Setari Cookie-uri

Ce simte un barbat dupa ce a facut sex?

buna intrebare dar nu cred ca vei primi un raspuns sincer,dar hai sa ma dau si eu cu parerea cred ca in gandul lor spun ``inca o partida de trecut in lista oare cate am in total``barbatii tind sa numere partidele de sex cat si partenerele parerea mea.
crys29
Postat pe 16 Iulie 2010 15:28
De la: mariavad, la data 2010-07-15 00:10:30Interesant subiect,chiar vreau sa vad parerile barbatilor...


Pai si cam cand ai vrea sa " vezi " parerile barbatilor?
_fantoma_
Postat pe 16 Iulie 2010 15:41
De la: crys29, la data 2010-07-16 15:28:17buna intrebare dar nu cred ca vei primi un raspuns sincer,dar hai sa ma dau si eu cu parerea cred ca in gandul lor spun ``inca o partida de trecut in lista oare cate am in total``barbatii tind sa numere partidele de sex cat si partenerele parerea mea.


Tu chiar crezi ceea ce scrii ?

_fantoma_
Postat pe 16 Iulie 2010 15:42
Pai ce poate sa simta un barbat dupa un orgasm?? Intrebarea e valabila atat pentru barbati cat si pentru femei...Orgasmul nu e decat o nevoie satisfacuta....ca si alte nevoi...E ca si cand ti-e foame si mananci , dorindu-ti sa ajungi la senzatia de satietate... asa e si cand faci sex, obiectivul urmarit e orgasmul. Orgasmul e doar chestiune de satisfacerea unei nevoi...nu exista nici o implicare sentimentala (in momentul knd faci sex) ,nu se deosebeste cu nimic de satisfacerea celorlalte nevoi ... Anyway is just my opinion...
Andra__C
Postat pe 16 Iulie 2010 16:02
Eu ma gandesc ce plm caut eu acolo ... puteam fi oriunde altundeva, ma gandesc ca m-as culca dar mai bine as pleca ... iarasi se va abuza de mine dimineata.
Borntobewild
Postat pe 16 Iulie 2010 16:33
duduandrei2006
Postat pe 16 Iulie 2010 20:17
De la: Barbie30, la data 2010-07-16 08:44:19
De la: kudika047285, la data 2010-07-15 08:10:47se simte bine indiferent cu cine o face deoarece este un animal cu instincte salbatice


Si tie iti place s-o faci cu animale,nu?Se vede cat de bine cunosti tu barbatii... In primul rand nu stii un lucru important despre barbati..au si ei sentimente!


Hmmm....esti sigura Barbie ?
_fantoma_
Postat pe 16 Iulie 2010 20:43
De la: ella70i, la data 2010-06-28 23:07:48 De fapt, intrebarea mai completa ar fi: ce trairi incearca un barbat si ce trairi incearca o femeie in momentele imediat urmatoare unei partide de sex, presupunand ca cei doi s-au aflat la fatza locului de comun acord si in conditii optime.
Subiectul de fatza se adreseaza in special barbatilor, pe care i-as ruga sa fie sinceri sau, cel putin, sa se abtina de la glumele sarcastice, pentru ca o discutioe pe tema asta cred ca e de folos tuturor.
Mi se pare o mare prostie sa crezi ca le stii pe toate, chiar si atunci cand ai ,,o varsta"! Asa se face ca eu imi permit acum sa lansez acest subiect, pentru unii temerar sau inedit, pentru altii banal sau lipsit de noima.
Ma adesez de asemenea si femeilor, rugandu-le sa-si dea cu parerea si din punctul lor de vedere, sa vedem daca se poate ajunge la un acord comun sau trebuie sa ne intelegem asa cum suntem, fiecare cu starile lui, cu trairile lui.
Oricum, va multumesc tuturor. Astept comentariile voastre!






