Setari Cookie-uri

cabinet stomatologic la standarde europene

Sterilizare 100% sigura si tratamente de cea mai buna calitate, totul intr-o atmosfera de relaxare si foarte prietenoasa! Dotari de ultima generatie, cabinet modern, materiale de cea mai buna calitate! Echipa de profesionisti! CONVINGETI-VA!


http://bestsmile.ro/

De ce trebuie sa vii la cabinetul de stomatologie ?
Buna ziua, ma numesc Roxana Manu, sunt medic stomatolog si ca si dumneavoastra am probleme de stomatologie si mi-e frica sa incredintez sanatatea dintilor mei oricui.
De aceea, cred ca va inteleg temerile si problemele si consider ca le putem depasi.
Sigur va intrebati de ce trebuie sa mergeti la stomatolog !? Eu merg pentru ca nu vreau sa ajung sa ma doara si sa-mi pierd dintii.

Motivele insa variaza de la persoana la persoana, cei care au:
-dantura sanatoasa dar care isi doresc un zambet mai alb si stralucitor carii ce sunt insotite de respiratie urat mirositoare si/sau dureri la alimente dulci, care netratate pot duce la pierderea dintilor resturi radiculare ce intretin focare de infectie ce pot duce in timp la afectarea sistemului cardio-vascular, osteo-articular etc. spatii ce ii impiedica sa manance si/sau sa mestece alimentele fapt care poate duce la anemii, gastrite sau ulcer mobilitate dentara (care duce la pierderea dintilor) datorita parodontopatiilor, care printr-o interventie chirurgicala pot fi stopate aspectul inestetic datorita cariilor si spatiilor edentate atat de defavorizant in societate dureri insuportabile la care analgezicele si leacurile babesti nu au nici un efect.

Sigur ca acum va intrebati de ce ar trebui sa veniti la cabinetul meu de stomatologie? Pentru ca:
-stiu ce insemna mersul la stomatolog, fiindca m-am confruntat cu o parte dintre aceste probleme; NU SUPORT DUREREA si consider ca nici ceilalti nu ar trebui sa se confrunte cu aceasta; stiu sa VA OFER EXPLICATIILE DE CARE AVETI NEVOIE si la care aveti tot dreptul pentru a sti ce se intampla si ce se poate face; STIU SA AM RABDARE si sa acord fiecarui caz atat timp cat este necesar; pot sa ma adaptez cerintelor dumneavoastra fara a face compromisuri de ordin medical; stiu ca pentru a avea rezultate excelente trebuie materiale si tehnologie de ultima generatie; DEGEABA ASTEPTATI IN SPERANTA CA LUCRURILE SE VOR REZOLVA DE LA SINE, din pacate nu este asa. Problemele de stomatologie nu fac decat sa evolueze in mai rau.
Daca vreti sa aflati care este starea dintilor vostri, VENITI LA O CONSULTATIE la cabinetul de stomatologie din BUCURESTI, strada Pajurei nr. 2B. Va asteptam!
rocsena
Postat pe 1 Ianuarie 2009 09:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
migrene-tratamente homeopate 1 De la: simonastoica77@yahoo.com 14 Octombrie 2009 09:01
dureri de burta groaznice 8 De la: kudika_2008 16 Iulie 2013 13:56
maxilo facial 10 De la: kudika321976 18 Septembrie 2010 16:40
Hormonul STH 16 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 23:05
astigmatismul 14 De la: mariam 17 Decembrie 2009 16:53