Setari Cookie-uri

Ce simte un barbat dupa ce a facut sex?

Dupa ce a facut "sex" cred ca este cam la fel ca atunci cand bea un pahar cu apa fiind foarte insetat;
Dupa ce a facut dragoste,se schimba totul:isi mangaie iubita,o saruta,ma rog "tandreturi".
viogen26
Postat pe 10 Iulie 2010 09:34
prietenul meu adoarme imediat sau o ia de la capat
kudika177843
Postat pe 10 Iulie 2010 09:56
Ca de obicei Geo e romantic. Multumim pentru astfel de raspunsuri. Ca mai exista si astfel de barbati

Eu cred ca depinde mult de educatia primita si de nivelul relatiei. De la un misogin inrait si badaran nu ai sa vezi niciodata clipe minunate dupa. Pe cand unul care respecta femeia stie sa se comporte si sa o faca fericita in orice moment.
Grace_40
Postat pe 10 Iulie 2010 10:35
hellloooo!am si eu o problema...as vrea sa fac dragoste cu prietenul meu...dar nu prea stiu cum pentru ca sa spunem dupa un preludiu de 10-15 minute ne excitam foarte tare...si apoi ejaculeaza in maxim un minut,apoi vine al doilea....dar numai sta nimeni sa o ia de la capat cu preludiul...si ajungem tot la un sex nebunesc.de regula primul numar dureaza in cele mai fericite cazuri 3-6 minute si in cele mai nefericite 1 minut:D,ma cam deranjeaza asta uneori, dar nu ma plang pentru ca isi ia revansa imediat:D:.cat despre subiectul vostru...l-am intrebat odata ce simte dupa...si a zis ca pur si simplu se simte foarrrrteeee bineee:))
anicik_anicik
Postat pe 10 Iulie 2010 10:36
De la: Bleifuss, la data 2010-07-06 05:06:31pffff da poate nu ati observat este ce simte un barbat dupa ce a facut sex ? nu dragoste ..... ....


SIMTE CA SI-A SATISFACUT ORGOLIUL NEMASURAT SI MAI SIMTE DIFERENTA DINTRE EL SI "COLEGA" DE SPECIE ,EA II POATE JURA IUBIRE VESNICA SU TAOTA PUTEREA SI SINCERITATEA,EL NU.

SE MAI INTREABA DACA POATE FI ADEVARAT CEEA CE EA DORESTE SI ESTE RATIONALA.

FIRESTE VA AJUNGE DE FIECARE DATA SA CREADA CA FEMEILE TRAISEC PERMAMNET IN MINCIUNA PENTRU CA NICI UN BARBAT NU I SE POATE DEDICA IN TOTALITATE (ASTA N-A FOST EVER) CHIAR DACA AR FI EA REGINA CLEOPATRA.

