Setari Cookie-uri

Candidoza vaginala

De la: colnago, la data 2010-06-28 19:00:33
De la: florinela, la data 2010-06-27 15:17:10am citit despre aloe vera ca nua ar avea efect la persoanele cu grupa sanguina 01.eu am candidoza si nu stiu daca nu cumva il iau degeaba. voi ce parere aveti?


Aloe vera nu are legatura cu grupa sanguina, se foloseste ca supliment nutritiv-sa ma contrazica cine se pricepe mai bine. Inlatura, (printre alte efecte) toxinele din organism, sistemul imunitar fiind mai capabil sa lupte mult mai eficient cu bacterii.
lasa-te de meserie...esti incepator si vb numai prostii!!!
4Life
Postat pe 28 Iunie 2010 22:15
De la: florinela, la data 2010-06-27 15:17:10am citit despre aloe vera ca nua ar avea efect la persoanele cu grupa sanguina 01.eu am candidoza si nu stiu daca nu cumva il iau degeaba. voi ce parere aveti?
sigur iei aloe vera degeaba cum a mai spus si domana de mai sus....cel mai eficient produs in astfel de cazuri, este TRANSFER FACTOR PLUS, poate stabiliza, normaliza si creste la nevoie activitatea sistemului imunitar cu pana la 437% !!!!
4Life
Postat pe 28 Iunie 2010 22:17
De la: colnago, la data 2010-06-28 19:00:33
De la: florinela, la data 2010-06-27 15:17:10am citit despre aloe vera ca nua ar avea efect la persoanele cu grupa sanguina 01.eu am candidoza si nu stiu daca nu cumva il iau degeaba. voi ce parere aveti?


Aloe vera nu are legatura cu grupa sanguina, se foloseste ca supliment nutritiv-sa ma contrazica cine se pricepe mai bine. Inlatura, (printre alte efecte) toxinele din organism, sistemul imunitar fiind mai capabil sa lupte mult mai eficient cu bacterii.


dr D'Adamo si fiul lui au demonstrat stiintific, in urma unui studiu care a durat mai bine de 50 de ani ca aloe vera este benefica doar celor cu grupa sanguina A.. asa ca d-lor FLP, e cazul sa va revizuiti atitudinea.. basca faptul ca la FLP nu-s toate produsele cu aloe, dar, ce sa-i faci, daca te-ai pacalit si ai luat touch-ul trebuie musai sa recupoerezi cei 1700 lei investiti.
camiflorea
Postat pe 28 Iunie 2010 22:28
Multumesc pentru informatiile in legatura cu grupa sanguina, e bine de stiut si asta. Insa: nu sunt reprezentant al FLP si nici nu am fost. Fac parte din echipa TNI
colnago
Postat pe 29 Iunie 2010 17:14
Aceeasi Marie, cu alta palarie...
kudika226898
Postat pe 11 Iulie 2010 21:27
buna, tuturor!am citit toate postarile despre candidoza si tratamentul acesteia si ma intreb cele care au probleme de ce nu merg la medic si asteapta sa se trateze dupa ureche?nu suntetzi multzumite de un doctor,mergetzi la altul ,un tratament nu da rezultate ,incercatzi alt tratament prescris de medic, nu ce isi da cu parerea unul sau altul pe forum.Cand esti bolnav mergi la medic, nu la coafor sau abc,nu??????Daca ti-e masina stricata o duci la mecanic, nu intrebi pe tanti de la piatza ce parere are.Numai in sanatate isi dau totzi cu parerea.Daca bateria la baie e stricata nu chemi electricianul,ci pe instalator.Sanatate tuturor!
corina40_healthy
Postat pe 31 Iulie 2010 21:26
e atat de simplu raspunsul,am fost la un medic bun dar aceasta afectiune nu se vindeca cu nici un medicament alopat ca si alte boli legate mai ales de slabirea sistemului imunitar , am luat pana la urma si trattam .alopat dar e f indicat si un tratam. naturist.
florinela_healthy
Postat pe 1 August 2010 17:24
Te pregatesti de o mica reclama?
kudika226898
Postat pe 1 August 2010 18:08
De la: kudika226898, la data 2010-08-01 18:08:59Te pregatesti de o mica reclama?
desigur, ca sa-ti fac in necaz, uite o mica reclama FOARTE ADEVARATA !!!!

