Setari Cookie-uri

Cosmetice ieftine si bune

De la: enemgabriel, la data 2009-08-21 21:24:04
De la: TF_, la data 2009-08-21 17:01:37
De la: enemgabriel, la data 2009-08-20 20:07:06
De la: healthy005624, la data 2009-08-20 20:03:33daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
in primul rand nu sunt naturale,in al doilea rand sunt scumpe si foarte proaste,chesti cu gratis merge cand este vorba de saturatie,cam care este reducerea sau cat costa inscrierea?
pai sigur...numai la tine la forever sunt cele mai bune,cele mai naturale( cu E-uri in ele) si numai la voi este cel mai bine...la tine care este reducerea ? cat costa inscrierea ? ....
inscrierea este gratis,da,sunt cele mai bune de pe piata in materie de suplimente alimentare,da,ai tu e-uri in cap si colcaie cutia craniana de viermi.
pai nu mai baiete...metilparabenul nu este incadrat in categoria E-urilor ??? si ce alti stabilizatori mai conntine aloe vera gel ???ia citeste-i cu voce tare de pe ambalaj...sa ne lamurim si noi cat de naturale sunt produsele forever cu conservanti chimici....ia sa te auzim acuma,cat de tare esti la citit cu voce tare,sa auda toata lumea....
4Life
Postat pe 23 August 2009 18:49
De la: TF_, la data 2009-08-23 18:49:52
De la: enemgabriel, la data 2009-08-21 21:24:04
De la: TF_, la data 2009-08-21 17:01:37
De la: enemgabriel, la data 2009-08-20 20:07:06
De la: healthy005624, la data 2009-08-20 20:03:33daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
in primul rand nu sunt naturale,in al doilea rand sunt scumpe si foarte proaste,chesti cu gratis merge cand este vorba de saturatie,cam care este reducerea sau cat costa inscrierea?
pai sigur...numai la tine la forever sunt cele mai bune,cele mai naturale( cu E-uri in ele) si numai la voi este cel mai bine...la tine care este reducerea ? cat costa inscrierea ? ....
inscrierea este gratis,da,sunt cele mai bune de pe piata in materie de suplimente alimentare,da,ai tu e-uri in cap si colcaie cutia craniana de viermi.
pai nu mai baiete...metilparabenul nu este incadrat in categoria E-urilor ??? si ce alti stabilizatori mai conntine aloe vera gel ???ia citeste-i cu voce tare de pe ambalaj...sa ne lamurim si noi cat de naturale sunt produsele forever cu conservanti chimici....ia sa te auzim acuma,cat de tare esti la citit cu voce tare,sa auda toata lumea....
mai coconita,nu aloe vera gel contine metilparaben,oricum pentru cultura ta, metiparaben este un conservant natural,bineinteles ca poate fii si chimic ,dar nu in cazul produselor pe baza de aloe vera de la FOREVER LIVING PRODUCTS.Cu voce tare iti spun ca produsele FOREVER sunt 100% naturale.stabilizatori naturali:precum vit.c,e,acid citric,benzoat de sodiu si altele,nu-ti mai explic caci am facut acest lucru de nu stiu cate ori,dar cutia craniana a ta plina de viermi a impiedicat creieul sa discearna acest lucru.
enemgabriel
Postat pe 23 August 2009 21:23
De la: enemgabriel, la data 2009-08-23 21:23:39
De la: TF_, la data 2009-08-23 18:49:52
De la: enemgabriel, la data 2009-08-21 21:24:04
De la: TF_, la data 2009-08-21 17:01:37
De la: enemgabriel, la data 2009-08-20 20:07:06
De la: healthy005624, la data 2009-08-20 20:03:33daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
in primul rand nu sunt naturale,in al doilea rand sunt scumpe si foarte proaste,chesti cu gratis merge cand este vorba de saturatie,cam care este reducerea sau cat costa inscrierea?
pai sigur...numai la tine la forever sunt cele mai bune,cele mai naturale( cu E-uri in ele) si numai la voi este cel mai bine...la tine care este reducerea ? cat costa inscrierea ? ....
inscrierea este gratis,da,sunt cele mai bune de pe piata in materie de suplimente alimentare,da,ai tu e-uri in cap si colcaie cutia craniana de viermi.
pai nu mai baiete...metilparabenul nu este incadrat in categoria E-urilor ??? si ce alti stabilizatori mai conntine aloe vera gel ???ia citeste-i cu voce tare de pe ambalaj...sa ne lamurim si noi cat de naturale sunt produsele forever cu conservanti chimici....ia sa te auzim acuma,cat de tare esti la citit cu voce tare,sa auda toata lumea....
