Setari Cookie-uri

Ce simte un barbat dupa ce a facut sex?

De la: angelalb, la data 2010-07-11 16:26:54subiectul a cam degenerat in jigniri....mai placut era la inceput...nu va mai intereseaza

era placut pana sa vina ala cu vibratoru' si alte cuvinte..
pai..sa zica tipii ce simt..
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 16:29



Ce simte un barbat dupa ce a facut sex ? Care barbat ? Lumea e plina de barbatzi ! Si nici macar gemenii nu gandesc la fel si nu simt la fel....

Ce simte femeia ? Tot asa. Care femeie ? Lumea e plina de ele... si fiecare relatzie sexuala este altfel, implica alte stari emotzionale...

Da, dupa sexul cu una, ma ia somnul... cu altele, ma simt asa de fain incat nu mai ma satur si as vrea sa nu se mai termine niciodata... cu altele nici nu m-as urca in pat... cu altele ma simt penibil dupa ce am facut-o si nu-mi vine sa cred ca am facut-o... cu altele si cu altele , diverse noi experientze....

Sintem suflete nemuritoare, intr-o calatorie vesnica , experimentand diverse aventuri ...
Distractzie placuta
denis_3d25
Postat pe 11 Iulie 2010 16:47
O sa fii surprinsa, dar ar fi multi ca ala cu vibratoru'...pe scurt: daca iubeste tipa, va fi satisfacut, daca e o aventura, se va simti "usurat"....
kudika226898
Postat pe 11 Iulie 2010 19:08
www.mariefecte.blogspot.com
Am scris cateva idei despre diete, nutritie, psihoteste si alte lucruri care sper sa va ajute si sa vi se para interesante.

Sper sa participati si la sondaj pentru a satisface cat mai mult nevoie voastre. Multumesc si ma scuzati de deranj.
chic_sindy
Postat pe 11 Iulie 2010 19:08
ce fc un baiat dupa o partida de sex????si cum se simte????isi da drumu la baie,dak nu si-a dat drumu in tn si se simte f f f bn...da da stiu acum o sa sp dar dak foloseste prezervativ nu-si mai da drumu la baie..hai sa fim realisticati dintre noi preferam sex cu prezervativ..nush cel pootin al meu asa fc,si nu folosim prezervativ,ne protajam cu alte metode...
blondix_mik
Postat pe 11 Iulie 2010 20:28
mai vreau o data
danuntu_06
Postat pe 11 Iulie 2010 21:29
al meu simte sa-si aprinda o tigare si sa ma trimita la fimio in camera
kudika139991
Postat pe 11 Iulie 2010 22:33
sunt in aceeasi situatie doinapavel 71,si fata mea tot 15 ani are si eu ma confrunt cu aceeasi problema !!!!!!!!!!
andreiaura
Postat pe 11 Iulie 2010 23:20
Si ai scapat de el!
twincle
Postat pe 12 Iulie 2010 09:48
sotul meu se simte super bine relacsat il simt cit de bine ii este...
NYNUTZA01
Postat pe 12 Iulie 2010 12:12
pai,sa vedem ce spun barbatii mai mult ca doar e vorba de ei....eu vad mai mult raspunsuri feminine
mia_anais
Postat pe 12 Iulie 2010 13:10
eliberare simte, nevoie de somn si de odihna...............si indiferenta!! pam pam
kudika190615
Postat pe 12 Iulie 2010 15:01
Cum sa-i spun fetii mele sa fie fecioara intruchipata daca toate fufele care ne inconjoara isi castiga bunastarea pe urma sexului. Pe de alta parte , cum as putea sa-i spun " du-te mama, fa si tu asa, ca sa nu fii urmatoarea generatie de fata cuminte si cinstita si SARACA MOARTA"?
Cred ca si tu si cei/cele care ma vor judeca mai aspru,sunteti , la fel ca si mine, foarte buni la capitolul "teorie". S-au daca nu, spuneti-mi cum sa fac?
Multumesc.