cel mai eficient produs natural pentru echilibrarea si stimularea sistemului imunitar este TRANSFER FACTOR !!!

poate avea capacitatea de a stimula celulele NK cu pana la 437% !!!

si acum vedeti ce sunt celulele NK si cum actioneaza ele vizionand clipul de mai jos:

http://www.trilulilu.ro/Cubanezu54/62288bdc7f65b4

pentru alte detalii despre produs,
www.4life-romania.ro
4Life
Postat pe 1 August 2010 23:34
Mi bine ia-ti un nr. cu 8989...asa poate ar interesa pe cineva!!!!!!!
kudika226898
Postat pe 2 August 2010 07:52
De la: kudika226898, la data 2010-08-02 07:52:15Mi bine ia-ti un nr. cu 8989...asa poate ar interesa pe cineva!!!!!!!
ai sa fii uimita, dar intereseaza pe foarte multa lume care doreste ceva mai bun pt ei si familiile lor....!!! si cu cat mai multi, cu atat mai bine....apropo, oeste 3 ani ies la pensie...si o sa am doar 38 ani...voi fi un tanar pensionar, cu foarte multi prieteni, cu o pensie BABANA si cu FOARTE MULT TIMP LIBER...!!!! TU CE VEI FII CAND VEI FI MARE ???
4Life
Postat pe 2 August 2010 20:54
Chiar ti-au impuiat capul Abureii MLM...si acum e randul tau sa-ti incerci norocul cu sloganurile tembeliste... ....peste tz ani vei fi un ratat, mai mare decat esti in momentul actual...
kudika226898
Postat pe 2 August 2010 22:09
De la: kudika226898, la data 2010-08-02 22:09:10Chiar ti-au impuiat capul Abureii MLM...si acum e randul tau sa-ti incerci norocul cu sloganurile tembeliste... ....peste tz ani vei fi un ratat, mai mare decat esti in momentul actual...
stai tu linistita...nu mi-a impuiat nimeni capul, fiindca sponsorul meu este la 3000 km departare de mine, iar in Romania sunt primul om care a inceput o retea MLM 4 Life...asadar iarasi dovedesti cu varf si indesat ca habar nu ai ce vorbesti, faci decat supozitii tampite....mai departe de asta, crede-ma ca dupa 1 an de activitate, castig intr-o luna , muncind 10-15 ore pe saptamana cel putin de 3 ori decat castigi tu la jobul pe care-l ai si la care probabil muncesti tarandu-te pe coate pentru prosperitatea patronului, 10 ore zilnic !!!

esti ofticoasa pe faptul ca unii au ales sa aiba succes , iar tu nu te poti ridica din anonimat ???? stai acolo cumintica, fiindca oamenii care au ochhi sa vada,vor vedea, iar cei care au minte sa judece corect, vor intelege....asta spre necazul tau....

MLM este o industrie care se dezvolta continuu de peste 50 ani, si la care orice ai face si orice ai spune tu si cei ce gandesc si vad precum vezi tu, nu-i puteti pune frana !!!!!

mai departe de asta, fii convionsa de faptul ca in industria MLM, peodusele sunt de multe ori mai valoroase decat ceea ce ofera supermarketul din coltul strazii de unde faci tu cumparaturile....si mereu se vor gasi oameni care vor dori calitate pentru pretul platit !!! chiar daca tie iti convine sau nu acest lucru !!!

si fiindca tu nu ai capacitatea de a intelege corect ce inseamna si cum functioneaza MLM, nu suntem noi de vina, ci numai faptul ca esti ignoranta si ca vezi lucrurile cu ochelari de cal...!!!


