Setari Cookie-uri

RETETA MEA DE SALBIT

draga healthy000306 dezaboneaza-te pur si simplu nu este obligat nimeni sa stea pe aici...
numelemeu_mary
Postat pe 23 Martie 2009 16:39
Alearga cite unele de le ies ochii si kilogramele se tin de ele ca raia,asa ca...nu zic ca n-o fi buna miscarea,dar fara ajutor...
kudika185004
Postat pe 23 Aprilie 2009 18:57
ia cititi articolul urmator....sa vedeti ce si cum inseamna sa slabesti normal....http://www.healthy.ro/articol/Preventie/5591/Afla-care-sunt-efectele-slabirii-rapide.html
4Life
Postat pe 23 Aprilie 2009 19:00
Buna

Are cineva cartea lui Michel Montignac in format electronic sa mi-o trimita si mie va rog .Adresa mea e liapetcu@yhoo.com
andradit
Postat pe 5 Mai 2009 14:26
Cartea a aparut azi, cu revista Felicia. Costa 8,5 lei. Poate o mai gasesti la chioscurile de ziare, daca nu cumva ai cumparat-o deja. In format electronic nu o am, daca as fi avut-o, ti-as fi trimis-o. Ma gandeam ca ar fi bine sa stii ca a aparut impreuna cu revista.
laura_aries72
Postat pe 7 Mai 2009 19:57
Am citit din intamplare mesajul postat de tine cu remediul natural de slabit.m-ar interesa denumirea produsului si toate detaliile pe care le poti da.Multumesc mult Florina
florydicianu
Postat pe 8 Mai 2009 15:23
multumesc celor care mi-au timis cartea ,am cumparat-o si cu Felicia.

dar in format electronic sunt mai multe retete si Montignac pt femei.

Mi se par interesante

andradit
Postat pe 8 Mai 2009 17:24
fetelor,sa ne spuneti si noua ce rezultate aveti cu dieta aceasta a lui MOntignac
4Life
Postat pe 8 Mai 2009 20:46
trimiteti-mi si mie cartea va rog pe adresa budurea_mihaelaliliana@yahoo.com
budurea_mihaelaliliana
Postat pe 8 Mai 2009 21:44
Buna ziua! Va propun un program de slabire obtinut integral din plante si fara efecte secundare care va va ajuta sa slabiti 3-5 kg pe luna fara a avea senzatie de foame... Eu am slabit 20 de kg in 4 luni folosind un astfel de program... Puteti vedea fotografii cu rezultatul meu pe www.slabeste-inteligent.ro sau www.cureslabire.eu sau ma puteti contacta pe messenger pentru intrebari, id-ul meu este cureslabire.
cureslabire_healthy
Postat pe 10 Mai 2009 10:02
Eu am tinut dieta Montignac acum cativa ani. Rezultatele, cel putin la mine, nu au fost spectaculoase, in sensul ca nu am slabit mult ca numar de kg, intr-o luna am slabit cam 3 kg, nu mai mult. Asta in conditiile in care chiar se mananca in dieta asta. Dar spectaculoase au fost rezultatele in sensul ca aceste 3 kg s-au dus exact din zonele cu probleme: abdomen, coapse, inclusiv "aripioarele" s-au dus...
E usor de tinut, cel putin pe mine ma intrebau toti daca intr-adevar tin cura de slabire, ca mancam mai mult ca inainte de cura. Totul e sa te tii de ea, iar daca faci vreo greseala (abatere de la regim), incearca sa respecti regulile cu 3 si 5 ore (scrie in carte).
In alta ordine de idei, va rog, trimite-ti-mi si mie in format electronic cartea, daca spuneti ca sunt mai multe retete, etc. Adresa mea de e-mail e laura_aries72@yahoo.com. Multumesc anticipat.
laura_aries72
Postat pe 13 Mai 2009 08:19
Evenimentul inedit Mozart Rocks se afla anul acesta la cea de-a patra editie, si va avea loc la Sala Palatului, pe data de 25 iunie 2009.
Participantii la acest eveniment sunt:
-Orchestra Nationala Radio, dirijor Tiberiu Soarei, dirijorul Operei Nationale Romane 71 persoane
-Chitaristi: George Patranoiu, Remus Carteleanu, Horea Crisovan, Cezar Popescu, Calin Grigoriu, Lupu Cosmin, Claudiu Ursache, Florin Demea
-Cor : 24 Persoane
-Ansamblu coregrafic : 4 persoane
-Trupa Rock Acompaniament : 3 Persoane
-Voci: 3 Persoane
Evenimentul isi propune sa realizeze o reeducare a gustului tinerei generatii in sensul apropierii de muzica universala intr-un mod accesibil si in al doilea rand de promovare a ideii de valoare si virtuozitate in actul muzical de inalta calitate care nu se poate obtine decat prin munca si dedicatie.

