Setari Cookie-uri

erectie slaba

sunt pur si simplu terminata am aflat ca este bisexual si simt k o iau razna,l am dat afara din casa cand a mai venit la mine,am licenta in cateva saptamani si simt k mor,a mai avut tupeu sa imi si spuna k nu sunt femeia de care se poate el indragosti.
incerc sa imi revin si sa imi vad de ale mele,dar toti prietenii si chiar familia ma intreaba de el,imi vine sa mor.
am hotarat sa numai trec peste nimik k nu se merita.a fpst singurul om pentru care eu am facut multe dar deacum...........
sa fiti sanatosi si sper sa fiti iubiti cu adevarat!
healthy000237
Postat pe 1 Iulie 2009 13:08
De la: healthy000237, la data 2009-07-01 13:08:45sunt pur si simplu terminata am aflat ca este bisexual si simt k o iau razna,l am dat afara din casa cand a mai venit la mine,am licenta in cateva saptamani si simt k mor,a mai avut tupeu sa imi si spuna k nu sunt femeia de care se poate el indragosti.
incerc sa imi revin si sa imi vad de ale mele,dar toti prietenii si chiar familia ma intreaba de el,imi vine sa mor.
am hotarat sa numai trec peste nimik k nu se merita.a fpst singurul om pentru care eu am facut multe dar deacum...........
sa fiti sanatosi si sper sa fiti iubiti cu adevarat!
este bisexual ??din care ? sufla in perna sau in ceafa ???
4Life
Postat pe 1 Iulie 2009 13:51
De la: healthy000237, la data 2009-07-01 13:08:45sunt pur si simplu terminata am aflat ca este bisexual si simt k o iau razna,l am dat afara din casa cand a mai venit la mine,am licenta in cateva saptamani si simt k mor,a mai avut tupeu sa imi si spuna k nu sunt femeia de care se poate el indragosti.
incerc sa imi revin si sa imi vad de ale mele,dar toti prietenii si chiar familia ma intreaba de el,imi vine sa mor.
am hotarat sa numai trec peste nimik k nu se merita.a fpst singurul om pentru care eu am facut multe dar deacum...........
sa fiti sanatosi si sper sa fiti iubiti cu adevarat!


Treci peste..Fii Tare..Nimic Nu Merita...Concetreaza-te asupra ta ..si ai grija de tine ..ca daca tu nu o faci ...altcineva nu ii va pasa de tine...
si apropo bafta la liceenta..eu am avut-o pe 16 iunie..
Dea03
Postat pe 1 Iulie 2009 14:47
De la: TF_, la data 2009-07-01 13:51:26
De la: healthy000237, la data 2009-07-01 13:08:45sunt pur si simplu terminata am aflat ca este bisexual si simt k o iau razna,l am dat afara din casa cand a mai venit la mine,am licenta in cateva saptamani si simt k mor,a mai avut tupeu sa imi si spuna k nu sunt femeia de care se poate el indragosti.
incerc sa imi revin si sa imi vad de ale mele,dar toti prietenii si chiar familia ma intreaba de el,imi vine sa mor.
am hotarat sa numai trec peste nimik k nu se merita.a fpst singurul om pentru care eu am facut multe dar deacum...........
sa fiti sanatosi si sper sa fiti iubiti cu adevarat!
este bisexual ??din care ? sufla in perna sau in ceafa ???

Jur Ca Esti De Groaza:)
Dea03
Postat pe 1 Iulie 2009 14:48
De la: Dea, la data 2009-07-01 14:48:02
De la: TF_, la data 2009-07-01 13:51:26
De la: healthy000237, la data 2009-07-01 13:08:45sunt pur si simplu terminata am aflat ca este bisexual si simt k o iau razna,l am dat afara din casa cand a mai venit la mine,am licenta in cateva saptamani si simt k mor,a mai avut tupeu sa imi si spuna k nu sunt femeia de care se poate el indragosti.
incerc sa imi revin si sa imi vad de ale mele,dar toti prietenii si chiar familia ma intreaba de el,imi vine sa mor.
am hotarat sa numai trec peste nimik k nu se merita.a fpst singurul om pentru care eu am facut multe dar deacum...........
sa fiti sanatosi si sper sa fiti iubiti cu adevarat!
este bisexual ??din care ? sufla in perna sau in ceafa ???

