Setari Cookie-uri

Ce simte un barbat dupa ce a facut sex?

Nu stiu ce simte un barbat dupa ce a facut sex dar stiu ce simt eu. Nu am avut in viata mea orgasm si nu am dorit in viata mea un barbat. Nu asta este implinirea pentru mine. Eu simt ca m-am saturat sa il inteleg si sa ma daruiesc pentru a-l face pe el fericit. Ce simt deci este umilire.Ma simt umilita pentru ca nu dureaza mult pentru a realiza ca acel barbat nu a meritat sa ma daruiesc lui.
luminitagabriela
Postat pe 21 Iulie 2010 07:21
De la: luminitagabriela, la data 2010-07-21 07:21:33Nu stiu ce simte un barbat dupa ce a facut sex dar stiu ce simt eu. Nu am avut in viata mea orgasm si nu am dorit in viata mea un barbat. Nu asta este implinirea pentru mine. Eu simt ca m-am saturat sa il inteleg si sa ma daruiesc pentru a-l face pe el fericit. Ce simt deci este umilire.Ma simt umilita pentru ca nu dureaza mult pentru a realiza ca acel barbat nu a meritat sa ma daruiesc lui.


Trist... dar adevarat!
Lisssa
Postat pe 21 Iulie 2010 07:24
Patetic!
Borntobewild
Postat pe 21 Iulie 2010 08:28
De la: luminitagabriela, la data 2010-07-21 07:21:33Nu stiu ce simte un barbat dupa ce a facut sex dar stiu ce simt eu. Nu am avut in viata mea orgasm si nu am dorit in viata mea un barbat. Nu asta este implinirea pentru mine. Eu simt ca m-am saturat sa il inteleg si sa ma daruiesc pentru a-l face pe el fericit. Ce simt deci este umilire.Ma simt umilita pentru ca nu dureaza mult pentru a realiza ca acel barbat nu a meritat sa ma daruiesc lui.

de ce mai stai impreuna cu el dak singurul lucru pe care il simti este umilinta prin care treci... nu trebuie sa ajungi cu cineva in pat din obligatie ca sa il faci pe el fericit....
anna_mariya
Postat pe 21 Iulie 2010 10:28
De la: size_back, la data 2010-06-29 10:38:43hmmm...simte cum il cuprinde mos ene pe la gene!




sooomn baby yeah
dar am tot dreptul..... daca las femeia lesinata,eu pot sa dorm nu?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 21 Iulie 2010 11:34
cred ca sunt simtaminte diferite
difera de la persoana la persoana.eu cred , e numai punctul meu d e vedere, nu mi-o luati in nume de rau, insa barbatii ar trebui sa se lase prada simtamintelor, s a prelungeasca placerea implinirii. nu am experienta , spre rusinea mea, insa dupa act , luati-l ca un sfat, nu va ridicati imediat, nu plecati , o femeie are nev sa fie mangaiata si dezmierdata si dupa, cred ca si voi, insa ceva , un resort va ridica din pat. ramaneti si peste noapte sa o tineti in brate, in cazul in care nus sunteti casatoriti.
andralex_200668
Postat pe 21 Iulie 2010 12:53
De la: andralex_200668, la data 2010-07-21 12:53:50cred ca sunt simtaminte diferite
difera de la persoana la persoana.eu cred , e numai punctul meu d e vedere, nu mi-o luati in nume de rau, insa barbatii ar trebui sa se lase prada simtamintelor, s a prelungeasca placerea implinirii. nu am experienta , spre rusinea mea, insa dupa act , luati-l ca un sfat, nu va ridicati imediat, nu plecati , o femeie are nev sa fie mangaiata si dezmierdata si dupa, cred ca si voi, insa ceva , un resort va ridica din pat. ramaneti si peste noapte sa o tineti in brate, in cazul in care nus sunteti casatoriti.