Salutari tie - doinapavel 71- si tuturor mamelor de fete!!!!!
Draga mea, fara suparare, nu te judec deloc, ci doar vreau sa te ajut. In primul rand tu nu gandesti corect .
Ce legatura are bogatia sau saracia cu sexul ???????!!!!!!!!!!!!!!!!
Ca sa te convingi ca am dreptate, te sfatuiesc sa citesti carti de genul-Forta gandirii pozitive de
Norman Pealle, Practica gandirii pozitive de Dr. Joseph Murphy, Secretul-exista si filmul cu acelasi nume- de Rhonda Byrne, Cere si ti se va da de Esther si jerry Hicks sau chiar Catre culmile succeselor(Formula fericirii) de Pavel Corut.
Daca va mai pot ajuta cu ceva, va stau la dispozitie oricand. Iar in ceea ce priveste discutia cu fiica despre sex, e mult de spus, dar cel mai important este sa se puna pe ea pe primul loc, ea sa se ingrijeasca de fericirea ei, nu e nicio nenorocire daca mai si greseste, asa are de unde sa invete, sa se iubeasca pe ea cel mai mult, nu pe altii, pentru ca atunci cand esti fericita poti da si altora iubire, fericire, poti gandi constructiv.
Sunt multe de spus, ne mai intalnim.
kudika144435
Postat pe 12 Iulie 2010 15:12
De la: denis_3d25, la data 2010-07-11 16:47:05


Ce simte un barbat dupa ce a facut sex ? Care barbat ? Lumea e plina de barbatzi ! Si nici macar gemenii nu gandesc la fel si nu simt la fel....

Ce simte femeia ? Tot asa. Care femeie ? Lumea e plina de ele... si fiecare relatzie sexuala este altfel, implica alte stari emotzionale...

Da, dupa sexul cu una, ma ia somnul... cu altele, ma simt asa de fain incat nu mai ma satur si as vrea sa nu se mai termine niciodata... cu altele nici nu m-as urca in pat... cu altele ma simt penibil dupa ce am facut-o si nu-mi vine sa cred ca am facut-o... cu altele si cu altele , diverse noi experientze....

Sintem suflete nemuritoare, intr-o calatorie vesnica , experimentand diverse aventuri ...
Distractzie placuta

ok......e normal sa simti asa.... a fost greu sa te exprimi?asteptam si alte pareri de la alti barbati .....care au relatii mai stabile ca asa din floare in floare normal ca nici tu nu mai tii minte ce simti
angelalb
Postat pe 12 Iulie 2010 16:35
barbatii sunt ciudati in felul lor fiecare. cineva l-a intrbat odata pe mircea radu (UN BARBAT ) ce inseamna de fapt sa iubesti ??!! si mircea i-a raspuns simplu :" sa iubesti , inseamna sa iti doresti sa ramai langa femeia cu care tocmai ai facut dragoste " oare avea dreptate ? trageti voi concluziile !!!!
gabitza03yy
Postat pe 12 Iulie 2010 16:39
De la: denis_3d25, la data 2010-07-11 16:47:05


Ce simte un barbat dupa ce a facut sex ? Care barbat ? Lumea e plina de barbatzi ! Si nici macar gemenii nu gandesc la fel si nu simt la fel....

Ce simte femeia ? Tot asa. Care femeie ? Lumea e plina de ele... si fiecare relatzie sexuala este altfel, implica alte stari emotzionale...

Da, dupa sexul cu una, ma ia somnul... cu altele, ma simt asa de fain incat nu mai ma satur si as vrea sa nu se mai termine niciodata... cu altele nici nu m-as urca in pat... cu altele ma simt penibil dupa ce am facut-o si nu-mi vine sa cred ca am facut-o... cu altele si cu altele , diverse noi experientze....


