Setari Cookie-uri

Cosmetice ieftine si bune

Dragele mele, va ofer produse cosmetice de cea mai buna calitate, livrare gratuita la domiciliu (valabil pentru Bucuresti), plata la livrare. Pentru detalii si brosura astept sa ma contactati pe adresa de email vanzari.cosmetice@yahoo.com . Va pup! Sa fiti si mai frumoase! Solicit si ofer seriozitate!
ella33_healthy
Postat pe 15 Februarie 2009 19:41
nu prea exista cosmetice bune si ieftine din pacate.Singurele cosmetice bune si ieftine sunt cele oferite de natura.La ce avatar ai nu te astepta sa vinzi cosmetice,este mai mult decat emo...pls No Ofence

Postat pe 2 Aprilie 2009 16:21
doamna "produse naturale 100%" de ce jignesti alte persoane care vor si ele sa vanda? nu-i frumos si nu e deloc profesional. e loc pentru toti pe site-ul asta, sunt destui naivi sau comozi sau care poate nu merg des in oras care sa comande produsele voastre miraculoase. nu contest calitatea, dar e plin peste tot numai sa stii ce-ti trebuie.. macar fata asta a avut decenta sa nu arunce cu linkuri si cu solutii universale ori de cate ori cineva deschide un topic cerand sfaturi.
eleain
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:37
cat de ieftine ar putea fi ca sa fie si bune???
4Life
Postat pe 28 Aprilie 2009 18:28
As spune ca preturile sfideaza "criza" daca esti interesat iti pot trimite o oferta
ella33_healthy
Postat pe 28 Aprilie 2009 22:31
Gerovital de exemplu. ieftine si bune. apreciate mai mult de straini decat de romani.
eleain
Postat pe 29 Aprilie 2009 16:21
De la: Elliya, la data 2009-04-28 22:31:43As spune ca preturile sfideaza "criza" daca esti interesat iti pot trimite o oferta
lasa si tu un link catre o lista de preturi...multumesc anticipat
4Life
Postat pe 29 Aprilie 2009 18:19
De la: TF_, la data 2009-04-29 18:19:13
De la: Elliya, la data 2009-04-28 22:31:43As spune ca preturile sfideaza "criza" daca esti interesat iti pot trimite o oferta
lasa si tu un link catre o lista de preturi...multumesc anticipat



http://bio-beauty.shopmania.biz/
ella33_healthy
Postat pe 1 Mai 2009 14:43
sfideaza criza....am intrat pe linkul afisat...
Spumant de baie ASIA – 200 ml 49,99 RON; Crema concentrata pentru maini si unghii – 40 ml 39,99 RON; Gel de corp ASIA – 200 ml 39,99 RON;Lotiune pentru baie cu aburi – 5x5 ml 79,99 RON ;Sampon antimatreata – 250 ml 37,99 RON ;Crema antirid pentru ochi THALASSO 40 – 20 ml 149,99 RON ;Deo spray LOGONA MANN (pentru barbati) – 75 ml 49,99 RON ;Sampon si gel de dus pentru copii – 200 ml 44,99 RON etc etc

