Setari Cookie-uri

Exfoliator si hidratant cu aloe vera,, iarba de mare , musetel, salvie, macese

De la: TF_, la data 2009-10-03 21:40:18
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-03 21:22:18
De la: TF_, la data 2009-10-03 14:31:37
De la: astarte, la data 2009-08-10 20:53:08hi! doar ce m-am inscris pe acest sitte.... si am vazut destule comentarii nu prea placute in leg k aloe vera.... as dori doar sa adaug si eu k sunt inscrisa in aceasta minunata companie care se cheama Forever Living Product nu cu mult tp in urma{desi stiu despre ea de mai bine de5ani} si pot sa spun k sunt f multumita si chiar da rezultate extraordinare. DE CE? pt k sunt naturale. bravo enemgabriel.
asta crezi tu ca sunt naturale,ti-au spalat creierul cu aloe vera si din cauza asta numai intelegi ce scrie pe eticheta produsului...cam cat de natural ar putea fi un produs care are termen de valabilitate 4 ani ???

p.s. daca erau asa de naturale pe cat se spune,afisau listele cu ingredientele la tot pasul...dar din pacate nu le gasim pe niciunde...ce or avea de ascuns ?????????
sUNT AFISATE ,DAR DEOBICEI UN CHIOR NU ARE CUM SA VADA SI UN INCULT NU ARE CUM SA INTELEAGA.NU,CREIERUL ESTE DETOXIFIAT DE ALOE VERA,SPALAT ESTI TU CU COLASTRA.cAT DE NATURAL ESTE UN PRODUS CU VALABILITATE DE 4 ANI?100%,STUDIAZA COPILE,STUDIAZA,ESTE LIDER MONDIAL IN PRODUSE PE BAZA DE ALOE VERA,LIDER MONDIALLLLLLLL,4LIFE ESTE LIDER IN MACAR UN JUDET?
lider mondial intr-un domeniu care nu prezinta interes decat pentru poate 0.1 % din populatie !!! HAHAHAHAHAHA...niste caraghiosi sunteti....stai calm,mai ai putin si ajungi la faliment...un picut...vad cum te apuca disperarea...elecrician parlit ce esti...

Prietene,4 Life are produse UNICE pe piata mondiala !!! si in vecii vecilor nu vor mai avea altii asa ceva,deoarece sunt patentate !!!
TRANSFER FACTOR PLUS ESTE CEL MAI EFICIENT PRODUS DESTINAT STIMULARII SISTEMULUI IMUNITAR !!! aveti si voi la aoleu vara asa ceva ??? nicium,aveti produse cu metilparaben si alti stabilizatori chimici de sinteza...
Avem ,avem,fata de porcaria aia de colastra nerecunoscuta de catre organismul uman(pentru ca laptele de vaca nu este asemanator cu cel uman)aloe vera este biodisponibila.
ene_m_gabriel
Postat pe 4 Octombrie 2009 08:25
De la: TF_, la data 2009-10-03 23:12:53Ia uitati dragilor care sunt unele dintre ingredientele continute de aceste produse miraculoase ce le recomanda Domnul ENE_M_GABRIEL si compania,produse ce sustin ei ca sunt cu ingrediente naturale...dar uita sa spuna ca mai au si niste adaosuri de sinteza precum:
Metylparaben,Propylparaben

Daca pana acum E-urile din produsele alimentare ne-au dat batai de cap, acum avem inca un nume care trebuie urmarit: parabenii.


Acestia sunt conservanti care se folosesc in compozitia cosmeticelor pentru mentinerea stabilitatii compozitiei si stoparea dezvoltarii bacteriilor.


O data ajunsi in corp parabenii se comporta precum estorgenul, o substanta cunoscuta pentru influenta directa pe care o are in formarea cancerului la san. Pot fi recunoscuti foarte usor dupa urmatoarele denumiri care se termina cu paraben: Methylparaben, Propylparaben, Buthylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben...

Parabenul reprezinta E 210, adica acidul benzoic. Si derivatii acestuia sunt la fel de periculosi: E 218 (para-hidroxibenzonat de metil), E 214 (para-hidroxibenzonat de etil), E 211 (benzoat de sodiu), E 212 (benzoat de potasiu), E 213 (benzoat de calciu).