mai coconita,nu aloe vera gel contine metilparaben,oricum pentru cultura ta, metiparaben este un conservant natural,bineinteles ca poate fii si chimic ,dar nu in cazul produselor pe baza de aloe vera de la FOREVER LIVING PRODUCTS.Cu voce tare iti spun ca produsele FOREVER sunt 100% naturale.stabilizatori naturali:precum vit.c,e,acid citric,benzoat de sodiu si altele,nu-ti mai explic caci am facut acest lucru de nu stiu cate ori,dar cutia craniana a ta plina de viermi a impiedicat creieul sa discearna acest lucru.
mai baieie....metilparabenul tot ala este si tot atat de nociv este indiferent sursa de provenienta...si deasemenea si alte "ingrediente minune" folosite de forever la conservarea produselor...indiferent de sursa de provenienta,produsele nocive organismului tot asa actioneaza...asa ca ciocul mic...
4Life
Postat pe 23 August 2009 21:29
De la: TF_, la data 2009-08-23 21:29:47
De la: enemgabriel, la data 2009-08-23 21:23:39
De la: TF_, la data 2009-08-23 18:49:52
De la: enemgabriel, la data 2009-08-21 21:24:04
De la: TF_, la data 2009-08-21 17:01:37
De la: enemgabriel, la data 2009-08-20 20:07:06
De la: healthy005624, la data 2009-08-20 20:03:33daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
in primul rand nu sunt naturale,in al doilea rand sunt scumpe si foarte proaste,chesti cu gratis merge cand este vorba de saturatie,cam care este reducerea sau cat costa inscrierea?
pai sigur...numai la tine la forever sunt cele mai bune,cele mai naturale( cu E-uri in ele) si numai la voi este cel mai bine...la tine care este reducerea ? cat costa inscrierea ? ....
inscrierea este gratis,da,sunt cele mai bune de pe piata in materie de suplimente alimentare,da,ai tu e-uri in cap si colcaie cutia craniana de viermi.
pai nu mai baiete...metilparabenul nu este incadrat in categoria E-urilor ??? si ce alti stabilizatori mai conntine aloe vera gel ???ia citeste-i cu voce tare de pe ambalaj...sa ne lamurim si noi cat de naturale sunt produsele forever cu conservanti chimici....ia sa te auzim acuma,cat de tare esti la citit cu voce tare,sa auda toata lumea....
mai coconita,nu aloe vera gel contine metilparaben,oricum pentru cultura ta, metiparaben este un conservant natural,bineinteles ca poate fii si chimic ,dar nu in cazul produselor pe baza de aloe vera de la FOREVER LIVING PRODUCTS.Cu voce tare iti spun ca produsele FOREVER sunt 100% naturale.stabilizatori naturali:precum vit.c,e,acid citric,benzoat de sodiu si altele,nu-ti mai explic caci am facut acest lucru de nu stiu cate ori,dar cutia craniana a ta plina de viermi a impiedicat creieul sa discearna acest lucru.
mai baieie....metilparabenul tot ala este si tot atat de nociv este indiferent sursa de provenienta...si deasemenea si alte "ingrediente minune" folosite de forever la conservarea produselor...indiferent de sursa de provenienta,produsele nocive organismului tot asa actioneaza...asa ca ciocul mic...
bine mai vaca imputita cu colastra expirata.
enemgabriel
Postat pe 23 August 2009 21:31
De la: cliz, la data 2009-07-29 19:37:49Salutare tuturor. Eu am aflat de curand de o firma numita LR . Produsele lor sunt nemtesti si ce-i drept pretul este putin cam piperat dar isi merita toti banii. Din fericire am o cunostiinta care s-a inscris la ei si abea astept sa-i vina produsele pentru a mirosi parfumurile despre care mi s-a confirmat ca intradevar "dureaza". Catalogul lor se poate vizualiza si pe internet adresa fiind: http://www.lrworld.com/flashbooks/ro/flash.html?id=5142#/1/
Firma a aparut anul acesta in Romania, acum cateva luni, dar este destul de cunoscuta in strainatate. Este asemenator firmei Amway, pentru cunoscatori, doar ca au o gama ceva mai restransa de produse. Daca doreste cineva produse de la ei sau doreste sa devina reprezentant poate trimite un e-mail la: lr_bucuresti@yahoo.com dar este valabil numai pentru Bucuresti. O zi buna tuturor v-am pupat!