Distractzie placuta


1."Ce simte un barbat dupa ce a facut sex ? Care barbat ? Lumea e plina de barbatzi !"
orice barbat...
topicul era sa vada ce reactie au barbatii imediat dupa sex-cati mai continua si cati se dau pe stanga-nu ca nu ar avea-o

2."Da, dupa sexul cu una, ma ia somnul... cu altele, ma simt asa de fain incat nu mai ma satur si as vrea sa nu se mai termine niciodata... cu altele nici nu m-as urca in pat... cu altele ma simt penibil dupa ce am facut-o si nu-mi vine sa cred ca am facut-o... cu altele si cu altele , diverse noi experientze...."
o observatie, pe care am vazut-o in toate postarile-scrii cu tz si altele ca pe mess, desi, e cam forum si se intelege ca sunt sh-uri si tz-uri si fara auxiliare literale
nu faci sex cu "una"..faci cu o femeie, o persoana, nu o nescunoscuta, indepartata-sau ma insel eu?
da, in functie de chimie se poate repeta activitatea, dar...nu cred ca trebuie sa faci sex cu "una" (sa intelegi limbajul) cand de fapt tie ti-e scarba sau nu ai nici in clin nici in maneca...
imi pareai un om mai civilizat si evoluat in alte postari, aici parca ai fi primitiv care doar o face si nu-i pasa de nimic altceva decat asta..si usurarea...

3.la partea cu sufletele...mi-aduce aminte de piesa lui nicu alifantis...
dupa nikita stanescu cu "ploaia in luna lui i marte"
dragon_fly88
Postat pe 12 Iulie 2010 16:49
blondix_mik cati ani 16
Bleifuss
Postat pe 12 Iulie 2010 18:07
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 22:43:18
De la: aizana, la data 2010-07-10 13:17:11 stiu de prin carti citire ca atunci cand faci sex frumos te duci sa bei apa cand ai facut ''urat''te pui si mananci.



Cum le spui tu ca un om mare!

asa intrebare asa raspuns.
aizana
Postat pe 12 Iulie 2010 20:30
De la: mia_anais, la data 2010-07-12 13:10:04pai,sa vedem ce spun barbatii mai mult ca doar e vorba de ei....eu vad mai mult raspunsuri feminine


adevar graiesti!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 12 Iulie 2010 20:34
De la: Just1Angel4Demon, la data 2010-07-11 13:46:46ca sa fie totul mai simplu...postez o conversatie pe messenger cu unul dintre cei mai sinceri barbati pe care ii cunosc.
eu: ce simte un barbat dupa ce face sex?
el: nimic
eu: cum adica nimic?
el: dupa ce face sex nu mai simte nimic
eu: auzi, dar dupa ce face dragoste ce simte un barbat?
el: tot nimic

trageti voi concluziile...pt mine e cam dezamagitor


Poate ca prietenul tau nu simte nimic, dar asta nu inseamna ca toti barbatii sunt la fel.
Mai depinde si de femeia de langa el.
Din pataniile mele va dau cateva exemple:
- una vrea repede sa faca dus ca se simte murdara
- alta vrea sa fumeze
- putine mai vor inca o data
- si mai putine mai vor inca o data sub dus


Acum ca sa fiu un pic si on topic : de cele mai multe ori ( cand fac dragoste ), imi place sa o tin in brate, sa o mangai, sa o pup...etc. Asta cam 5-10 minute; pe urma fug la dus si la tigare.
Daca fac sex, fug direct la tigare

Multumite?
_fantoma_
Postat pe 12 Iulie 2010 22:19
Foarte bun subiectul!
Andrada_111111
Postat pe 13 Iulie 2010 22:33
De la: _fantoma_, la data 2010-07-12 22:19:24
De la: Just1Angel4Demon, la data 2010-07-11 13:46:46ca sa fie totul mai simplu...postez o conversatie pe messenger cu unul dintre cei mai sinceri barbati pe care ii cunosc.
eu: ce simte un barbat dupa ce face sex?
el: nimic
eu: cum adica nimic?
el: dupa ce face sex nu mai simte nimic
eu: auzi, dar dupa ce face dragoste ce simte un barbat?
el: tot nimic

trageti voi concluziile...pt mine e cam dezamagitor


Poate ca prietenul tau nu simte nimic, dar asta nu inseamna ca toti barbatii sunt la fel.
Mai depinde si de femeia de langa el.
Din pataniile mele va dau cateva exemple:
- una vrea repede sa faca dus ca se simte murdara
- alta vrea sa fumeze
- putine mai vor inca o data
- si mai putine mai vor inca o data sub dus


