Setari Cookie-uri

inselata

buna

am si eu o intrebare. voi cum ati proceda daca dupa 2 ani de zile gasesti poze cu el si una, iar explicatia lui a fost ca a vrut doar sa isi demosntreze ca ma iubeste si akm ma cere de nevasta?????

eu sunt foarte confuza. nu ma pot gandi decat la ce a facut si nu mai pot avea incredere deloc in el. dati-mi si mie o parere, va rog!

si cik s-a ajuns aici din cauza greselilor lui si a posesivitatii f mare din partea mea. aici are intr-adevar dreptate k eram f posesiva si il controalam f mult, dar din pct meu de vedere tot din cauza lui am ajuns.

spune=ti voi cum sa procedez. as vrea sa ma desp, dar mi-e greu fara el si nush ce sa fac.

multumesc
neagumelania
Postat pe 19 Februarie 2009 07:29
Citat de la tine: "am si eu o intrebare. voi cum ati proceda daca dupa 2 ani de zile gasesti poze cu el si una, iar explicatia lui a fost ca a vrut doar sa isi demosntreze ca ma iubeste si akm ma cere de nevasta?????"...cum-cum?ia mai zi odata!:explicatia lui a fost ca a vrut doar sa isi demosntreze ca ma iubeste!????
asta a fost punctul cel mai tare ,cu "explicatia" Stai nu te bucura ca tin cu tine,ma intorc si la tine:"...posesivitatii f mare din partea mea. aici are intr-adevar dreptate k eram f posesiva si il controalam f mult"..Aha,asa da!Acuma incep sa ma luminez la minte!
Eu ,care am trecut in viata printr-o situatie similara si am avut langa mine o "posesiva" o perioada de timp destul de indelungata stiu ce inseamna cand o femeie recunoaste ca este posesiva!Dar cand subliniezi si spui foarte posesiva-il controlam foarte mult ,deja ma ingrozeste gandul sa mai traiesc inca o experienta asemanatoare!Mai bine...fug in codru si ma fac haiduc!!! Asta-i gelozia dusa pana la prostie de catre oameni obtuzi la minte!Pai eram banuit si de ce nu gandeam in viata mea,daca treceam pe strada pe langa o femeie frumosa desii lasam capul in pamant,eram acuzat ca-mi curg ochii,daca ma imbracam asa,pentru cine ma imbrac,daca nu raspundeam la tel. la primul apel,sigur eram cu una.Daca aveam de mers impreuna la o petrecere,la o nunta,pentru mine era un calvar...era noaptea inmormantarii,capul in pamant,dansezi numai cu mine si trebuia sa stau cumva cu fata la perete!Eram monitorizat si ce chiloti iau pe mine!!!II trebuia sa-i jur intr-una ca n-am inselat-o!La final,cand am pus punct relatiei,i-am jurat intr-o manastire,ca n-am inselat-o niciodata cat timp am fost cu ea si chiar asa a fost!Asta ca sa nu aibe motiv sa ma acuze ca am fost "curvar"Mi-am facut 30 de cruci ca am scapat si asa ceva nu doresc nimanui.Eu zic catre tine asa:Fa bine si lasa barbatul acela in pace,nu-i face tu viata un iad.Cautati un "posesiv" exact ca tine si sa traiti fericiti in "posesivitate" si "urmariri generale" pana la adanci batranete!Este imposibil de trait intr-o asemenea relatie,poate doar doi care sunt la fel si ei trebuie sa se lege de manute,unul de altul cu catuse...viata nu-i un iad si n-o ai de doua ori!
100101
Postat pe 20 Februarie 2009 18:09
ai fost f dur in ceea ce ai zis, dar din pkte ai zis si adevarul. orkm ms
neagumelania
Postat pe 21 Februarie 2009 12:57
I-mi cer scuze pt. ca am fost prea dur,mai ales ca ,dupa cum vad esti si f. tanara.De la aceasta varstra,cred ca totusi cu multa vointa si discernamant ai putea sa scapi de aceasta "meteahna" care cultivata i-ti va face viata amara.Daca ai realizat ca am dreptate si ai avut curajul sa recunosti asta,este deja un pas sa corectezi unde gresesti.Vointa,discernamant si incredere in partener!Bafta!
100101
Postat pe 22 Februarie 2009 10:14
iti dau o idee si nu un sfat