Salut !
LR. a aparut in romania/ 1999, sunt inscrisa pentru achizitie personala(fara rabat comercial),cumpar in continuare numai parfumuri. Sunt unice si cele mai bune fata de celelalte firme.Insa celelalte produse nu sunt stralucite avind in vedere preturile. Dar parfumurile sunt super OK.
dorina27
Postat pe 29 Septembrie 2009 09:20
De la: enemgabriel, la data 2009-08-20 20:07:06
De la: healthy005624, la data 2009-08-20 20:03:33daca e cineva interesat de produse cosmetice naturale,firma life care care comercializeaza prod .logona face luna aceasta inscrieri gratuite.asa putei beneficia de reduceri...merita.si de ce nu si un castig...iuliazah65@yahoo.com sau 0730230487
in primul rand nu sunt naturale,in al doilea rand sunt scumpe si foarte proaste,chesti cu gratis merge cand este vorba de saturatie,cam care este reducerea sau cat costa inscrierea?
sunt proaste, tu le_ai testat, ca sa afirmi ca sunt proaste, sau tu esti cel PROST, cocosat de prost, iara ai imputit si aici topicul, enica poulica merdica
mihaelatrincu
Postat pe 11 Octombrie 2009 16:36
LIPSA MARKETINGULUI PROFESIONIST ISI SPUNE CUVANTUL , IN ROMANIA CEI CARE VAND PARCA SUNT MILOGI .. CEL PUTIN ASA MI SE PARE MIE ...
bratuirina24
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:42
De la: bratuirina24, la data 2009-10-21 16:42:54LIPSA MARKETINGULUI PROFESIONIST ISI SPUNE CUVANTUL , IN ROMANIA CEI CARE VAND PARCA SUNT MILOGI .. CEL PUTIN ASA MI SE PARE MIE ...
daca stam bine si analizam,oricine este un vanzator....sau mi se pare mie ???
4Life
Postat pe 21 Octombrie 2009 17:09
ai dreptate .. nu gasesti nicaieri produse ieftine si bune ...trebuie sa alegem .. ori ieftin ori bun pt. ca in zilele noastre sunt destui oameni care vor sa castige pe banii altora ..
madalina00
Postat pe 3 Martie 2010 09:12
Te indrum spre un job flexibil , fara contract , fara responsabilitati , indiferent de studii , pregatire,locatie.Avantaje: inscrierea gratuita ,catalog gratuit pe care il comanzi la inscriere,discount 25-35%, produse de calitate le preturi mici, livrare gratuita in toata tara, totul e online!Comanda minima e de 100 ron la pretul cu discount (adica 133 ron la pret de catalog). Poti plasa cate comenzi vrei lunar.La fiecare comanda primesti 2 cataloage gratuite +mostrele de parfum.Catalog nou la 45 de zile +bijuterii si promotii intre campanii.Ai catalog virtual pe site si in sectiunea Noutati apar mereu produse noi care nu se regasesc in catalog.Apoi plaseaza o prima comanda .da clik aici...http://ladys.ro/a/NI6kGImI

Ce este Lady's?