MERSI PTR OPORTUNITATEA DE A NE EXPRIMA
MARILENA_71
marianapc2phone_yahoo_com
Postat pe 10 Iulie 2010 10:38
Arata ca niste hiene, satisfacute, care au luat prada altora!
twincle
Postat pe 10 Iulie 2010 10:41
very funny:d
zapacita_girl
Postat pe 10 Iulie 2010 10:41
Buna
Parerea mea este...... depinde ce fel de sex a vrut acel barbat sa faca.Eu cred ca pentru un barbat este mult mai usor decat pentru o femeie, comunicarea intre ei trebuie sa fie instantanee,simti daca acel barbat este pe aceeasi lungime de unda cu tine,sarutul conteaza enorm.
Ce simt barbatii???? Dar noi femeile ce simtim??????
Cum te simti tu dupa?
Explica pentru tine acest sentiment,apoi poti sa raspunzi si din punctul lor de vedere.
Sa ai o zi buna!
kitti_74
Postat pe 10 Iulie 2010 11:08
Ador subiectul asta.....este fff interesant....chear vreau sa aflu mai multe despre lucruri de genul asta.Sincer...in general baietilor nu le place sa vb despre asa ceva................... TE APRECIEZ DIN PUNCTUL ASTA DE VEDERE. BRAVO!
kudika225632
Postat pe 10 Iulie 2010 12:08
poy nuj ke ar simti un barbat dupa ce ar termina partida de sex pt k eu am 1 6 ani si nu miam inceput viata sexuala dar cred k o sa fie multumit nush ce sa zik......
kudika191361
Postat pe 10 Iulie 2010 12:30
stiu de prin carti citire ca atunci cand faci sex frumos te duci sa bei apa cand ai facut ''urat''te pui si mananci.
aizana
Postat pe 10 Iulie 2010 13:17
SEX?
Dar de ce trebuie ca voi sa va ginditi ce simte un barbat?Sau mai grav este sa il intrebati caci el nu va va raspunde niciodata sincer pentru ca oricit de tare ar fi el in viata in intimitate este un pudic si nu va fi sincer decit rar si asta intr-o relatie de durata.
Barbatul simte pasiune si satisfactie ,daca dupa sex il ve-ti vedea zimbind,calm sau adormind bustean inseamna ca sexul cu dumneavoastra a fost perfect si placut daca ansa il vedeti nervos si incruntat inseamna ca nu a fost satisfacut.
Pentru barbati sexul este ca o necesitate vitala ei se simt puternici si virili doar cind fac sex ,au desigur si ei sentimente dar sexul ai face cu adevarat fericiti.Asa este natura .Ei dupa sex fac afaceri bune sau nu,sunt fericiti sau deprimati in functie de cum sau simtit ,si poate va intrebati deseori cind vedeti o fata urata linga un barbat f f frumos ...Ce are asta de este asa cautata de barbatul acela?
Pentru ca sexul cu acea femeie este satisfacator ,si acea femeie are acel ceva care il poate face fericit.
Deci va rog sa trageti concluzia si singure.
UN SFAT ....Nu mai cedati de la prima intalnire si faceti barbatul sa va doreasca ,
Maryah48
Postat pe 10 Iulie 2010 14:20
o asemenea intrebare ,nu putea sa o puna decit o,.........,care se freaca cu vibratorul nu cu o scula naturala de aceia este curioasa ,esti o p.....a,fao cu un barbat si ai sa vezi
kudika058021
Postat pe 10 Iulie 2010 17:57
De la: sweet_heart, la data 2010-07-03 00:50:34interesant subiect .........de unde le scoateti fratilor?!...pai fiecare face ce simte a face pe urma ........eu ador imbratisarile "dupa".ador sa ma cuibaresc in bratele celuilalt



adica e doi???
mai,swetttti,fii atenta la ce spui/scrii ca te incadrez la alt topic acusica
mitura
Postat pe 10 Iulie 2010 18:00
De la: kudika058021, la data 2010-07-10 17:57:51o asemenea intrebare ,nu putea sa o puna decit o,.........,care se freaca cu vibratorul nu cu o scula naturala de aceia este curioasa ,esti o p.....a,fao cu un barbat si ai sa vezi
Nu cumva esti pervers?????
twincle
Postat pe 10 Iulie 2010 18:33
Nu cred ca se vorbeste aici despre dragoste ... daca s-ar discuta acest subiect atunci ar fi trairile pe care le are fiecare ..speciale ,zic eu atunci cand se ating, se mangaie si cu tandtrete -si spun ce dor le a fost unul de celalalt ... este ceva ce nu se poate descrie in cuvinte dar ochi , trupul , vorbesc ..mai mult decat este necesar atunci cand faci dragoste ! desigur ,vorbesc de dragoste care intradevar daca este dureaza ..nu cateva minute de descare si basta ! este acel preludiu , acel inceput care de fiecare data este ca si cum ar fi prima oara ... spun asta dupa 6 ani de convietuire , cu copii si problemele cotidiene , care le avem cu totii! Ce sa le spunem fetelor ... sa le spunem doar sa nu se daruiasca asa la primul impuls , la o senzatie de iubire ... aceasta trebuie verificata in timp si bineinteles daca .... am fost fete care am facut dragoste si nu sexxxx ..... vom stii ce sa le spunem fiicelor sau fiilor nostri ! este opinia mea ..nu este necesar sa o impartasiti si voi ... doar sa acceptati ca inca dragostea mai exista si nu altceva : interese materiale ,masini de lux si tinute provocatoare !!!!!

Dupa dragoste nu poate sa simta decat ceea ce simti si tu , implinire , multumire ,ca exista pentru tine si tu pentru el ! este minunat sa iubesti !
kudika126925
Postat pe 10 Iulie 2010 22:40
De la: aizana, la data 2010-07-10 13:17:11 stiu de prin carti citire ca atunci cand faci sex frumos te duci sa bei apa cand ai facut ''urat''te pui si mananci.



Cum le spui tu ca un om mare!
Barbie30
Postat pe 10 Iulie 2010 22:43
De la: mitura, la data 2010-07-10 18:00:26
De la: sweet_heart, la data 2010-07-03 00:50:34interesant subiect .........de unde le scoateti fratilor?!...pai fiecare face ce simte a face pe urma ........eu ador imbratisarile "dupa".ador sa ma cuibaresc in bratele celuilalt



adica e doi???
mai,swetttti,fii atenta la ce spui/scrii ca te incadrez la alt topic acusica

mitu ma refeream la general pt ca vad zilnic o multime de topicuri d tot kktul ....fetele/baietii astia chiar nu gandesc inainte de a posta ?!
u esti mereu atenta cu mine
sweet_heart
Postat pe 10 Iulie 2010 22:57
De la: miss_darine, la data 2010-06-29 10:33:07dupa caz:
-sa-si aprinda o tigare
-sa-si bage in vena 100 whisky
ar mai fi si varianta
inca una partida sexuiala


pai atunci, acel barbat care simte ce ai zis tu este un ANIMAL... fara tot ceea ce tine de simtamintele umane.
angelradios
Postat pe 10 Iulie 2010 23:26
De la: sweet_heart, la data 2010-07-10 22:57:26
De la: mitura, la data 2010-07-10 18:00:26
De la: sweet_heart, la data 2010-07-03 00:50:34interesant subiect .........de unde le scoateti fratilor?!...pai fiecare face ce simte a face pe urma ........eu ador imbratisarile "dupa".ador sa ma cuibaresc in bratele celuilalt



adica e doi???
mai,swetttti,fii atenta la ce spui/scrii ca te incadrez la alt topic acusica

mitu ma refeream la general pt ca vad zilnic o multime de topicuri d tot kktul ....fetele/baietii astia chiar nu gandesc inainte de a posta ?!
u esti mereu atenta cu mine


de ce ai senzatia k tu gandesti si "astia" nu? fiecare isi poate pune si poate pune ce intrebari vrea.
angelradios
Postat pe 10 Iulie 2010 23:28
De la: kudika058021, la data 2010-07-10 17:57:51o asemenea intrebare ,nu putea sa o puna decit o,.........,care se freaca cu vibratorul nu cu o scula naturala de aceia este curioasa ,esti o p.....a,fao cu un barbat si ai sa vezi


si dupa raspunsul dat si dupa vocabularul pe care l ai, asta nu inseamna decat ca tu esti un idiot
angelradios
Postat pe 10 Iulie 2010 23:29
De la: angelradios, la data 2010-07-10 23:28:06
De la: sweet_heart, la data 2010-07-10 22:57:26
De la: mitura, la data 2010-07-10 18:00:26
De la: sweet_heart, la data 2010-07-03 00:50:34interesant subiect .........de unde le scoateti fratilor?!...pai fiecare face ce simte a face pe urma ........eu ador imbratisarile "dupa".ador sa ma cuibaresc in bratele celuilalt



adica e doi???
mai,swetttti,fii atenta la ce spui/scrii ca te incadrez la alt topic acusica

mitu ma refeream la general pt ca vad zilnic o multime de topicuri d tot kktul ....fetele/baietii astia chiar nu gandesc inainte de a posta ?!
u esti mereu atenta cu mine


de ce ai senzatia k tu gandesti si "astia" nu? fiecare isi poate pune si poate pune ce intrebari vrea.