mi se pare cam sfidator, intr-adevar.....dar bafta la vanzari.....eu ramin la cele romanesti de la gerovital, genmar(super produse!) la yves rocher, care mi se par mult mai accesibile si la cateva produse romanesti de calitate "no name" si pe care le gasesc in magazinele naturiste.
dunare
Postat pe 18 Mai 2009 03:42
Avand in vedere ca ingredientele produselor respective provin numai din medii controlate biologic eu consider ca sunt chiar ieftine si foarte foarte bune... eu una sunt foarte multumita de rezultate si nu numai eu, altfel nu as mai avea vanzari... de ce nu ai dat exemplu si produsele sub 20 ron de exemplu?... oricum gusturile nu se discuta... sa ai o zi buna in continuare!
ella33_healthy
Postat pe 18 Mai 2009 15:55
eu cand citesc ieftin ma gandesc la produse de 1 leu iar maxim cel mai scump sa zic 500 mii... dar in fine prefer sa raman fidela produselor pe care le-am cumparat pana acum...
_dulcik_
Postat pe 15 Iunie 2009 23:59
a si apropo sa dai pe un sapun 800 mii deja e too much... da dau 1 milion pe o crema ceva de genu poate si altceva dar un sapun :)) si cik sun ieftine
_dulcik_
Postat pe 16 Iunie 2009 00:01
De la: _dulcik_, la data 2009-06-16 00:01:38a si apropo sa dai pe un sapun 800 mii deja e too much... da dau 1 milion pe o crema ceva de genu poate si altceva dar un sapun :)) si cik sun ieftine
depinde de cat de mult te speli cu acel sapun...eu folosesc unul lichid si din 250 ml se pot face 450 spalari....ne tine cam 3-4 luni si costa 35 ron...
4Life
Postat pe 16 Iunie 2009 00:03
De la: dunare, la data 2009-05-18 03:42:45sfideaza criza....am intrat pe linkul afisat...
Spumant de baie ASIA – 200 ml 49,99 RON; Crema concentrata pentru maini si unghii – 40 ml 39,99 RON; Gel de corp ASIA – 200 ml 39,99 RON;Lotiune pentru baie cu aburi – 5x5 ml 79,99 RON ;Sampon antimatreata – 250 ml 37,99 RON ;Crema antirid pentru ochi THALASSO 40 – 20 ml 149,99 RON ;Deo spray LOGONA MANN (pentru barbati) – 75 ml 49,99 RON ;Sampon si gel de dus pentru copii – 200 ml 44,99 RON etc etc

mi se pare cam sfidator, intr-adevar.....dar bafta la vanzari.....eu ramin la cele romanesti de la gerovital, genmar(super produse!) la yves rocher, care mi se par mult mai accesibile si la cateva produse romanesti de calitate "no name" si pe care le gasesc in magazinele naturiste.



Nu cumva sunt de la Life Care?
Dea03
Postat pe 3 Iulie 2009 00:03
De la: dunare, la data 2009-05-18 03:42:45sfideaza criza....am intrat pe linkul afisat...
Spumant de baie ASIA – 200 ml 49,99 RON; Crema concentrata pentru maini si unghii – 40 ml 39,99 RON; Gel de corp ASIA – 200 ml 39,99 RON;Lotiune pentru baie cu aburi – 5x5 ml 79,99 RON ;Sampon antimatreata – 250 ml 37,99 RON ;Crema antirid pentru ochi THALASSO 40 – 20 ml 149,99 RON ;Deo spray LOGONA MANN (pentru barbati) – 75 ml 49,99 RON ;Sampon si gel de dus pentru copii – 200 ml 44,99 RON etc etc

mi se pare cam sfidator, intr-adevar.....dar bafta la vanzari.....eu ramin la cele romanesti de la gerovital, genmar(super produse!) la yves rocher, care mi se par mult mai accesibile si la cateva produse romanesti de calitate "no name" si pe care le gasesc in magazinele naturiste.
stia sunt mai obraznici la preturi decai aia de la AMWAY....macar aia au produse excelente si foarte concentrate....
http://4life-romania.blogspot.com
4Life
Postat pe 3 Iulie 2009 00:19
De la: ella33, la data 2009-02-15 19:41:14Dragele mele, va ofer produse cosmetice de cea mai buna calitate, livrare gratuita la domiciliu (valabil pentru Bucuresti), plata la livrare. Pentru detalii si brosura astept sa ma contactati pe adresa de email vanzari.cosmetice@yahoo.com . Va pup! Sa fiti si mai frumoase! Solicit si ofer seriozitate!


