Setari Cookie-uri

orgasm

pot avea femeiile orgasme in timp ce dorm?
Pimky_healthy
Postat pe 10 Februarie 2009 16:16
dacom ... si inca ce fain e sa te trezesti cu un orgasm si dupa aia sa te bagi cu capul in perna.... ce fain adormi cu zambetul pe buze... aaaiiii!!!!!

si barbatii au orgasme in somn (pana la capat)...
jessica23_healthy
Postat pe 19 Februarie 2009 00:08
de acord...am avut de cateva ori dar nu eram sigura daca chiar este sau doar mi am imaginat lucru asta ....
Pimky_healthy
Postat pe 19 Februarie 2009 15:04
sigur amvem
qest
Postat pe 19 Februarie 2009 19:52
daca ai avut un vis erotic cu siguranta a existat orgasm ... daca te trezesti inainte poti continua singura pana la orgasm ... ar fi pacat sa nu incepi ziua cu dreptul
jessica23_healthy
Postat pe 22 Februarie 2009 05:29
pana acuma nu m am trezit inainte

ba chiar dinpotriva m am trezit si pe urma m am culcat la loc si am continuat de unde am ramas

Pimky_healthy
Postat pe 22 Februarie 2009 18:18
jessica23_healthy
Postat pe 25 Februarie 2009 02:21
Aveti dreptate si barbatii simt aceleasi lucru in caz de orgasm in timpul somnului, dar de putine ori ajung la faza finala, cam 25 %.
Cand te trezesti inainte de descarcare juisarii, deziluzia este atat de mare ca visul nu este realitate si persoana din vis dispare dupa deschiderea ochilor, incat nu mai ai chef de nimic si ai un gust amar, incat nu mai ai chef sa continui singur.
Daca in pat este acceasi persoana cu cea din vis, e extraordinar ce urmeaza!
horiazaharia
Postat pe 21 Aprilie 2009 11:42
Autorul mesajului cu castigurile de mai sus ar trebui sa stie ca anuntul lui se cheama in Italia "lantul sfantului Anton" iar autorul e pasibil de inchisoare. Oare care sunt legile in Romania, dupa caderea Carotas-ului de la Cluj? Persoanele de vreo 40 de ani stiu ce veau sa spun... Sa munciti curat, oameni buni!
ambarabacicicoco
Postat pe 10 Iunie 2009 16:55
e cel mai intens orasm in somn...mai ales cand visezi asa de frumos... vise...ude!
ce ma enerveaza astia cu castigusrile si absorbantele lor...peste tot sunt
Oana25_healthy
Postat pe 10 Iunie 2009 17:41
am avut o prietena care zicea ca avea din cauza ca in fiecare noapte ea visa ca face sex... ciudat...
_dulcik_
Postat pe 15 Iunie 2009 23:50
DrRaducu
Postat pe 9 Iulie 2009 15:27
poate duce lipsa... sau doru...
Oana25_healthy
Postat pe 10 Iulie 2009 18:11
Si eu am avut ,si nu numai o data :)) Ma trezesc si apoi incerc sa reiau! tot in somn:P
adya25
Postat pe 4 August 2009 11:09
...cred ca unele dintre noi si-ar dori macar din cand in cand un astfel de "vis ud" pacat nu toate suntem la fel de norocoase
NimeniDoarEu
Postat pe 4 August 2009 11:51
Draga mea,dupa ate inteleg,ca sa ai un orgasm e greu chiar si in somn.Normal daca in realitate nu ai simtit asa ceva,cu atat mai mult in vis.
pescarul_healthy
Postat pe 7 Septembrie 2009 12:11
chiar nu nustiu dc se baga barbatii in seama pe tema asta