incearca sa vezi daca mai poti salva relatia
pune in balanta lucrurile rele dar si cele bune si vezi unde e mai grea balanta
fa-ti o evaloare a ta
gandestete numai la tine si la viitorul tau
si as putea sa-ti mai insir o gramada .
Tragi linie si vezi cu ce te alegi

stiu ca este foarte greu de trecut sau de ales o cale .
dar tot timpul sa te gandesti si la ce vrei u


eu dupa 3 ani si jumatate de relatie ma inselat, mintit, parasit si umilit in ultimul hal.
aproape 2 ani de zile am suferit si am devenit alt om , urat, morocanos, nervos pur si simplu parca eram blestemata.
dupa ce ma parasit respectivul, cineva mi-a spus asa< atunci cand te vei gandi la el si vei vrea sa te impaci cu el sa iti amintesti ca te-a mintit, inselat si nu in ultimul rand te-a umilit>

daca tu il inselai stii ce facea?

te facea in toate felurile si nu te ierta pentru ca barbati uita usor si trec foarte repede de la iubire , la ura si isi gasesc alinarea altundeva.

mlupascu92
Postat pe 25 Februarie 2009 15:05
recunosc k si eu am partea de vina, dar nu meritam asta. partea proasta e k m-am grabit trebuia sa il sa sa vad ce zice si dk zice.....asta e akm. o sa vad ce o sa fac. tu cel putin nu ai inselat-o pe tipa cu care ai fost, el da.......orikm mersi ink o data
neagumelania
Postat pe 25 Februarie 2009 19:45
melania dupa mine treaba cu inselatul e foarte complexa. e intotdeauna vina amandurara daca se ajunge la asta. dar de fapt vrei sa te desparti pentru ca esti geloasa si ranita sau pentru ca nu mai aveti nici un motiv sa stati impreuna/nu va iubiti etc? ca poate el n-a vrut sa te raneasca- de aceea a si negat.
eleain
Postat pe 26 Februarie 2009 19:17
Melania, mie nu mi se pare normal ce a facut el. Posesiva sau nu, nu asa se face intr-o relatie... ce teste-s astea, sa se convinga ca pe tine te iubeste?? Mi se pare ca e aiurea... Eu n-as putea ierta asa usor intr-o astfel de situatie... Ori e relatie, ori e bataie de joc...
Totusi, daca intr-adevar a fost un moment de ratacire, sa-i spunem asa, si acea ea nu inseamna mare lucru pentru el (dovada ca te cere in casatorie)... in fine... de tine depinde cum il vei ierta si cand... si desigur depinde si de ce inseamna el pentru tine, daca il iubesti...
Sarah_healthy
Postat pe 26 Februarie 2009 21:06
Vreau sa impartasesc cu voi despre acest subiect care aduce atit de multa durere in suflet . Sunt un porc de barbat care credea ca dragostea si sexul sint doua lucruri diferite . Totusi cred ca este putin dif. pt. barbat . Eu faceam sex asa cum facem sport , eram indragostit de femeia mea dar i-mi spuneam ca asta nu are de aface cu saexul. Ma gindeam ca trebuie sa o protejez cind i-mi spunea: - mai tirziu acm ma doare capul , miine acum nu pot , etc..am ascultat multi ani astfel de motive , deoarece la inceput aveam percepte morale . Apoi mi-am spus ca daca fac sex cu alte femei nu mai trbuie sa o deranjez cu problemele mele legate de sex.Asa am si facut si totul a fost f. bine o perioada , oiubeam la fel de mult poate chiar mai mult pt. ca frustrarea mea sexuala era rezolvata.La inceput am avut mai multe relatii pina am gasit una care ma satisfacea.Dupa mine era perfect,acasa aveam o intelectuala cu care puteam discuta si iesi in lume,dincolo femeia care ma satisfacea nu numai sexual , avea grija de mine,gatea f. bine, nu ma refuza niciodata, era a mea.Era orelatie in care putem sa fiu sincer, orice se intimpla ii spunem fara probleme.Pina intr-o zi in care am fost prins, si mi s-a dat sa aleg.Am cintarit bine si am parasit intelectuala erudita pt. menajera.Dar am facut si cu ea acelasi lucru dupa o prioada, nu a spus nimic dar am vazut si simtit atita suferinta incit dupa o lunga meditatie am ajuns la concluzia ca nu merita.Daca o iubesc trebuie sa o si respect si sa nu o mai fac sa sufer . Acum sunt cu ea de 18 ani si este o relatie de ibire adevarata unde nu este vorba de posesie de control de restringerea libertatii ci de acceptare si iubire neconditionata . Iubirea nu o pot justifica , ea exista si atit si stiu ca tot ce am voi pierde odata, formele se schimba dar iubirea o pot pastra vesnic in inima mea .
healthy000504
Postat pe 10 Martie 2009 12:24
Melania, mie nu mi se pare normal ce a facut el. Posesiva sau nu, nu asa se face intr-o relatie... ce teste-s astea, sa se convinga ca pe tine te iubeste?? Mi se pare ca e aiurea... Eu n-as putea ierta asa usor intr-o astfel de situatie... Ori e relatie, ori e bataie de joc...
Totusi, daca intr-adevar a fost un moment de ratacire, sa-i spunem asa, si acea ea nu inseamna mare lucru pentru el (dovada ca te cere in casatorie)... in fine... de tine depinde cum il vei ierta si cand... si desigur depinde si de ce inseamna el pentru tine, daca il iubesti...