FATA DRAGA TU TE UITI LA CEEA CE SCRII PE AICI????? PAI ASTEA SUNT COSMETICE IEFTINE????? CRED CA RAZI DE NOI,SAU IN CEL MAI BUN CAZ GLUMESTI!!!!
sagara_laksami
Postat pe 15 Iulie 2009 14:27
Salutare tuturor. Eu am aflat de curand de o firma numita LR . Produsele lor sunt nemtesti si ce-i drept pretul este putin cam piperat dar isi merita toti banii. Din fericire am o cunostiinta care s-a inscris la ei si abea astept sa-i vina produsele pentru a mirosi parfumurile despre care mi s-a confirmat ca intradevar "dureaza". Catalogul lor se poate vizualiza si pe internet adresa fiind: http://www.lrworld.com/flashbooks/ro/flash.html?id=5142#/1/
Firma a aparut anul acesta in Romania, acum cateva luni, dar este destul de cunoscuta in strainatate. Este asemenator firmei Amway, pentru cunoscatori, doar ca au o gama ceva mai restransa de produse. Daca doreste cineva produse de la ei sau doreste sa devina reprezentant poate trimite un e-mail la: lr_bucuresti@yahoo.com dar este valabil numai pentru Bucuresti. O zi buna tuturor v-am pupat!
cliz
Postat pe 29 Iulie 2009 19:37
De la: cliz, la data 2009-07-29 19:37:49Salutare tuturor. Eu am aflat de curand de o firma numita LR . Produsele lor sunt nemtesti si ce-i drept pretul este putin cam piperat dar isi merita toti banii. Din fericire am o cunostiinta care s-a inscris la ei si abea astept sa-i vina produsele pentru a mirosi parfumurile despre care mi s-a confirmat ca intradevar "dureaza". Catalogul lor se poate vizualiza si pe internet adresa fiind: http://www.lrworld.com/flashbooks/ro/flash.html?id=5142#/1/
Firma a aparut anul acesta in Romania, acum cateva luni, dar este destul de cunoscuta in strainatate. Este asemenator firmei Amway, pentru cunoscatori, doar ca au o gama ceva mai restransa de produse. Daca doreste cineva produse de la ei sau doreste sa devina reprezentant poate trimite un e-mail la: lr_bucuresti@yahoo.com dar este valabil numai pentru Bucuresti. O zi buna tuturor v-am pupat!

Am impresia ca vad cele mai dobitoace reclame,cele mai mincinoase si cele mai de prost gust.Nu am nimic cu reclama,dar nu ma pot abtine cand vine vorba de reclame proaste.
De ce sun asta?Pai hai sa vedem:
Spui ca ai aflat de produsele astea,bun,spui ca isi merita banii,bun,dar totusi nici macar nu le-ai pipait daramite sa le folosesti,pai este corect sa afirmi despre un produs ca-si merita banii si tu nici nu-l folosesti?
enemgabriel
Postat pe 29 Iulie 2009 22:01
De la: enemgabriel, la data 2009-07-29 22:01:36
De la: cliz, la data 2009-07-29 19:37:49Salutare tuturor. Eu am aflat de curand de o firma numita LR . Produsele lor sunt nemtesti si ce-i drept pretul este putin cam piperat dar isi merita toti banii. Din fericire am o cunostiinta care s-a inscris la ei si abea astept sa-i vina produsele pentru a mirosi parfumurile despre care mi s-a confirmat ca intradevar "dureaza". Catalogul lor se poate vizualiza si pe internet adresa fiind: http://www.lrworld.com/flashbooks/ro/flash.html?id=5142#/1/
Firma a aparut anul acesta in Romania, acum cateva luni, dar este destul de cunoscuta in strainatate. Este asemenator firmei Amway, pentru cunoscatori, doar ca au o gama ceva mai restransa de produse. Daca doreste cineva produse de la ei sau doreste sa devina reprezentant poate trimite un e-mail la: lr_bucuresti@yahoo.com dar este valabil numai pentru Bucuresti. O zi buna tuturor v-am pupat!

Am impresia ca vad cele mai dobitoace reclame,cele mai mincinoase si cele mai de prost gust.Nu am nimic cu reclama,dar nu ma pot abtine cand vine vorba de reclame proaste.
De ce sun asta?Pai hai sa vedem:
Spui ca ai aflat de produsele astea,bun,spui ca isi merita banii,bun,dar totusi nici macar nu le-ai pipait daramite sa le folosesti,pai este corect sa afirmi despre un produs ca-si merita banii si tu nici nu-l folosesti?