p.s. peste tz ani voi fi un OM LIBER, care isi va trai viata dupa bunul plac, nefiind nevoit sa fiu la cheremul unui angajator sa-i cersesc un amarat de salariu sua la mana statul;ui, sa fiu nevoit sa traiesc dintr-o penibila pensie care oricum nu-ti ajunge !!!!
4Life
Postat pe 3 August 2010 20:39
Poate nu-ti dai sema, in delirul tau de grandoare...vei fi un ratat,, mai mare decat esti acum...
Si cum iti pui in evidenta succesul? Dandu-te important pe net, unde nu te vede nimeni?
Inca o data iti spun...nu mai repeta mecanic cliseele cu care ti-au impuiat capul la seminariile de tembelizare...sunt arhicunoscute...esti doar un biet ratat care delireaza...
kudika226898
Postat pe 3 August 2010 21:10
De la: kudika226898, la data 2010-08-03 21:10:33Poate nu-ti dai sema, in delirul tau de grandoare...vei fi un ratat,, mai mare decat esti acum...
Si cum iti pui in evidenta succesul? Dandu-te important pe net, unde nu te vede nimeni?
Inca o data iti spun...nu mai repeta mecanic cliseele cu care ti-au impuiat capul la seminariile de tembelizare...sunt arhicunoscute...esti doar un biet ratat care delireaza...
esti cretina tanti, cum de nu poti intelege ca in afacerea 4 Life in Romania nu exista nixiun seminar de niciun fel ????este prea greu pt tine, un umil slujbas cu mintea scurta sa intelegi sensul unor cuvinte atat de simple !!!
4Life
Postat pe 4 August 2010 21:45
Asa cum iti spuneam, esti un biet ratat care delireaza....te dai mare afacerist, cu limbaj de mahala? Cine te ia in seama?...nobody...si atunci iti plimbi ratarea pe diverse forumuri, raspunzand ofticat, de cate ori cineva "isi permite" sa se indoiasca de tampeniile carora le faci reclama inutil...
kudika226898
Postat pe 5 August 2010 07:40
De la: 4Life, la data 2010-08-04 21:45:37
De la: kudika226898, la data 2010-08-03 21:10:33Poate nu-ti dai sema, in delirul tau de grandoare...vei fi un ratat,, mai mare decat esti acum...
Si cum iti pui in evidenta succesul? Dandu-te important pe net, unde nu te vede nimeni?
Inca o data iti spun...nu mai repeta mecanic cliseele cu care ti-au impuiat capul la seminariile de tembelizare...sunt arhicunoscute...esti doar un biet ratat care delireaza...
esti cretina tanti, cum de nu poti intelege ca in afacerea 4 Life in Romania nu exista nixiun seminar de niciun fel ????este prea greu pt tine, un umil slujbas cu mintea scurta sa intelegi sensul unor cuvinte atat de simple !!!


Nu credeti ca ati sarit calul putin amandoi? Pe un forum lumea isi expune parerea legata de un anumit subiect, deschis de un moderator sau de un al membru al forumului. Sa injuri sau sa jignesti la modul "de tarla" pe un forum te face sa nu fii mai presus de ciobanul care in timpul unei discutii contradictorii fata in fata ii infige interlocutorului pumnul intre ochi pentru a-l convinge cine are dreptate!

Get a Xanax my friends!

P.S. Merge si cu Prozac!
Kyiutza
Postat pe 5 August 2010 08:20
Cred ca lui i-ar fi bun...la cum se ambaleaza... ...si ai avut dreptate, repeta atat de mult prostiile din materialele primite la seminariile de tembelizare, pana ajung si ei sa creada prostiile pe care le spun...nu incerc sa-l lamuresc nimic...e o cauza pierduta...ii amintesc doar ca delireaza...si imi place ca se agita ca spray-ul... ...cat despre "polemica" nostra, nu cred ca am folosit limbaj bulevardier, cum se intalneste in alte topicuri...asa ca nu imi insusesc criticile...
kudika226898
Postat pe 5 August 2010 17:54
De la: 4Life, la data 2010-08-03 20:39:46
De la: kudika226898, la data 2010-08-02 22:09:10Chiar ti-au impuiat capul Abureii MLM...si acum e randul tau sa-ti incerci norocul cu sloganurile tembeliste... ....peste tz ani vei fi un ratat, mai mare decat esti in momentul actual...
stai tu linistita...nu mi-a impuiat nimeni capul, fiindca sponsorul meu este la 3000 km departare de mine, iar in Romania sunt primul om care a inceput o retea MLM 4 Life...asadar iarasi dovedesti cu varf si indesat ca habar nu ai ce vorbesti, faci decat supozitii tampite....mai departe de asta, crede-ma ca dupa 1 an de activitate, castig intr-o luna , muncind 10-15 ore pe saptamana cel putin de 3 ori decat castigi tu la jobul pe care-l ai si la care probabil muncesti tarandu-te pe coate pentru prosperitatea patronului, 10 ore zilnic !!!