si daca sunt casatorit, n-am voie sa o tin in brate!?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Iulie 2010 12:55
Probabil se simt 'impliniti', preferand sa-si incheie ziua astfel, ca un fel de relaxare pt stresul de peste zi, apoi, somnic linistit impreuna!
lory_baby
Postat pe 21 Iulie 2010 14:01
Dumnezeeeeeeeeuleeeeeeeeeeeeee
iullia13
Postat pe 21 Iulie 2010 14:36
De la: kudika030389, la data 2010-07-21 14:36:51Dumnezeeeeeeeeuleeeeeeeeeeeeee


asa zice si iubita mea inainte sa adoarma
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 21 Iulie 2010 14:37
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-21 12:55:34
De la: andralex_200668, la data 2010-07-21 12:53:50cred ca sunt simtaminte diferite
difera de la persoana la persoana.eu cred , e numai punctul meu d e vedere, nu mi-o luati in nume de rau, insa barbatii ar trebui sa se lase prada simtamintelor, s a prelungeasca placerea implinirii. nu am experienta , spre rusinea mea, insa dupa act , luati-l ca un sfat, nu va ridicati imediat, nu plecati , o femeie are nev sa fie mangaiata si dezmierdata si dupa, cred ca si voi, insa ceva , un resort va ridica din pat. ramaneti si peste noapte sa o tineti in brate, in cazul in care nus sunteti casatoriti.


si daca sunt casatorit, n-am voie sa o tin in brate!?


NU, Geo, daca esti insurat, adica daca esti insurat cu ea, ii tragi doi dumnezei si o trimiti sa-ti faca dracului ceva de mancare. Si sa-ti aduca si o bere rece in pat...
mariuca32
Postat pe 21 Iulie 2010 17:19
De la: luminitagabriela, la data 2010-07-21 07:21:33Nu stiu ce simte un barbat dupa ce a facut sex dar stiu ce simt eu. Nu am avut in viata mea orgasm si nu am dorit in viata mea un barbat. Nu asta este implinirea pentru mine. Eu simt ca m-am saturat sa il inteleg si sa ma daruiesc pentru a-l face pe el fericit. Ce simt deci este umilire.Ma simt umilita pentru ca nu dureaza mult pentru a realiza ca acel barbat nu a meritat sa ma daruiesc lui.


Nimic nu este mai sublim, pentru un barbat iubitor, sensibil si pasional decat atunci cand isi simte iubita in orgasm. Este rasplata lui pentru daruirea ei. Daca nu s-a intamplat asa ar trebuie sa se simta frustrat.
Femeia este marele educator al barbatului, si in multe cazuri sa preia initiativa, sa invete barbatul ca preludiul este tot atat de important ca actul in sine. Mangaierile, atingerile in zonele erogene, saruturile prelungite pe gat, gura, sani, atingerile reciproce a celor doua sexe pregateste femeia si o relaxeaza total spre placere si daruire. Graba posesiunii(adesea animalice) a multor barbati, descarcarea rapida, duc la lipsa orgasmului si mai grav la frigiditate. Solutia? Gasirea unui partener care s-o exploreze pe taramul fericirii..
Barbatul se simte tot atat de implinit prin daruirea femeii, prin sentimentul ca a facut-o fericita, de fiecare data, ii multumeste ca exista si ca ii apartine lui cu toate comorile ei fizice si sufletesti.
emil_pislaru
Postat pe 21 Iulie 2010 17:34
hellou!sa incerc sa raspund si eu la intrebarea ta...daca e sa o iau dupa mine si dupa prietenul meu...viitorul meu sot:D...eu cel putin, dupa incheierea actului sexual care se finalizeaza cu un orgasm, sunt super fericita, sentimente care nu se pot exprima in cuvinte, e aceea senzatie ca "a dat trenul peste tine", e superb,desi cateodata simt momentul atat de intens, incat plang (de fericire...logic). el, din cate am observat eu in 2 ani si 6 luni (pe 25 luna asta:D), e super relaxat si as putea spune ca e la fel de fericit ca mine si are aceleasi trairi.....daca avem orgasmul in acelasi moment....e extraordinar! sa simti cum pulseaza in tine iar acele contractii te fac sa simti mult mai intens momentul....e superb! iar dupa...ne luam in brate, indiferent de pozitia in care ne aflam, ne mangaiem reciproc, pt a mai putea savura putin momentul, ne pupacim si bem multa apa...ca doar nu se zice degeaba ca iti dai seama cand o femeie este satisfacuta, dupa cata apa bea la final...la noi chiar functioneaza asta:D! stam cam aproximativ 5, 10 min imbratisati, pana ne trec fiorii placuti ai dragostei, iar dupa, o tigara si un dus! bineinteles ca el intre timp mai savureaza ceva de prin frigider sau poate chiar o ciocolata (pe nerasuflate:))), ne punem in pat si somnic....dar bineinteles ca imbratisati....pana dimineata!
la partea cu a 2 a oara...ca am vazut ca exista si discutii de genul...eu consider ca nu e nevoie din moment ce (hai sa fiu si putin rautacioasa) eu, femeia, a avut orgasm! tot ce conteaza e preludiul de dinainte, chiar si 2, 3 min, cat sa atate focul, iar dupa comunicarea, care din punctul meu de vedere e esentiala in pat, vorbele dulci, mangaierile si bineinteles saruturile pasionale! iar dupa toate astea e imposibil sa nu te simti sau simtiti bine!
e ok, in cazul in care vreti sa faceti o noapte alba...mai multe partide, dar daca tu ca femeie te cunosti iar comunicarea e buna intre voi, iar el stie ce iti place si cum...e imposibil sa nu se finalizeze cu un orgasm pt ambele tabere!......asta e parerea mea....
ps: il voi ruga si pe el sa intre, probabil tot pe contul meu, si sa spuna si el ce simte!
roxi_berzi
Postat pe 21 Iulie 2010 18:47
De la: emil_pislaru, la data 2010-07-21 17:34:23
De la: luminitagabriela, la data 2010-07-21 07:21:33Nu stiu ce simte un barbat dupa ce a facut sex dar stiu ce simt eu. Nu am avut in viata mea orgasm si nu am dorit in viata mea un barbat. Nu asta este implinirea pentru mine. Eu simt ca m-am saturat sa il inteleg si sa ma daruiesc pentru a-l face pe el fericit. Ce simt deci este umilire.Ma simt umilita pentru ca nu dureaza mult pentru a realiza ca acel barbat nu a meritat sa ma daruiesc lui.


