Setari Cookie-uri

cabinet ginecologie Bucuresti

buna.dr. andreescu denis andreea de la cabinetul lotus din bercenii(la piata sudului) .este o fememeie si o doctorita minunata.iti explica tot ce e nevoie.e excelenta.ti-o recomand din toata inima.
kudika019602
Postat pe 2 Februarie 2011 18:00
cati ani ai tu??
kinki1
Postat pe 29 Martie 2011 14:43
Buna,

Am citit mesajele si parca nu am vazut nimic despre Maternitatea Giulesti. Eu personal o recomand cu caldura pentru profesionalismul si competenta medicilor. Exista acolo si un centru de planning unde se pot face programari pentru consultatii. Numarul nu-l mai am dar nu cred ca este greu de aflat in cazul in care doriti sa sa mergeti. Singura problema este ca programarile la medicii foarte buni se fac cu mult timp inainte deoarece sunt foarte ocupati.
Elenam13
Postat pe 9 Aprilie 2011 06:36
As vrea sa mi recomandati si mie un ginecolog de la policlinica dorobanti sau policlinica spitalului militar,daca stiti.Multumesc!
ioanash
Postat pe 11 Mai 2011 23:27
La spitalul Sanador (Piata Victoriei) gasiti cei mai buni ginecologi, de fapt toti cei care consulta/opereaza in spitalele de stat, vin si aici pentru pacientii care doresc conditii firesti pana la urma. Curatenia din spitalele private nu este un lux, este ceva firesc. Sau, asa ar trebui sa fie.
Conf. Dr. Herghelegiu, cel mai bun ginecolog si ecografist din Romania.
Silv3rmist
Postat pe 9 August 2011 21:36
Am fost pacienta dr. Florin Isopescu de la spitalul Caritas (transferat la Malaxa), am nascut cu acesta , este un medic bunicel dar nesigur pe el in anumite situatii dificile. Am avut insa nesansa de a-l cunoaste si ca om, avand o relatie amoroasa cu acesta care a inceput in urma unei discutii legate de depresia in care ma aflam dupa nastere. Am constatat cu stupoare ca nu eram singura pacienta care ajunsese in patul lui, ba mai mult am descoperit ca avea relatii amoroase si cu una din asistentele de la spital. Vreau sa trag un semnal de alarma pentru paciente, sa nu se lase impresionate de vorba lui calda si privirea seducatoare, pentru ca vor descoperi o persoana rece, fara constiinta, un barbat frustrat caruia nu-i pasa de nimeni, un escroc sentimental. Mie mi-a spus ca ar trebui sa ma simt privilegiata ca m-a dus la apartamentul cu 3 camere proaspat achizitionat si ca nu am ajuns la garsoniera din Drumul Taberii
kudika447884
Postat pe 7 Octombrie 2011 15:03
buna fetelor .imi doresc sa imi fac o consutatie ginecologica.mentionez ca e pt prima data .si nu prea stiu in c consta o astfel d consultatie.as dori dupa aceasta consultatie sa mi se recomande si niste anticonceptionale.cam c preturi se practica la o astfel d consultatie si ce cabinete imi recomadati din bucuresti! multumesc astept raspunsurile voastre!
kudika064140
Postat pe 20 Octombrie 2011 17:09
ce imi puteti spune despre dr andreescu denis de la lotus si despre dr pana doru, am ceva probleme si nu stiu la ce medici sa mai apelez, as dori daca se poate sa mi recomandati un medic f bun. multumesc frumos
kudika463481
Postat pe 31 Octombrie 2011 18:06
hello... imi puteti spune si mie cati bani ia dna Rachitan Alina pe o consultatie? mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni si as vrea sa-mi fac un control pentru ca ma doare jos... de 3 zile si nu stiu de ce... va rog multtt ! si spuneti-mi si daca primeste minore am 16 ani :-s ....
Anonimma
Postat pe 9 Decembrie 2011 21:17
De la: Anonimma, la data 2011-12-09 21:17:05hello... imi puteti spune si mie cati bani ia dna Rachitan Alina pe o consultatie? mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni si as vrea sa-mi fac un control pentru ca ma doare jos... de 3 zile si nu stiu de ce... va rog multtt ! si spuneti-mi si daca primeste minore am 16 ani :-s ....


