Setari Cookie-uri

doctorul Catalin Moraru

buna seara
as dori sa stiu daca a auzit cineva de doctorul nutritionist catalin moraru!
am auzit ca are un sirop adus din anglia care face minuni,fiind din plante
slabesti 15 kg intr-o luna si jumatate !
ce parere aveti? a incercat cineva acest sirop?
adresa de mail a medicului este:dr_catalinmoraru@yahoo.com
siropul costa 200ron
nu prea am incredere ,ce sa zic!
kudika127095
Postat pe 19 Martie 2009 19:28
De la: healthy000068, la data 2009-03-19 19:28:49buna seara
as dori sa stiu daca a auzit cineva de doctorul nutritionist catalin moraru!
am auzit ca are un sirop adus din anglia care face minuni,fiind din plante
slabesti 15 kg intr-o luna si jumatate !
ce parere aveti? a incercat cineva acest sirop?
adresa de mail a medicului este:dr_catalinmoraru@yahoo.com
siropul costa 200ron
nu prea am incredere ,ce sa zic!
kudika127095
Postat pe 21 Martie 2009 20:51
eu tot pe site-ul acesta am citit ce postas cineva care marturisea k a slabit cu acest sirop. cauta in site.succes!:)
kudika061640
Postat pe 21 Martie 2009 21:00
daca auziti ceva dati pe forum adresa si de unde se poate procura si eu doresc mai multe informatiii
beella
Postat pe 6 Mai 2009 18:19
stimata doamna comanda se face pe adresa de mess: dr_catalinmoraru@yahoo.com
eu sincer nu am comandat dar am inteles ca vine prin posta sau prin curierat
kudika127095
Postat pe 8 Mai 2009 13:26
Am luat si eu legatura cu domnul doctor. I-am cerut detalii despre sirop. Asta e ce am primit:
"

Buna ziua!
Ma numesc Catalin Moraru si sunt medic nutritionist,am un sirop foate bun de slabit regleaza tranzitul ,ajuta la arderea grasimilor,este facut din plante puternice si este natural,este adus din Anglia.se gaseste numai in cabinete particulare a nutritionistilor,majoritatea pacientelor mele au slabit 15-18 kg cu ajutorul acestui sirop intr-o luna si jumatate,da rezultate la oricine si nu afecteaza organismul.daca va hotarati sa luati acest sirop ,am cabinetul in Arad daca nu sunteti din acest oras sa vi-l trimite asistenta mea prin curier si platiti la primire.siropul este 250ron ,nu necesita consultatie in cabinet.Este singurul produs de slabit care a dat rezultate . siropul trebuie administrat :1lingurita de sirop amestecata cu jumatate de pahar cu apa dimineata inainte de micul dejun. contraindicatii:femei insarcinate.Nu prezinta nici un risc este natural si da rezultate foarte bune si nu intervine efectul yoyo dupa.
Cu stima Catalin Moraru!
Compozitie : Paullinia cupana,soc, Solidago virgaurea, Foeniculum vulgare, Hieracium pilosella, Fucus vesiculosus.

Mod de administrare:5picaturi intr-un pahar cu apa dimineata dupa micul dejun.

Indicatii terapeutice :cure de detoxifiere a organismului,cure de slabire, obezitate pe fond de hipotiroidism, depozite metabolice, edeme, oligurie.

Producator :healthy,England-London.

Avizat Ministerul Sanatatii



CE CREDETI...? PANA LA URMA A INCERCAT CINEVA SIROPUL??
ASTEPT UN RASPUNS VA ROG CAT MAI REPEDE.
O SEARA FAINA!:-)
prier12
Postat pe 31 August 2009 21:04
A...am uitat sa specific...toate plantele alea inseamna guarana, fenicul, alga marina bruna, vulturica si leiocarpa (sau splinuta). Am gasit traducerile pe net.Din cate am citit toate sunt intradevar pentru slabit si detoxifiere.

Astept pareri
prier12
Postat pe 31 August 2009 21:13
daca le iei de la plafar sub forma de ceai sau tinctura ajungi la cateva zezi de lei. si efectul e garantat. desi nu mi se pare ca ai mari probleme, din poza
eleain
Postat pe 31 August 2009 21:29
Buna Alina,
adica ai primit doar acel raspuns sau si "siropul minune"? ai luat minunea de sirop?! a dat rezultate?

mariana_76
Postat pe 24 Septembrie 2009 16:10
acum cateva zile am trimis si eu mail dr. moraru si mi-a promis ca imi va trimite siropul prin curier, insa nu am mai primit nicio veste.
inca astept siropul si dieta,