Nimic nu este mai sublim, pentru un barbat iubitor, sensibil si pasional decat atunci cand isi simte iubita in orgasm. Este rasplata lui pentru daruirea ei. Daca nu s-a intamplat asa ar trebuie sa se simta frustrat.
Femeia este marele educator al barbatului, si in multe cazuri sa preia initiativa, sa invete barbatul ca preludiul este tot atat de important ca actul in sine. Mangaierile, atingerile in zonele erogene, saruturile prelungite pe gat, gura, sani, atingerile reciproce a celor doua sexe pregateste femeia si o relaxeaza total spre placere si daruire. Graba posesiunii(adesea animalice) a multor barbati, descarcarea rapida, duc la lipsa orgasmului si mai grav la frigiditate. Solutia? Gasirea unui partener care s-o exploreze pe taramul fericirii..
Barbatul se simte tot atat de implinit prin daruirea femeii, prin sentimentul ca a facut-o fericita, de fiecare data, ii multumeste ca exista si ca ii apartine lui cu toate comorile ei fizice si sufletesti.



Men Pararea ta nu conteaza, tu sigur esti gay!
Borntobewild
Postat pe 21 Iulie 2010 19:25
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29 hellou!sa incerc sa raspund si eu la intrebarea ta...daca e sa o iau dupa mine si dupa prietenul meu...viitorul meu sot:D...eu cel putin, dupa incheierea actului sexual care se finalizeaza cu un orgasm, sunt super fericita, sentimente care nu se pot exprima in cuvinte, e aceea senzatie ca "a dat trenul peste tine", e superb,desi cateodata simt momentul atat de intens, incat plang (de fericire...logic). el, din cate am observat eu in 2 ani si 6 luni (pe 25 luna asta:D), e super relaxat si as putea spune ca e la fel de fericit ca mine si are aceleasi trairi.....daca avem orgasmul in acelasi moment....e extraordinar! sa simti cum pulseaza in tine iar acele contractii te fac sa simti mult mai intens momentul....e superb! iar dupa...ne luam in brate, indiferent de pozitia in care ne aflam, ne mangaiem reciproc, pt a mai putea savura putin momentul, ne pupacim si bem multa apa...ca doar nu se zice degeaba ca iti dai seama cand o femeie este satisfacuta, dupa cata apa bea la final...la noi chiar functioneaza asta:D! stam cam aproximativ 5, 10 min imbratisati, pana ne trec fiorii placuti ai dragostei, iar dupa, o tigara si un dus! bineinteles ca el intre timp mai savureaza ceva de prin frigider sau poate chiar o ciocolata (pe nerasuflate:))), ne punem in pat si somnic....dar bineinteles ca imbratisati....pana dimineata!
la partea cu a 2 a oara...ca am vazut ca exista si discutii de genul...eu consider ca nu e nevoie din moment ce (hai sa fiu si putin rautacioasa) eu, femeia, a avut orgasm! tot ce conteaza e preludiul de dinainte, chiar si 2, 3 min, cat sa atate focul, iar dupa comunicarea, care din punctul meu de vedere e esentiala in pat, vorbele dulci, mangaierile si bineinteles saruturile pasionale! iar dupa toate astea e imposibil sa nu te simti sau simtiti bine!
e ok, in cazul in care vreti sa faceti o noapte alba...mai multe partide, dar daca tu ca femeie te cunosti iar comunicarea e buna intre voi, iar el stie ce iti place si cum...e imposibil sa nu se finalizeze cu un orgasm pt ambele tabere!......asta e parerea mea....
