2012 11:12
Da intr-adevar asa este....daca ma iubeste isi va asuma aceasta responsabilitate de a avea o familie cu mine si de a cladi impreuna cu mine ceva frumos in viata asta asa de scurta.
Multumesc, o zi frumoasa va doresc
bojin_codruta
Postat pe 21 Noiembrie 2012 11:09
De la: bojin_codruta, la data 2012-11-21 11:09:44Da intr-adevar asa este....daca ma iubeste isi va asuma aceasta responsabilitate de a avea o familie cu mine si de a cladi impreuna cu mine ceva frumos in viata asta asa de scurta.
Multumesc, o zi frumoasa va doresc



Gandeste-te la tine,si mai putin la domnul respectiv!!!Esti FEMEIE!!!Sanatate !!!
kudika_15804
Postat pe 21 Noiembrie 2012 11:13
Buna am citit mesajul tau si comentarile intradevar sa te indragosteti de un barbat ca asta e mai rau decat sa te indragosteti de un alcolic sau mai stiu eu ce exact prin situatia ta trec si eu acum sunt constienta ca nu stie ce vrea si ca trebuie sa imi vad de viata mea si cu toate astea am continuat cu el pentru ca ma cauta si vine dupa mine intradevar il iubesc si traiesc cu intrebarea dak el ma iubeste mai mult de 1 an ...deja nu mai pot cu toate astea incerc sa ma tin pe picioare si capu sus desi 1 secunda la mine de viata e echivalentu cu un an :( mult succes iti doresc trebuie sa fi tare sa il respingi cand te cauta ....
Andrea_Tu_Mundo_Andrea_1
Postat pe 26 Iulie 2014 18:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rutina sau altcineva? 20 De la: luyyzz 23 Septembrie 2009 15:22
Cum va veti petrece Sarbatorile? 25 De la: kudika421339 21 Decembrie 2011 15:16
Am nevoie de un sfat... 15 De la: marco918 29 Iulie 2010 01:12
il iubesc pe fostul meu iubit... 51 De la: kudika320047 6 Septembrie 2010 14:44
Profesorul meu... 70 De la: danaeu 12 Iulie 2010 14:08