Hai sa uitam pt 2 secunde ca suntem femei...bietul barbat, cu o posesiva pe cap, care ii controla toate miscarile...sincer il inteleg. Daca cineva iti tot bate capu cu inselatul intr-o relatie, chiar daca poate nici nu te-ai gandi la asta...pana la urma o iei razna.Si is de parere ca oricat de apropiat ai fi intr-o relatie fiecare dintre parteneri are dreptul la o particica a lui=intimitate.
petricpatricia
Postat pe 27 Martie 2009 20:17
De la: neagumelania, la data 2009-02-19 07:29:44buna

am si eu o intrebare. voi cum ati proceda daca dupa 2 ani de zile gasesti poze cu el si una, iar explicatia lui a fost ca a vrut doar sa isi demosntreze ca ma iubeste si akm ma cere de nevasta?????

eu sunt foarte confuza. nu ma pot gandi decat la ce a facut si nu mai pot avea incredere deloc in el. dati-mi si mie o parere, va rog!

si cik s-a ajuns aici din cauza greselilor lui si a posesivitatii f mare din partea mea. aici are intr-adevar dreptate k eram f posesiva si il controalam f mult, dar din pct meu de vedere tot din cauza lui am ajuns.

spune=ti voi cum sa procedez. as vrea sa ma desp, dar mi-e greu fara el si nush ce sa fac.

multumesc



Si eu sunt geloasa si posesiva insa nu mi se pare normal sa fiu inselata.
Cu iubitul meu sunt de 4 ani si daca azi l-as prinde ca ma inseala , m-as despartii de el,fara sa ma uit inapoi pt ca nu sunt bataia de joc a nimanui.
Daca nu mai sunt destul de buna pt el si sa plictisit de mine,trebuia sa-mi spuna inainte sa ma insele
mhteodora
Postat pe 30 Martie 2009 09:16
De la: mhteodora, la data 2009-03-30 09:16:33
De la: neagumelania, la data 2009-02-19 07:29:44buna

am si eu o intrebare. voi cum ati proceda daca dupa 2 ani de zile gasesti poze cu el si una, iar explicatia lui a fost ca a vrut doar sa isi demosntreze ca ma iubeste si akm ma cere de nevasta?????

