Setari Cookie-uri

Ce simte un barbat dupa ce a facut sex?

De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-22 20:08:16sa-mi trag palme daca stiu cui sa raspund!!


roxi, sunt eu, iar daca ai obs nu avem acelasi stil de a scrie ...el...normal e ygr3ku, dar compul a ramas conectat pe o colega de-a lui, alina....deci na....tot el e:P
roxi_berzi
Postat pe 22 Iulie 2010 20:54
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-22 20:54:18
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-22 20:08:16sa-mi trag palme daca stiu cui sa raspund!!


roxi, sunt eu, iar daca ai obs nu avem acelasi stil de a scrie ...el...normal e ygr3ku, dar compul a ramas conectat pe o colega de-a lui, alina....deci na....tot el e:P


si ce cauta la calculatoru' lu' alina? ce, el n-avea calculator?

hmmmm!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iulie 2010 20:56
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-22 20:56:57
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-22 20:54:18
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-22 20:08:16sa-mi trag palme daca stiu cui sa raspund!!


roxi, sunt eu, iar daca ai obs nu avem acelasi stil de a scrie ...el...normal e ygr3ku, dar compul a ramas conectat pe o colega de-a lui, alina....deci na....tot el e:P


si ce cauta la calculatoru' lu' alina? ce, el n-avea calculator?

hmmmm!

e la lucru....iar acolo au un laptop pe care nu intra doar el, mai au acces si sefii si cativa din colegi...deci na..
roxi_berzi
Postat pe 22 Iulie 2010 21:16
adica vrei sa-mi spui ca au un singur laptop in toata societatea si-l foloseste si nea vasile portaru?
fac liste de programari cu o saptamana inainte?
- ba' vezi ca luni vreau de la 11.23 la 11.25 sa intru pe laptop.
-gata sefu', te-am trecut pe lista. auzi sefu', daca dai o bere, te mai las un minut!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iulie 2010 21:21
iote ... pai oamenii sunt la lucru si utilizarea laptopului este numai in timpii morti... acu cum le e norocul !!!laptopul e la comun

anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 21:27
omu'....el e ospatar....logic, ca nu are cum sa aibe un comp al lui sau bla bla....intelegi acum?????????
roxi_berzi
Postat pe 22 Iulie 2010 21:36
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-22 21:36:40omu'....el e ospatar....logic, ca nu are cum sa aibe un comp al lui sau bla bla....intelegi acum?????????


intelege, sper, daca nu, sa vina la mine la lucru ca il lamuresc eu :P
ygr3ku
Postat pe 22 Iulie 2010 21:44
auzi da.... eu tot nu inteleg de ce va zbateti asa tare acilea nu sunteti la ''exista si romani fericiti''!!!sau incercati sa va convingeti unul pe celalalt ?????
anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 21:52
ptiu..e criza..se da netu' cu pipeta...cat pt un raspuns
dragon_fly88
Postat pe 22 Iulie 2010 21:55
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-22 21:55:11ptiu..e criza..se da netu' cu pipeta...cat pt un raspuns


eiii as.... acilea e vorbirea de mai multi utilizatori la o singura ''sursa''
anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 21:59
De la: anastasia_m, la data 2010-07-22 21:59:05
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-22 21:55:11ptiu..e criza..se da netu' cu pipeta...cat pt un raspuns


eiii as.... acilea e vorbirea de mai multi utilizatori la o singura ''sursa''

pai..si?eu ce-am spus?
nu tot aia?
lasa sunt 3 pe un laptp..si sunt cu card si bon de la poarta...in caz ca vor sa raspunda sau sa verifice mailu' ...
noi sa fim fericiti
dragon_fly88
Postat pe 22 Iulie 2010 22:04
De la: anastasia_m, la data 2010-07-22 21:52:49auzi da.... eu tot nu inteleg de ce va zbateti asa tare acilea nu sunteti la ''exista si romani fericiti''!!!sau incercati sa va convingeti unul pe celalalt ?????


cateodata te iubesc!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iulie 2010 22:07
De la: Borntobewild, la data 2010-07-21 19:25:47
De la: emil_pislaru, la data 2010-07-21 17:34:23
De la: luminitagabriela, la data 2010-07-21 07:21:33Nu stiu ce simte un barbat dupa ce a facut sex dar stiu ce simt eu. Nu am avut in viata mea orgasm si nu am dorit in viata mea un barbat. Nu asta este implinirea pentru mine. Eu simt ca m-am saturat sa il inteleg si sa ma daruiesc pentru a-l face pe el fericit. Ce simt deci este umilire.Ma simt umilita pentru ca nu dureaza mult pentru a realiza ca acel barbat nu a meritat sa ma daruiesc lui.