Ora de incepere a concertului: 19.00.
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 9 Iunie 2009 18:24
buna....si eu am slabit cam 18-19 kg in decurs de un an de zile.acum incerc sa ma mentin cit de cit dar m-am cam saturat de regim si calculat la calorii..despre AYUR SLIM stiti ceva?are efect asupra organismului?am inteles ca e bun si natural avizat de M.S.
win
Postat pe 29 Iunie 2009 13:13
De la: win, la data 2009-06-29 13:13:30buna....si eu am slabit cam 18-19 kg in decurs de un an de zile.acum incerc sa ma mentin cit de cit dar m-am cam saturat de regim si calculat la calorii..despre AYUR SLIM stiti ceva?are efect asupra organismului?am inteles ca e bun si natural avizat de M.S.
cum ai sa-ti schimbi stilul de viata actual,cum ai sa te ingrasi din nou...asa ca...
4Life
Postat pe 29 Iunie 2009 18:38
PT TF: ASTA E SI PROBLEMA CA TIN REGIM IN CONTINUARE DAR...ORI ASIMILEZ EU PREA REPEDE ORI CORPUL NU MA MAI ASCULTA..TIN REGIM SI AM RAMAS LA ACEIASI GREUTATE NU MAI SLABESC DAR DE PUS... ORICAND
win
Postat pe 30 Iunie 2009 15:31
De la: win, la data 2009-06-30 15:31:45PT TF: ASTA E SI PROBLEMA CA TIN REGIM IN CONTINUARE DAR...ORI ASIMILEZ EU PREA REPEDE ORI CORPUL NU MA MAI ASCULTA..TIN REGIM SI AM RAMAS LA ACEIASI GREUTATE NU MAI SLABESC DAR DE PUS... ORICAND
iti recomand o carte care se numeste :" ceva in plus despre surplus" scrisa de un medic roman in care se explica mecanismele organismului care ne fac sa depunem sau sa slabim, cum poti face sa slabesti si sa te mentii fara prea mari eforturi !!! daca nu ai de unde sa o procuri,ti-o pot trimite eu,costa undva in jurul a 15 ron.
4Life
Postat pe 1 Iulie 2009 15:26
care este reteta de slabit garantata 100%
mary.liana@yahoo.com
Postat pe 1 Iulie 2009 16:18
prietenul meu a slabit 20 si cva de kg in 3 luni cred...a mankt disociat..si s-a abtinut de la dulciuri,chipsuri,fast food si anumite mankruri..fructe f multe,desi am inteles k si acelea ingrasa...mesele erau dese dar mank putin...si miscarea este f importanta.acum eu stiu k este usor de zis..mai greu pt pers kre sunt in fapt..pt k si eu vreau sa ma ingras..si nu prea imi iese nmk..dar am inceput sa ma accept asa
kudika090477
Postat pe 1 Iulie 2009 16:33
De la: mary.liana@yahoo.com, la data 2009-07-01 16:18:43care este reteta de slabit garantata 100%
reteta de slabit garantata 100% este : o informare corecta si ampla a ceea ce inseamna alimentatia,miscare zilnica pentru a arde mai multe calorii de cat ingeram,O VOINTA DE FIER si RABDARE,deoarece nu se poate slabi peste noapte !!!!
4Life
Postat pe 1 Iulie 2009 16:34
ok nu se slabeste peste noapte dar nu poti sa tii regim o viata intreaga.nu dulciuri nu paste nu pitzza nu nimic...eu una m-am saturat de regim si rezultate slabe.plus ca fac zilnic 20 de minute la bicicleta unde nu se ard mai mult de 170 kcal.ce ramane de facut??????regim,regim,regim
win
Postat pe 2 Iulie 2009 15:32
De la: win, la data 2009-07-02 15:32:22ok nu se slabeste peste noapte dar nu poti sa tii regim o viata intreaga.nu dulciuri nu paste nu pitzza nu nimic...eu una m-am saturat de regim si rezultate slabe.plus ca fac zilnic 20 de minute la bicicleta unde nu se ard mai mult de 170 kcal.ce ramane de facut??????regim,regim,regim
daca ai sa citesti cartea:" CEVA IN PLUS DESPRE SURPLUS" ai sa intelegi ca nu este nevoie de asa de mult regim,poti manca normal,numai xca trebuie sa stii ce !!! daca vrei cartea,te pot ajuta cu ea,costa cam 15 ron
http://4life-romania.blogspot.com
4Life
Postat pe 3 Iulie 2009 18:36
De la: mari, la data 2009-01-21 10:32:31buna ziua,
am 52 ani,in 2 ani am luat in greutate 19 kg.am 1,52m
doresc din tot sufletul sa slabesc.
mariana niculescu -oltenita jud.calarasi