SUBSCRIU !!!!! MARE E GRADINA LUI DUMNEZEU SI ZILNIC SE MUTA GARDUL !!!!!!
sagara_laksami
Postat pe 30 Iulie 2009 15:11
Hmmm , cred ca a fost destul de clar tot ce am scris mai sus. Totusi sa formulez altfel: nu apucasem sa le folosesc dar am si eu niste amici care mi-au dat un pont. Greseala mea este poate aceea ca m-am grabit sa spun lumii inainte de a testa pe propria piele, atata tot. Sau poate ar fi trebuit sa mint...sa zic ca am folosit toate produsele si ca sunt extraordinare. Ai fii fost mai multumit/a?.
cliz
Postat pe 11 August 2009 00:28
De la: cliz, la data 2009-08-11 00:28:37Hmmm , cred ca a fost destul de clar tot ce am scris mai sus. Totusi sa formulez altfel: nu apucasem sa le folosesc dar am si eu niste amici care mi-au dat un pont. Greseala mea este poate aceea ca m-am grabit sa spun lumii inainte de a testa pe propria piele, atata tot. Sau poate ar fi trebuit sa mint...sa zic ca am folosit toate produsele si ca sunt extraordinare. Ai fii fost mai multumit/a?.







Urasc vanzatorii indiferent cu , ce firma are contract, sa promoveze si sa insiste pe un produs, fara sa fie testat de el.Acesta se cheama doar vinzator si ii moare succesul imediat.
Ca, nu topicul cu reclama vinde. In toate orasele, catunele, sunt distribuitori. cumpara o data(ca la-i prostit),a doua oara nu mai cumpara si iti face si reclama proasta
Vinzi mai putin dar ramai constant, produsul daca este bun, clientul iti mai aduce prieteni. Reclama se face din om in om(consumator).
Internetul este bun si gasesti informatii direct de la 'firma', unde vei citi si concentratia produsului si mai ales fiti atenti ce istoric are in spate. Nu este suficient ca, are autorizatie Romaneasca, la noi se da autorizatie/orice. Produsul sa fie autorizat de institutii de cercetari intrenationale. Se aduc ele medicamente prin spitale si farmacii cu medicamente care au fost intrezise in tara de origine, dar le inghitim noi. Ex. paracetamolul (hepatotoxic).
La noi in Romania sau autorizat si depozitarea deseurilor din occident....Asa ca, de ce ati crede ca, este asa important autorizarile romanesti.
Toti spun ca, cele mai bune produse sunt de la EL"..Nu cumparati cu ochii inchisi. Primiti informatia si o verificati. Apoi cumparati. Toate produsele naturale si cu concentrat din planta vie, sunt bune, evident sunt si scumpe.Fiecare dintre noi, putem cumpara din orasul nostru ,sunt supra-populate orasele din tara cu distribuitori de 'ori si ce''.
dorina27
Postat pe 17 August 2009 10:03
daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
iuliazah65
Postat pe 20 August 2009 20:03
De la: healthy005624, la data 2009-08-20 20:03:33daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
in primul rand nu sunt naturale,in al doilea rand sunt scumpe si foarte proaste,chesti cu gratis merge cand este vorba de saturatie,cam care este reducerea sau cat costa inscrierea?
enemgabriel
Postat pe 20 August 2009 20:07
De la: enemgabriel, la data 2009-08-20 20:07:06
De la: healthy005624, la data 2009-08-20 20:03:33daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
in primul rand nu sunt naturale,in al doilea rand sunt scumpe si foarte proaste,chesti cu gratis merge cand este vorba de saturatie,cam care este reducerea sau cat costa inscrierea?
pai sigur...numai la tine la forever sunt cele mai bune,cele mai naturale( cu E-uri in ele) si numai la voi este cel mai bine...la tine care este reducerea ? cat costa inscrierea ? ....
4Life
Postat pe 21 August 2009 17:01
De la: TF_, la data 2009-08-21 17:01:37
De la: enemgabriel, la data 2009-08-20 20:07:06
De la: healthy005624, la data 2009-08-20 20:03:33daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
in primul rand nu sunt naturale,in al doilea rand sunt scumpe si foarte proaste,chesti cu gratis merge cand este vorba de saturatie,cam care este reducerea sau cat costa inscrierea?