Nimic nu este mai sublim, pentru un barbat iubitor, sensibil si pasional decat atunci cand isi simte iubita in orgasm. Este rasplata lui pentru daruirea ei. Daca nu s-a intamplat asa ar trebuie sa se simta frustrat.
Femeia este marele educator al barbatului, si in multe cazuri sa preia initiativa, sa invete barbatul ca preludiul este tot atat de important ca actul in sine. Mangaierile, atingerile in zonele erogene, saruturile prelungite pe gat, gura, sani, atingerile reciproce a celor doua sexe pregateste femeia si o relaxeaza total spre placere si daruire. Graba posesiunii(adesea animalice) a multor barbati, descarcarea rapida, duc la lipsa orgasmului si mai grav la frigiditate. Solutia? Gasirea unui partener care s-o exploreze pe taramul fericirii..
Barbatul se simte tot atat de implinit prin daruirea femeii, prin sentimentul ca a facut-o fericita, de fiecare data, ii multumeste ca exista si ca ii apartine lui cu toate comorile ei fizice si sufletesti.



Men Pararea ta nu conteaza, tu sigur esti gay!


Cred ca esti un frustrat care nu stie sa faca o femeie fericita . Sari peste etape, iti infigi unghiile in pamant
doua minute si te desfasori, fara sa tii cont de partenera. Pentru tine o partenera poate fi si o capra...
Iti dau o sursa totusi sa inveti; Tantra Yoga.
emil_pislaru
Postat pe 22 Iulie 2010 22:20
De la: alinutza_m, la data 2010-07-22 19:45:51
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-22 19:38:53
De la: Deep, la data 2010-07-21 21:58:23
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29 eu cel putin, dupa incheierea actului sexual care se finalizeaza cu un orgasm, sunt super fericita
As fi curios sa aflu cum te simti in cazul in care actul sexual nu se finalizeaza cu un orgasm , al tau, nu al lui. Am sentimentul ca sant destule astfel de cazuri, in ciuda celor exprimate in mesajul tau.


da recunosc, s-a intamplat si asa ceva....in perioada de la inceputul relatiei cand nu ne cunoasteam suficient de bine, dar acum....sincer....nu exista data in care sa nu se intample sa ajung la oragsm cel putin odata, daca nu chiar de 2, 3 ori in acelasi numar!....deci eu pot spune ca sunt fericita:P


si eu, si pentru mine si pentru ea, caci o fac fericita...nu multi se pot lauda cu asa ceva, de fapt, nu multi SUNT LAUDATI, dar cunoasterea partenerului si preludiul sunt cele mai importante.
acum un mesaj pt viitoarea mea sotie: chiar daca imi vei fi sotie, ceea ce se va intampla in pat nu se va diminua, ba chiar va creste, nu vom ajunge monotoni, asa cum pana acum, cu toate ccele prin cate am trecut, nu am aflat ce e aia monotonie.

ia


cred ca nu ar trebui sa faci promisiuni de genul asta, sigur in cativa ani n-ai sa poti respecta asta si s-ar putea sa ai achii scosi sau mai rau
rares_95
Postat pe 23 Iulie 2010 17:53
De la: rares_95, la data 2010-07-23 17:53:42
De la: alinutza_m, la data 2010-07-22 19:45:51
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-22 19:38:53
De la: Deep, la data 2010-07-21 21:58:23
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29 eu cel putin, dupa incheierea actului sexual care se finalizeaza cu un orgasm, sunt super fericita
As fi curios sa aflu cum te simti in cazul in care actul sexual nu se finalizeaza cu un orgasm , al tau, nu al lui. Am sentimentul ca sant destule astfel de cazuri, in ciuda celor exprimate in mesajul tau.


da recunosc, s-a intamplat si asa ceva....in perioada de la inceputul relatiei cand nu ne cunoasteam suficient de bine, dar acum....sincer....nu exista data in care sa nu se intample sa ajung la oragsm cel putin odata, daca nu chiar de 2, 3 ori in acelasi numar!....deci eu pot spune ca sunt fericita:P


si eu, si pentru mine si pentru ea, caci o fac fericita...nu multi se pot lauda cu asa ceva, de fapt, nu multi SUNT LAUDATI, dar cunoasterea partenerului si preludiul sunt cele mai importante.
acum un mesaj pt viitoarea mea sotie: chiar daca imi vei fi sotie, ceea ce se va intampla in pat nu se va diminua, ba chiar va creste, nu vom ajunge monotoni, asa cum pana acum, cu toate ccele prin cate am trecut, nu am aflat ce e aia monotonie.