esti ofticoasa pe faptul ca unii au ales sa aiba succes , iar tu nu te poti ridica din anonimat ???? stai acolo cumintica, fiindca oamenii care au ochhi sa vada,vor vedea, iar cei care au minte sa judece corect, vor intelege....asta spre necazul tau....

MLM este o industrie care se dezvolta continuu de peste 50 ani, si la care orice ai face si orice ai spune tu si cei ce gandesc si vad precum vezi tu, nu-i puteti pune frana !!!!!

mai departe de asta, fii convionsa de faptul ca in industria MLM, peodusele sunt de multe ori mai valoroase decat ceea ce ofera supermarketul din coltul strazii de unde faci tu cumparaturile....si mereu se vor gasi oameni care vor dori calitate pentru pretul platit !!! chiar daca tie iti convine sau nu acest lucru !!!

si fiindca tu nu ai capacitatea de a intelege corect ce inseamna si cum functioneaza MLM, nu suntem noi de vina, ci numai faptul ca esti ignoranta si ca vezi lucrurile cu ochelari de cal...!!!


p.s. peste tz ani voi fi un OM LIBER, care isi va trai viata dupa bunul plac, nefiind nevoit sa fiu la cheremul unui angajator sa-i cersesc un amarat de salariu sua la mana statul;ui, sa fiu nevoit sa traiesc dintr-o penibila pensie care oricum nu-ti ajunge !!!!


din curiozitate, cat castigi in medie? cat ai castigat in medie in ultimele 6 luni?
daca imi spui, ai sanse f mari sa ma convingi. dar pe bune.
grasshopper
Postat pe 5 August 2010 17:58
De la: kudika226898, la data 2010-08-05 07:40:42Asa cum iti spuneam, esti un biet ratat care delireaza....te dai mare afacerist, cu limbaj de mahala? Cine te ia in seama?...nobody...si atunci iti plimbi ratarea pe diverse forumuri, raspunzand ofticat, de cate ori cineva "isi permite" sa se indoiasca de tampeniile carora le faci reclama inutil...
acel cineva de care spui tu ca isi permite sa nustiu ce anume, habar nu are despre ce vorbeste...iar tampeniile carora tu ziici ca eu le fac reclama, ajuta la vindecarea a nenumarate boli, in fiece zi, in orice colt al globului panantesc....ca tu nu esti in stare sa-ti cauti niste informatii corecte, sa citesti putin ca sa numai spui numai cretinitati pe aici, nu este nimeni vinovat, ci numai tu insuti, fiindca esti toba de prostie si ignoranta !!!

tampeniile la care eu fac reclama, ai primit si tu in mod natural de la mama ta cand te-a hranit in primele zile de viata !!! dar la cat de proasta esti, si o dovedesti cu varf si indesat....nu ai cum sa intelegi ceva asa de simplu si totodata de destept, creeat de natura acum sute de mii de ani, cand viata aparea pe acest pamant !!!

IAR CA SA POTI DOVEDI CA EU VB PROSTII, ARATA-NE tu DESTEAPTA MICA, UN ALT PRODUS CEL PUTIN SIMILAR CU TRANSFER FACTOR !!!!!

iti spun eu ca nu exista, fiindca TRANSFER FACTOR ESTE UNIC PE PIATA MONDIALA si ajuta la reglarea si imbunatatirea activitatii sistemului imunitar !!! stii macar ce este SISTEMUL IMUNITAR ???


habar nu ai pe ce lume traiesti fetito !!!!