Durerea de jos a disparit .... insa tot vreau sa merg la un control
Anonimma
Postat pe 11 Decembrie 2011 23:36
buna! am si eu o problema... e destul de penibil si jenant in acelasi timp... am pierdut un ob in mine...am nevoie sa fac cat mai repede o ecografie sau sa merg la un ginecolog. la spital nu as vrea sa ajung pt asta, ramane un cabinet particular, dar ceva la care sa nu fie nevoie sa astept o saptamana ca sa ma consulte(fara programari, pt ca este destul de urgent). mi-este teama sa nu se infecteze...sta deja de 12 ore pe undeva prin mine
alexandraGCA
Postat pe 19 Decembrie 2011 12:23
Buna :)
De o perioada mai indelungata prezint dureri la ovarul drept...Nu sunt continue..Se simt ca si cum m-ar intepa cu ceva intr-un singur loc!! In ultima perioada sunt mai puternice dar in acelasi loc! Ati putea sa-mi recomandati o doctorita ginecolog buna si de incredere,cu preturi cel putin rezonabile.Am 19 ani,si inca nu mi-am inceput nici viata sexuala.As vrea "sa-mi inspire incredere sa vb cu ea",daca ma intelegeti ce vreau sa spun.M-am mutat de curand in Bucuresti si nu cunosc..
As fi foarte recunoscatoare!
Multumesc!
adinastanca
Postat pe 19 Ianuarie 2012 22:35
Eu v-o recomand cu increde pe D-na Irina Pacu, Spitalul Sf. Pantelimon. Dar o gasiti si la clinici particulere, depinde de ce doreste fiecare...
Aliiii
Postat pe 23 Ianuarie 2012 11:19
Buna, si eu as vrea sa ma duc la aceasta clinica dar am o intrebare, primeste trimitere de la medicul de familie? Am inteles ca se face o reducere daca ai trimitere
kudika501066
Postat pe 30 Ianuarie 2012 11:53
buna, Din Bucuresti Dr Oncescu Ana din Spitalul Floreasca 20 lei consultatia. Este draguta si foarte buna in profesia pe care o are :* v-o recomand cu bratele deschise :*
Anonimma
Postat pe 23 Februarie 2012 23:44
Buna dragele,

Am 30 ani si am o fetita foarte frumoasa.
Am optat dupa nastere la montarea unui sterilet deoarece celelalte metode de contraceptie, pt mine au avut mai mult efecte negative decat beneficii.
Aceasta metoda mi-a fost recomandata de Dr. Leru Dan Alexandru, de la Romclinic, dupa o serie de analize din secretie.
Cand mi-a pus steriletul nu m-a durut deloc, a fost cu anestezie locala doar.
Il am de 2 ani si e super ok.
kudika_8220
Postat pe 23 Mai 2012 19:26
De la: kudika_8220, la data 2012-05-23 19:26:05Buna dragele,

Am 30 ani si am o fetita foarte frumoasa.
Am optat dupa nastere la montarea unui sterilet deoarece celelalte metode de contraceptie, pt mine au avut mai mult efecte negative decat beneficii.
Aceasta metoda mi-a fost recomandata de Dr. Leru Dan Alexandru, de la Romclinic, dupa o serie de analize din secretie.
Cand mi-a pus steriletul nu m-a durut deloc, a fost cu anestezie locala doar.
Il am de 2 ani si e super ok.



Foarte bine,felicitari,asta denota faptul ca prezinti toleranta buna,la montarea acesui contraceptiv.Introducerea steriletului nu este insotita de nicio durere fizica,depinzand foarte mult si de priceperea medicului ginecolog,,,,cred ca aici ai vrut sa ajungi de fapt,,,la calitatile medicului ginecolog curant!!!Cinste lui,si nu uita controlul periodic la medic!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 19:30
kudika va rog frumos sa va auto sesizati si sa i sterge yi acest mesaj lui curcubeu
kudika_8057
Postat pe 23 Mai 2012 19:32
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 19:30:52
De la: kudika_8220, la data 2012-05-23 19:26:05Buna dragele,

Am 30 ani si am o fetita foarte frumoasa.
Am optat dupa nastere la montarea unui sterilet deoarece celelalte metode de contraceptie, pt mine au avut mai mult efecte negative decat beneficii.
Aceasta metoda mi-a fost recomandata de Dr. Leru Dan Alexandru, de la Romclinic, dupa o serie de analize din secretie.
Cand mi-a pus steriletul nu m-a durut deloc, a fost cu anestezie locala doar.
Il am de 2 ani si e super ok.



Foarte bine,felicitari,asta denota faptul ca prezinti toleranta buna,la montarea acesui contraceptiv.Introducerea steriletului nu este insotita de nicio durere fizica,depinzand foarte mult si de priceperea medicului ginecolog,,,,cred ca aici ai vrut sa ajungi de fapt,,,la calitatile medicului ginecolog curant!!!Cinste lui,si nu uita controlul periodic la medic!!!


Dar steriletul nu deranjeaza la facut dragoste ?


Buna seara.
Baiat_virgin
Postat pe 23 Mai 2012 19:34
De la: Baiat_virgin, la data 2012-05-23 19:34:45
De la: MissRainbow, la data 2012-05-23 19:30:52
De la: kudika_8220, la data 2012-05-23 19:26:05Buna dragele,

Am 30 ani si am o fetita foarte frumoasa.
Am optat dupa nastere la montarea unui sterilet deoarece celelalte metode de contraceptie, pt mine au avut mai mult efecte negative decat beneficii.
Aceasta metoda mi-a fost recomandata de Dr. Leru Dan Alexandru, de la Romclinic, dupa o serie de analize din secretie.
Cand mi-a pus steriletul nu m-a durut deloc, a fost cu anestezie locala doar.
Il am de 2 ani si e super ok.



