Setari Cookie-uri

plasturii de slabit slim patch ai lui dr sven torjesson

a incercat cineva plasturii astia??functioneaza?eu am primit prin posta o scrisorica prin care le face reclama si daca nu esti multumit ei iti dau banii inapoiplasturii contin o alga numita fucus care stimuleaza arderea grasimilor,iar intr-o saptamana poti pierde 5-6 kg!!!!pe mine m-ar tenta ,dar s-ar putea sa fie o pacaleala...am folosit o tona de produse de slabit si tot nu dau jos!!
alexandra_pinky866
Postat pe 17 Noiembrie 2008 17:37

alexandra pinky
orice tratamenta-i lua pentru a nu avea surprize ,stabileste cauza care a dus la problema ta, apoi daca doresti te pot ajuta!!!!
ivanescu
Postat pe 29 Decembrie 2008 21:42
buna, eu am folosit acesti plasturi si-ti spun sincer ca nu-s buni de nimic am purtat o luna si nu au avut nici un efect
andrea_andre
Postat pe 3 Ianuarie 2009 10:04
plasturii nu sunt de niciun folos, am incercat si eu fara rezultat. daca vrei sa slabesti, eu iti recomand pastilele dar nu oricare, ci pro slim. pe mine una m-au ajutat foarte mult.
armyna
Postat pe 9 Februarie 2009 16:10
produsele de slabit sunt chimicale !!!! schimba-ti modul de viata si alimentatia ,vei fi sanatoasa si frumoasa . www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 25 Februarie 2009 07:59
Intr-adevar, sunt o mare pacaleala. Am simtit doar o f.f. usoara scadere a poftei de mancare, dar nu suficienta.
EmaM
Postat pe 27 Martie 2009 08:58
Unde se gasesc si cam cat costa?
adyion
Postat pe 19 Aprilie 2009 18:16
Draga Alexandra, te pot ajuta cu niste capsule cu exctract de cactus Hoodia Gordonii, suta la suta naturale. Slabesti eficient si treptat fara reactii adverse si contraindicatii. Scade pofta de mancare si de dulciuri. DAca te intereseaza cauta-ma la lonapersonal@yahoo.com. O zi buna. L
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 25 Mai 2009 10:25
Ce plasturi domnule,miscarea este esenta,ca sa poti face miscare iti este necesare suplimentele nutritive,astfel slabesti sanatos.
enemgabriel
Postat pe 25 Mai 2009 12:16
De la: alexandra_pinky866, la data 2008-11-17 17:37:37a incercat cineva plasturii astia??functioneaza?eu am primit prin posta o scrisorica prin care le face reclama si daca nu esti multumit ei iti dau banii inapoiplasturii contin o alga numita fucus care stimuleaza arderea grasimilor,iar intr-o saptamana poti pierde 5-6 kg!!!!pe mine m-ar tenta ,dar s-ar putea sa fie o pacaleala...am folosit o tona de produse de slabit si tot nu dau jos!!


in timpul folosirii produselor de slabit ai incercat sa faci mai multa miscare sau sa asociezi si un regim alimentar? daca nu, sa nu astepti sa se intample miracole!
camiflorea
Postat pe 30 Mai 2009 11:50
De la: camiflorea, la data 2009-05-30 11:50:11
De la: alexandra_pinky866, la data 2008-11-17 17:37:37a incercat cineva plasturii astia??functioneaza?eu am primit prin posta o scrisorica prin care le face reclama si daca nu esti multumit ei iti dau banii inapoiplasturii contin o alga numita fucus care stimuleaza arderea grasimilor,iar intr-o saptamana poti pierde 5-6 kg!!!!pe mine m-ar tenta ,dar s-ar putea sa fie o pacaleala...am folosit o tona de produse de slabit si tot nu dau jos!!


in timpul folosirii produselor de slabit ai incercat sa faci mai multa miscare sau sa asociezi si un regim alimentar? daca nu, sa nu astepti sa se intample miracole!

este ca e sub 50
andradit
Postat pe 6 August 2009 15:31
scuze raspunsul era pt enemgabriel
andradit
Postat pe 6 August 2009 15:33
De la: andradit, la data 2009-08-06 15:31:55
De la: camiflorea, la data 2009-05-30 11:50:11
De la: alexandra_pinky866, la data 2008-11-17 17:37:37a incercat cineva plasturii astia??functioneaza?eu am primit prin posta o scrisorica prin care le face reclama si daca nu esti multumit ei iti dau banii inapoiplasturii contin o alga numita fucus care stimuleaza arderea grasimilor,iar intr-o saptamana poti pierde 5-6 kg!!!!pe mine m-ar tenta ,dar s-ar putea sa fie o pacaleala...am folosit o tona de produse de slabit si tot nu dau jos!!


in timpul folosirii produselor de slabit ai incercat sa faci mai multa miscare sau sa asociezi si un regim alimentar? daca nu, sa nu astepti sa se intample miracole!