iar ca si raspuns pt domnisoana ce ma intreaba care este media de castigur a ultimelor 6 luni pt mine, as intreba : cu ce o ajuta sa stie ??? are vreun avantaj ??? iar daca vrea sa se convinga singura ca intr-adevar se castiga foarte bine din astfel de activitate, o putem ajuta si invata sa faca si ea bani alaturi de noi, o mare echipa la nivel mondial ce se numeste INTERNATIONAL NETWORKER''s TEAm si care numaia peste 40.000 membrii din 25 tari !!!!

p.s. nu sunt necesare investitiile banesti, deci afacerea are risc ZERO !!!
4Life
Postat pe 5 August 2010 23:30
De la: 4Life, la data 2010-08-02 20:54:39
De la: kudika226898, la data 2010-08-02 07:52:15Mi bine ia-ti un nr. cu 8989...asa poate ar interesa pe cineva!!!!!!!
ai sa fii uimita, dar intereseaza pe foarte multa lume care doreste ceva mai bun pt ei si familiile lor....!!! si cu cat mai multi, cu atat mai bine....apropo, oeste 3 ani ies la pensie...si o sa am doar 38 ani...voi fi un tanar pensionar, cu foarte multi prieteni, cu o pensie BABANA si cu FOARTE MULT TIMP LIBER...!!!! TU CE VEI FII CAND VEI FI MARE ???






... ... ba da in dorinta de PARVENIRE nici nu mai realizati ca fi se spala creierul ... amice esti un simplu VINZATOR al unor produse cel putin dubioase si absolut NECUNOSCUTE ... totul tine doar de retea care trebuie marita continuu prin noi si noi clienti si de unde vi se scapa niste firmituri ... nu vei iesi niciodata la pensie pentru ca atunci cind VINZARILE vor cadea si tie ti se va recomanda sa iti bagi pensia in C*R ... tu chiar crezi ca ''afacerea'' asta e un perpetuum mobile ? ... un caritas mai inteligent ? ...

... genul asta de potlogarii sint cu gramada in romania (avon, amway, ...) si prinde bine la cei obisnuiti cu nea ilicescu care le promite marea cu sarea iar ei dorm pe ei visind la nemurirea sufletului ... mai badie, nici un sistem de genul asta nu poate sa functioneze daca nu are la baza PRODuSE ROMANESTI ... adica acele produse de care sa nu iti fie rusine nici azi, nici miine, nici poimiine si care intradevar sa insemna locuri de munca REALE nu numai o piata de vinzare ... retine chestia asta pentru ca e realitate ... in rest poti iesii si miine la pensie ...

marco918
Postat pe 5 August 2010 23:41
kudika226898
Postat pe 6 August 2010 08:21
Dati-i pace.. Omul are tulburari grave si complexe de superioritate care nu isi vor gasi tratamentul pe nici un forum.. Numa de n-ar ajunge sa realizeze si el si sa aiba nevoie de tratament.. Nu ca n-ar exista.. dar vreau sa-l vad cum trateaza asta cu produse exceptionale de tip MLM!
Kyiutza
Postat pe 6 August 2010 19:14
De la: Kyiutza, la data 2010-08-06 19:14:23Dati-i pace.. Omul are tulburari grave si complexe de superioritate care nu isi vor gasi tratamentul pe nici un forum.. Numa de n-ar ajunge sa realizeze si el si sa aiba nevoie de tratament.. Nu ca n-ar exista.. dar vreau sa-l vad cum trateaza asta cu produse exceptionale de tip MLM!


anastasia_m
Postat pe 6 August 2010 19:38
Omul e bolnav de "racolita" ...nu vrea sa spuna cat castiga ( egal cu zero), pana nu se baga si altu' in MLM-ul furnizor al "nemaipomenitului, inegalabilului, etc., etc..." rahat pe bat....Doamne, de nu s-ar prezenta la medic ...sigur il va trimite legat la Spitalul 9...
kudika226898
Postat pe 6 August 2010 21:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
crize convulsive partiale focale 1 De la: daiiela 25 Iulie 2010 23:15
cabinet ginecologie Bucuresti 88 De la: amalia69 4 Ianuarie 2017 17:51
buna seara 13 De la: kudika1993 13 Iulie 2010 14:54
medic ginecolog Pintea Alexandru 3 De la: healthy005701 6 August 2014 20:18
Recomandare psihoterapeut 2 De la: marylin24 15 August 2014 04:43