Foarte bine,felicitari,asta denota faptul ca prezinti toleranta buna,la montarea acesui contraceptiv.Introducerea steriletului nu este insotita de nicio durere fizica,depinzand foarte mult si de priceperea medicului ginecolog,,,,cred ca aici ai vrut sa ajungi de fapt,,,la calitatile medicului ginecolog curant!!!Cinste lui,si nu uita controlul periodic la medic!!!


Dar steriletul nu deranjeaza la facut dragoste ?


Buna seara.



Buna seara,Virginelule!!!

Nu,nu deranjeaza !!Steriletul se monteaza pe trompe,le stranguleaza efectiv,nu are cum sa fie incomod in timpul actului sexual!! Este insesizabil,numai daca nu este bine si corect amplasat,poate da dureri de cap doamnei respective,prezentand riscul de a ramane insarcinata!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 19:38
Pentru ginecologie, recomand dr. mosteanu maria de la clinica Hilmi medical center.
eu am fost aici pentru consultatie, ecografie si colposcopie si mi-a placut ca nu s-au uitat aiurea la mine desi veneam cu un voucher de reducere (credeti-ma, mi s-a intamplat in alte cabinete - cu cat reducerea era mai mare cu atat iti faceau in graba procedurile)..
cristi_nna
Postat pe 27 Iunie 2012 15:02
eu recomand clinica life materna din nerva traian sect. 3 http://www.lifematerna.ro pt testele de rutina ex papanicola, analizele de sange etc
M-am dus cu trimitere de la medicul de familie si nu a trebuit sa mai platesc nimic.
Inclusiv interpretarea si retetarea au fost gratis.
De exemplu daca te duci cu trimitere la un spital de stat tot trebuie sa mai platesti un 50 lei care ajung la sefii spitalului pt ca nu ar mai fi legal sa mai platesti.
Clinica e si ultra moderna, curata, personal extrem de amabil si mereu pus pe fericire :)
Chiar m-am simtit foate bine desi ei nu au luat nici un ban de la mine (doctorul nici nu a vrut sa auda de ciubuc)ci de la stat unde platesc de ani de zile asigurarile sociale.
Cred ca toata lumea ar trebui sa profite de gratuitatea de la stat!!!!
kudika_33938
Postat pe 18 Aprilie 2013 22:27
eu merg la doamna claudia teodorescu,de la donna si niciodata nu mi-a fost mai bine.Incearca si o sa vezi.poti sa citesti mai multe pe siteul lor donna-medicalcenter.ro. bafta!
kudika_33001
Postat pe 22 Aprilie 2013 15:37
imi poti spune si mie te rog pentru ca si eu am nevoie
groove
Postat pe 6 Iunie 2013 15:17
Nu cred ca e adevarat ce spui, poate ca esti una dintre multele persoane invidioase pe succesul altora. Am nascut cu acest medic si pot sa spun ca ne-a salvat viata si mie si copilului meu. Intotdeauna la consultatii gravidele merg insotite de parteneri, iar dl. doctor discuta cu amandoi. Iar depresia post-natala se trateaza la psiholog, nu la... ginecolog!
ralu_ralu56
Postat pe 7 August 2013 13:46
Eu vi-l recomand pe dr. Leru. L-am cunoscut la Romclini acum cativa ani recomandarea unei cunostinte, am venit aici pentru “second opionion”.
De atunci merg la controale doar la dr. Leru, sunt foarte multumita, asa ca vi-l recomand cu incredere.
kudica_Amicod
Postat pe 22 Octombrie 2014 17:11
De la: kudika019602, la data 2011-02-02 18:00:25buna.dr. andreescu denis andreea de la cabinetul lotus din bercenii(la piata sudului) .este o fememeie si o doctorita minunata.iti explica tot ce e nevoie.e excelenta.ti-o recomand din toata inima.


Buna ziua,
Stie cineva unde lucreaza in prezent d.na Dr. Andreescu Denis Andreea? Am suna la lotus medica din Berceni si nu mai colaboreaza cu aceasta clinica!
Va multumesc!
kudika_1021942
Postat pe 4 Ianuarie 2017 17:46
Buna ziua,
Stie cineva unde lucreaza in prezent d.na Dr. Andreescu Denis Andreea? Am suna la lotus medica din Berceni si nu mai colaboreaza cu aceasta clinica!
Va multumesc!
kudika_1021942
Postat pe 4 Ianuarie 2017 17:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
acnee, piele foarte uscata, eczeme si rash cutanat, psoriasis, pete specifice varstei 4 De la: romdesimed 7 Iulie 2012 13:18
municipalul.... 10 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:18
Rubeola sau rujeola??? Ajutor !!! 7 De la: MissRainbow 6 Februarie 2012 13:06
unde gasesc ? 1 De la: LiveFromHell 3 Noiembrie 2010 01:53
Synlab Romania-Laboratoare medicale germane 4 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 09:53