Acum ca sa fiu un pic si on topic : de cele mai multe ori ( cand fac dragoste ), imi place sa o tin in brate, sa o mangai, sa o pup...etc. Asta cam 5-10 minute; pe urma fug la dus si la tigare.
Daca fac sex, fug direct la tigare

Multumite?
Just1Angel4Demon
Postat pe 13 Iulie 2010 22:53
daca facea al meu asa il strangeam de gat... cu fostul de obicei stateam unul in bratele celuilat cat fumam o tigara...ne mai pupam si nani...
acum sa vad cum o fi cu viitorul :D
Just1Angel4Demon
Postat pe 13 Iulie 2010 22:54
Buna ,partenerul meu la fel dupa sex primul lucru e FRIGIDERUL si imediat dupa papa urmeaza un somn dulce si profund !!!
kudika226782
Postat pe 13 Iulie 2010 23:35
De la: miss_darine, la data 2010-07-05 13:08:36
De la: doinapavel71, la data 2010-07-05 09:55:19
Pe cuvant ca am o mare problema cu educatia sexuala facuta copiilor.Da, stiu teoria, as putea sa sfatuiesc orice mama de fata sa-si invete fata cate ceva in ale relatiilor sexuale, sa nu plece in viata fara ca ea sa nu stie nimic, dar, pe de alta parte, practica ma omoara. Eu insami am fata de 15 ani si habar nu am cum sa o invat si ce?Bine, nu se pune problema ca nu am vorbit despre ciclul menstrual, despre sexul facut la intamplare si neprotejat,despre sarcina...SIDA,dar cum sa-i mai spun eu, mama ei si altceva si ce?ca sa poata sa fie pregatita si sa nu sufere din cauza ca nu a stiut?Unele dintre discutii au fost serioase dar multe au fost " mai in gluma, mai in serios" . Nu ma vad tragandu-mi scaunul si tinandu-i o predica despre sex. Cum sa o invat eu sa nu fie curioasa in ale sexului? Pai noi nu am fost? baietii nu sunt?Cred ca asa e omul, nu se duce sa faca o mica partida cu foarte mult discernamant, cu ideile principale scoase pe o foita si urmarite punct cu punct.
Pur si simplu, cand vine vorba de mine si copilul meu, ma apuca o mare pudoare,chiar daca in general si cu alte persoane sunt destul de deschisa la minte.Cum sa-i spun fetii mele sa fie fecioara intruchipata daca toate fufele care ne inconjoara isi castiga bunastarea pe urma sexului. Pe de alta parte , cum as putea sa-i spun " du-te mama, fa si tu asa, ca sa nu fii urmatoarea generatie de fata cuminte si cinstita si SARACA MOARTA"?
Cred ca si tu si cei/cele care ma vor judeca mai aspru,sunteti , la fel ca si mine, foarte buni la capitolul "teorie". S-au daca nu, spuneti-mi cum sa fac?
Multumesc.

mda, problema ta se pare ca este falsa pudoare...fac pariu ca nu i-ai permis niciodata fetei tale sa intre peste tine in baie....ca sfat de la mama la mama, iti spun ca nu trebuie sa-i tii predici plictisitoare despre ce are voie sau nu in materie de sex...pt inceput poti sa declansezi o discutie degajata, ca intre fete (sper ca mai tii minte ce discutai si tu cu prietenele la 14-15 ani) despre ce baieti ii plac, primul sarut, prima imbratisare....etc