... se culca ... normal ...

marco918
Postat pe 16 Iulie 2010 20:46
De la: Borntobewild, la data 2010-07-16 16:33:46Eu ma gandesc ce plm caut eu acolo ... puteam fi oriunde altundeva, ma gandesc ca m-as culca dar mai bine as pleca ... iarasi se va abuza de mine dimineata.

asa...chiar..ce plm cauti aici?
dragon_fly88
Postat pe 16 Iulie 2010 21:01
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-16 21:01:25
De la: Borntobewild, la data 2010-07-16 16:33:46Eu ma gandesc ce plm caut eu acolo ... puteam fi oriunde altundeva, ma gandesc ca m-as culca dar mai bine as pleca ... iarasi se va abuza de mine dimineata.

asa...chiar..ce plm cauti aici?

cauta o pl :D
yumy
Postat pe 16 Iulie 2010 21:04
De la: yumy, la data 2010-07-16 21:04:16
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-16 21:01:25
De la: Borntobewild, la data 2010-07-16 16:33:46Eu ma gandesc ce plm caut eu acolo ... puteam fi oriunde altundeva, ma gandesc ca m-as culca dar mai bine as pleca ... iarasi se va abuza de mine dimineata.

asa...chiar..ce plm cauti aici?

cauta o pl :D

cum...fara m-uri?
dragon_fly88
Postat pe 16 Iulie 2010 21:07
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-16 21:07:16
De la: yumy, la data 2010-07-16 21:04:16
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-16 21:01:25
De la: Borntobewild, la data 2010-07-16 16:33:46Eu ma gandesc ce plm caut eu acolo ... puteam fi oriunde altundeva, ma gandesc ca m-as culca dar mai bine as pleca ... iarasi se va abuza de mine dimineata.

asa...chiar..ce plm cauti aici?

cauta o pl :D

cum...fara m-uri?

fara ca nu a murit
yumy
Postat pe 16 Iulie 2010 21:10
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-09 16:24:27
De la: Summer_, la data 2010-07-08 17:46:49
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 17:41:41foarte rare sunt cazurile in care fac inca odata sex..



Da, veteranii cu probleme de erectie !

da...nu-mi zice ca al tau e masina de facut sex
cat crezi tu ca au chef, fata de noi...care dupa orgasm parca de-abia suntem trezite?
si cat facem noi sa dureze..?
glume de ase


Tu ai spus ca sunt f rare cazuri in care mai fac inca o data sex, nu sunt deloc rare, de obicei se fac vreo 2 numere, la primul este incalzirea, la al 2lea este deja meserie...altii vor si mai mult, depinde de antrenament, timp, dispozitie ! Si nu este vorba doar de cazul meu, de multi altii de toate varstele, insa asa cum am spus, si nu era vreo gluma, mai ales de ase ( pfff, nu ti-a iesit ), ci este o crunta realitate, abai reusesti sa faci o data daca saracutul are probleme la subsol...
Summer_
Postat pe 16 Iulie 2010 21:10
... uite ... cine stie, stie dmnle ...
marco918
Postat pe 16 Iulie 2010 21:12
De la: aizana, la data 2010-07-10 13:17:11 stiu de prin carti citire ca atunci cand faci sex frumos te duci sa bei apa cand ai facut ''urat''te pui si mananci.


:)))))))
Imi aduci aminte de un micut apropiat mie, zicea asa : ,,exista 2 tipuri de sex, sex salbatic, si sex domestic''
Summer_
Postat pe 16 Iulie 2010 21:12
De la: Summer_, la data 2010-07-16 21:10:20
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-09 16:24:27
De la: Summer_, la data 2010-07-08 17:46:49
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 17:41:41foarte rare sunt cazurile in care fac inca odata sex..



Da, veteranii cu probleme de erectie !

da...nu-mi zice ca al tau e masina de facut sex
cat crezi tu ca au chef, fata de noi...care dupa orgasm parca de-abia suntem trezite?
si cat facem noi sa dureze..?
glume de ase


Tu ai spus ca sunt f rare cazuri in care mai fac inca o data sex, nu sunt deloc rare, de obicei se fac vreo 2 numere, la primul este incalzirea, la al 2lea este deja meserie...altii vor si mai mult, depinde de antrenament, timp, dispozitie ! Si nu este vorba doar de cazul meu, de multi altii de toate varstele, insa asa cum am spus, si nu era vreo gluma, mai ales de ase ( pfff, nu ti-a iesit ), ci este o crunta realitate, abai reusesti sa faci o data daca saracutul are probleme la subsol...

extraordinar..ce sa-i faci..
lasa..ca d-aia nu a cazut clopotul ala
dragon_fly88
Postat pe 16 Iulie 2010 21:16
De la: _fantoma_, la data 2010-07-16 20:43:47
De la: Barbie30, la data 2010-07-16 08:44:19
De la: kudika047285, la data 2010-07-15 08:10:47se simte bine indiferent cu cine o face deoarece este un animal cu instincte salbatice


Si tie iti place s-o faci cu animale,nu?Se vede cat de bine cunosti tu barbatii... In primul rand nu stii un lucru important despre barbati..au si ei sentimente!