meil-mariana_niculescu2000@yahoo.com
multumesc,

Si eu am luat Heralife, insa, la fel, am dat jos 7 kg intr-o luna dar le-am pus la loc imediat. Pe langa faptul ca sunt si foarte scumpe, dupa intrerupere ajungi la fel, cu aceasi greutate. Am o prietena care a patit la fel.
E cineva care nu a pus niciun gram dup ce a intrerupt cu Herbalife?
kudika024520
Postat pe 4 Iulie 2009 16:06
De la: 353535, la data 2009-07-04 16:06:56
De la: mari, la data 2009-01-21 10:32:31buna ziua,
am 52 ani,in 2 ani am luat in greutate 19 kg.am 1,52m
doresc din tot sufletul sa slabesc.
mariana niculescu -oltenita jud.calarasi

meil-mariana_niculescu2000@yahoo.com
multumesc,

Si eu am luat Heralife, insa, la fel, am dat jos 7 kg intr-o luna dar le-am pus la loc imediat. Pe langa faptul ca sunt si foarte scumpe, dupa intrerupere ajungi la fel, cu aceasi greutate. Am o prietena care a patit la fel.
E cineva care nu a pus niciun gram dup ce a intrerupt cu Herbalife?
raspunsul corect este NU !!!
http://4life-romania.blogspot.com
4Life
Postat pe 4 Iulie 2009 16:45
De la: TF_, la data 2009-07-04 16:45:56
De la: 353535, la data 2009-07-04 16:06:56
De la: mari, la data 2009-01-21 10:32:31buna ziua,
am 52 ani,in 2 ani am luat in greutate 19 kg.am 1,52m
doresc din tot sufletul sa slabesc.
mariana niculescu -oltenita jud.calarasi

meil-mariana_niculescu2000@yahoo.com
multumesc,

Si eu am luat Heralife, insa, la fel, am dat jos 7 kg intr-o luna dar le-am pus la loc imediat. Pe langa faptul ca sunt si foarte scumpe, dupa intrerupere ajungi la fel, cu aceasi greutate. Am o prietena care a patit la fel.
E cineva care nu a pus niciun gram dup ce a intrerupt cu Herbalife?
raspunsul corect este NU !!!
http://4life-romania.blogspot.com