este ca e sub 50
sub 50 este suma neuronilor tai.
enemgabriel
Postat pe 6 August 2009 15:33
De la: enemgabriel, la data 2009-08-06 15:33:26
De la: andradit, la data 2009-08-06 15:31:55
De la: camiflorea, la data 2009-05-30 11:50:11
De la: alexandra_pinky866, la data 2008-11-17 17:37:37a incercat cineva plasturii astia??functioneaza?eu am primit prin posta o scrisorica prin care le face reclama si daca nu esti multumit ei iti dau banii inapoiplasturii contin o alga numita fucus care stimuleaza arderea grasimilor,iar intr-o saptamana poti pierde 5-6 kg!!!!pe mine m-ar tenta ,dar s-ar putea sa fie o pacaleala...am folosit o tona de produse de slabit si tot nu dau jos!!


in timpul folosirii produselor de slabit ai incercat sa faci mai multa miscare sau sa asociezi si un regim alimentar? daca nu, sa nu astepti sa se intample miracole!

este ca e sub 50
sub 50 este suma neuronilor tai.


Poate e 51 de unde stii,oricum e mai mare decat suma alor tai hraniti din belsug cu Forever
andradit
Postat pe 7 August 2009 16:41
poate,dar ai mei cel putin sunt sanatosi.
enemgabriel
Postat pe 7 August 2009 16:46
De la: enemgabriel, la data 2009-08-07 16:46:02poate,dar ai mei cel putin sunt sanatosi.
"orice nebun pretinde ca el este sanatos tun..." din experienta medicilor psihologi si psihiatrii....
4Life
Postat pe 7 August 2009 16:55
O plimbare in fiecare seara prin parc si asociata cu cateva pedale la bicicleta elipica dimineata, nu numai ca e foarte sanatos si te vei simti bine toata ziua, dar vei da jos si kilogramele... Asta vara...iarna sau cand e vremea urata e suficienta bicicleta.
S-au auzit atat de multe despre produsele pentru slabit de la tv, mai ales cele de la teleshopping, ca nici nu inteleg cum mai au oamenii incredere in ele.
cristinik21
Postat pe 10 August 2009 16:07
poate cineva sa imi spuna cum reusesc sa elimin grasimea de la ficat.am aflat de curand acest lucru(trigliceridele sunt ffffffff mari).
dflori30@yahoo.com
Postat pe 2 Septembrie 2009 20:36
SLABIT SANATOS (ENGLEZA)

ELIMINAREA UNOR ALIMENTE SI ASOCIATII DE ALIMENTE SI DESIGUR MISCARE.
LA MISCARE MERGETI PE PLIMBARI VIOAIE SI CEI CINCI TIBETANI (THE FIVE TIBETANS)

SA VAD DACA POT ATASA UN PDF CU DIETA.
eugeneil
Postat pe 6 Octombrie 2009 15:04
De la: Eugenil, la data 2009-10-06 15:04:23SLABIT SANATOS (ENGLEZA)

ELIMINAREA UNOR ALIMENTE SI ASOCIATII DE ALIMENTE SI DESIGUR MISCARE.
LA MISCARE MERGETI PE PLIMBARI VIOAIE SI CEI CINCI TIBETANI (THE FIVE TIBETANS)

SA VAD DACA POT ATASA UN PDF CU DIETA.


http://www.daxmoy-pts.co.uk/elimination.pdf
eugeneil
Postat pe 6 Octombrie 2009 15:10
De la: Eugenil, la data 2009-10-06 15:10:54
De la: Eugenil, la data 2009-10-06 15:04:23SLABIT SANATOS (ENGLEZA)

ELIMINAREA UNOR ALIMENTE SI ASOCIATII DE ALIMENTE SI DESIGUR MISCARE.
LA MISCARE MERGETI PE PLIMBARI VIOAIE SI CEI CINCI TIBETANI (THE FIVE TIBETANS)

SA VAD DACA POT ATASA UN PDF CU DIETA.


http://www.daxmoy-pts.co.uk/elimination.pdf

PLUS SUCURI
http://healthyjuicing.blogspot.com/
eugeneil
Postat pe 6 Octombrie 2009 15:14
dk ar fi bune toata lumea ar fi slaba
m_geani
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:34
si eu incerc diferite metode de slabire inclusiv ciclism foarte mult dar nu reusesc sa slabesc am o greutate de 72 kg la 173 si asi vrea sa va intreb daca cineva a folosit autoterapia pentru reducerea greutatii constand in auricoloterapia magnetica avand doi magneti mici de aur care se aplica pe urechea stanga eu deja l-am comandat pe internet si l-am si procurat incep autoterapia de azi dar vroiam si parerile voastre daca a mai folosit cineva asa ceva!!!multumesc anticipat!!
patrizzia
Postat pe 27 Octombrie 2009 14:09
As vrea mai multe detalii despre hoodia
healthy008291
Postat pe 4 Noiembrie 2009 23:46
Buna ziua,

Strategia slabirii in greutate se bazeaza pe succesiunea ciclurilor "slabire - mentinere", care cuprind:

Perioade de slabire propriu-zisa (de 1 - 3 luni) in care greutatea scade cu 3 - 8 kg prin dieta hipocalorica, exercitiu fizic, terapie comportamentala si medicatie corespunzatoare.

