Dr Timisoara

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Dr Timisoara: (2.3 din 4 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
CreatzaMonn Avatarul lui CreatzaMonn

4 mesaje
Oras: timisoara

Drr ginecolog, sp bega Dumitru Catalin
Chirurg pediatru, Cristi Bortea, Pol. Copii
Neurolg ~~~ , Bacos
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

am nascut cu DR.CIOATA e un dr. de nota 10

va recomand medic de familie:ANDREI ANA un medic primar pediatru EXCEPTIONAL

CA MEDIC DE FAMILIE SUPER
Raporteaza abuz de limbaj
baby_you Avatarul lui baby_you

26 mesaje

poate cineva sa mi recomande si un chrurg?

mihaRatcu Avatarul lui mihaRatcu

8 mesaje

Eu pot sa va recomand un ginecolog bun in Timisoara: dr FLORINA TODORUT- o femeie tare de treaba si un medic de nota 10.Are cabinet undeva pe Brancoveanu, foarte dotat si curat, iar la preturi este rezonabil Lucreaza de asemenea si la maternitatea Odobescu.
doinabalasa2006 Avatarul lui doinabalasa2006

19 mesaje

buna! cel mai minunat doctor este Dr.CIVIG! este un ginecolog de exceptie si vi-l recomand cu toata increderea! Sarbatori Fericite!
doina65

26 mesaje

SI UN CHIRURG BUN?
vdaiana Avatarul lui vdaiana

42 mesaje

De la: baby_you, la data 2009-01-06 15:18:16SI UN CHIRURG BUN?

Dl dr Alexandru Nicodin, seful Clinicii de Chirurgie Toracica - Clinicile Noi, dr de nota 10 si un om extraordinar!
Al3xis Avatarul lui Al3xis

3 mesaje

Tiberiu Bratu - Chirurg estetician
Clorela Hengelman - ginecolog
julyany Avatarul lui julyany

12 mesaje
Oras: resita

Fetelor dati si numerele de telefon ca sa-i putem contacta,eventual progamari.Ma intereseaza ginecologii,mai ales cei buni cu care sa poti vorbi deschis nu sa te repeada asa cum fac astia din Resita.Va rog si va multumesc.

Fosta membra Kudika.ro
am fost la dr Dumitru Catalin si mi-a spus ca n-am nimic apoi m-am dus la galati la niste prieteni care au spus ca imi platesc ei anlizele si am fost la clinica hyperion acolo am descoperit ca aveam hpv si ca dr Dumitru Catalin ma mintise
Fosta membra Kudika.ro
dr Tiberiu Bratu e cel mai prost chirurg!!!!! o prietena de a mea a fost la el si arata groaznic ferea!!!
Fosta membra Kudika.ro
dr Calin Dobos e cel mai bun chirurg
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Conf.Dr. Grigoras - ginecolog f.bun - Spit. Odobescu sau clinica particulara
Dr. Tufeanu - chirurg f.f. bun - Clinicile Noi - oncologie
doinabalasa2006 Avatarul lui doinabalasa2006

19 mesaje

Draga mea, Dr.Civig are cabinet in Timisoara, in Ghe.Lazar, in statia de taxiuri; este f.f.f.bun! deschis,calm, tot ce trebuie unui medic! nr.de telefon am de la asistenta lui, Dsoara Adriana: 0740046042; nu se fac programari! lunea, de la 16-19 consulta pe toata lumea, functie de cum a ajuns! te sfatuiesc prieteneste sa mergi!
doina65

26 mesaje

dar dl dr NICOLA? Stie cineva cum este?
mikisor2004 Avatarul lui mikisor2004

1 mesaj
Oras: drobeta turnu severin

vreau si eu mai mlte amanunte despre dr tufeanu ...bunica mea are tumora de vezica urinara dk ma puteti ajuta cu un nr tel adresa unde il pot gasi
irinaboncea Avatarul lui irinaboncea