Hmmm....esti sigura Barbie ?


Foarte sigura,doar ca trebuie sa te duca putin si capul ca sa le vezi!Daca te limitezi doar la ce simte in pantaloni.....
Barbie30
Postat pe 16 Iulie 2010 21:16
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-16 21:16:21
De la: Summer_, la data 2010-07-16 21:10:20
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-09 16:24:27
De la: Summer_, la data 2010-07-08 17:46:49
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 17:41:41foarte rare sunt cazurile in care fac inca odata sex..



Da, veteranii cu probleme de erectie !

da...nu-mi zice ca al tau e masina de facut sex
cat crezi tu ca au chef, fata de noi...care dupa orgasm parca de-abia suntem trezite?
si cat facem noi sa dureze..?
glume de ase


Tu ai spus ca sunt f rare cazuri in care mai fac inca o data sex, nu sunt deloc rare, de obicei se fac vreo 2 numere, la primul este incalzirea, la al 2lea este deja meserie...altii vor si mai mult, depinde de antrenament, timp, dispozitie ! Si nu este vorba doar de cazul meu, de multi altii de toate varstele, insa asa cum am spus, si nu era vreo gluma, mai ales de ase ( pfff, nu ti-a iesit ), ci este o crunta realitate, abai reusesti sa faci o data daca saracutul are probleme la subsol...

extraordinar..ce sa-i faci..
lasa..ca d-aia nu a cazut clopotul ala


Da chiar, daca ai cu cine, chiar e extraordinar !
Summer_
Postat pe 16 Iulie 2010 21:19
De la: Borntobewild, la data 2010-07-16 16:33:46Eu ma gandesc ce plm caut eu acolo ... puteam fi oriunde altundeva, ma gandesc ca m-as culca dar mai bine as pleca ... iarasi se va abuza de mine dimineata.
Andra__C
Postat pe 17 Iulie 2010 02:51
o tigara fiecare dupa e bn venita e interesant subiectul dar nuj cati dintre noi ar putea raspunde la astfel de intrebari ... ori km baietii de obicei sunt mult mai sincseri dupa o partida despre cum a fost zik eu
DIMA_CRISTINA
Postat pe 17 Iulie 2010 08:21
De la: Borntobewild, la data 2010-07-16 16:33:46Eu ma gandesc ce plm caut eu acolo ... puteam fi oriunde altundeva, ma gandesc ca m-as culca dar mai bine as pleca ... iarasi se va abuza de mine dimineata.
de obicei barbatii abuzeaza dimineata
utad
Postat pe 17 Iulie 2010 08:37
sa intrebe cum a fost
kudika143391
Postat pe 17 Iulie 2010 08:50
e grea intrebarea si adanca.nu exista un raspuns standard.nu e de fiecare data la fel,depinde cu cine ai facut-o,depinde cum a fost preludiul,depinde unde esti...ai o relatie pasagera care se bazeaza mai mult pe sex decat pe sentimente,ok.e ceva animalic,rapid,(am mai trecut una pe raboj)deci dupa,iti tragi sufletul sau cel mult ii spui SCUMPII,TE MAI CAUT.problema este cand iubesti,si mai ales cand iubesti din toti porii,din toata fiinta,atunci,oricat de puternic sau neinsemnat ar fi orgasmul pe care l-ai avut(vorbim de noi,nu?)dupa,nu vad decat umarul meu ocupat de pletele sau capusorul ei(nu blond),cu respiratia sacadata inca si gandurile ce bine va fi data viitoare.iti vine sa te contopesti cu corpul ei sa te lipesti pana la durere si sa nu o mai lasi sa plece de lg tine.au fost si cazuri cand am adormit cu gandul ca dk era cu adevarat a mea...dar de cele mai multe ori cand ii numar bataile inimii daca le aud,ma gandesc oare chiar i-a placut,chiar a terminat sau,stiind ca vreau sa termine, a mimat ceva pe gustul meu.eu nu imi pot da seama mereu dk a terminat sau nu, dar ma arde sa stiu ca i-a fost bine.
kudika195644
Postat pe 17 Iulie 2010 08:56
bravooo ... ma bucur ca mai sunt baieti care gandesc sau cel putin se lupta cu ei insisi si prejudecatile de afara (prieteni , familie) ... sa nu piara ceva care iti da putere si te afunda totodata. ... bravo
taypanu
Postat pe 17 Iulie 2010 09:27
De la: kudika195644, la data 2010-07-17 08:56:32e grea intrebarea si adanca.nu exista un raspuns standard.nu e de fiecare data la fel,depinde cu cine ai facut-o,depinde cum a fost preludiul,depinde unde esti...ai o relatie pasagera care se bazeaza mai mult pe sex decat pe sentimente,ok.e ceva animalic,rapid,(am mai trecut una pe raboj)deci dupa,iti tragi sufletul sau cel mult ii spui SCUMPII,TE MAI CAUT.problema este cand iubesti,si mai ales cand iubesti din toti porii,din toata fiinta,atunci,oricat de puternic sau neinsemnat ar fi orgasmul pe care l-ai avut(vorbim de noi,nu?)dupa,nu vad decat umarul meu ocupat de pletele sau capusorul ei(nu blond),cu respiratia sacadata inca si gandurile ce bine va fi data viitoare.iti vine sa te contopesti cu corpul ei sa te lipesti pana la durere si sa nu o mai lasi sa plece de lg tine.au fost si cazuri cand am adormit cu gandul ca dk era cu adevarat a mea...dar de cele mai multe ori cand ii numar bataile inimii daca le aud,ma gandesc oare chiar i-a placut,chiar a terminat sau,stiind ca vreau sa termine, a mimat ceva pe gustul meu.eu nu imi pot da seama mereu dk a terminat sau nu, dar ma arde sa stiu ca i-a fost bine.


