Setari Cookie-uri

Parodontoza

va rog frumos cine stie, cine cunoaste medic stomatolog bun, specializat in parodontologie, sa-mi dea si mie nume, adresa, nr telefon, fie aici fie la adresa anaionescu67@gmail.com
multumesc mult si multa sanatate

Onaona
Postat pe 8 Februarie 2009 13:58
buna ziua,numele meu este camelia avram.daca va intereseaza un medic specializat in parodontologie il puteti gasi la cab stomatologic strada aurel vlaicu nr.139,sct 2 bucuresti,dr.mirea dumitru.pt informatii suplimenatre nr.de tel 0212104854.
free2camelia
Postat pe 1 Martie 2009 12:35
Buna,

Eu am avut probleme f serioase cu gingiile si am avut norocul sa dau peste o doctorita extraordinara. E f rabdatoare si isi face treaba f bine: Dr. Giurgiu Marina, Facultatea de Stomatologie (etajul 1 - parodontologie). Nu te duce cand au studentii vacante ca n-o gasesti.

Multa sanatate!
butterfly_83
Postat pe 3 Aprilie 2009 21:13
Doctor Nicoleta Morariu clinica Clarisse , Str Docentilor nr 16, tel 318.82.79
Eu acolo imi tratez problemele paradontale
healthy002283
Postat pe 13 Mai 2009 21:32
buna,
Dental Med o clinica langa Meriot, fica si sotul meu au facut acolo interventi chirurghicale de adaos de os, ridicare de membrana si inplanturi, se simt ff bine.
Au contract cu o echipa de medici din Israel care vine la 3 luni si fac controale si interventii, sunt nemaipomeniti , nu strica sa te duci sa stai de vorba si sa te vada.
Vin acum pe 30sep. poate reusesti sa te strecoare la o consultatie pt ca au programari cu luni de zile inainta pt interventii, daca nu cand vin data viitoare si pana atunci iti dau un tratament.,
Succes
anca_healthy
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:40
Am uitat , nr. de tel. de la Dental Med este 0726770357, unul din ele restul ii gasesti pe internet.
anca_healthy
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:44
Paradontoza nu se trateaza ci doar se stopeaza cu un vaccin de la cantacuzino . Restul cu adaugare de os , implanturi sunt fantezii care sunt si extrem de scumpe. Mai tarziu osul adaugat se resoarbe iar organismul realizeaza ca implantul este corp strain si-l scoate . Cat timp puteti tineti-va dintii naturali . Singura solutie - vaccinul de la cantacuzino - 80 rom si se face timp de 1 luna in gingii . se repeta la 6 sau 12 luni .
elenkast2004
Postat pe 27 Septembrie 2009 10:14
Paradontoza nu se trateaza ci doar se stopeaza cu un vaccin de la cantacuzino . Restul cu adaugare de os , implanturi sunt fantezii care sunt si extrem de scumpe. Mai tarziu osul adaugat se resoarbe iar organismul realizeaza ca implantul este corp strain si-l scoate . Cat timp puteti tineti-va dintii naturali . Singura solutie - vaccinul de la cantacuzino - 80 rom si se face timp de 1 luna in gingii . se repeta la 6 sau 12 luni .
elenkast2004
Postat pe 27 Septembrie 2009 10:14

AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 09:54
exista si pasta de dinti de la forever, costa putin si rezolva multe.....te tine mult timp
little_star
Postat pe 29 Octombrie 2009 07:31
Buna,

Ai facut cumva acest vaccin la I.Cantacuzino sau la medicul stomatolog?A avut efect, Daca da, imi spui si mie cum il pot procura intrucat nu sunt din Bucuresti? Multumesc
momica
Postat pe 31 Decembrie 2009 13:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
capsula minune pentru slabit 365 De la: Diana20252 3 Februarie 2014 15:53
diete pentru proaspete mamaici 5 De la: office_salinasusesi_ro 9 Martie 2010 17:33
relatia mama fiu 5 De la: brun3tu 24 Noiembrie 2010 20:58
tulburari de comportament alimentar: anorexie, bulimie, binge eating disorder 1 De la: selena_selena 9 Februarie 2011 17:53
Dieta pt. detoxifiere!...si slabit 138 De la: kudika226898 24 Ianuarie 2012 19:15