@nicu imi cunosc destul de bine corpul si stiu exact ce trebuie sa fac ca sa am orgasm
Pimky_healthy
Postat pe 7 Septembrie 2009 15:10
da , pot avea orgasm .mi se intimpla si mie , dar foarte rar
kudika098645
Postat pe 14 Septembrie 2009 11:33
eu nu cred ca pot avea orgasm in somn ,mie una nu mi s-a intamplat asta ,cred ca pt un orgasm trebuie sa aibe mult talent barbatul respectiv, e bine stiut ca femeile se excita mai greu decat barbatii, din acest motiv trebuie mult talent pt a duce o femeie pe culmele extazului ,ce ai trait tu iubita e o senzatie banala si o dorinta profunda de a fii a respectivului barbat , daca te-ai udat (cum se zice) tu ar trebui sa stii bine ca ala nu e un orgasm adevarat , ci pur si simplu o dorinta, o placere.
Mary_Anel
Postat pe 25 Septembrie 2009 18:57
eu cred ca habar n-ai ce inseamna sau ce simti cand ai orgasm , daca poti spune asemenea aberatii, mai munceste , poate capeti experienta ca sa nu mai zici asemenea aberatii...succes
Mary_Anel
Postat pe 25 Septembrie 2009 18:59
De la: healthy004844, la data 2009-09-25 18:57:11eu nu cred ca pot avea orgasm in somn ,mie una nu mi s-a intamplat asta ,cred ca pt un orgasm trebuie sa aibe mult talent barbatul respectiv, e bine stiut ca femeile se excita mai greu decat barbatii, din acest motiv trebuie mult talent pt a duce o femeie pe culmele extazului ,ce ai trait tu iubita e o senzatie banala si o dorinta profunda de a fii a respectivului barbat , daca te-ai udat (cum se zice) tu ar trebui sa stii bine ca ala nu e un orgasm adevarat , ci pur si simplu o dorinta, o placere.

ba sa ma ierti ca-mi bag coada p`aici,dar femeile pot avea orgasm prin somn.Iar cu asemenea femeie nici barbatilor nu le trebuie super talente si mega dotari pentru a ajunge la orgasm.Pur si simplu femeia respectiva este ea si isi lasa corpul sa reactioneze cum cere el.Daca-i reactioneaza si nu-i mort!Nu-i nici o filozofie aici.Si barbatii,pot avea orgasm in somn,desigur,pana la o varsta,mult mai mica decat a femeilor.La o femeie am inteles ca poate sa mearga chiar pana la 35 de ani.Acuma daca tu faci parte din regnul femeilor ce astepta sa primeasca orgasmul la tava si ornat cu verdeturi, iar tu sa stai sa numeri cai verzi pe pereti ,nu inseamna ca toate femeile sunt ca tine.Unele contribuie si ele sa aibe parte de un orgasm devastator.Adica ,daca stai ca o remorca rasturnata cu rotile in sus,s-ar putea de dragul tau sa ma muncesc odata, de trei ori.Dar a patra oara sigur nu ma mai vezi p`acolo ca nu`s castigat la loz in plic!S`atunci cautati unul mega talentos si ultra prost care sa faca doar el toata treaba!
100101
Postat pe 25 Septembrie 2009 19:44
Esti ...pffffffffffffffffffff de belea
camycont
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:45
@anel..cred ca tu n ai avut niciodata un orgasm!!! stiu foarte bine ce este si cum se simte si stiu la fel de bine ce trebuie sa fac ca sa l primesc si sub nici o forma nu i din cauza barbatului ca l am..adica contribuie si el un pic la lucru asta dar asta nu inseamna ca eu doar stau si astept sa vina!

@kyru sunt de acord tu tine. multe femei se plang ca n au orgasm ca barbatii is naspa nustiu ce sa faca etc...dar niciodata nu s au gandit ca ar trebui ele mai intai sa isi cunoasca corpul
Pimky_healthy
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:07
De la: kyru, la data 2009-09-25 19:44:27
De la: healthy004844, la data 2009-09-25 18:57:11eu nu cred ca pot avea orgasm in somn ,mie una nu mi s-a intamplat asta ,cred ca pt un orgasm trebuie sa aibe mult talent barbatul respectiv, e bine stiut ca femeile se excita mai greu decat barbatii, din acest motiv trebuie mult talent pt a duce o femeie pe culmele extazului ,ce ai trait tu iubita e o senzatie banala si o dorinta profunda de a fii a respectivului barbat , daca te-ai udat (cum se zice) tu ar trebui sa stii bine ca ala nu e un orgasm adevarat , ci pur si simplu o dorinta, o placere.