wow...
grasshopper
Postat pe 17 Iulie 2010 09:31
mda
adriana20
Postat pe 17 Iulie 2010 09:37
sex sau dragoste? intr-un parc pe-o banca, in masina, intr o camera de hotel, acasa in pat, bucatarie, baie, pe balcon sau alte locuri? o aventura de o seara, o relatie pasagera fara implicatii sentimentale sau cu persoana iubita punand suflet si traind intens fiecare lucru marunt? (marunt pt unii...)


: )

SpreStele
Postat pe 17 Iulie 2010 12:03
dupa parerea mea, fiecare persoana simte altceva si fiecare persoana se manifesta in diferite moduri.
stiu persoane barbati care dupa ce au facut sex, tot ceea ce doresc este sa se indeparteze de persoana respectiva, fara atingeri, fara sarut, strans in brate sau altele.chiar dupa ce au facut sex nici macar nu vorbesc despre asta...sau cel mult raspund :"A FOST OK". apoi se imbraca si pleaca!!!!!!!!!!!
kaly_wolf
Postat pe 17 Iulie 2010 12:26
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-12 16:49:13
De la: denis_3d25, la data 2010-07-11 16:47:05


Ce simte un barbat dupa ce a facut sex ? Care barbat ? Lumea e plina de barbatzi ! Si nici macar gemenii nu gandesc la fel si nu simt la fel....

Ce simte femeia ? Tot asa. Care femeie ? Lumea e plina de ele... si fiecare relatzie sexuala este altfel, implica alte stari emotzionale...

Da, dupa sexul cu una, ma ia somnul... cu altele, ma simt asa de fain incat nu mai ma satur si as vrea sa nu se mai termine niciodata... cu altele nici nu m-as urca in pat... cu altele ma simt penibil dupa ce am facut-o si nu-mi vine sa cred ca am facut-o... cu altele si cu altele , diverse noi experientze....