P.S. eu sunt din Bucuresti
mariana_76
Postat pe 24 Septembrie 2009 16:13
Buna,
Am comandat si eu astazi siropul Healthy. Sunt din Bucuresti.
Fetele care l-ati comandat nu ati mai dat nici o veste. L-ati primit? Daca da, a dat rezultatele promise? Are efecte adverse? Nu as vrea sa iau o tzeapa atat de mare... sunt totusi o gramada de bani...
crira_healthy
Postat pe 7 Octombrie 2009 20:56
healthy? ca site-ul? eu am auzit ca nu-i bun, l-a comandat o prietena dar poate efectul placebo la voi...cine stie. sa cititi bine prospectul ca sa aveti in ce crede
eleain
Postat pe 7 Octombrie 2009 21:18
Da....cu toata rusinea...eu pot pune ca mi-am luat o teapa MAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...Am comandat siropul pentru tatal meu (cu gandul ascuns ca voi lua si eu cateva zile..of course)....si am platit 250 de ron..pardon 280 de ron (transportul prin curier rapid tot tu il suporti..macar sa fie teapa teapa!)...absolut DEGEABA. Si tatal meu si mama au luat siropul vreo 2 saptamani.Nu s-a intamplat absolut nimic.Asta isi bate joc de oameni...

IN ATENTIA TUTUROR...DOCTORUL CATALIN MORARU NU EXISTA ..ESTE DOAR UN NESIMTIT ORDINAR CE PROFITA DE DISPERAREA UNORA!!!.
prier12
Postat pe 8 Octombrie 2009 20:59
De la: alina_irimescu, la data 2009-10-08 20:59:17Da....cu toata rusinea...eu pot pune ca mi-am luat o teapa MAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...Am comandat siropul pentru tatal meu (cu gandul ascuns ca voi lua si eu cateva zile..of course)....si am platit 250 de ron..pardon 280 de ron (transportul prin curier rapid tot tu il suporti..macar sa fie teapa teapa!)...absolut DEGEABA. Si tatal meu si mama au luat siropul vreo 2 saptamani.Nu s-a intamplat absolut nimic.Asta isi bate joc de oameni...

IN ATENTIA TUTUROR...DOCTORUL CATALIN MORARU NU EXISTA ..ESTE DOAR UN NESIMTIT ORDINAR CE PROFITA DE DISPERAREA UNORA!!!.
eu am luat pilula alli si cam aceasi teapa am luat si eu, dar eu am dat 60 de euro, din franta, tzeapa pe fata din farmacie
mihaelatrincu
Postat pe 8 Octombrie 2009 21:04
A..si apropo de prospect ...este exact acelasi, cuvant cu cuvant ca cel de la Slim Drink de la nu stiu ce firma. Eu am luat si aia..care e vreo 25 de ron...gustul e identic intre cele 2. In concluzie, am platit de 10 ori mai mult pe acelasi lucru.

CE MA MIRA ESTE FAPTUL CA NU A MAI SCRIS NIMENI PANA ACUM CA SI-AR FI LUAT TEAPA..NUMAI MESAJE DE BINE AM GASIT DE EL....
prier12
Postat pe 8 Octombrie 2009 21:05
De la: alina_irimescu, la data 2009-10-08 21:05:06A..si apropo de prospect ...este exact acelasi, cuvant cu cuvant ca cel de la Slim Drink de la nu stiu ce firma. Eu am luat si aia..care e vreo 25 de ron...gustul e identic intre cele 2. In concluzie, am platit de 10 ori mai mult pe acelasi lucru.