ia


cred ca nu ar trebui sa faci promisiuni de genul asta, sigur in cativa ani n-ai sa poti respecta asta si s-ar putea sa ai achii scosi sau mai rau


imi cunosc partenera si ma cunosc si pe mine, stiu ce pot, ce putem si stiu si ce vreau de la viitor, asa ca nu vad de ce nu as fi in stare in viitor sa fac ce stiu mai bine, daca acum sunt asa cum sunt?
ygr3ku
Postat pe 23 Iulie 2010 18:02
un barbat dupa ce face sex,e atat de relaxat incat ori vrea sa fak nani,ori sa bea o berica,ori sa pape,are cele 3variante,atunci cand e fericit, desi primul lucru care il face e sa fumeze
sil_mary
Postat pe 30 Iulie 2010 12:39
De la: ygr3ku, la data 2010-07-23 18:02:00
De la: rares_95, la data 2010-07-23 17:53:42
De la: alinutza_m, la data 2010-07-22 19:45:51
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-22 19:38:53
De la: Deep, la data 2010-07-21 21:58:23
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29 eu cel putin, dupa incheierea actului sexual care se finalizeaza cu un orgasm, sunt super fericita
As fi curios sa aflu cum te simti in cazul in care actul sexual nu se finalizeaza cu un orgasm , al tau, nu al lui. Am sentimentul ca sant destule astfel de cazuri, in ciuda celor exprimate in mesajul tau.


da recunosc, s-a intamplat si asa ceva....in perioada de la inceputul relatiei cand nu ne cunoasteam suficient de bine, dar acum....sincer....nu exista data in care sa nu se intample sa ajung la oragsm cel putin odata, daca nu chiar de 2, 3 ori in acelasi numar!....deci eu pot spune ca sunt fericita:P


si eu, si pentru mine si pentru ea, caci o fac fericita...nu multi se pot lauda cu asa ceva, de fapt, nu multi SUNT LAUDATI, dar cunoasterea partenerului si preludiul sunt cele mai importante.
acum un mesaj pt viitoarea mea sotie: chiar daca imi vei fi sotie, ceea ce se va intampla in pat nu se va diminua, ba chiar va creste, nu vom ajunge monotoni, asa cum pana acum, cu toate ccele prin cate am trecut, nu am aflat ce e aia monotonie.

ia


cred ca nu ar trebui sa faci promisiuni de genul asta, sigur in cativa ani n-ai sa poti respecta asta si s-ar putea sa ai achii scosi sau mai rau


imi cunosc partenera si ma cunosc si pe mine, stiu ce pot, ce putem si stiu si ce vreau de la viitor, asa ca nu vad de ce nu as fi in stare in viitor sa fac ce stiu mai bine, daca acum sunt asa cum sunt?


ce nu stii tu acum, e cum va ve-ti schimba amandoi dupa cativa ani, cand vor apare copiii, problemele adevarate, de aceea ti-am zis sa nu promoti nimic. viata te schimba chiar daca nu vrei si timpul te face sa-ti uiti promisiunile. eu va doresc sa fiti la fel ca azi si peste 20 de ani, dar eu stiu ca nu va fii la fel. aceleasi visuri le aveam si eu acum 22 de ani, dar mi-au trecut. in viata ai doar speranta, e singura care nu moare. restul trece ca apa si lasa in urma doar mizeriile. va doresc ca in viata sa vedeti numai bucuriile si frumusetea fiecarei zile, restul nu conteaza daca vrei sa fii fericit.
rares_95
Postat pe 30 Iulie 2010 16:27
ce-i acilea mai?
_oktober_
Postat pe 30 Iulie 2010 20:48
draga roxi_berzi, asa cum bine a subliniat rares_95, in viata trebuie sa vezi frumusetea fiecarei zile, iar in cazul meu fiecare zi in care ma trezesc cu tine in brate e o zi frumoasa, o zi implinita, o zi care merita sa o traiesc ca sa te fac fericita, o zi in care sa ne iubim poate mai mult ca in prima zi, iar cand ne va veni si noua randul sa imbatranim...sa traim asemeni bunicilor (tai), la casa noastra, sa ne viziteze nepotii din cand in cand, iar atunci cand avem timp (si vom avea, ca doar vom fi la pensie) sa stam pe un leagan, la soare, tinandu-ne de mana si depanand amintiri frumoase (caci vor fi multe, promit). pana atunci insa, iti voi spune si demonstra in fiecare zi ca te iubesc, te voi face fericita in fiecare zi, asa cum si tu ma faci pe mine. Te iubesc !!!
ygr3ku
Postat pe 31 Iulie 2010 16:47
De la: ygr3ku, la data 2010-07-31 16:47:05draga roxi_berzi, asa cum bine a subliniat rares_95, in viata trebuie sa vezi frumusetea fiecarei zile, iar in cazul meu fiecare zi in care ma trezesc cu tine in brate e o zi frumoasa, o zi implinita, o zi care merita sa o traiesc ca sa te fac fericita, o zi in care sa ne iubim poate mai mult ca in prima zi, iar cand ne va veni si noua randul sa imbatranim...sa traim asemeni bunicilor (tai), la casa noastra, sa ne viziteze nepotii din cand in cand, iar atunci cand avem timp (si vom avea, ca doar vom fi la pensie) sa stam pe un leagan, la soare, tinandu-ne de mana si depanand amintiri frumoase (caci vor fi multe, promit). pana atunci insa, iti voi spune si demonstra in fiecare zi ca te iubesc, te voi face fericita in fiecare zi, asa cum si tu ma faci pe mine. Te iubesc !!!