eu sunt foarte confuza. nu ma pot gandi decat la ce a facut si nu mai pot avea incredere deloc in el. dati-mi si mie o parere, va rog!

si cik s-a ajuns aici din cauza greselilor lui si a posesivitatii f mare din partea mea. aici are intr-adevar dreptate k eram f posesiva si il controalam f mult, dar din pct meu de vedere tot din cauza lui am ajuns.

spune=ti voi cum sa procedez. as vrea sa ma desp, dar mi-e greu fara el si nush ce sa fac.

multumesc



Si eu sunt geloasa si posesiva insa nu mi se pare normal sa fiu inselata.
Cu iubitul meu sunt de 4 ani si daca azi l-as prinde ca ma inseala , m-as despartii de el,fara sa ma uit inapoi pt ca nu sunt bataia de joc a nimanui.
Daca nu mai sunt destul de buna pt el si sa plictisit de mine,trebuia sa-mi spuna inainte sa ma insele
arata-mi tu mie barbat care sta langa o femeie o viata intreaga si nu o inseala macar odata....nu exista asa ceva...poate doar in mintea celor ce sunt foarte posesive,precum spunea prietenul kyr mai sus...mai bine haiduc,decat cu un ciuline atatat de mine toata viata
4Life
Postat pe 24 Aprilie 2009 16:25
Si eu am aceeasi problema dar mult mai grava ca a ta! Totusi parerea mea nu este dekit sa va spunetzi tot unui altuia ce avetzi pe suflet, datzi cartzile pe fatza, si vei observa: CIT DE SINCER E CU TINE SI CIT DE MULT TE IUBESTE! Numai TU potzi observa atunci, dak se merita sa te legi la cap unde nu te doare sau nu! :-?? Si incearca sa-l testezi bine inainte sa faci un pas, ca nu cumva sa regretzi mai tirziu!
kamyvaly
Postat pe 30 Aprilie 2009 13:05
Si nu e bine deloc sa fii kiar atit de posesiva, barbatzilor nu le place ca o femeie sa fie posesiva si extrem de geloasa ca ei fug mincind pamintul! Ar trebui sa fii mai calda, fii jmekera si sigura pe tine, ca vei avea foarte multe de cistigat! Mai trebuie sa dai si putzina libertate barbatului nici kiar prea multa ca apoi isi ia lumea-n kap
kamyvaly
Postat pe 30 Aprilie 2009 13:10
mare adevar ai spus
bravo
belami
Postat pe 3 Mai 2009 06:40
De ce oare unora le ia atata timp sa-si dea seama ca o relatie inseamna intelegere reciproca iar aceasta include si datile cand nu vrem sa avem sex. V-ati simti mai bine daca am sta late pe post de saltea de fiecare data cand voi vreti. Asa cum voi cereti sex, noi cerem sa fim ascultate iar voi nici macar nu puteti sa inventati o scuza, pur si simplu stati acolo si pretidndeti ca ascultati fara a avea vreo replica. Deci oricum in concluzia ai ales-o pe cea care iti era supusa pentru ca asta iti satisface orgoliul masculin.
kerigan_ro
Postat pe 4 Mai 2009 07:25
Nu ai detaliat ce era cu pozele si daca avea o relatie cu acea persoana.
Cat despre posesivitate si gelozie, ele sunt perfect umane dar atunci cand sunt extrem de exagerate provin din lipsa increderii in sine. Exista carti pe aceasta teme. Ti-as sugera sa iti analizezi aceste sentimente si sa inveti sa-ti raspunzi la intrebari fara a vedea totul in negru. Cred ca cel mai bine ar fi sa iti spui ca in felul tau esti frumoasa, inteligenta.....etc, iar daca cel de langa tine decide sa plece inseamna ca nu te cunoaste si nu te apreciaza pentru ceea ce esti si nu cred ca ai vrea sa ai o asmenea persoana alaturi de tine.