ps: il voi ruga si pe el sa intre, probabil tot pe contul meu, si sa spuna si el ce simte!


draga roxi, cred ca ai reusit mai bine decat mine sa expui in cele cateva cuvinte tot ce simtim la finalul unei partide de sex.
insa la barbati e mult diferit fata de femei, desi ideea orgasmului e aceeasi (cred). asa cum ziceai si tu, cel mai important e preludiul, apoi conteaza si cum si cat o faci, iar daca stii sa amani putin momentul finalizarii, vei vedea ca ai parte de unele tresariri mult mai intense, poate , cum ziceai, ca si cum ar da trenul peste tine.
la mine unul, momentul orgasmului e unic de fiecare data, desi de fiecare data seamana intre ele, mintea ti se goleste si nu mai conteaza nimic pe lumea aceasta decat el si ea (adica eu cu tine). minutele ce urmeaza finalizarea sunt si ele importante si incerc sa le accord atentia necesara, caci nu e priveliste mai placuta pe lume decat aceea cu iubita mea in brate, cu zambetul pe buze, super fericita. iar adormitul imediat dupa am incercat sa il scot din obisnuinta si am reusit, caci dupa fac tot ce pot pentru a o lasa pe ea sa adoarma prima, la pieptul meu sau in bratele mele, ca apoi sa o privesc cum doarme, cum respira, sa ma joc cu parul ei si sa ii arat ca, chiar daca ea e in taramurile viselor deja, tot o iubesc si o voi iubi.

sper ca am fost destul de concret, caci despre ce simtim fizic in interior sau in exterior nu am cum sa vb...
iubirea e un sentiment abstract, dar il simtim si il concretizam de cate ori petrecem nopti albe in bratele partenerului(partenerei)...iar pentru cei care nu au facut inca acest pas, poate ca numai saritul in gol din avion sau bungee jumping-ul pot egala, dar niciodata depasi ceea ce simtim dupa ce facem dragoste.
ygr3ku
Postat pe 21 Iulie 2010 19:47
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29
ps: il voi ruga si pe el sa intre, probabil tot pe contul meu, si sa spuna si el ce simte!


ah viitoare doamna, il voi compatimii pe viitoru' domn. saracu' nici macar nu stie ce-l asteapta; dincolo de frumusetea mesajului tau, se gaseste un stil de a...controla totul. pana si orgasmul lui si ceea ce simte el dupa ce-si varsa off-ul.
probabil ca va scrie cateva randuri, dupa ce-i vei spune tu sa scrie. iar cuvintele vor fi : salvati-maaaa!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Iulie 2010 20:41
Ca bine zici Geo!
Barbie30
Postat pe 21 Iulie 2010 21:01
io sunt curioasa .... '"a dat trenul peste tine""...cam ce tren e ala?...personal obosit...accelerat voios... rapid- turbo....sau intercity de nici nu-l vezi?
miss_darine
Postat pe 21 Iulie 2010 21:10
De la: Summer_, la data 2010-07-16 21:19:46
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-16 21:16:21
De la: Summer_, la data 2010-07-16 21:10:20
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-09 16:24:27
De la: Summer_, la data 2010-07-08 17:46:49
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 17:41:41foarte rare sunt cazurile in care fac inca odata sex..