Ce are s* cu prefectura?
Roxi, astia visatori nu sunt buni la pat...
kudika226898
Postat pe 1 August 2010 18:07
De la: kudika226898, la data 2010-08-01 18:07:31
De la: ygr3ku, la data 2010-07-31 16:47:05draga roxi_berzi, asa cum bine a subliniat rares_95, in viata trebuie sa vezi frumusetea fiecarei zile, iar in cazul meu fiecare zi in care ma trezesc cu tine in brate e o zi frumoasa, o zi implinita, o zi care merita sa o traiesc ca sa te fac fericita, o zi in care sa ne iubim poate mai mult ca in prima zi, iar cand ne va veni si noua randul sa imbatranim...sa traim asemeni bunicilor (tai), la casa noastra, sa ne viziteze nepotii din cand in cand, iar atunci cand avem timp (si vom avea, ca doar vom fi la pensie) sa stam pe un leagan, la soare, tinandu-ne de mana si depanand amintiri frumoase (caci vor fi multe, promit). pana atunci insa, iti voi spune si demonstra in fiecare zi ca te iubesc, te voi face fericita in fiecare zi, asa cum si tu ma faci pe mine. Te iubesc !!!


Ce are s* cu prefectura?
Roxi, astia visatori nu sunt buni la pat...


roxi e viitoarea doamna ygrec.
lasa-i sa viseze frumos. sunt la inceput!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 1 August 2010 18:42
sal barbatilor,, nu mai faceti sex , care nu sunteti instare, ca o sa va lingeti pe p..a, ca , un caine, si va pare rau, ca nu poti sa o satisfaci si pe prima, stai jos,
kudika101704
Postat pe 1 August 2010 22:52
De la: kudika101704, la data 2010-08-01 22:52:32sal barbatilor,, nu mai faceti sex , care nu sunteti instare, ca o sa va lingeti pe p..a, ca , un caine, si va pare rau, ca nu poti sa o satisfaci si pe prima, stai jos,


Inca n-ai lamurit-o daca " vita "e in "abure"din care se pare ca n-ai putut sa iesi nici acum , daca spui asa aberatii si scrii ca o cizma .Ramai , mai tzarane, in "aburele "tau si apuca-te orice altceva decat de scris !

Postat pe 1 August 2010 22:58
dragilor....da intr-adevar, sunt viitoarea domana ygr3k, faza e ca suntem de aproape 3 ani impreuna, si ne cunoastem de inca ceva vreme inainte....deci nu suntem la inceput:P....doar ne iubim;)
roxi_berzi
Postat pe 20 Septembrie 2010 21:44
De la: roxi_berzi, la data 2010-09-20 21:44:45dragilor....da intr-adevar, sunt viitoarea domana ygr3k, faza e ca suntem de aproape 3 ani impreuna, si ne cunoastem de inca ceva vreme inainte....deci nu suntem la inceput:P....doar ne iubim;)[/quote
OK DRAGALAS-O MA BUCUR CA VA CUNOASTETI ASA DE BINE DAR NU CREZI CA V-ATI EXPUS SUFICIENT INTIMITATILE PE ACEST FORUM?????V-ATI SPUS OAREREA ODATA DE DOUA ORI CRED CA E SUFICIENT ,PE CINE INCERCATI VOI SA LAMURITI PE NOI CITITORII SAU PE VOI....IN REST TOATE CELE BUNE SI CUM PARCA RARES SPUNEA "SA FITI ASA SI DUPA UN NUMAR MAI MARE DE ANI SI SA NU VA UITATI PROMISIUNILE FACUTE ACUM SI AICI"
angelalb
Postat pe 21 Septembrie 2010 16:46
edti dobiiiiiiiiiiii.
kudika195644
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce nuante se poarta anul acesta? 6 De la: TIGRA 8 Iunie 2010 16:42
Comenzi Ebay 1 De la: babydollsweet 19 Ianuarie 2010 21:13
Strada SMARDAN nr.14 din BUCURESTI 4 De la: yumalai 16 Februarie 2010 13:01
Credit de nevoie personale! Pareri 2 De la: greierash_is_back 3 Noiembrie 2009 16:00
ugg australia 1 De la: kudika460950 28 Octombrie 2011 00:14