Setari Cookie-uri

ma doreste in viata lui,sau doar vrea sa ma adauge inlista lui de prioritati?¡va rog sa va da-ti cu parerea,multumesc anticipat

buna seara,am cunoscut un baiat pe internet...suntem in spania amandoi...dar la o dist de 500 km...in tara ,locuim in acelasi oras...de cunoscut ne cunoastem din vedere...fara sa vrem ne-am intersectat pe un site si de aici am inceput sa discutam...mai mult,el mi-a zis ca ma place,e zodia pesti ,iar eu taur....ca o paranteza...si ca e dispus sa vina la mine aici sa ne cunoastem mai bine,eu i-am dat nr de tel,el pe al lui...ne-am sunat timp de o sapt,vorbeam in fiecare seara pe mess....dintr-o data am simtit o raceala si l-am luat la intrebari...de ce e asa rece cu mine...a zis ca mi se pare...dar nu e adevarat...sau sunt eu dusa cu capul?¡...nu m-a sunat o sapt,nici nu mi-a lasat nici un sms pe calc...atunci eu am zis sa fac primul pas,sa continuam discutiile,ptr ca mi se pare o pers f interesanta...si nu mi-a rasp la mesaje...am incercat sa-l sun pe tel...mi-a inchis tel...va da-ti seama mi-am calcat pe orgoliu...m-am suparat si l-am sters din lista mea de mess si nu i-am mai dat nici un semn de viata...dupa 2 zile de indiferenta a intrat el in vb cu mine...si mi-a zis ca s-a gandit la mine f mult ,doar ca am gresit eu...unde,nu stiu?¡...poate imi spune-ti voi...prostia face ca ma atrage faptul ca e mai distant...nu am fost respinsa de niciun barbat...acum iar nu mai vb'¡....ce vrea defapt...ce ma aconsehati?¡...sfatuiti-ma va rog...sa-i dau pace sau sa mai insist eu...
kudika163866
Postat pe 12 Iunie 2010 22:36
stai si asteapta! lasa-l pe el sa te caute!
baba_cloanta
Postat pe 12 Iunie 2010 22:44
De unde vrei sa stim noi ce vrea?Oricum nu prea da semne ca se gandeste sa aiba ceva serios cu tine.N-ar fi exclus sa aiba si prietena si sa mai fi tatonat si el terenul.
Cel mai bine asteapta sa te sune si cand o face intreaba-l chiar pe el ce are de gand.
heaven2007
Postat pe 13 Iunie 2010 07:10
Lista de prioritati:
1.BMW cu 4 usi
2. casuta cu douaj de camere
3.catel
4.purcel
.
.
.
100.kudika163866
miss_darine
Postat pe 13 Iunie 2010 11:00
1. berea
2.tigari+- cafea
3.prieteni
4.amante
5.casa
6.cine e prin ea(5)
dragon_fly88
Postat pe 13 Iunie 2010 11:02
De la: miss_darine, la data 2010-06-13 11:00:24Lista de prioritati:
1.BMW cu 4 usi
2. casuta cu douaj de camere
3.catel
4.purcel
.
.
.
100.kudika163866


ete minune...s-a mutat gradina...
delicacy
Postat pe 21 Iunie 2010 18:12
De la: kudika163866, la data 2010-06-12 22:36:05ce ma aconsehati?¡...sfatuiti-ma va rog...sa-i dau pace sau sa mai insist eu...

1. Da-i pace. Din punctul meu de vedere, ai putea si sa uiti de existenta lui si chiar daca ar da semne de viata, sa nu-l mai bagi deloc in seama.
2. De ce scrii ,,ce ma aconsehati?'' in loc sa scrii ,,ce ma sfatuiti?"? De ce ti-e lene sa scrii corect in limba romana? (Nu baga scuza cu ,,locuiesc in Spania'' ca n-ai 100 de ani ca sa fi uitat deja limba romana.)
tematoare
Postat pe 25 Iunie 2010 19:00
E cam aiurea de ce nu lai intrebat unde ai gresit? Eu cred ca e insurat si vrea cu tine doar o aventura.
kudika098645
Postat pe 25 Iunie 2010 19:13
Joaca pe doua fronturi baiatul... ce sa zic asa e la distanta, adu l aproape ca sa vezi ce e de el
oana84onutza
Postat pe 27 Iunie 2010 20:33
trebuia sa il intrebi unde ai gresit...si cum au zis si ceilalti ar putea sa aiva si o prietena sau nevasta cine stie....si daca ai zis k dupa ce ai incetat tu sa il mai cauti el a vb iar cu tine ar trebui sa faci iar asta...ignoral si vezi ce se intampla....daca tot te cauta si chiar vezi k este interesat de tine dai o sansa daca nu mai bine uiti de el...
be_yoou
Postat pe 28 Iunie 2010 02:01
mey ce nush eu e de fapt de ce naiba puneti voi botul la vrajelile de pe net?sti la cati am zis eu ca... nu mai pot de tine!!!te visez noaptea....etc...de unde sa sti tu ce vrea el de la tine atata timp cat tu nu il privesti in fata knd ii vb?cum iti dai tu seama ca ii place de tine?ca iti spune asta pe net sau la tel?deschide ochi si vezi ca viata nu e asa de roz cum crezi!!!!!iubirea nu o s-o gasesti niciodata pe net sau mai stiu eu pe unde....
ella_pustoaik
Postat pe 28 Iunie 2010 08:08
din cate ai spus tu va cunoasteti de putin timp nici nu ati iesit la un suc ceva sa va cunoasteti asa ca nu al antreba ca ce are de gand ca tu grasesti si strici totul si fii si tu mai indiferenta, nu arata pe disperata ca atunci normal ca nu te cauta
kudika113759
Postat pe 29 Iunie 2010 18:27
Stii ce-i aia lista de prioritati? Cati ani ai de-ti faci deja griji ca nu ai fost respinsa de nici un barbat iar el o face? Vrei ceva durabil in relatia asta, sau esti doar putin histrionica? Chiar nu ai la ce te gandi? Chiar crezi ca tot ce zboara se mananca?"
camiflorea
Postat pe 15 Iulie 2010 23:58
De la: be_yoou, la data 2010-06-28 02:01:52trebuia sa il intrebi unde ai gresit...si cum au zis si ceilalti ar putea sa aiva si o prietena sau nevasta cine stie....si daca ai zis k dupa ce ai incetat tu sa il mai cauti el a vb iar cu tine ar trebui sa faci iar asta...ignoral si vezi ce se intampla....daca tot te cauta si chiar vezi k este interesat de tine dai o sansa daca nu mai bine uiti de el...


se vede la ce ai experienta.. de-aia n-ai avut timp de orele de gramatica!
camiflorea
Postat pe 16 Iulie 2010 00:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce dra.ku are forumul? 6 De la: yumy 15 Aprilie 2011 20:35
bancuri si altele 16 De la: kudika176534 18 Februarie 2011 21:03
dasd 3 De la: elenna_39 23 Septembrie 2011 21:44
lumea tacuta a unui inger 0 De la: 19 Octombrie 2010 11:27
Bisexuala 34 De la: cuplu26 15 Aprilie 2011 20:28