pai sigur...numai la tine la forever sunt cele mai bune,cele mai naturale( cu E-uri in ele) si numai la voi este cel mai bine...la tine care este reducerea ? cat costa inscrierea ? ....
inscrierea este gratis,da,sunt cele mai bune de pe piata in materie de suplimente alimentare,da,ai tu e-uri in cap si colcaie cutia craniana de viermi.
enemgabriel
Postat pe 21 August 2009 21:24
prost pentru tine poate insemna bun pentru altii si invers....dar ca sa generalizezi,nu cred ca esti in masura.lasa-i pe altii sa decida.si in materie de politica de marketing stai prost.eu folosesc produse life care ,am folosit si mai ieftine si mai scumpe asa ca ma pot pronunta.au sampoane,geluri de dush si multe altele f bune.creme de fata folosesc prietenele mele si sunt superincantate.eu imi permit sa folosesc creme cu mult mai scumpe .revin...luna asta sunt inscrieri gratuite si e f ok,sa poti lua pt uzul propriu produsele cu reducerea de care beneficiezi ca membru
iuliazah65
Postat pe 22 August 2009 00:29
De la: healthy005624, la data 2009-08-22 00:29:58prost pentru tine poate insemna bun pentru altii si invers....dar ca sa generalizezi,nu cred ca esti in masura.lasa-i pe altii sa decida.si in materie de politica de marketing stai prost.eu folosesc produse life care ,am folosit si mai ieftine si mai scumpe asa ca ma pot pronunta.au sampoane,geluri de dush si multe altele f bune.creme de fata folosesc prietenele mele si sunt superincantate.eu imi permit sa folosesc creme cu mult mai scumpe .revin...luna asta sunt inscrieri gratuite si e f ok,sa poti lua pt uzul propriu produsele cu reducerea de care beneficiezi ca membru
cand spui ca sunt bune si ieftine,la ce te referi?ca nu am inteles reclama ta.
enemgabriel
Postat pe 22 August 2009 08:41
cred ca rolul uni forum e de a posta cate ceva din experienta proprie ,fara a incerca tot felul de ironii...mi-ar lua prea mult sa iti explic ce inseamna bun,ieftin sau bun si ieftin.cand folosesti o crema ti se pare ca e cat de cat ok.daca folosesti una mai scumpa si de calitate de abia atunci faci diferenta.am si exemple dar nu vreau sa jignesc nici o firma pe aici desi cred ca am incercat 90% din produsele de pe piata.si ca o comparatie tampita...daca vrei sa folosesti o luna o crema care costa cat un kg de carne pe care-l mananci intr-o zi...nu te astepta la efecte de durata...
iuliazah65
Postat pe 22 August 2009 21:15
dar oricum ideal e sa bei multa apa, sa mananci fructe si legume proaspete in fiecare zi. cosmeticele nu trateaza cauze interne, ci sunt solutii de suprafata. asa ca nu prea conteaza pretul acestora.
eleain
Postat pe 22 August 2009 21:20
De la: healthy005624, la data 2009-08-22 21:15:23cred ca rolul uni forum e de a posta cate ceva din experienta proprie ,fara a incerca tot felul de ironii...mi-ar lua prea mult sa iti explic ce inseamna bun,ieftin sau bun si ieftin.cand folosesti o crema ti se pare ca e cat de cat ok.daca folosesti una mai scumpa si de calitate de abia atunci faci diferenta.am si exemple dar nu vreau sa jignesc nici o firma pe aici desi cred ca am incercat 90% din produsele de pe piata.si ca o comparatie tampita...daca vrei sa folosesti o luna o crema care costa cat un kg de carne pe care-l mananci intr-o zi...nu te astepta la efecte de durata...
multumesc dar este un raspuns care nu mai necesita dezbatut,este mai mult decat ma asteptam.
enemgabriel
Postat pe 23 August 2009 09:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dermatolog bun in romania 31 De la: kudika_1040184 9 August 2021 02:39
cosuri pe fese 0 De la: 18 Octombrie 2010 22:52
stie cineva vreun remediu impotriva petelor maro ramase din timpul sacini? 77 De la: iuliana13 30 Mai 2016 15:37
Nuantator pentru par 1 De la: kudika_8469 27 Iulie 2012 22:34
Baticuri artistice si medicale 2 De la: anastasia_m 29 Ianuarie 2011 15:22