Da, veteranii cu probleme de erectie !

da...nu-mi zice ca al tau e masina de facut sex
cat crezi tu ca au chef, fata de noi...care dupa orgasm parca de-abia suntem trezite?
si cat facem noi sa dureze..?
glume de ase


Tu ai spus ca sunt f rare cazuri in care mai fac inca o data sex, nu sunt deloc rare, de obicei se fac vreo 2 numere, la primul este incalzirea, la al 2lea este deja meserie...altii vor si mai mult, depinde de antrenament, timp, dispozitie ! Si nu este vorba doar de cazul meu, de multi altii de toate varstele, insa asa cum am spus, si nu era vreo gluma, mai ales de ase ( pfff, nu ti-a iesit ), ci este o crunta realitate, abai reusesti sa faci o data daca saracutul are probleme la subsol...

extraordinar..ce sa-i faci..
lasa..ca d-aia nu a cazut clopotul ala


Da chiar, daca ai cu cine, chiar e extraordinar !

nu prea ai inteles...
nu-ti explic
dragon_fly88
Postat pe 21 Iulie 2010 21:10
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29 eu cel putin, dupa incheierea actului sexual care se finalizeaza cu un orgasm, sunt super fericita
As fi curios sa aflu cum te simti in cazul in care actul sexual nu se finalizeaza cu un orgasm , al tau, nu al lui. Am sentimentul ca sant destule astfel de cazuri, in ciuda celor exprimate in mesajul tau.
Deep
Postat pe 21 Iulie 2010 21:58
Salut, incerc sa-mi exprim si eu parerea.... daca iti cunosti bine partenerul trebuie sa fii capabila sa-l faci sa se simta minunat , la fel ca si tine. Sexul nu este o obligatie, cum spunea cineva aici, daca o faci din placere finalitatea pune amprenta pe ambii parteneri- e super pentru amandoi- asta in momentele imediat urmatoare, apoi se poate bea ceva, mai vorbim, somnicul vine repede si linistitor. Cred ca e vorba si de respect reciproc, oferi vei primi, primesti- trebuie sa oferi.
kudika229973
Postat pe 22 Iulie 2010 07:42
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-21 20:41:11
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29
ps: il voi ruga si pe el sa intre, probabil tot pe contul meu, si sa spuna si el ce simte!


ah viitoare doamna, il voi compatimii pe viitoru' domn. saracu' nici macar nu stie ce-l asteapta; dincolo de frumusetea mesajului tau, se gaseste un stil de a...controla totul. pana si orgasmul lui si ceea ce simte el dupa ce-si varsa off-ul.
probabil ca va scrie cateva randuri, dupa ce-i vei spune tu sa scrie. iar cuvintele vor fi : salvati-maaaa!


draga geo, cel care m-a citat e prietenul meu, viitorul sot, aka ygr3ku....deci prea tarziu:P:)))
roxi_berzi
Postat pe 22 Iulie 2010 19:34
De la: Deep, la data 2010-07-21 21:58:23
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29 eu cel putin, dupa incheierea actului sexual care se finalizeaza cu un orgasm, sunt super fericita
As fi curios sa aflu cum te simti in cazul in care actul sexual nu se finalizeaza cu un orgasm , al tau, nu al lui. Am sentimentul ca sant destule astfel de cazuri, in ciuda celor exprimate in mesajul tau.


da recunosc, s-a intamplat si asa ceva....in perioada de la inceputul relatiei cand nu ne cunoasteam suficient de bine, dar acum....sincer....nu exista data in care sa nu se intample sa ajung la oragsm cel putin odata, daca nu chiar de 2, 3 ori in acelasi numar!....deci eu pot spune ca sunt fericita:P
roxi_berzi
Postat pe 22 Iulie 2010 19:38
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-22 19:38:53
De la: Deep, la data 2010-07-21 21:58:23
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29 eu cel putin, dupa incheierea actului sexual care se finalizeaza cu un orgasm, sunt super fericita
As fi curios sa aflu cum te simti in cazul in care actul sexual nu se finalizeaza cu un orgasm , al tau, nu al lui. Am sentimentul ca sant destule astfel de cazuri, in ciuda celor exprimate in mesajul tau.