Compania noastra comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii exclusiv on-line, prin comenzi plasate pe acest site. Plasand o comanda de 133 de lei beneficiati automat de un discount de 25% si platiti astfel doar 100 de lei.
yuxina
Postat pe 19 Noiembrie 2010 20:22
Aoleo, imputiciunile alea....
kudika226898
Postat pe 21 Noiembrie 2010 17:09
ce concurenta pe aici...............
Am decis sa ma bag si eu in seama!
Nu ma laud cu nimic!Site-ul vorbeste de la sine!



www.naturaMAG.ro
naturamag_ro
Postat pe 26 Noiembrie 2010 09:10
salut ! Sunt Mihaela . Sunt din Braila. Vreau mai multe informatii despre cosmetice...
ce branduri ?
ce preturi...
poate colaboram
kudika447486
Postat pe 6 Octombrie 2011 22:00
Auzi, branduri...
kudika226898
Postat pe 7 Octombrie 2011 17:56
Nu o exista produse cosmetice ieftine si bune, insa in mod clar nu tot ce e scump, este bun. Spun asta referindu-ma la produsele de la Forever. Am fost inscrisa la ei, si bineinteles ca am folosit produsele lor crezand ca sunt bune ca doar de...sunt naturale, iar gramada de E-uri pe care le are sunt obtinute din plante sau alte cretinatati de genul acesta. Uitand, ca poti omori un om cu o planta,ca in vremurile putin mai indepartate plantele erau si leacuri dar si otrava. Mi-am adus aminte de toate acestea in momentul in care m-am imbolnavit, iar in analize s-a descoperit o substanta care aceste produse o are din belsug si pe care am infulecato o perioada buna de timp. Iar acum ce fac, cu cine ma bat, cu firma Forever? Pe cine sa dau in judecata? Mi-am facut rau cu mana mea, asa ca...sunt scarbita .
AVEM PRODUSE ROMANESTI atat de BUNE, dar nu le apreciem, in schimb o fac strainii. Iar noi luam toate gunoaiele lor , la un pret urias.
sophia_victoria
Postat pe 12 Octombrie 2011 19:20
Pacat...naivitatea se plateste...
kudika226898
Postat pe 13 Octombrie 2011 08:30
vanzari.cosmetice.ieftine si proaste@yahoo.com
Indiana_Jones
Postat pe 13 Octombrie 2011 08:33
Cosmetice Gama Kallos

Tria-Mara.ro comercializeaza cosmetice Kallos si tratamente cosmetice Kallos la preturi exceptionale! Produse cosmetice: balsamuri, tratamente de par, vopsele de par, lacuri, spume fixative, geluri de dus, lacuri de unghii, creme oxidante, pudre decolorante, solutii permanente, ustensile de coafura profesionale, foarfeci de filat, foarfeci de tuns, foarfeci de manichiura, masini de tuns, uscatoare de par, gama kallos etc. Calitatea buna a produselor kallos este garantata prin folosirea celor mai avansate tehnologii!

rosevital
Postat pe 16 Septembrie 2012 17:37
Asa e...cosmetice bune si ieftine nu prea exista! Eu una prefer sa dau un ban si sa stiu ca folosesc ceva de calitate!
Aveti grija mai ales la cosmeticele faciale, nu folositi orice crema din comert, va puteti alege cu iritatii sau acnee.
Eu folosesc doar produse profesionale pe care mi le comand ori din afara ori de pe luxbeauty. Incercati marci straine de calitate si nu mai folositi toate produsele "naturiste, bio, eco" de 2 lei!
Eu mi-am luat o singura data o crema bio care m-a umplut de cosuri si de atunci m-am invatat minte!
kudika_15761
Postat pe 30 Septembrie 2012 23:35
De la: kudika_15761, la data 2012-09-30 23:35:04Asa e...cosmetice bune si ieftine nu prea exista! Eu una prefer sa dau un ban si sa stiu ca folosesc ceva de calitate!
Aveti grija mai ales la cosmeticele faciale, nu folositi orice crema din comert, va puteti alege cu iritatii sau acnee.
Eu folosesc doar produse profesionale pe care mi le comand ori din afara ori de pe luxbeauty. Incercati marci straine de calitate si nu mai folositi toate produsele "naturiste, bio, eco" de 2 lei!
Eu mi-am luat o singura data o crema bio care m-a umplut de cosuri si de atunci m-am invatat minte!