CE MA MIRA ESTE FAPTUL CA NU A MAI SCRIS NIMENI PANA ACUM CA SI-AR FI LUAT TEAPA..NUMAI MESAJE DE BINE AM GASIT DE EL....
data viitoare o sa fi mai atenta si stii cum se spune omul invata din greseli, mult noroc pe viitor
mihaelatrincu
Postat pe 8 Octombrie 2009 21:08
Fetelor, eu m-am prins in ultimul moment. Deja comandasem intr-un exces de zel, dar incepusem sa devin circumspecta si tot cautand pe net disperata sa mai aflu cate ceva despre acest dr. am dat peste postarile unei tipe care, desi nu comandase, isi daduse seama ca e ceva dubios in diversele postari pozitive la adresa siropului. Atunci am reintrat pe aceleasi forumuri si am revazut mesajele care ma convinsesera si de data asta am observat si eu ca este acelas stil in toate (litere mici la inceputul propozitiei si fara spatiu dupa punct sau paranteza, exprimare asemanatoare cu cea din mailul pe primit de la el si care numai de doctor nu era...). I-am trimis imediat un mail in care i-am spus ca anulez comanda. M-am hoatarat sa slabesc prin dieta si sport. Am cumparat totusi crom si clarinol pentru un mic ajutor.
crira_healthy
Postat pe 9 Octombrie 2009 18:34
eu cred ca e chiar un utilizator al acestui site si si-a "botezat" obiectul vanzarii inspirandu-se de aici.
doamnelor, data viitoare cand mai comandati ceva, cautati pe internet sa fie produse cunoscute, sa aiba un site internet, sa existe. dar mai ales, dincolo de banii aruncati, va sfatuiesc sa nu luati chiar orice, la urma urmei va puteti risca si sanatatea si chiar nu are rost.
eleain
Postat pe 9 Octombrie 2009 19:23
De la: alina_irimescu, la data 2009-10-08 21:05:06CE MA MIRA ESTE FAPTUL CA NU A MAI SCRIS NIMENI PANA ACUM CA SI-AR FI LUAT TEAPA..NUMAI MESAJE DE BINE AM GASIT DE EL....


Exact. Eu am comandat tocmai din acest motiv, nu gasisem nimic negativ in legatura cu acest sirop minune. Ba chiar are si blog unde mai si spune ca au slabit nu stiu ce vedete cu siropul lui, cu poze, cu tot tacamul... Vizitati-l si voi sa vedeti de ce e in stare un impostor: http://sirophealthy.blogspot.com/
De aceea este bine ca atunci cand avem experiente negative de acest gen sa le impartasim si altora ca sa nu se imbogateasca niste nemernici pe seama oamenilor de buna credinta. Cand voi mai avea timp voi cauta celelalte forumuri unde am mai gasit comentarii pozitive si il voi demasca pe infractor.
crira_healthy
Postat pe 9 Octombrie 2009 20:05
aveti tot dreptul s-o faceti, il puteti si reclama pe nemernic. mai ales daca produsul nu are certificat de calitate si nu e vandut printr-o firma.
eleain
Postat pe 9 Octombrie 2009 20:11
Doamnelor, potoliti-va, nu mai credeti in asemenea sarlatani. Nu va mai bazati pe minuni, slabitul e o chestie serioasa si daca nu o faceti cum trebuie o sa aveti numai probleme.
kharma_healthy
Postat pe 10 Octombrie 2009 06:50
Eu nu dadusem de blogul in care facea reclama siropului...oricum...m-am lecuit...:-D
M-am hotarat in schimb sa il iau pe taica-miu de-o manutza si sa mergem la nutritionist. In Iasi, singurul nutritionist de care am auzit este Diaconu-Sotropa Michaela. A mai auzit cineva de ea? Ceva pareri, sugestii...?:-)
prier12
Postat pe 10 Octombrie 2009 18:09
Siropul healthy nu mai este vandut de catre dr Catalin Moraru,trebuie sa il cumperi direct de la distribuitor:sirophealthy@yahoo.com.
Eu am slabit cu acest sirop si prietenele mele la fel,acum depinde de organismul fiecaruia dar stiu ca la majoritatea persoanelor a dat rezultate
irinaaaa
Postat pe 24 Octombrie 2009 14:28
andra_munteanu...catalin moraru...sau cum te mai numesti...hai lasa inselatoriile astea!!!! Ar trebui sa iti fie rusine!!!
prier12
Postat pe 4 Noiembrie 2009 20:27
"direct de la distribuitor" cu adresa de yahoo
eleain
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:45
Domnisoara ALINA IRIMESCU,de ce sa le fie rusine altor persoane care fac reclama unui produs cu care au slabit?Am descoperit ca si tu faci reclama pe alte siteuri la alte produse.Nu ai vanzari?Am inteles aluzia,vrei sa atrageti clientii spre produsele tale,si in plus am vazut in poza ca arati f bine,esti slaba.Asta ar fi un semn de intrebare ,ce cauti tu in discutii de slabire.Uite o sa postez aici un comentariu dat de tine sa vada lumea:
,,Adresa de mail a celui care distribuie este desert.plant@yahoo.com
Bafta!''

