Setari Cookie-uri

apa cu argint coloidal

buna!am auzit k apa cu argint e buna la sistemul imunitar si ca actioneaza k un sistem imunitar secundar, omoara toti microbii din organism, elimina toxinele,te face mai energic...voi stiti ceva despre acesta apa cu argint?a folosit-o sau ati auzit k a folosit-o cineva?are afecte nocive?de unde se procura?
cris_25
Postat pe 12 Decembrie 2008 11:46
buna.eu am cautat pe google si am gasit asta


Constantin Grigoras a raspuns pe 26.mai.2008, 02:24

Buna ziua,
Puteti apela la magazinele de tip "farmacia naturii" , Plafar, din zona dvs. sau la urmatoarele adrese:
1/ UDOVICICI COMPANY Caras-Severin ; udovicicicompany@yahoo.com
0747044127;07449 30679 ; 0255/232300

2/ http://www.coralclub.ro/argint_coloidal.html

Puteti lua in calcul si varianta achizitionarii unui aparat de produs apa cu argint colloidal (cred ca este mai rentabila aceasta varianta) ; pentru aceasta aveti adresa:
http://medicina-preventiva.xhost.ro/magazin1.html#p2
sper sa-ti fie de folos.eu nu stiam nimic despre asta dar acum ma informez.

pitu
Postat pe 2 Februarie 2009 12:50
Buna. Mc pentru raspuns ;) o zi buna!
cris_25
Postat pe 6 Februarie 2009 11:41
De la: cris_25, la data 2008-12-12 11:46:45buna!am auzit k apa cu argint e buna la sistemul imunitar si ca actioneaza k un sistem imunitar secundar, omoara toti microbii din organism, elimina toxinele,te face mai energic...voi stiti ceva despre acesta apa cu argint?a folosit-o sau ati auzit k a folosit-o cineva?are afecte nocive?de unde se procura?
este buna,dar vezi sa nu ti se faca pielea albastra....:)
irina4life
Postat pe 21 Martie 2009 15:55
Buna cris_25.

Eu n-as avea incredere intr-o masinarie de realizat argint coloidal pentru ca nu vei sti ce concentratie are argintul in produs. Ar fi de indicat achizitionarea produsului facut de o firma acreditata. Am vazut si eu chestia cu nenea ala din SUA care s-a albastrit.Problema lui era ca isi facea singur argintul si il bea in cantitati impresionante. Corpul lui s-a suprasaturat.
Nishte prieteni din Germania mi-au spus ca pe la ei exista produse cu argint coloidal in comert si ca au succes fiind alternative la antibioticele artificiale.
Daca mai aflu ceva scriu.
Bye
Beni_healthy
Postat pe 4 Iunie 2009 15:47
mc de informatii si cand mai aflii ceva de produsele din germania te rog sa-mi scrii. o zi buna!
cris_25
Postat pe 6 Iunie 2009 18:38
De la: Beni, la data 2009-06-04 15:47:35Buna cris_25.

Eu n-as avea incredere intr-o masinarie de realizat argint coloidal pentru ca nu vei sti ce concentratie are argintul in produs. Ar fi de indicat achizitionarea produsului facut de o firma acreditata. Am vazut si eu chestia cu nenea ala din SUA care s-a albastrit.Problema lui era ca isi facea singur argintul si il bea in cantitati impresionante. Corpul lui s-a suprasaturat.
Nishte prieteni din Germania mi-au spus ca pe la ei exista produse cu argint coloidal in comert si ca au succes fiind alternative la antibioticele artificiale.
Daca mai aflu ceva scriu.
Bye

Eu nu am incredere in niciun argint coloidal,am incredere in antibioticul natural nr 1 :PROPOLISUL.
enemgabriel
Postat pe 6 Iunie 2009 19:20
salut
ptr informatii legate de apa coloidala: http://www.udovicici.com/ iar ptr comenzi suna-ti la nr de telefon : 0766452091 sau mail la radu_stoica12@yahoo.com
healthy005057
Postat pe 4 August 2009 20:55
Buna ziua

Argintul coloidal DrJuice de 20 ppm are o concentratie mult superioara Apei cu argint coloidal de la Udovicici care are doar 5 ppm.
Asta inseamna 20 particule de argint la 1000000 particule de apa si evident o eficacitate superioara.
Argintul coloidal DrJuice este notificat de Ministerul Sanatatii si este produs in Miskolc (UE) in cel mai mare laborator din Europa Centrala si de Est. Udovivi este o companie sarbeasca.
Pentru informatii despre Argintul coloidal DrJuice si despre noul nostru produs FEMINAKIT (irigator intim feminin) vizitati:
www.argint-coloidal.ro

Sanatate
Beni_healthy
Postat pe 5 August 2009 15:10
ok.merci
cris_25
Postat pe 5 August 2009 21:20
excelentele voastre.sa avansam idei nobile aici an spatiul sacru,,media internet,,....scuze pentru scrisul dificil ,,nu agramat,, am o disfunctie neurologica an remisie..... ca sugerzo terapie ,,pur naturista ,cautai an magazinele cu obiecte vechi de arta, un vas,pahar confectionat din argint ,controlati sa aiba ,,inscriptionata puritatea catmai analta,,.... concumati din el,zilnic ,apa plata depusa an acesta ,,o zi,, este cel mai pur si curat,logic tratament posibil, sa anvatam un lucru,...chiar si apa minerala,orice produs din momentul prelevarii si depozitarii spre comercializare asi aduce eficienta spre zerou,....daca are cineva posibilitate sa si procure ,,un pocal din aur,...metalul solar perfect,cum afirma marele ,,mircea eliate un exeget gigantic,,dumnezeu sa l odihneasca,,... si moleculele de ,,aur sacru,, din apa depozitata an pocal sunt benefice pentru cord,era deci o rariune a inteligentei anticilor de a servi masa din vase de aur sau argint ,...succes excelentelor voastre,sic volo nihil sine deo...
kudika002209
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
100% PUR COLLAGEN type II-Supliment alimentar (capsule) 0 De la: 15 Noiembrie 2009 12:02
Serviciu nou de slabit 1 De la: Maluka 21 Iunie 2011 18:09
Cosmetice 12 De la: carmen_natural 28 Februarie 2011 20:18
Program de slabire 5 De la: anamariatoma 28 Octombrie 2013 20:58
dureri de picioare... 26 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 10:22