Cunosc programul acesta de doi bani,este un regim de infometare ,nu are suficiente elemente de nutritie pe perioada programului pentru a slabi sanatos.Problema cea mai mare pe care nu vreti sa o acceptati este aceea ca:dupa ce tine cineva un astfel de program de slabit da fuga la frigider si intra in el,nu iese decat dupa ce termina ce este de mancat acolo,apoi vine si "vomita" aici minciuni cum ar fi:nu este bun programul de slabit de la firma cutare.Pai mai oamenii care sunteti supraponderali si care va doriti un program de slabit,dupa ce terminati programul nu mai reveniti la vechile obiceiuri alimentare.
enemgabriel
Postat pe 4 Iulie 2009 17:11
Fratilor programul asta cu herbalife este pe piata din 93 daca nu de mai devreme asa ca imaginati-va ca daca era nemaipomenit s-ar fi auzit despre el numai lucruri de bine dar din pacate a ramas undeva in umbra deci nu cred ca e de prea mare ajutor.Ar fi interesant daca ar intra pe forum oameni fara interese materiale,cunoscatori adevarati ai produselor naturale si care sa ne spuna exact care sint plantele care ajuta intr-o dieta de slabire cum ar trebui ele asociate,cit timp ar trebui luate, etc.Din pacate intra doar oameni disperati ca noi care cautam solutii si oameni interesati sa-si vanda produsele indiferent daca sint bune sau nu.Si pina la urma fiecare organism este construit altfel asa ca ce poate fi bun pt cineva poate fi nociv pt altcineva
healthy003660
Postat pe 4 Iulie 2009 20:36
De la: healthy003660, la data 2009-07-04 20:36:10Fratilor programul asta cu herbalife este pe piata din 93 daca nu de mai devreme asa ca imaginati-va ca daca era nemaipomenit s-ar fi auzit despre el numai lucruri de bine dar din pacate a ramas undeva in umbra deci nu cred ca e de prea mare ajutor.Ar fi interesant daca ar intra pe forum oameni fara interese materiale,cunoscatori adevarati ai produselor naturale si care sa ne spuna exact care sint plantele care ajuta intr-o dieta de slabire cum ar trebui ele asociate,cit timp ar trebui luate, etc.Din pacate intra doar oameni disperati ca noi care cautam solutii si oameni interesati sa-si vanda produsele indiferent daca sint bune sau nu.Si pina la urma fiecare organism este construit altfel asa ca ce poate fi bun pt cineva poate fi nociv pt altcineva
acum sa nu mi-o iei in nume de rau,dar pun si eu o intrebare...cand s-au ingrasat oamenii,tot cu programe speciale au facut acest lucru ??? nu,ci cu alimente mai multe decat aveau nevoie....daca vor sa slabeasca,nu au nevoie de suplimente,ci au nevoie de VOINTA si mai putine calorii ingurgitate decat cele consumate dealungul unei zile...si cu mai multa miscare decat de obicei !!!
http://4life-romania.blogspot.com
4Life
Postat pe 4 Iulie 2009 20:42
Regret ca trebuie sa te contrazic putin, pentru ca exista si oameni care au probleme nu neaparat numai oameni care-si petrec viata in frigider.Ne-am obisnuit sa apostrofam repede si sa ne jignim gratuit.Exista si persoane care au trecut de prima tinerete si este stiut faptul ca organismul lucreaza altfel la 40 de ani,intervin dereglarile hormonale,intrarea la menopauza etc.Cunosc persoane care fac efectiv foamea nu ca dorm in frigider cu oala de gat si care se confrunta cu greutatea corporala.Acestor persoane chiar le-ar fi indicata o indrumare de specialitate in domeniu naturist pt ca pastilele chiar pot fi un pericol.Iar cei tineri trebuie sa recunoastem ca traim intr-un mediu destul de poluat si nociv,nimic nu mai este natural,la scoala sport nu se prea mai face si toate adunate duc la aceste probleme.De aceea zic si eu ca un profan ce sint ca ar trebui sa redescoperim natura in beneficiul nostru.Scuze daca am suparat pe cineva era o sugestie
healthy003660
Postat pe 4 Iulie 2009 21:28
Slabeste sanatos, mancand normal, cu ajutorul pastilelor facute pe baza de plante.Nu ai nevoie de vointa, ci de dorinta sa slabesti. Pastilele se numesc Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale.
Eu le-am folosit si sunt f multumita, incearca-le si tu.
Daca te intereseaza pastilele astea scrie-mi pe email : merycamerzan@yahoo.com


Bafta fetelor.

Si nu uitati ca frumusetea si sanatatea e cel mai important lucru in ziua de azi.
merycam
Postat pe 4 Iulie 2009 22:33
i-mi pare rau sa-ti spun ca nu pot gasi pagina aceea sub nici o forma i-mi da eroare de cite ori incerc sa o deschid.De fapt i-mi spune ca nu se gaseste nici un rezultat.Probabil ca intentia ta e buna dar nu pot vedea nimic.Daca poti da detalii e ok.Multumesc
healthy003660
Postat pe 5 Iulie 2009 20:58
pt TF...E CHIAR ASA DE BUNA CARTEA ACEASTA DE CARE SPUI?poti sa-mi spui mai multe?te pricepi la nutritie?
win
Postat pe 5 Iulie 2009 22:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta cu mere 12 De la: kudika421339 2 Septembrie 2011 15:58
Clubul anorexicelor 65 De la: RoxyRoxx 24 Iunie 2011 18:08
CE PARERE AVETI DESPRE NOUL APARAT DE SLABIT EXIMIA? 1 De la: andrada_28 18 August 2008 13:41
Care recunoaste ca e anorexica? 4 De la: Anaisss 12 Iunie 2015 23:25
Obosit si incordat? Ai nevoie de relaxare! 2 De la: ioanabobocea 24 Martie 2010 07:22