Bafta!
kerigan_ro
Postat pe 4 Mai 2009 07:30
Mi se pare uimitor cum oamenii isi dau arama pe fata cand relatia se termina, poate de aceea se spune ca nu poti cunoaste niciodata o persoana in totalitate.
Mi se pare si mai uimitor cat tupeu au barbatii cand dupa ce ca au fost prinsi cu musca pe caciula tot ei se dau victime si iti arunca tot felul de cuvinta sa te convinga ca de fapt totul e din vina ta.
Sper ca ti-ai revenit cu bine. Si eu m-am despartit de curand si imi spun aceleasi lucru care ai zis tu, ma gandesc cat a mintit si cu cat tupeu s-a afisat cu alta in fata prietenilor si colegilor cand inca era cu mine iar acum incearca sa le spuna ca eram materialista, dupa ce a stat cu mine un an pe gratis. TUPEU........ Oricum recunosc a fost greseala mea de a fi prea buna, barbatilor le plac jigodiile, curvele care flirteaza cu altii si ii fac gelosi, de la ele mananca din palma.....Oricum multa ura in mine dupa cum se vede, nu stiu cat va dura dar sincer nu stiu cum imi voi putea recapata increderea in barbati, pentru ca o jigodie nu vreau sa fiu, nu am sa ma schimb eu pentru ca ei sunt prosti. Probabil ca ma voi indragosti din nou si voi deveni iar oarba pana ma va lovi realitatea...poate ca asa e sa fie pentru mine, sa fiu fericita putin dupa care sa sufar mai mult....
kerigan_ro
Postat pe 4 Mai 2009 07:44
hmmm...adik toti barbatii inseala...si, implicit toate femeile,nu? De ce ii bagi pe toti in aceeasi oala? Si eu am fost inselata, am suferit...si eu am inselat, l-am facut sa sufere. insa pot sa afirm cu tarie ca la acea varsta nu atinsesm maturitate necesara. pur si simplu nu gandesti in momentele alea...nebunia ia locul mintii..si o faci pentru ca asa e omul...insa, nu toti sunt asa! asta e parerea mea...sunt acei oameni care au fost inselati si nu ar face asta persoanei pe care o iubesc pentru ca stiu exact ce sentimente iti provoaca. inca ceva: daca o femeie (si invers) ii ofera absolut tot unui barbat, daca il cunoaste, daca vorbesc despre orice(fara retineri) de ce ar cauta el "altceva" in alta parte? doar pentru diversitate? crezi sau nu , si barbatii sunt inteligenti!!! de ce ar da vrabia din mana pentru cioara de pe gard?
probabil ai fost inselata, dezamagita...dar sa nu gandesti niciodata asa pentru ca nu vei putea fi fericita niciodata!
sper sa nu te superi...dar eu una asa gandesc!
viata e frumoasa si noi suntem puternice!
mada212005
Postat pe 4 Mai 2009 12:10
mesajul meu era pt TF...
mada212005
Postat pe 4 Mai 2009 12:10
De la: mada212005, la data 2009-05-04 12:10:12 hmmm...adik toti barbatii inseala...si, implicit toate femeile,nu? De ce ii bagi pe toti in aceeasi oala? Si eu am fost inselata, am suferit...si eu am inselat, l-am facut sa sufere. insa pot sa afirm cu tarie ca la acea varsta nu atinsesm maturitate necesara. pur si simplu nu gandesti in momentele alea...nebunia ia locul mintii..si o faci pentru ca asa e omul...insa, nu toti sunt asa! asta e parerea mea...sunt acei oameni care au fost inselati si nu ar face asta persoanei pe care o iubesc pentru ca stiu exact ce sentimente iti provoaca. inca ceva: daca o femeie (si invers) ii ofera absolut tot unui barbat, daca il cunoaste, daca vorbesc despre orice(fara retineri) de ce ar cauta el "altceva" in alta parte? doar pentru diversitate? crezi sau nu , si barbatii sunt inteligenti!!! de ce ar da vrabia din mana pentru cioara de pe gard?