ba sa ma ierti ca-mi bag coada p`aici,dar femeile pot avea orgasm prin somn.Iar cu asemenea femeie nici barbatilor nu le trebuie super talente si mega dotari pentru a ajunge la orgasm.Pur si simplu femeia respectiva este ea si isi lasa corpul sa reactioneze cum cere el.Daca-i reactioneaza si nu-i mort!Nu-i nici o filozofie aici.Si barbatii,pot avea orgasm in somn,desigur,pana la o varsta,mult mai mica decat a femeilor.La o femeie am inteles ca poate sa mearga chiar pana la 35 de ani.Acuma daca tu faci parte din regnul femeilor ce astepta sa primeasca orgasmul la tava si ornat cu verdeturi, iar tu sa stai sa numeri cai verzi pe pereti ,nu inseamna ca toate femeile sunt ca tine.Unele contribuie si ele sa aibe parte de un orgasm devastator.Adica ,daca stai ca o remorca rasturnata cu rotile in sus,s-ar putea de dragul tau sa ma muncesc odata, de trei ori.Dar a patra oara sigur nu ma mai vezi p`acolo ca nu`s castigat la loz in plic!S`atunci cautati unul mega talentos si ultra prost care sa faca doar el toata treaba!



foarte bine spus !!!!! scurt si la obiect !
sagara_laksami
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:12
Oana25_healthy
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:26
io`te ca se`ntampla si minunea!femeile dau dreptate barbatilor ce draq mai Doamnelor,ma faceti sa cred ca s-o intors lumea asta cu cwuru in sus!
100101
Postat pe 28 Septembrie 2009 21:31
De la: Pimky, la data 2009-02-10 16:16:15pot avea femeiile orgasme in timp ce dorm?
ma intreb cum un dobitoc sau o neggioaba ca tine poate pune o atfel de intrebare pe un forum de sanatate,te intreb,orgasmul este o boala sau o prostie in mintea ta?
ene_m_gabriel
Postat pe 28 Septembrie 2009 21:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-28 21:53:31
De la: Pimky, la data 2009-02-10 16:16:15pot avea femeiile orgasme in timp ce dorm?
ma intreb cum un dobitoc sau o neggioaba ca tine poate pune o atfel de intrebare pe un forum de sanatate,te intreb,orgasmul este o boala sau o prostie in mintea ta?

vre-o "neggioaba" sigur! cautati la index domnu si veti descoperi cu stupoare si amaraciune,ca acest forum trateaza si subiecte legate de sex si multe inca altele.Nu este exclusivist -sanatate!Si oamenii bolnavi fac sex.Am un prieten care are HTA si medicul ia recomandat mult sex. s`or mai fi si altii!Iar sexul se finalizeaza cu orgasm! Desfiinteaza d-ta orgasmul si noi inchidem topicul!
Vezi d-le?d-aia e slaba natalitatea in RO.Este prea multa incrancenare contra activitatilor sexuale Mai era unu impuscat acu vre-o 20 de ani,care voia natalitate fara sex,doar prin impreunarea carnetelor rosi PCR! d`acuam am auzit ca-i oale si ulcele Asa ca :Liber la orgasm! si ce frumos suna cuvantul asta,ia repeta-l in gand!Asa-i! "orgasm"...sublim!
100101
Postat pe 28 Septembrie 2009 22:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aborbantele LadyAnion 6 De la: deliapetrescu@yahoo.com 10 Februarie 2010 14:13
Pilula de a doua zi 26 De la: dumitre 22 Septembrie 2010 14:05
ALCOLISMUL 17 De la: 51160 3 Februarie 2010 10:03
Cum pot sa cresc in inaltime rapid? Totul despre cresterea in inaltime aici! 1 De la: Ortopedie2009 17 Octombrie 2009 03:36
Raman gravida sau nu ? 3 De la: camiflorea 27 Martie 2010 22:08