Setari Cookie-uri

chistul pe col

de 2 luni, in urma unui control, a fost depistat un chist NOBATH, pe col, mi s-a facut testul papanicolau si mi s-a spus sa il repet peste 3 luni, deoarece nu sunt suficiente celule care sa imi poata da un rezultat corect,asa ca sa stau linistita, clinic sunt sanatoasa. Dar am dureri si usturimi in timpul actului sexual, iar in rest simt ca o arsura permanenta.Am tot facut si spalaturi vaginale si degeaba.Ce pareri aveti? ceva sfaturi?
anababici
Postat pe 3 Martie 2009 08:56
sincer nush ce s zic..si eu ma confrunt cu asta.knd am intrat aici am sperat k o s gasesc un rasp...:(
ramonik2008
Postat pe 10 Martie 2009 01:04
SI EU SUNT DIAGNOSTICATA CU CHISTURI NABOTH DIN 2006 SI MI-A RECOMANDAT MEDICUL CERVUGID OVULE TIMP DE 3 LUNI SI UN GEL MYCOSYST PE BAZA DE ALOE .LE-AM URMAT ,M-AM SIMTIT FOARTE BINE DAR DIN 6 IN 6 LUNI MERG LA GINECOLOG IMI FAC ECOGRAF TRANSVAGINAL SI O DATA PE AN ANALIZA PAPANICOLAU.ACESTE CHISTURI APAR INAINTE DE MENSTRUATIE SI NU ITI FAC PROBLEME.ITI DORESC SANATATE SI MERGI LA CONTROL CAND SPUNE MEDICUL
kudika061517
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:35
iN bucuresti:
- DR. BADEA la SPITALUL UNIVERSITAR de la EROILOR
- Dr. ISOPESCU FLORIN la SPITALUL CARITAS
- Dr. RADU VLADAREANU la SPITALUL ELIAS
healthy005533
Postat pe 21 August 2009 18:23

AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:18
salut!
acum un an ºi eu am fost diagnosticata cu chisturi naboth,cel mai mare fiind de6x5mm.chiar ıntradevar chisturile provoaca usturimi ,sunt derutata ,ajutati-ma cu niºte lamuriri.
kudika154670
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre VARICE... 7 De la: semaka_boy 18 Martie 2010 19:53
Anexita 7 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:56
Interpretare rezultat secretie vaginala 3 De la: kudika_nikole 9 Februarie 2012 17:16
intrebare 3 De la: christine 3 Noiembrie 2009 13:42
Buna,vreau niste raspunsuri la intrebari daca se poate 15 De la: RobyT 28 Mai 2009 10:15