Jur Ca Esti De Groaza:)
Felicitari pentru licenta !!! In ce domeniu ?
4Life
Postat pe 1 Iulie 2009 15:12
De la: TF_, la data 2009-07-01 15:12:17
De la: Dea, la data 2009-07-01 14:48:02
De la: TF_, la data 2009-07-01 13:51:26
De la: healthy000237, la data 2009-07-01 13:08:45sunt pur si simplu terminata am aflat ca este bisexual si simt k o iau razna,l am dat afara din casa cand a mai venit la mine,am licenta in cateva saptamani si simt k mor,a mai avut tupeu sa imi si spuna k nu sunt femeia de care se poate el indragosti.
incerc sa imi revin si sa imi vad de ale mele,dar toti prietenii si chiar familia ma intreaba de el,imi vine sa mor.
am hotarat sa numai trec peste nimik k nu se merita.a fpst singurul om pentru care eu am facut multe dar deacum...........
sa fiti sanatosi si sper sa fiti iubiti cu adevarat!
este bisexual ??din care ? sufla in perna sau in ceafa ???

Jur Ca Esti De Groaza:)
Felicitari pentru licenta !!! In ce domeniu ?


Inginerie Economica
Dea03
Postat pe 2 Iulie 2009 15:13
VA RECOMAND SUCUL ORGANIC 100% NONI PENTRU BARBATI PT EL SI NONI PT FEMEI PT EA. PRODUSELE VI SE TRIMIT ACASA PRIN CURIER,

DACA DORITI, TRIMITETI EMAIL : PRICRODICA@YHOO.COM
healthy002409
Postat pe 15 Iulie 2009 10:36
MACA (Lepidum Meyenii)Maca – superalimentul minune!

Radacina de Maca este denumita: GINSENG PERUVIAN.
Maca are in compozitie multi aminoacizi - 18 dintre cei esentiali, acizi grasi nesaturati peste 52,7%, calciu, fier si steroli, cunoscuþi pentru capacitatea lor de a reduce adsorbþia intestinalã a colesterolului. Efecte benefice asupra organismului:
Ø Creste libidoul atat la barbati cat si la femei, datorita continutului de nutrienti cheie;
Ø Mentine balanta hormonala a barbatilor si femeilor de toate varstele;
Ø Ajuta, hraneste si alimenteaza intregul sistem endocrin;
Ø Imbunatateste starea psihica si emotionala;
Ø Creste energia fizica si rezistenta corpului;
Ø Folosirea indelungata intareste puterea de concentrare;
Ø Este un suport nutritional pentru femeile la menopauza;
Ø Este un suport nutritional in cresterea fertilitatii la ambele sexe;
Ø Creste rezistenta la oboseala si diminueaza efectele stresului;
Ø Are rezultate excelente in ceea ce priveste imbunatatirea densitatii osoase – Osteoporoza;
Ø Reduce simptomele premenstruale si regleaza menstruatia;
Ø Alina sindromul oboselii cronice;
Ø Reduce disfunctiile hormonale ale menopauzei si andropauzei;
Ø Are un efect benefic asupra sistemului circulator;
Ø Grabeste vindecarea ranilor si reduce anemia;
Ø Este o alternativa la steroizi si ajuta la intarirea musculaturii pentru sportivii de performanta.

DETALII PE www.cristinne.ro

Cristina STOICA 0766808606
cristinna119
Postat pe 15 Iulie 2009 10:42
De la: bel60, la data 2009-05-11 08:22:40omul e obosit sper ca intelegiti.ii trebuie mancare buna si vreo cateva zile de somn,si sexul nu e pe primul loc dintr-o relatie.daca nu are pofta nu are.doarme sa recupereze.toate trebuie facute cu grija si intelegere.una cand femeia nu este obosita si el saracu mort de oboseala nu mai are pofta nici de mancare.eu pe vremea lui ceau aveam un coleg .eu am cumparat fosfarin ptr copilul meu si el mi-l manca si spunea ca e asa obosit si la nevasta lui ii trebuie mereu.era obosit si flamand .de unde sex?saracu se ducea cu fruca acsasa.apai nici chiar asa.


''Bel'' draga,
Esti de o naivitate ... ''fermecatoare'', dar nu-i bai, viata te invata pana la urma muuulllttteee

Sa NU asculti nici o data ceea ce spune un barbat, CI ceea ce AR VREA sa spuna - adica tu sa sti sa citesti printre randuri!

In primul rand, NU ai TU de unde sa stii cand ajungea acasa acel barbat-coleg ce ti s-a destainuit tie, si mai ales dupa ce alt(e) drumuri ocolitoare pe la alte ''papusi'' inocente (?) asa cum ne place noua, femeilor sa parem adesea tocmai spre a le lasa lor orgoliul impacat.