kudika226898
Postat pe 1 Octombrie 2012 22:54
De la: kudika_15761, la data 2012-09-30 23:35:04Asa e...cosmetice bune si ieftine nu prea exista! Eu una prefer sa dau un ban si sa stiu ca folosesc ceva de calitate!
Aveti grija mai ales la cosmeticele faciale, nu folositi orice crema din comert, va puteti alege cu iritatii sau acnee.
Eu folosesc doar produse profesionale pe care mi le comand ori din afara ori de pe luxbeauty. Incercati marci straine de calitate si nu mai folositi toate produsele "naturiste, bio, eco" de 2 lei!
Eu mi-am luat o singura data o crema bio care m-a umplut de cosuri si de atunci m-am invatat minte!
Eh lasa-ma ca si alea scumpe uneori sunt pline de chimicale daunatoare. Vestitul Lancome foloseste parabeni in luciul de buze sau fardul de ochi. Am ramas dezgustata caci imi placeau foarte mult. Nu tot ce-i lux e bun, la fel cum unele au eticheta falsa Bio. Eu incerc sa elimin parabenii si parafinele din viata mea. Unele imi mai scapa sau imi plac foarte mult dar ca si cu zaharul rafinat, incerc sa evit de unde si cat pot.
RoxyRoxx
Postat pe 1 Octombrie 2012 23:40
De la: RoxyRoxx, la data 2012-10-01 23:40:47
De la: kudika_15761, la data 2012-09-30 23:35:04Asa e...cosmetice bune si ieftine nu prea exista! Eu una prefer sa dau un ban si sa stiu ca folosesc ceva de calitate!
Aveti grija mai ales la cosmeticele faciale, nu folositi orice crema din comert, va puteti alege cu iritatii sau acnee.
Eu folosesc doar produse profesionale pe care mi le comand ori din afara ori de pe luxbeauty. Incercati marci straine de calitate si nu mai folositi toate produsele "naturiste, bio, eco" de 2 lei!
Eu mi-am luat o singura data o crema bio care m-a umplut de cosuri si de atunci m-am invatat minte!
Eh lasa-ma ca si alea scumpe uneori sunt pline de chimicale daunatoare. Vestitul Lancome foloseste parabeni in luciul de buze sau fardul de ochi. Am ramas dezgustata caci imi placeau foarte mult. Nu tot ce-i lux e bun, la fel cum unele au eticheta falsa Bio. Eu incerc sa elimin parabenii si parafinele din viata mea. Unele imi mai scapa sau imi plac foarte mult dar ca si cu zaharul rafinat, incerc sa evit de unde si cat pot.


Tot ce-i de lux e rafinat...degeaba fugi de parabeni, ca dai de alte chimicale, la fel de nocive...si, hai sa fim serioase, n-a murit nimeni de la ruj...
kudika226898
Postat pe 2 Octombrie 2012 23:12
Eu am fost surprinzator de multumita de o crema de fata pe care am gasit-o intr-un salon de infrumusetare cand mi-am facut tratamentul cosmetic. Am cerut informatii si mi-am achizitionat-o pentru acasa, se numeste Crema hidratanta anti-ageing cu Aloe Vera de la SOSTAR Natural Cosmetics, Grecia.
kudika_7383
Postat pe 17 Octombrie 2012 14:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inscriu Reprezentanti Avon si Oriflame-Nu ezitati sa va inscrieti!! 3 De la: kudika226898 27 Februarie 2011 23:29
Remodelarea nasului fara interventie chirurgicala 3 De la: kudika_1002215 7 Aprilie 2016 16:43
Recomandarea sãptãmânii la Marocco Spa 4 De la: inna_grace 15 Octombrie 2010 17:21
epilat cu ajutoare de la iubit??????????? 34 De la: goanga 16 Martie 2010 19:10
Operatie implant mamar - Dr Kasem Abu Bakr 4 De la: zabiela2002 17 Mai 2013 12:36