ooooo,nu,nu ma cred desteapta doar imi dau si eu cu parerea
sweet_heart
Postat pe 11 Iulie 2010 05:53
Probabil si-a pus-o si ea o data, ala a adormit dupa, ea a ramas nelamurita si pune intrebari...
kudika226898
Postat pe 11 Iulie 2010 10:56
De la: sweet_heart, la data 2010-07-10 22:57:26
De la: mitura, la data 2010-07-10 18:00:26
De la: sweet_heart, la data 2010-07-03 00:50:34interesant subiect .........de unde le scoateti fratilor?!...pai fiecare face ce simte a face pe urma ........eu ador imbratisarile "dupa".ador sa ma cuibaresc in bratele celuilalt



adica e doi???
mai,swetttti,fii atenta la ce spui/scrii ca te incadrez la alt topic acusica

mitu ma refeream la general pt ca vad zilnic o multime de topicuri d tot kktul ....fetele/baietii astia chiar nu gandesc inainte de a posta ?!
u esti mereu atenta cu mine


sunt atenta cu toata lumea,numai ca unii o considera rautate
neatza, darine,ca te vazui si nu stiu cat mai stau sa te tzuc postare to postare
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 11:01
De la: kudika058021, la data 2010-07-10 17:57:51o asemenea intrebare ,nu putea sa o puna decit o,.........,care se freaca cu vibratorul nu cu o scula naturala de aceia este curioasa ,esti o p.....a,fao cu un barbat si ai sa vezi




tu chiar esti idiot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obsedatule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :
sml-mad0225:
kudika037265
Postat pe 11 Iulie 2010 12:12
De la: kudika058021, la data 2010-07-10 17:57:51o asemenea intrebare ,nu putea sa o puna decit o,.........,care se freaca cu vibratorul nu cu o scula naturala de aceia este curioasa ,esti o p.....a,fao cu un barbat si ai sa vezi

oau, ce vocabular
asa pentru tine, esti pervers sau misogin?
si pentru prietena ta-vai de tine...
cum poti vorbi in halul asta?
sa inteleg ca o violezi?
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 12:19
ca sa fie totul mai simplu...postez o conversatie pe messenger cu unul dintre cei mai sinceri barbati pe care ii cunosc.
eu: ce simte un barbat dupa ce face sex?
el: nimic
eu: cum adica nimic?
el: dupa ce face sex nu mai simte nimic
eu: auzi, dar dupa ce face dragoste ce simte un barbat?
el: tot nimic

trageti voi concluziile...pt mine e cam dezamagitor
Just1Angel4Demon
Postat pe 11 Iulie 2010 13:46
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 12:19:51
De la: kudika058021, la data 2010-07-10 17:57:51o asemenea intrebare ,nu putea sa o puna decit o,.........,care se freaca cu vibratorul nu cu o scula naturala de aceia este curioasa ,esti o p.....a,fao cu un barbat si ai sa vezi

oau, ce vocabular
asa pentru tine, esti pervers sau misogin?
si pentru prietena ta-vai de tine...
cum poti vorbi in halul asta?
sa inteleg ca o violezi?
twincle
Postat pe 11 Iulie 2010 14:32
ce intrbare ciudatza
Fulg-de-nea
Postat pe 11 Iulie 2010 14:50
subiectul a cam degenerat in jigniri....mai placut era la inceput...nu va mai intereseaza
angelalb
Postat pe 11 Iulie 2010 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Blog despre moda si ultimele tendinte 1 De la: MaryBabe 13 Septembrie 2009 13:35
Permanent pentru pãr. 5 De la: kudika_955212 20 Februarie 2014 08:43
prea matura la 21 ani? 2 De la: kitty_krieger 2 Mai 2010 12:35
ACCESORII DE PAR HAND MADE LA PRETURI DE CRIZA!!!TAKE A LOOK! 0 De la: 15 Martie 2010 10:57
ce sa fac? 34 De la: yumalai 1 Iunie 2010 09:00