Mentinerea efectului 2 - 6 luni prin exercitiu fizic, terapie comportamentala, dieta si medicatie corespunzatoare.

Un rol important trebuie sa-l aiba profilaxia obezitatii, avand in vedere faptul ca mai mult de 40% dintre obezii adulti au fost obezi si in copilarie. Spre deosebire de obezitatea survenita la maturitate, care se datoreaza cresterii volumului celulelor adipoase (hipertrofie), obezitatea survenita in copilarie se datoreaza numarului crescut de celule adipoase (hiperplazie), fiind astfel mult mai greu de tratat la maturitate decat de prevenit/combatut din timp (numarul de celule tinde sa ramana permanent acelasi, fixat din perioada copilariei).

Grasimea este o problema reala pentru multi oameni. Rezolvarea acestei probleme inseamna rezolvarea unei probleme de sanatate importante, cu repercursiuni asupra propriei imagini, cu un efect pozitiv asupra increderii de sine, permitand un stil de viata mult mai antrenant si dinamic. Nu este un drum usor, dar prin constientizarea problemei, cu vointa si cu repere bine stabilite si urmarite, obiectivele pot fi atinse. Scopul nu este doar de a slabi, ci si de a mentine mai apoi greutatea in limitele normale, uneori aceasta fiind partea cea mai dificila.


Iata mai jos remediul natural pentru absorbtia si arderea grasimilor la cura de slabire :

Slim Formula + Super Lecitina (sau Omega 3) + Pure Yucca + Spirulina Max.

- Toate produsele care se administreaza inainte de masa se iau cu un avans de 30 de minute cel putin fata de mesele principale.

- Toate produsele care se administreaza dupa masa se iau la cel putin 30 de minute dupa mesele principale.

- Se recomanda optim 3 reprize a cate 30 de minute de exercitii fizice pe zi.

- Se recomanda ca, in paralel cu utilizarea produselor, sa se consume zilnic multa apa plata, ceaiuri, fiind contraindicate apele si sucurile carbogazoase.

- Se va evita stresul si se va cultiva o atitudine psihica pozitiva fata de evenimente si fata de procesul de slabire.


Pentru mai multe detalii despre produse,preturi si O dieta alimentara sanatoasa si echilibrata d.p.d.v al armoniei si diversitatii nutritionale va rog sa ma contactati pe Avram2Cosmin@yahoo.com


CosminAvram
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:47
Salut!!!As vrea sa stiu kt de bune sunt pro slim,nu te simti rau de la ele?
As vrea saimi iau si yo dar as vrea mai intai sa cer niste sfaturi,dak ma poti ajuta.!

Astept raspuns

alexandra082571
Postat pe 5 Ianuarie 2010 17:43
Sau ce mia ati recomanda?Am 88kg si vreau sa slabesc macar pana la 70kg.
Slim ball sunt bune?Si cat de bune?




Astept raspuns!!!
alexandra082571
Postat pe 5 Ianuarie 2010 17:47
Salut! Sunt nou pe forum.ma numesc Lenke,din brasov.Ai dreptate Plasturii nu au nici un efect ,l-em incercat sieu .Cine cumpara arunca banii degeaba.
healthy012362
Postat pe 8 Februarie 2010 10:37
De la: ECOFIT, la data 2010-02-25 23:34:44Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ste un produs foarte scump,pentru un produs romanesc, iar pe site-ul de prezentare au incurcat ingredientele !!! se pare ca este tot o mare vrajeala si cu ecofit asta...!!!
4Life
Postat pe 26 Februarie 2010 21:59
De la: ECOFIT, la data 2010-02-25 23:34:44Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ste un produs foarte scump,pentru un produs romanesc, iar pe site-ul de prezentare au incurcat ingredientele !!! se pare ca este tot o mare vrajeala si cu ecofit asta...!!!
4Life
Postat pe 26 Februarie 2010 22:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
apa cu argint coloidal 13 De la: deliutza1975 9 Iulie 2012 12:42
Ajutati-ma va rooog! 12 De la: asmed_anca 22 Septembrie 2009 09:51
slabeste sanatos cu herbalife 16 De la: gabriel_lva 2 Octombrie 2018 00:27
Preferati blenderul sau storcatorul prin presare ca sa pregatiti sucuri naturale de fructe si legume? 6 De la: kudika_928362 26 Iulie 2013 09:06
LEACURI PENTRU IARNA 9 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:16