Daca ai stii cata dreptate ai, daca ar intelege toti parintii asta ce frumos ar fii. Daca ai stii cu cate intrebari am bombardat-o eu pe mama...si degeaba. Am ramas cu intrebarile
arhanghel
Postat pe 14 Iulie 2010 00:52
interesant subiect!
e normal ca orice barbat (daca bine-nteles nu e in masina sau "in deplasare") dupa ce face sex, sa adoarma; asta datorita totesteronului care este eliberat in organism in urma ejacularii;
referitor la ceea ce simte dupa, este un fenomen complex ce tine de temperamentul fiecarui subiect;
Romanticul din mine simte o fericire nedefinita;
Omul din mine simte o multumire de sine;
Barbatul din mine simte o descatusare a energiei;
samd...
florin1957
Postat pe 14 Iulie 2010 09:40
De la: blondix_mik, la data 2010-07-11 20:28:02ce fc un baiat dupa o partida de sex????si cum se simte????isi da drumu la baie,dak nu si-a dat drumu in tn si se simte f f f bn...da da stiu acum o sa sp dar dak foloseste prezervativ nu-si mai da drumu la baie..hai sa fim realisticati dintre noi preferam sex cu prezervativ..nush cel pootin al meu asa fc,si nu folosim prezervativ,ne protajam cu alte metode...


copilasi de ce va jucati voi de-a "sexul" nu stiti ca poate avea consecinte destul de grave?
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 10:10
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 10:10:07
De la: blondix_mik, la data 2010-07-11 20:28:02ce fc un baiat dupa o partida de sex????si cum se simte????isi da drumu la baie,dak nu si-a dat drumu in tn si se simte f f f bn...da da stiu acum o sa sp dar dak foloseste prezervativ nu-si mai da drumu la baie..hai sa fim realisticati dintre noi preferam sex cu prezervativ..nush cel pootin al meu asa fc,si nu folosim prezervativ,ne protajam cu alte metode...


copilasi de ce va jucati voi de-a "sexul" nu stiti ca poate avea consecinte destul de grave?


Poate sa iasa cu manute, picioruse si 2 ochi
_Cryssa_
Postat pe 14 Iulie 2010 10:20
De la: crysa_tm, la data 2010-07-14 10:20:45
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 10:10:07
De la: blondix_mik, la data 2010-07-11 20:28:02ce fc un baiat dupa o partida de sex????si cum se simte????isi da drumu la baie,dak nu si-a dat drumu in tn si se simte f f f bn...da da stiu acum o sa sp dar dak foloseste prezervativ nu-si mai da drumu la baie..hai sa fim realisticati dintre noi preferam sex cu prezervativ..nush cel pootin al meu asa fc,si nu folosim prezervativ,ne protajam cu alte metode...


copilasi de ce va jucati voi de-a "sexul" nu stiti ca poate avea consecinte destul de grave?


Poate sa iasa cu manute, picioruse si 2 ochi


In cazul asta o sa ne spuna din experienta cum se simte o femeie dupa ce a facut sex neprotejat!
Barbie30
Postat pe 14 Iulie 2010 10:39
De la: Barbie30, la data 2010-07-14 10:39:33
De la: crysa_tm, la data 2010-07-14 10:20:45
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 10:10:07
De la: blondix_mik, la data 2010-07-11 20:28:02ce fc un baiat dupa o partida de sex????si cum se simte????isi da drumu la baie,dak nu si-a dat drumu in tn si se simte f f f bn...da da stiu acum o sa sp dar dak foloseste prezervativ nu-si mai da drumu la baie..hai sa fim realisticati dintre noi preferam sex cu prezervativ..nush cel pootin al meu asa fc,si nu folosim prezervativ,ne protajam cu alte metode...


copilasi de ce va jucati voi de-a "sexul" nu stiti ca poate avea consecinte destul de grave?


Poate sa iasa cu manute, picioruse si 2 ochi


In cazul asta o sa ne spuna din experienta cum se simte o femeie dupa ce a facut sex neprotejat!


balonata
_oktober_
Postat pe 14 Iulie 2010 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Totul despre unghii.......... 11 De la: playboy 15 Mai 2010 18:42
buna dragi cititori 14 De la: oana_gabi 21 Mai 2010 13:14
despartire 3 De la: Full_Metal_Jacket 18 Martie 2010 22:44
mi-am pierdut orgasmul...:(( 11 De la: MIS0GIN 23 Septembrie 2009 02:04
Unde gasim sandale si cizme cu tocuri inalte la preturi rezonabile? 1 De la: kudika_1020926 1 Decembrie 2016 14:26