LA SUBIECT, oricat de obosit ar fi, un barbat sanatos, si mai ales la o asemenea varsta (!!!) NU trebuie sa aibe probleme, si nici decum in mod constant.
De unde stiu? Pentru ca am fost si eu casatorita. Un om FOARTE OCUPAT cu serviciul, STRESAT, OBOSIT ... si cu toate acestea cand se intorcea acasa mai gasea totdeauna timp, ZI DE ZI, sa mai si studieze ceva in plus, pe langa meseria lui, pana la miezul noptii pentru ca apoi sa o ia de la capat la 5/6 dimineata. Si stiti care este partea cea mai frumoasa? Pe langa faptul ca era mult mai in varsta fata de domnul in discutie in acest topic, era ''grozav'' ... la pat si cu sotia lui SEARA de SEARA!!!

Si inca ceva, prima intalnire cu el fusese o mare dezamagire insa tocmai stiind natura serviciului lui, precum si tinand cont de varsta lui, si de faptul ca era prima lor intalnire, (viitoarea) sotia nu a avut absolut nimic de ''comentat'' - a simtit ca trebuie sa fie de vina mai ales EMOTIA, caci a fost evidenta stradania lui ...
Dar o asemenea patanie a fost UNICA intre cei doi in decursul anilor ce au urmat.
Ori acel om era si SEDENTAR (!), se si ingrasase la un moment dat - sarise de 100 Kg si si-a autoimpus (fara sa i se ceara) un regim alimentar si a mai slabit ... si tote acestea, in conditiile de munca neintrerupta, asidua, pana si in week-end-uri, insa relatia lor ''sexuala'' NU a avut de suferit si nici macar nu a lipsit, nici macar o singura zi.

This is the

Simply_i
Postat pe 26 Iulie 2009 10:14
De la: TF_, la data 2009-07-01 13:51:26
De la: healthy000237, la data 2009-07-01 13:08:45sunt pur si simplu terminata am aflat ca este bisexual si simt k o iau razna,l am dat afara din casa cand a mai venit la mine,am licenta in cateva saptamani si simt k mor,a mai avut tupeu sa imi si spuna k nu sunt femeia de care se poate el indragosti.
incerc sa imi revin si sa imi vad de ale mele,dar toti prietenii si chiar familia ma intreaba de el,imi vine sa mor.
am hotarat sa numai trec peste nimik k nu se merita.a fpst singurul om pentru care eu am facut multe dar deacum...........
sa fiti sanatosi si sper sa fiti iubiti cu adevarat!
este bisexual ??din care ? sufla in perna sau in ceafa ???


Cu siguranta ca ''in perna''.
Este absolut evident.
A mai incercat si el probabil ''marea, cu degetul'' in speranta ca doar, doar, poate, poate ...
Ce te-ai fi facut DACA ai fi fost rabdatoare si iubitoare ca o ''inocenta'' pe care o cunosc si ti-ai fi petrecut 10 ani din viata alaturi de el si i-ai mai fi facut si doi copii


Data viitoare faceti o proba domnilor vostri:
vedeti cum reactioneaza daca ii ''testati'' orificiul anal, in timpul actului.
(R: ... se intareste, clar!)

Era doar o gluma !!!

Simply_i
Postat pe 26 Iulie 2009 10:29
''Erectie slaba'' este aceea cu care NU ai cum si nu vei avea nici o data parte de ''8''-lete.

Despre alte experimente ... cum sa mai vorbesti

Simti vre o singura data macar zvacul ejacularii???

Simply_i
Postat pe 27 Iulie 2009 19:42
Faptul ca si-a dat repede drumul de prima data inseamna ca i-ai placut foarte mult si el s-a incalzit imediat ce te-a vazut, probabil inainte de a fii goala.
Faptul ca a doua erectie nu s-a produs asa repede este normal, trebuia sa schimbati subiectul si probabil i s-ar fi facut iarasi chef dupa o vreme.
Ceea ce s-a intimplat este normal. Intreaba-l daca nu are ceva probleme personale sau stresante care s-ar putea sa-l afecteze, sau mergeti undeva sa fiti mai mult impreuna. Sportul face bine la amindoi.
DanWood70
Postat pe 16 August 2009 07:27
De la: Dea03, la data 2009-07-02 15:13:47
De la: TF_, la data 2009-07-01 15:12:17
De la: Dea, la data 2009-07-01 14:48:02
De la: TF_, la data 2009-07-01 13:51:26
De la: healthy000237, la data 2009-07-01 13:08:45sunt pur si simplu terminata am aflat ca este bisexual si simt k o iau razna,l am dat afara din casa cand a mai venit la mine,am licenta in cateva saptamani si simt k mor,a mai avut tupeu sa imi si spuna k nu sunt femeia de care se poate el indragosti.
incerc sa imi revin si sa imi vad de ale mele,dar toti prietenii si chiar familia ma intreaba de el,imi vine sa mor.
am hotarat sa numai trec peste nimik k nu se merita.a fpst singurul om pentru care eu am facut multe dar deacum...........
sa fiti sanatosi si sper sa fiti iubiti cu adevarat!
este bisexual ??din care ? sufla in perna sau in ceafa ???

Jur Ca Esti De Groaza:)
Felicitari pentru licenta !!! In ce domeniu ?


Inginerie Economica
PACAT CA LA INGINERIE NU VA INVATA SA VA EXPRIMATI CORECT"ALTCINEVA NU-I PASA";CORECT ESTE ALTCUIVA{CAZ DATIV,FIR-AR SA FIE DE ACORD}.PACAT DE FACULTATEA PE CARE O AI.
healthy005916
Postat pe 1 Ianuarie 2010 14:42
trebuie sa-l crezi k munceste 15 ore la zi,, ca vine obosit de la munk si nu are kef de tine de nik..apoi incepe cu motive ca nu-i place mancarea k nu-i place aia,, ca nu-i place aia etc...eu cred k aceasta relatie nu va merge.. maine alt motiv poimane alt motiv si tot asa continua..cel mai bn ar fi mai bn sa-l lasi de pe acum decat mai tarziu si apoi sa-ti para rau..parerea mea.
fata_healthy
Postat pe 2 Ianuarie 2010 00:17
De la: COMUNISTU, la data 2009-03-26 13:46:52
De la: healthy000237, la data 2009-03-02 18:39:00buna!incep prin a va cere ajutor deoarece nu stiu ce sa cred si ce sa fac mai ales,am 22 de ani si am un iubit de 27 de ani,suntem impreuna de 2 luni si bineinteles k am inceput si relatia sexuala care pana aseara a fost ok,numai ca aseara am observat ceva ce mie mi se pare cel putin dubios:la prima partida el a terminat in "2 timpi si 2 miscari",el a observat k eu nu sunt ok si a mai incercat inca o data insa fara succes deoarece "instrumentul"sau nu intra in ercetie,am trecut peste si neam pupacit vreo 2-3 minute,dupa care in cele din urma s a gandit si dl"instrument"sa se trezeasca.iubitul meu nu a replicat nimik numai k at cand eu am incercat sa il intreb cate ceva el m a rugat sa nu il mai intreb!sincer am nevoie de ajutor pt k nu stiu de ce se intampla asta!nu ii plac destul,are pe altcineva?


mai draga...dupa ce ca esti de ras,mai si claxonezi Pai ce te apuci de sex daca nu sti cum "lucreaza" aparatul barbatului.Prima data studiaza-l,daca nu-i intelegi functionarea cauta-i cartea tehnica (vezi undeva prin clasa a VIII-a) s-abia apoi treci la exploatarea lui!Doamna p**a putea sa faca o grimasa catre tine sa te sperii de sa nu-ti mai arda de sex in viata ta si ramaneai cu traume pe viata!vai-vai tinerete...
S-apoi vorba aia,pe tine te intererseza erectia sau pe el?La`s ca-si poarta el grija de scula lui ,tu vezi-ti de a ta s-o pregatesti cum trebuie,ca imediata postezi si tu p`aici,disperata ca ai prieten impotent!


n-o fi el impotent dar egoist sigur este ...fata vrea sa stie si ea ce se intampla daca e bolnav sau o inseala ...esti barbat de ce nu-i spui ca in afara unei posibile boli poate fi si egoismul sau infidelitatea...si de unde sa stie ea daca lui ii mai functioneaza sau nu...la inceput a mers acum nu mai merge deci fata stia cum functiona si nu stie daca are nevoie de alifie...pe ea n-o intereseaza erectia lui o intereseaza partida...n-ai inteles ca a vrut sa se simta si ea femeie nu gonflabila?
healthy011998
Postat pe 4 Februarie 2010 10:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Spermograma 10 De la: 4Life 12 Ianuarie 2010 18:33
ciclu mentrual de 2 ori intr-o luna dupa aproape 2 luni de la nastere 3 De la: deutza22_06 9 Februarie 2016 14:31
pharmatex ovule 5 De la: kudika_17523 6 Octombrie 2012 15:26
o problema.. 5 De la: OanaSun 31 Martie 2011 01:00
rana pe col 1 De la: healthy006677 22 Septembrie 2009 11:30