da recunosc, s-a intamplat si asa ceva....in perioada de la inceputul relatiei cand nu ne cunoasteam suficient de bine, dar acum....sincer....nu exista data in care sa nu se intample sa ajung la oragsm cel putin odata, daca nu chiar de 2, 3 ori in acelasi numar!....deci eu pot spune ca sunt fericita:P


si eu, si pentru mine si pentru ea, caci o fac fericita...nu multi se pot lauda cu asa ceva, de fapt, nu multi SUNT LAUDATI, dar cunoasterea partenerului si preludiul sunt cele mai importante.
acum un mesaj pt viitoarea mea sotie: chiar daca imi vei fi sotie, ceea ce se va intampla in pat nu se va diminua, ba chiar va creste, nu vom ajunge monotoni, asa cum pana acum, cu toate ccele prin cate am trecut, nu am aflat ce e aia monotonie.

ia
alinutza_m
Postat pe 22 Iulie 2010 19:45
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-22 19:34:19
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-21 20:41:11
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29
ps: il voi ruga si pe el sa intre, probabil tot pe contul meu, si sa spuna si el ce simte!


ah viitoare doamna, il voi compatimii pe viitoru' domn. saracu' nici macar nu stie ce-l asteapta; dincolo de frumusetea mesajului tau, se gaseste un stil de a...controla totul. pana si orgasmul lui si ceea ce simte el dupa ce-si varsa off-ul.
probabil ca va scrie cateva randuri, dupa ce-i vei spune tu sa scrie. iar cuvintele vor fi : salvati-maaaa!


draga geo, cel care m-a citat e prietenul meu, viitorul sot, aka ygr3ku....deci prea tarziu:P:)))


am uitat sa spun....eu sunt acasa, iar el e la lucru, asa a fost si ieri, pacat ca nu poti cauta dupa ip, ca sa vezi...si nu controlez nimik, mi s-a parut doar interesanta tema si am incercat sa dau atat eu cat si el, un raspuns!vreo problema????
roxi_berzi
Postat pe 22 Iulie 2010 19:46
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-21 20:41:11
De la: roxi_berzi, la data 2010-07-21 18:47:29
ps: il voi ruga si pe el sa intre, probabil tot pe contul meu, si sa spuna si el ce simte!


ah viitoare doamna, il voi compatimii pe viitoru' domn. saracu' nici macar nu stie ce-l asteapta; dincolo de frumusetea mesajului tau, se gaseste un stil de a...controla totul. pana si orgasmul lui si ceea ce simte el dupa ce-si varsa off-ul.
probabil ca va scrie cateva randuri, dupa ce-i vei spune tu sa scrie. iar cuvintele vor fi : salvati-maaaa!


mai geo, acu ca de la barbat la barbat, ramai tu la intrebarea ta existentiala legata de drumuri. macar acolo te descurci poate mai bine decat in pat.
alinutza_m
Postat pe 22 Iulie 2010 19:47
alinutza_m vine de la alunelu?
miss_darine
Postat pe 22 Iulie 2010 19:51
nu, a fost o greseala de login, deoarece folosesc un computer comun cu colegii de la lucru
ygr3ku
Postat pe 22 Iulie 2010 20:00
De la: ygr3ku, la data 2010-07-22 20:00:09nu, a fost o greseala de login, deoarece folosesc un computer comun cu colegii de la lucru


voi vreti sa zapaciti poporu'??
ba' alinuta, ba igrecu, ba' roxi............
si io folosesc un computer conectat la o retea de societate si nu fac greseli d-astea. de fap, chiar n-au cum sa se intample erori d-astea cu logarea.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iulie 2010 20:06
sa-mi trag palme daca stiu cui sa raspund!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iulie 2010 20:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vine caldura......... 15 De la: clau19 3 Iulie 2010 21:10
rochia neagra 11 De la: kudika111805 22 Iulie 2013 20:21
Oare? 10 De la: size_back 29 Iunie 2010 11:06
nu sunt sigura pe el 17 De la: ankris 14 Iulie 2010 23:02
salutare fetelor... 21 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 08:43