Distractzie placuta


1."Ce simte un barbat dupa ce a facut sex ? Care barbat ? Lumea e plina de barbatzi !"
orice barbat...
topicul era sa vada ce reactie au barbatii imediat dupa sex-cati mai continua si cati se dau pe stanga-nu ca nu ar avea-o

2."Da, dupa sexul cu una, ma ia somnul... cu altele, ma simt asa de fain incat nu mai ma satur si as vrea sa nu se mai termine niciodata... cu altele nici nu m-as urca in pat... cu altele ma simt penibil dupa ce am facut-o si nu-mi vine sa cred ca am facut-o... cu altele si cu altele , diverse noi experientze...."
o observatie, pe care am vazut-o in toate postarile-scrii cu tz si altele ca pe mess, desi, e cam forum si se intelege ca sunt sh-uri si tz-uri si fara auxiliare literale
nu faci sex cu "una"..faci cu o femeie, o persoana, nu o nescunoscuta, indepartata-sau ma insel eu?
da, in functie de chimie se poate repeta activitatea, dar...nu cred ca trebuie sa faci sex cu "una" (sa intelegi limbajul) cand de fapt tie ti-e scarba sau nu ai nici in clin nici in maneca...
imi pareai un om mai civilizat si evoluat in alte postari, aici parca ai fi primitiv care doar o face si nu-i pasa de nimic altceva decat asta..si usurarea...

3.la partea cu sufletele...mi-aduce aminte de piesa lui nicu alifantis...
dupa nikita stanescu cu "ploaia in luna lui i marte"



Ce dragutz din partea ta ca ai clarificat cum stau lucrurile...


Da, asa este, te inseli din nou si din nou... in unele comentarii ti se PARE ca-s elevat in altele-ti Pare ca-s altfel... Si ? Ce crezi ? Exact asa si este... Lumea ta este exact asa cum ti se PARE tie ca este... Mai exact, ea este asa cum vrei tu sa fie.... asa cum alegi tu sa o privesti... Frumusetzea sau uratzenia, nu sint atributele peisajului din fatza ta, ci ele sint starile tale sufletesti, care vorbesc despre tine, despre sufletul tau...

De aceea, doi sau mai multzi care privesc acelasi peisaj , au PARERI diferite, pt ca au stari sufletesti diferite... Peisajul, nu este nici cum spune unul si nici cum spune altul... el este in diversele ipostaze ale privitorilor...

Iar despre "tz" Eu credeam ca pot sa scriu cum am chef Sau am semnat vreun contract cu tine ? Ti-am declarat in scris ca-ti permit sa-mi schimbi tu comportamentul ? Simtzirile ? Viatza ???

"Civilizatzie" spui tu ? Pai de unde sa stim ca nu ti se PARE din nou ??? Mie nu mi se pare, ci sint sigur ca civilizatzia despre care vorbesti tu , este la fel de trecatoare ca si PARERILE tale....

Iti multzumesc ca m-ai ales ca sa-ti fiu prilej de nemultzumire, suferintza

Dar ce ar fi daca as fi asa cum ma vrei tu ??? Ce beneficii as avea ??? As fi sub comenzile tale tot restul vietzii ?

Doar lucrurile moarte sau cele pe care le omori tu, le potzi poseda domnisoara.... Viatza insa , este libertatea pe care nu o va poseda nimeni niciodata...

Dar tu continua sa incerci, poate actul de casatorie de la primarie, te va ajuta sa posezi viatza cuiva

Pe mine m-ai pierdut.... eu am ales libertatea ...
Dar daca vrei sa te fut , trimite-mi niste poze cu tine, ca sa vad cum aratzi , si daca ma excita aspectul tau, poate am sa-ti fac placerea ... dar mai mult de atit , nu-ti pot da, nici eu tie si nici tu mie ...



denis_3d25
Postat pe 17 Iulie 2010 12:33
'cunosti barbati...' sau ai avut relatii cu astfel de barbati? daca sex cauti/doresti... doar sex o sa gasesti/primesti (vb la general). la sex se rezuma totul?
SpreStele
Postat pe 17 Iulie 2010 12:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 1 De la: Garofita_Lucia_Varga_1 24 Mai 2013 21:54
vreau alta culoare la par!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 De la: Marina_Daniliuc_1 9 Octombrie 2013 18:47
ajutor 16 De la: tigruaik 4 Iunie 2010 17:55
comandati acum la preturi acceptabile lucrari de licenta,coafare la docmiciliu si produse naturale 2 De la: mitura 13 Septembrie 2009 00:56
barbati 57 De la: Sonyk 19 Octombrie 2010 10:38