Dupa analizele facute la femeile la care a fost depistat cancerul, s-a descoperit prezenta parabenilor in tesutul bolnav. Nu este un lucru, inca, dovedit stiintific, dar alaturarea cancerului cu parabenii a speriat consumatoarele de cosmetice.

revenim cu "detalii" picante !!
Tot la faza asta ai ramas incultule.Ti-am mai spus ca axista substante naturale cu aceleasi proprietatii ca cele de sintez(in speta e-urile).Ca sa inteleaga capul tau idiot am sa-ti dau un exemplu :vitamina c(cea care habar nu ai ca se numeste acid ascorbic),poate fi sintetizata (atunci devine un e)sau obtinuta din lamaie(sau orica alt aliment.Clar gaauta?Daca nu ai inteles imi este teama ca am intalnit cel mai dobitoc ins de pe planeta.
ene_m_gabriel
Postat pe 4 Octombrie 2009 08:28
De la: TF_, la data 2009-10-03 21:40:18
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-03 21:22:18
De la: TF_, la data 2009-10-03 14:31:37
De la: astarte, la data 2009-08-10 20:53:08hi! doar ce m-am inscris pe acest sitte.... si am vazut destule comentarii nu prea placute in leg k aloe vera.... as dori doar sa adaug si eu k sunt inscrisa in aceasta minunata companie care se cheama Forever Living Product nu cu mult tp in urma{desi stiu despre ea de mai bine de5ani} si pot sa spun k sunt f multumita si chiar da rezultate extraordinare. DE CE? pt k sunt naturale. bravo enemgabriel.
asta crezi tu ca sunt naturale,ti-au spalat creierul cu aloe vera si din cauza asta numai intelegi ce scrie pe eticheta produsului...cam cat de natural ar putea fi un produs care are termen de valabilitate 4 ani ???

p.s. daca erau asa de naturale pe cat se spune,afisau listele cu ingredientele la tot pasul...dar din pacate nu le gasim pe niciunde...ce or avea de ascuns ?????????
sUNT AFISATE ,DAR DEOBICEI UN CHIOR NU ARE CUM SA VADA SI UN INCULT NU ARE CUM SA INTELEAGA.NU,CREIERUL ESTE DETOXIFIAT DE ALOE VERA,SPALAT ESTI TU CU COLASTRA.cAT DE NATURAL ESTE UN PRODUS CU VALABILITATE DE 4 ANI?100%,STUDIAZA COPILE,STUDIAZA,ESTE LIDER MONDIAL IN PRODUSE PE BAZA DE ALOE VERA,LIDER MONDIALLLLLLLL,4LIFE ESTE LIDER IN MACAR UN JUDET?
lider mondial intr-un domeniu care nu prezinta interes decat pentru poate 0.1 % din populatie !!! HAHAHAHAHAHA...niste caraghiosi sunteti....stai calm,mai ai putin si ajungi la faliment...un picut...vad cum te apuca disperarea...elecrician parlit ce esti...

Prietene,4 Life are produse UNICE pe piata mondiala !!! si in vecii vecilor nu vor mai avea altii asa ceva,deoarece sunt patentate !!!
TRANSFER FACTOR PLUS ESTE CEL MAI EFICIENT PRODUS DESTINAT STIMULARII SISTEMULUI IMUNITAR !!! aveti si voi la aoleu vara asa ceva ??? nicium,aveti produse cu metilparaben si alti stabilizatori chimici de sinteza...
ene_m_gabriel
Postat pe 4 Octombrie 2009 08:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Epilare cu zahar 3 De la: Elena1310 27 August 2015 09:57
fondul de ten..! 5 De la: sabysab 13 Aprilie 2010 08:01
interactiv)) 3 De la: kudika513666 16 Martie 2012 21:29
marirea sanilor prin implant cu grasime proprie 22 De la: kudika_1012859 10 Octombrie 2016 13:36
"Acnee" pe brate,..... :(( 20 De la: kudika229042 16 Iulie 2010 11:30