1 mesaj

as vrea mai multe relatii despre aceasta doctorita .si adresa.si tarife . multumesc
vdaiana Avatarul lui vdaiana

42 mesaje

De la: healthy001589, la data 2009-04-15 19:01:34as vrea mai multe relatii despre aceasta doctorita .si adresa.si tarife . multumesc

despre care doctorita?
beella Avatarul lui beella

14 mesaje

la odobescu este d-rul Cosmin Catu(junior) este foarte intelegator are pe strada unde e si spitalul cabinet privat e mai bun la cabinet are timp poti suna si la spital pentru programare.
beella Avatarul lui beella

14 mesaje

scuze spitalu bega corectez
kudika078589 Avatarul lui kudika078589

16 mesaje

Mama mea a fost operata in 2004 de catre dl dr NICOLA la Clinicile Noi. Noi am fost multumite de dansul. Dupa operatie a trebuit sa vina la control cam 3 ani si de fiecare data a fost foarte amabil. Din cate stiu este foarte cautat si pacientii lui sunt multumiti
tarot_healthy Avatarul lui tarot_healthy

754 mesaje

Dacă ați ajuns să citiți aceste rânduri și vă stârnesc interesul, nu este o pură întâmplare; ci este posibil ca tocmai eu să fiu persoana care vă poate ajuta cu anumite răspunsuri referitoare la viața dumneavoastră, fără să îmi dezvăluiți detalii despre viața personală, ca apoi să presupuneți că m-am inspirat. Rămâne doar să vă convingeți! Dacă sunteți interesat/ă, lăsați un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com și vă voi contacta în cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O săptămână frumoasă, vă doresc!

754 mesaje

Dacă ați ajuns să citiți aceste rânduri și vă stârnesc interesul, nu este o pură întâmplare; ci este posibil ca tocmai eu să fiu persoana care vă poate ajuta cu anumite răspunsuri referitoare la viața dumneavoastră, fără să îmi dezvăluiți detalii despre viața personală, ca apoi să presupuneți că m-am inspirat. Rămâne doar să vă convingeți! Dacă sunteți interesat/ă, lăsați un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com și vă voi contacta în cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O săptămână frumoasă, vă doresc!
alysa_alex Avatarul lui alysa_alex

43 mesaje

un doctor bun din punctul meu de vedere este Craina Marius. Eu am nascut cu el anul asta in iunie si sunt fff multumita. mi-a facut o operatie super, a fost si de gasca si si cu bani putini.....depinde de tine cat ii dai. el nu are un tarif exact ca si alti doctori din Sp. Bega. Eu il recomand cu cea mai mare incredere .Nr. lui personal este :0722211744
Aly&Ale
healthy003603 Avatarul lui healthy003603

29 mesaje

un medic ginecolog foarte bun este Dr. FLORIN DORNEANU, are cabinet in zona Balcescu...

754 mesaje

Monicamm85 Avatarul lui Monicamm85

116 mesaje

De la: baby_you, la data 2008-11-12 15:09:34 poate cineva sa mi recomande si un chrurg?

Buna,
poti incerca sa cauti pe doctorating.ro. sunt medici de la toate specialitatile, din toata tara, iar ratingurile te pot ajuta sa te orientezi in alegerea unui doctor bun. Succes!
Salina_SUSESI_Timisoara Avatarul lui Salina_SUSESI_Timisoara

378 mesaje

=======================================
Kyiutza Avatarul lui Kyiutza

61 mesaje

Un medic endocrinolog bun in Timisoara stie cineva?? Eventual si o adresa sau un nr de telefon. Multumesc!
Arguing on the Internet is like running the Special Olympics.. Even if you win you'r still Retarded!
Fosta membra Kudika.ro
de ce crezi ca Tiberiu Bratu este un chirirg prost?ce operatie ti-a facut tie sau prietenei tale?
te intreb pntru ca intentionez sa ma operez la dansul si asi vrea sa ma documentez inainte sa fac acest pas.
ms
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: