Setari Cookie-uri

erectie slaba

buna!incep prin a va cere ajutor deoarece nu stiu ce sa cred si ce sa fac mai ales,am 22 de ani si am un iubit de 27 de ani,suntem impreuna de 2 luni si bineinteles k am inceput si relatia sexuala care pana aseara a fost ok,numai ca aseara am observat ceva ce mie mi se pare cel putin dubios:la prima partida el a terminat in "2 timpi si 2 miscari",el a observat k eu nu sunt ok si a mai incercat inca o data insa fara succes deoarece "instrumentul"sau nu intra in ercetie,am trecut peste si neam pupacit vreo 2-3 minute,dupa care in cele din urma s a gandit si dl"instrument"sa se trezeasca.iubitul meu nu a replicat nimik numai k at cand eu am incercat sa il intreb cate ceva el m a rugat sa nu il mai intreb!sincer am nevoie de ajutor pt k nu stiu de ce se intampla asta!nu ii plac destul,are pe altcineva?
healthy000237
Postat pe 2 Martie 2009 18:39
nu stiu daca este cel mai bun raspuns.si eu iubesc pe cineva nespus de mult dar sa spunem asa s-a intamplat la fel cu precizarea ca dupa ce am facut o sumedenie de lucruri nu s-a intamplat nimic.ea este la inceputul relatiilor de asemenea natura si am incercat sa ghicesc c-am ce ar vrea.nu vreau sa distrug relatia din cauza asta si saptamana viitoare mi-am facut o programare la doctor,destul de nasol.s-ar putea sa existe si cauze pe baza de stres,oboseala nu mai stiu .daca cineva ne poate ajuta cu sfaturi ok
aditelegescu
Postat pe 5 Martie 2009 05:40
Cred ca cel mai bine e sa vorbesti cu iubitul tau...sa-l intrebi ce se intampla..daca are probleme medicale, daca e prima data cand i se intampla sau daca i s-a mai intamplat, sau daca i se intampla asa mereu... Din moment ce ti-a zis sa nu-l mai intrebi...cred ca stie el ce are.. :sml-confused0006 Ca altfel, imi imaginez ca ar fi trebuit si el sa fie suprins si nervos...sau eu stiu... parerea mea

Chestiile astea se mai intampla, nu e vina nimanui...nu putem cere de la ei sa...fie mereu "gata de atac"
MarseVintila
Postat pe 14 Martie 2009 15:15
nu ai de ce sa-ti faci probleme.....se mai intampla unora sa termine repede cand sunt foarte excitati....iar faptul ca instrumentul nu a intrat in erectie la comanda este ceva normal....in mod normal,o urmatoare erectie dupa ejaculare apare cam dupa 15-20 min de repaos...asa ca omul a fost capabil...daca a avut-o dupa 3 minute, este laudabil
irina4life
Postat pe 22 Martie 2009 19:44
De la: healthy000237, la data 2009-03-02 18:39:00buna!incep prin a va cere ajutor deoarece nu stiu ce sa cred si ce sa fac mai ales,am 22 de ani si am un iubit de 27 de ani,suntem impreuna de 2 luni si bineinteles k am inceput si relatia sexuala care pana aseara a fost ok,numai ca aseara am observat ceva ce mie mi se pare cel putin dubios:la prima partida el a terminat in "2 timpi si 2 miscari",el a observat k eu nu sunt ok si a mai incercat inca o data insa fara succes deoarece "instrumentul"sau nu intra in ercetie,am trecut peste si neam pupacit vreo 2-3 minute,dupa care in cele din urma s a gandit si dl"instrument"sa se trezeasca.iubitul meu nu a replicat nimik numai k at cand eu am incercat sa il intreb cate ceva el m a rugat sa nu il mai intreb!sincer am nevoie de ajutor pt k nu stiu de ce se intampla asta!nu ii plac destul,are pe altcineva?


mai draga...dupa ce ca esti de ras,mai si claxonezi Pai ce te apuci de sex daca nu sti cum "lucreaza" aparatul barbatului.Prima data studiaza-l,daca nu-i intelegi functionarea cauta-i cartea tehnica (vezi undeva prin clasa a VIII-a) s-abia apoi treci la exploatarea lui!Doamna p**a putea sa faca o grimasa catre tine sa te sperii de sa nu-ti mai arda de sex in viata ta si ramaneai cu traume pe viata!vai-vai tinerete...
S-apoi vorba aia,pe tine te intererseza erectia sau pe el?La`s ca-si poarta el grija de scula lui ,tu vezi-ti de a ta s-o pregatesti cum trebuie,ca imediata postezi si tu p`aici,disperata ca ai prieten impotent!
COMUNISTU
Postat pe 26 Martie 2009 13:46
pana la urma am discutat,am luat o usor,usor si am descoperit k iubitul meu este ff obosit,el lucreaza cam 15h/zi si acum inteleg ce se intampla!
multumesc frumos pt ajutor si sfaturi!
healthy000237
Postat pe 26 Martie 2009 15:36
No bine ca s-o rezolvat!si mai studiaza mecanismul ala...vesel,asa macar in pauze,sa nu mai postezi prosti p`aici :)
COMUNISTU
Postat pe 26 Martie 2009 18:44
incearca suplimente naturale pe baza de aloe vera
http://mary.dlb.ro
healthy001546
Postat pe 4 Mai 2009 19:59
De la: healthy001546, la data 2009-05-04 19:59:07incearca suplimente naturale pe baza de aloe vera
http://mary.dlb.ro
si pentri erectie slaba sunt bune???mai sa fie...numai ai loc de FLP-isti pe aici pe net...mare vrajeala cu aloe asta...la toate o fi asa de buna???
4Life
Postat pe 4 Mai 2009 20:19
are dreptate nea comunistu.barbatul mai trbuie si el zgandarit
healthy001616
Postat pe 5 Mai 2009 12:53
nu inteleg de ce o iei la misto.tu te-ai nascut invatat?aici oamenii scriu pentru a fi ajutati,nu pentru a fi luati in ris.s-ar putea sa se intoarca risul cindva.
mihaelacnx
Postat pe 5 Mai 2009 17:14
hai sa vedem,un raspuns serios si un sfat.Mie mi se pare anormala treaba asta.Un barbat tanar si sanatos din toate pct de vedere nu ar trebui sa aibe probleme.Se poate intampla din dif cauze.Lipsa de experienta a ambilor parteneri,lipsa atractiei,daca el simte din partea femeii o reactie de repulsie sau o stare de insatisfactie sexuala etc.etc.Un barbat se simte foarte prost cand isi da seama ca,indiferent ce ar face,partenera nu ajunge la orgasm,si astfel el se crede inferior,chestie care il pune pe ganduri.Poate crede ca o are prea mica sau ea este o nesatula si multe altele.Mai insista si tu,si mai multa rabdare/ok?
healthy001616
Postat pe 6 Mai 2009 15:33
De la: healthy001616, la data 2009-05-06 15:33:43hai sa vedem,un raspuns serios si un sfat.Mie mi se pare anormala treaba asta.Un barbat tanar si sanatos din toate pct de vedere nu ar trebui sa aibe probleme.Se poate intampla din dif cauze.Lipsa de experienta a ambilor parteneri,lipsa atractiei,daca el simte din partea femeii o reactie de repulsie sau o stare de insatisfactie sexuala etc.etc.Un barbat se simte foarte prost cand isi da seama ca,indiferent ce ar face,partenera nu ajunge la orgasm,si astfel el se crede inferior,chestie care il pune pe ganduri.Poate crede ca o are prea mica sau ea este o nesatula si multe altele.Mai insista si tu,si mai multa rabdare/ok?



cata rabdare sa ma?pt ceva timp a revenit "la normal",dar acum am ajuns chiar mai rau pt k el chiar termina in 2 secunde si bineinteles k de mine nu il mai intereseaza,incepusem sa cred k are pe altcineva dar observ ca nu, e in fiecare seara cu mine,nu dispare in neant niciodata,nu suna tel la ore nepotrivite,nu se acunde dar parca tot oboseala e vina,deoarece ,ma repet,el lucreaza cam 15 ore pe zi si cand vine acasa se aseaza in pat si imi spune "nu imi mai simt picioarele iar capul imi urla,ma crezi?"
ar fi anormal sa nu il cred dar parca numai e nici asa dragastos k la inceput,nu stiu ce sa zic,deocamdata o sa am ceva rabdare,eu am si o licenta anul asta ,si dupa asta o sa vad cum decurg lucrurile,chiar dak nu e sexul atat de important pt mine tot nu cred k pot sta la nesfarsit langa un om ce termina in 2 secunde si de mine nu ii mai pasa!
healthy000237
Postat pe 6 Mai 2009 20:41
De la: healthy000237, la data 2009-05-06 20:41:19
De la: healthy001616, la data 2009-05-06 15:33:43hai sa vedem,un raspuns serios si un sfat.Mie mi se pare anormala treaba asta.Un barbat tanar si sanatos din toate pct de vedere nu ar trebui sa aibe probleme.Se poate intampla din dif cauze.Lipsa de experienta a ambilor parteneri,lipsa atractiei,daca el simte din partea femeii o reactie de repulsie sau o stare de insatisfactie sexuala etc.etc.Un barbat se simte foarte prost cand isi da seama ca,indiferent ce ar face,partenera nu ajunge la orgasm,si astfel el se crede inferior,chestie care il pune pe ganduri.Poate crede ca o are prea mica sau ea este o nesatula si multe altele.Mai insista si tu,si mai multa rabdare/ok?



cata rabdare sa ma?pt ceva timp a revenit "la normal",dar acum am ajuns chiar mai rau pt k el chiar termina in 2 secunde si bineinteles k de mine nu il mai intereseaza,incepusem sa cred k are pe altcineva dar observ ca nu, e in fiecare seara cu mine,nu dispare in neant niciodata,nu suna tel la ore nepotrivite,nu se acunde dar parca tot oboseala e vina,deoarece ,ma repet,el lucreaza cam 15 ore pe zi si cand vine acasa se aseaza in pat si imi spune "nu imi mai simt picioarele iar capul imi urla,ma crezi?"
ar fi anormal sa nu il cred dar parca numai e nici asa dragastos k la inceput,nu stiu ce sa zic,deocamdata o sa am ceva rabdare,eu am si o licenta anul asta ,si dupa asta o sa vad cum decurg lucrurile,chiar dak nu e sexul atat de important pt mine tot nu cred k pot sta la nesfarsit langa un om ce termina in 2 secunde si de mine nu ii mai pasa!
ar putea sa incerce cu un pordus ce se numeste TRANSFER FACTOR Male Pro...de la 4life-research...uite niste detalii aici: https://media.4life.com/us/pdf/pps/TFMalePro.pdf
4Life
Postat pe 6 Mai 2009 20:49
ai dreptate,sigur e prea stresat,obosit si poate bolnav,sincer imi pare rau.Sunte-ti tineri,si nu are rost sa va irositi viata aiurea.Nimic din lumea asta nu merita sacrificiul
healthy001616
Postat pe 6 Mai 2009 20:49
De la: healthy001616, la data 2009-05-06 20:49:42ai dreptate,sigur e prea stresat,obosit si poate bolnav,sincer imi pare rau.Sunte-ti tineri,si nu are rost sa va irositi viata aiurea.Nimic din lumea asta nu merita sacrificiul


oare cand iubesti si te simti si iubita nu se merita?
healthy000237
Postat pe 8 Mai 2009 06:41
omul e obosit sper ca intelegiti.ii trebuie mancare buna si vreo cateva zile de somn,si sexul nu e pe primul loc dintr-o relatie.daca nu are pofta nu are.doarme sa recupereze.toate trebuie facute cu grija si intelegere.una cand femeia nu este obosita si el saracu mort de oboseala nu mai are pofta nici de mancare.eu pe vremea lui ceau aveam un coleg .eu am cumparat fosfarin ptr copilul meu si el mi-l manca si spunea ca e asa obosit si la nevasta lui ii trebuie mereu.era obosit si flamand .de unde sex?saracu se ducea cu fruca acsasa.apai nici chiar asa.
belami
Postat pe 11 Mai 2009 08:22
De la: bel60, la data 2009-05-11 08:22:40omul e obosit sper ca intelegiti.ii trebuie mancare buna si vreo cateva zile de somn,si sexul nu e pe primul loc dintr-o relatie.daca nu are pofta nu are.doarme sa recupereze.toate trebuie facute cu grija si intelegere.una cand femeia nu este obosita si el saracu mort de oboseala nu mai are pofta nici de mancare.eu pe vremea lui ceau aveam un coleg .eu am cumparat fosfarin ptr copilul meu si el mi-l manca si spunea ca e asa obosit si la nevasta lui ii trebuie mereu.era obosit si flamand .de unde sex?saracu se ducea cu fruca acsasa.apai nici chiar asa.


in legatura cu mancarea el mananca numai fast food si dak il intreb daca gateste mama sa(vitrega)imi striga k nu ma intereseaza pe mine ce face ea.sa inteleg k eu trebuie sa stiu cand sa imi desschid picioarele?sa calc camasi la grek de e 'fonctia' si cafea sau mai stiu eu ce?
cand vine la mine ii pun mancare gatita face numai nazuri sau pur si simplu nu vrea,acumchiar am nevoie de un sfat k vad k am ajuns intr un punct 'mort'am inceput sa ma cap satur de tot.
healthy000237
Postat pe 13 Mai 2009 09:23
mai draga...dupa ce ca esti de ras,mai si claxonezi Pai ce te apuci de sex daca nu sti cum "lucreaza" aparatul barbatului.Prima data studiaza-l,daca nu-i intelegi functionarea cauta-i cartea tehnica (vezi undeva prin clasa a VIII-a) s-abia apoi treci la exploatarea lui!Doamna p**a putea sa faca o grimasa catre tine sa te sperii de sa nu-ti mai arda de sex in viata ta si ramaneai cu traume pe viata!vai-vai tinerete...
S-apoi vorba aia,pe tine te intererseza erectia sau pe el?La`s ca-si poarta el grija de scula lui ,tu vezi-ti de a ta s-o pregatesti cum trebuie,ca imediata postezi si tu p`aici,disperata ca ai prieten impotent!

ca intotdeauna esti un adevarat "sfatuitor". Oare chiar nu puteai sa-i dai un sfat sau macar sa o ignori? astfel de probleme se intalnesc destul de frecvent in randul barbatilor, iar tu care esti barbat si daca tot te-ai bagat in aceasta discutie ai fi putut sa-i explici ca sunt cateva motive pentru care se intampla accidente de acest gen in conditiile in care barbatul este sanatos. Dar probabil ca astea sunt sfaturile pe care tu esti in stare sa le dai.
kukla
Postat pe 13 Mai 2009 10:06
exista si varianta sa nu tina la tine,sa nu te iubeasca.Eu cand eram de varsta voastra,doar cand ma uitam la femeie si ma apucau nabadaile.mai exista si varianta sa-i placa barbatii.mai stii?
healthy001616
Postat pe 13 Mai 2009 18:42
@TF:

or fi delfinii!
dar shhh, ca acum ne omoara astia!
ramona_eliza
Postat pe 20 Mai 2009 19:12
De la: ciquita, la data 2009-05-20 19:12:43@TF:

or fi delfinii!
dar shhh, ca acum ne omoara astia!
cu siguranta nu-s delfinii...acest tip de joc se cunoaste inca de pe timpul lui Ceausescu....
4Life
Postat pe 20 Mai 2009 19:25
De la: TF_, la data 2009-05-20 19:25:11
De la: ciquita, la data 2009-05-20 19:12:43@TF:

or fi delfinii!
dar shhh, ca acum ne omoara astia!
cu siguranta nu-s delfinii...acest tip de joc se cunoaste inca de pe timpul lui Ceausescu....



eu sunt mai micuta....



ramona_eliza
Postat pe 20 Mai 2009 19:29
eu zic sa il lasi.iti pierzi timpul cu el.daca acum la tinerete nu ii merge,dar mai tirziu?cauta-ti altul.nu cred nici ca te iubeste,la cum iti vorbeste.
mihaelacnx
Postat pe 21 Mai 2009 15:24
Pot sa-i ajut pe cei cu probleme sexuale ... dorin1ddima@gmail.com
andreidavid1
Postat pe 28 Mai 2009 10:42
Buna , daca nu a rezovat problema prietenul tau , pot sa-l ajut cu un tratament pentru ejaculare precoce ,pentru mai multe detalii trimite email la andreidavid1@yahoo.com .
andreidavid1
Postat pe 14 Iunie 2009 16:03
De la: healthy000237, la data 2009-03-02 18:39:00buna!incep prin a va cere ajutor deoarece nu stiu ce sa cred si ce sa fac mai ales,am 22 de ani si am un iubit de 27 de ani,suntem impreuna de 2 luni si bineinteles k am inceput si relatia sexuala care pana aseara a fost ok,numai ca aseara am observat ceva ce mie mi se pare cel putin dubios:la prima partida el a terminat in "2 timpi si 2 miscari",el a observat k eu nu sunt ok si a mai incercat inca o data insa fara succes deoarece "instrumentul"sau nu intra in ercetie,am trecut peste si neam pupacit vreo 2-3 minute,dupa care in cele din urma s a gandit si dl"instrument"sa se trezeasca.iubitul meu nu a replicat nimik numai k at cand eu am incercat sa il intreb cate ceva el m a rugat sa nu il mai intreb!sincer am nevoie de ajutor pt k nu stiu de ce se intampla asta!nu ii plac destul,are pe altcineva?
UNEORI SE INTIMPLA DIN CAUZA EMOTIEI,ALTE MOTIVE AR FI UN MIROS NEPLACUT LA PARTENERA,CEL MAI SIGUR CAZUL SE INTIMPLA LA CEI CARE SE MASTURBEAZA DES SI SE OBISNUIESTE ORGANUL CU MINA STAPINULUI.Ar mai fi o problema,daca are pe altcineva care accepta sexul oral ,atunci nu se mai scoala ,ramine semimoale orce ar face.
intelus1946
Postat pe 28 Iunie 2009 11:00
De la: healthy000237, la data 2009-03-02 18:39:00buna!incep prin a va cere ajutor deoarece nu stiu ce sa cred si ce sa fac mai ales,am 22 de ani si am un iubit de 27 de ani,suntem impreuna de 2 luni si bineinteles k am inceput si relatia sexuala care pana aseara a fost ok,numai ca aseara am observat ceva ce mie mi se pare cel putin dubios:la prima partida el a terminat in "2 timpi si 2 miscari",el a observat k eu nu sunt ok si a mai incercat inca o data insa fara succes deoarece "instrumentul"sau nu intra in ercetie,am trecut peste si neam pupacit vreo 2-3 minute,dupa care in cele din urma s a gandit si dl"instrument"sa se trezeasca.iubitul meu nu a replicat nimik numai k at cand eu am incercat sa il intreb cate ceva el m a rugat sa nu il mai intreb!sincer am nevoie de ajutor pt k nu stiu de ce se intampla asta!nu ii plac destul,are pe altcineva?
dACA ARE PE ALTA AR TREBUI SA AIBA ERECTIE BUNA,POATE ESTE LABAGIU SAU PREFERA ANALUL

Postat pe 28 Iunie 2009 11:19
De la: andreidavid1, la data 2009-06-14 16:03:57Buna , daca nu a rezovat problema prietenul tau , pot sa-l ajut cu un tratament pentru ejaculare precoce ,pentru mai multe detalii trimite email la andreidavid1@yahoo.com .
NU FOLOSITI SUBSTANTE PENTRU EJACULARE INTIRZIATA,RAMINETI IMPOTENTI SI FACETI SI PIATRA LA RINICHI

Postat pe 28 Iunie 2009 11:21
De la: healthy001616, la data 2009-05-05 12:53:16are dreptate nea comunistu.barbatul mai trbuie si el zgandarit
Pai daca vine de la altele care o sug cum sa se mai scoale?

Postat pe 28 Iunie 2009 11:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
virusul papiloma 4 De la: healthy001128 31 Ianuarie 2010 12:31
coxartroza si gonartroza 10 De la: kudika427150 6 Februarie 2014 10:17
Spitalul Militar 11 De la: diana738 16 Iulie 2013 13:30
posibil candida? 45 De la: Alinutza_h 8 Decembrie 2012 21:41
Anexita... 9 De la: ralukutzza 5 Noiembrie 2009 14:35