probabil ai fost inselata, dezamagita...dar sa nu gandesti niciodata asa pentru ca nu vei putea fi fericita niciodata!
sper sa nu te superi...dar eu una asa gandesc!
viata e frumoasa si noi suntem puternice!
tu pui aici in dicutie cumva cazul tau...eu vorbeam la modul general...sunt foarte multi barbati care fac sex cu alte femei decat cea de acasa si cea de acasa nici nu are habar de asta....pur si simplu pentru diversitate...sau eu mai stiu pentru ce motiv ar avea fiecare in parte...nu este obligatoriu ca daca cel acre inseala,partenerul lui sa si afle...este valabil si pentru femei asta...si crede-ma ca vorbesc in totala cunostinta de cauza,eu fiind barbat si la un moment dat avand o relatie cu o tipa casatorita si super fericita in relatia ei conjugala si totusi si-a inselat sotul...el nu a afltat,relatia cu mine nu a durat si uite asa a trecut timpul si omul ei de acasa a ramas cu coarnele puse....oare cati dintre noi ne aflam in acesta situatie la un moment al vietii??
4Life
Postat pe 4 Mai 2009 18:38
pt TF: ok..am inteles..insa ce-i determina pe acesti oameni sa insele? eu consider ca daca acea doamna era intr-adevar fericita si nu-i lipsea nimic din punct de vedere afectiv si sexual...nu ar fi avut nimic de-a face cu tine....sau...pur si simplu unii oameni se nasc asa (nu ca asta ar fi justificare pentru faptele lor). Eu pur si simplu nu pot sa inteleg!!! - poate sunt mai ingusta eu la minte..cine stie???
subiectul este vechi de cand lumea, asta-i clar..si, totusi nu s-a gasit o rezolvare..multi dintre noi inselam...dar mai rau...ne inselam pe noi insine!!!!
mada212005
Postat pe 5 Mai 2009 15:12
De la: mada212005, la data 2009-05-05 15:12:31pt TF: ok..am inteles..insa ce-i determina pe acesti oameni sa insele? eu consider ca daca acea doamna era intr-adevar fericita si nu-i lipsea nimic din punct de vedere afectiv si sexual...nu ar fi avut nimic de-a face cu tine....sau...pur si simplu unii oameni se nasc asa (nu ca asta ar fi justificare pentru faptele lor). Eu pur si simplu nu pot sa inteleg!!! - poate sunt mai ingusta eu la minte..cine stie???
subiectul este vechi de cand lumea, asta-i clar..si, totusi nu s-a gasit o rezolvare..multi dintre noi inselam...dar mai rau...ne inselam pe noi insine!!!!
omul are cinci degete la o mana si nu sunt toate egale...asa si oamenii,sunt diferiti unul de altul,iar aceasta diferenta se vede si in modul de gandire al fircaruia...asa ca ce ne mai batem noi capul pentru o problema veche de cand lumea si fara rezolvare???iar despre acea doamna de care povesteam si eu am intrebat-o de ce si mia raspuns: pentru diversitate pur si simplu... !!!
4Life
Postat pe 6 Mai 2009 19:46
sincer daca as fii in locul tau nu as trece mai departe.. nu as accepta ca iubitul meu sa tina poze in tel cu el si o alta femeie.. oricate defecte ai avea asa ceva nu se face
_dulcik_
Postat pe 15 Iunie 2009 23:57
De la: neagumelania, la data 2009-02-19 07:29:44buna