george_paun
Postat pe 11 Noiembrie 2009 22:54
Auziti domnule "DOCTOR" Moraru!!
Dupa ce ca aveti nerusinarea ..si da...o mai spun inca o data...NERUSINAREAAAAAAAA de a pacali oamenii cu un produs fals , care defapt NU EXISTAAA ( si spun asta cu toata convingerea!!!), dati-mi voie sa va informez ca nu incerc sa vand vreun produs.
Minunatul citat pe care l-ati dat ca exemplu ca fiind al meu, era un raspuns pentru o doamna care a intrebat de unde poate lua pastilele desert plant.
Eu NU vand aceste pastile!!! Daca te-ai uita macar mai bine, vei vedea ca foarte multa lume de pe acest forum (pe care va incercati INSELATORIILE),stie, a vorbit si vorbeste despre ele. Eu la randul meu stiu despre pastile pentru ca le-a incercat mama mea si a slabit, la fel de bine cum a INCERCAT si a luat TEAPA MAREEE de 300 ron, cu APA TA CHIOARA numita "SIROP MINUNE DE SLABIT"
Ca sunt eu slaba, bravo mie!!!!!
Ce caut pe subiectele pentru slabit???? Este exclusiv problema mea!!!! In afara de faptul ca aveti 10 id-uri de pe care va faceti reclama, si oricine poate verifica asta cu un simplu search pe google, mai aveti si NESIMTIREA fara limite sa imi dati reply la protestul meu catre falsul "dumneavoastra" "produs de slabit"!!!!!!!


LA MODUL CEL MAI SINCER CU PUTINTA...CATRE TOTI AMATORII DE APA CHIOARA/SIROP MINUNE DE SLABIT.....DATI UN SEARCH PE GOOGLE MAI INTAI SA ARUNCATI BANII DEGEABA. VETI OBSERVA FOARTE USOR CA ID-URILE DE PE CARE SE FACE RECLAMA SUNT FOARTE SUSPECTE.
NU VA MAI LASATI INSELATI SI NU MAI IMBOGATITI UN OM FARA BUN SIMT!!
O SEARA BUNA !


ASTEPT CU NERABDARE DOMNULE MORARU, GEORGE, ANDRA, ETC ETC..RASPUNSUL LA POST-UL MEU! CHIAR MA INTREB PANA UNDE POATE MERGE NESIMTIREA UNUI OM!!

Ma intreb, oare ce este nevoie sa se faca, pentru ca acest individ sa fie oprit!!!??
prier12
Postat pe 12 Noiembrie 2009 22:21
daaaaaaa, e minunat "apa cu otet de mere"fara prospect, fara ambalaj doar cu o eticheta...........o sa ii fac o poza sticlutei sa o postez pe site .......e apa de ploie pe romaneste.

Eu sunt o fraiera care l-a comnadat si l-a si "testat" :) la banii astia beam otet de mere toata viata si imi ramanea si de un profiterol :).

O seara buna,
mariana_76
Postat pe 12 Noiembrie 2009 22:28
Eu am sa fac chiar mai mult de atat. Cine nu ma crede si inca e curios sa testeze minunatul sirop, numai sa spuna. Ii trimit restul sticlutei gratis, sa experimenteze pe propria piele si garantez ca se va convinge repede!
Asa este. Nu are eticheta, nimic, doar ceva scris la computer si lipit pe sticla. Mai mult de atat, ingredientele sunt aceleasi ca la Slim Drink. Probabil ca avea si omul nevoie de o sursa de inspiratie pentru a putea scrie ceva pe sticla aia!

DECI, VESTE NEMAIPOMENITA!!!SENZATIONAL!!!

SIROPUL MINUNE GRATIS!!!! LIBER DE INCERCAT PENTRU ORICINE!!!

:-)))))))))))))))
prier12
Postat pe 12 Noiembrie 2009 22:43
As vrea sa-l incerc eu
Glumesc...Cum ati avut tupeu sa cumparati un produs care nu are site,nu are reclama,singurele vinovate sunteti voi ca dati banii aiurea pe toate produsele pentru slabit.De ce nu incercati sa aveti un regim de viata sanatos,sa renuntati la obiceiuri nesanatoase.Veti slabi va garantez.
Eu totdeauna am astept sa vad ce rezultate da acel produs minunat pentru slabit si daca era cazul il cumparam.Sa va fie invatare de minte,sa nu mai comandati orice produs si ma refer si la cele la care se fac reclama,nu sunt sanatoase.
moli
Postat pe 13 Noiembrie 2009 11:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dureri la sani 6 De la: kentfarafiltru 21 Ianuarie 2010 13:29
salon bun de coafura in sectorul 2? 14 De la: healthy016216 15 Mai 2010 21:07
Afacerea ta, aici sunt produse pt. pb. ta de sanatate 1 De la: danielatontsch 9 Martie 2009 11:52
pro sau contra dietelor disociate???? 49 De la: kudika22 15 Martie 2010 11:05
virgina la 30 de ani 68 De la: kyru 6 Iunie 2010 23:25