Setari Cookie-uri

doctorul Catalin Moraru

Ce parere aveti de ceaiul zein? L-am vazut pe Catalin Botezatu la rai da buni , a declarat ca a slabit cu zein 6 kg in 2 saptamani.
emiliana_healthy
Postat pe 13 Noiembrie 2009 11:33
Buna fetelor, am tot citit despre acest sirop minune,., chiar am tr un mail dr catalin moraru inca nu am primit nimic, i-am spus doar ca vreau sa slabesc sa vad ce imi recomanda, pana sa ajung sa citesc ce postati voi am ajuns sa cred ca este chiar siropul minune asta pana sa cites ceea ce scrieti voi, intradevar erau foarte multe postari de genu ca am slabit foarte mult, ca sunt foarte multumita de acest sirop,.,etc etc..si tot intreba cineva ca daca tot esti multumita de ce nu pui poze cu tine cum aratai inainte si cum arata cu acum, insa nu avea nici o poza la avatar, va pup
kudika086301
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:14
De la: axu2net, la data 2009-11-24 13:14:46 Buna fetelor, am tot citit despre acest sirop minune,., chiar am tr un mail dr catalin moraru inca nu am primit nimic, i-am spus doar ca vreau sa slabesc sa vad ce imi recomanda, pana sa ajung sa citesc ce postati voi am ajuns sa cred ca este chiar siropul minune asta pana sa citesc ceea ce scrieti voi, intradevar erau foarte multe postari de genu ca am slabit foarte mult, ca sunt foarte multumita de acest sirop,.,etc etc..si tot intreba cineva ca daca tot esti multumita de ce nu pui poze cu tine cum aratai inainte si cum arati acum, insa nu avea nici o poza la avatar, va pup
kudika086301
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:16
Buna ziua! As vrea sa stiu si eu daca mai functioneaza cabinetul dnl-ui dr Catalin Moraru din Arad,sau unde se gaseste acel sirop ,,miraculos,,? As vrea sa slabesc 30 kg,pt ca am 1,70 si 95 kg,cea ce e groaznic de mult, si nu ma simt deloc bine in pielea mea,sincer mi-e si rusine sa ies pe strada! Va rog sa ma ajutati cu un sfat unde sau la cine as putea apela,am tinut tot felul de cure si am luat tot felul de pastile si ceaiuri,dar in zadar.....De multe ori ma uit in oglinda,si nu-mi vine sa cred in ce monstru m-am transformat,si nici depresile nu au intarzaiat sa apara......va rog frumos,daca e cineva care sa-mi deie orice informatie,contactati-ma: weisz.brigite@yahoo.com va multumesc!
kudika399167
Postat pe 6 Mai 2011 15:29
Eu iau de 25 de zile fytformsyrup,cu care a slabit Roxana Ionescu si ma simt excelent,am slabit 5kg si nu am tinut dieta.O sa continui sa iau pana ajung la greutatea dorita.
Mirelapufulete
Postat pe 24 Ianuarie 2012 18:52
nu te lasa prostita , acest "doctor " nu exista , eu sunt din ARAD ,cauta pe google cabinete de nutritie in ARAD si nu o sa-l gasesti !
KSERRENA
Postat pe 8 Mai 2014 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tahitian Noni® Extra Bioactive Beverage™ 41 De la: kudika226898 29 Ianuarie 2011 01:01
Produse pentru slabit.... 201 De la: beatrice88 1 Iulie 2012 13:55
Podusele Herbalife..bune sau doar o strategie de marketing? 4 De la: ioanaM88 31 Martie 2011 22:41
electrostimularea 18 De la: selin32 20 Iulie 2011 23:14
ANEMIA 1 De la: alidentis@yahoo.com 23 Martie 2010 20:54