am si eu o intrebare. voi cum ati proceda daca dupa 2 ani de zile gasesti poze cu el si una, iar explicatia lui a fost ca a vrut doar sa isi demosntreze ca ma iubeste si akm ma cere de nevasta?????

eu sunt foarte confuza. nu ma pot gandi decat la ce a facut si nu mai pot avea incredere deloc in el. dati-mi si mie o parere, va rog!

si cik s-a ajuns aici din cauza greselilor lui si a posesivitatii f mare din partea mea. aici are intr-adevar dreptate k eram f posesiva si il controalam f mult, dar din pct meu de vedere tot din cauza lui am ajuns.

spune=ti voi cum sa procedez. as vrea sa ma desp, dar mi-e greu fara el si nush ce sa fac.

multumesc

hmm.....eu cred k te manipuleaza ca sa nu il prinzi cu mata-n sac si cred k nu ai incredere in tine ! eu l-as calca pe cap daca ar incerca manipulari dinastea ! ai mare grija, nu e un om sincer !
sab628
Postat pe 9 Iulie 2009 07:42
tarot_healthy
Postat pe 9 Iulie 2009 12:06
eu zic sa ai o masura intoate.nu mai fi posesiva , ca il sufoci ,si daca zici ca il iubesti si ca ta vrea de nevasta, atunci cerei sa arunce acea poza cu celalta. daca o face intradevar te iubeste. daca nu , e mai bine sa puneti punct aici.dar ia aminte si la tine. controlezate, verificate inainte de al acuza de ceva. ceai sa faci cu posesivitatea ta daca va casatoriti
'??ai sa continui in felul asata?atunci la ce o mai faci?sfatul meu e sa te controlezi
kudika098645
Postat pe 17 August 2009 09:26
cum adica"sa isi demonstreze ca te iubeste"dar ce nu era sigur de sentimentele lui pt tine? .eu zic sa te linistesti si sa stai de vorba cu el.daca tu esti posesiva inseamna ca ti f mult la el si vezi sa nu profite de slabiciunea ta
ionela25any
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:12
nu cred k femeile care flirteaza sunt mai respectate, cred k dimpotriva ! poate au parte de mai multa atentie , dar nu de mai mult respect ! nu cred ca o femeie trebuie sa se schimbe doar in ipoteza ca ar scapa de adulter, eu cred ca adulterul barbatilor rar are de-a face cu partenera, mai mult cu proprii lor pitici pe creier, ca nesiguranta, ura de sine....e naspa sa fii inselata dar naspa e si sa sti se sparga punga cu lapte in autobuz :D nu e ceva ireparabil ! cat despre tipul care a zis k s-a insurat cu menajera....esti josnic tataie ! auzi, menajera !
sab628
Postat pe 19 Septembrie 2009 16:12
nuj eu nu mai am incredere asa mare.mai ales dupa ce m-am lasat dupa vorbele si amagirile pr meu si m-a dus de nas.iar eu credeam in fericirea noastra. ba chiar faceam planuri.nuj, poate situatia ta e dif.dar gandeste-te bn:dk tie iti e mai bn cu el, ramai cu el, dar dk ramai cu el trebuia sa treci peste faptul ca te-a inselat.iar dk nu poti ierta asta, insm ca nu poti trece peste, deci renunti la el.bafta multa
m_geani
Postat pe 24 Octombrie 2009 19:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
menstruatie neagra 26 De la: kudika_938528 12 Decembrie 2013 16:20
Probleme in relatie 2 De la: ank_jupiter 26 Iulie 2009 13:55
am si eu o probema cu menstruatia... 8 De la: GeorgianaBB 13 Ianuarie 2012 00:07
Ce inseamna chiuretaj biopsic? 6 De la: kudika434118 6 Decembrie 2011 23:44
tratament pt eventratie 6 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 21:22