Setari Cookie-uri

am o mare problema va rog sa ma ajutati!

De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-29 08:31:03
De la: TF_, la data 2009-09-28 22:15:24
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-28 21:48:24
De la: ladybug, la data 2009-03-24 11:12:11am pielea corpului fff sensibila, dar si cea de pe fatza. acum 3 zile mi s-a terminat gelul de curatare pt fatza, si am folosit sapun, pt ca urmeaza sa imi vina produsele in 2 zile, mi s-a asprit pielea de sub ochi si ma ustura si ma doare si pleoapele superioare imi sunt umflate. nu mai stiu ce sa ma fac... mi-am spalat fatza cu ceai de galbenele m-am dat cu cutiuta cu minuni de la oriflame cu care imi trecea, acum nici aceasta nu ma mai ajuta. va rog din suflet spune-ti-mi ce sa fac, sunt disperata, am pleoapele atat de umflate incat nu pot sa tin ochii deschisi. de preferat nu f scump si naturist daca se poate :) va multumesc anticipat :)
duduie ,afla ca tot ce este natural este valoros si nu scump,pune mana si munceste daca vrei sa ajungi sa culegi respect si bani.
un cioban !!! prietene,nu tot ce este natural este si sannatos sau benefic omului....numai in mintea ta imbibata de aoleu vara se poate gasi asemenea tampenii...in rest sa auzim numai de bine
Corect,factorii de transfer necunoscuti de nimeni sunt ceva natural nebenefic omului.

pai la mintea ta....dar ia uite ce spun desteptii !!!

4. Folosirea factorilor de transfer in diferite boli
Data fiind diversitatea imunomodulatorilor existenti capabili de a produce fie stimularea fie procesul de blocare (oprire) a sistemului imunitar, am ales sa i-vestigam din punct de vedere stiintific folosirea produselor care contin factori de transfer in conditii patologice care necesita activitatea imunocorectoare.
Intre 2000 si 2003 in diferite clinici din Rusia s-au desfasurat studii care sa demonstreze eficacitatea imunologica si clinica a Transfer FactorTM si Transfer Factor Plus in tratarea pacientilor cu HIV, infectati cu virusul hepatic B si C, virusul herpetic, chlamydiosis urogenital, infectii bacteriene grave (osteomielita), atacuri (invazii) helminthice (opisthorchiasis), precum si a tumorilor maligne (cancer ), dermatite (psoriasis, dermatita atopica) si ulcerul duodenal.
Rezultatul studiilor clinice, aratate in lucrarea de fata, au ajutat la evaluarea eficacitatii si a sigurantei, duratei tratamentului, a dozarii produselor Transfer FactorTM si la prospectare folosirii lor nu numai in situatiile (bolile) mentionate mai sus, dar si in tratamentul complex la diferitelor conditii patologice.
4Life
Postat pe 29 Septembrie 2009 19:43
De la: ladybug, la data 2009-09-29 19:37:57dragule, ti se pare ca sunt o copila fara minte, sa sti ca nu ma intereseaza nimic din ce oferi tu, adica produsele pe care tot tu le cuperi pt tine, si daca nu sti despre ce e vorba, nu te baga prietene! eu muncesc, dar nu ca sa dau banii munciti unuia ca tine, care sustine numai prostii. esti bun numai de cearta, si am incheiat orice discutie!
Mda,deocamdata esti si ironica si lipsita de inteligenta,nu am cum sa fiu pentru tine si drag si excroc.Oricum eu nu vand pe un forum la o individa pe care nu o cunosc si nici nu am intentia sa socializez pe forum,am suficienti prieteni asa ca nu ma intereseaza decat sa se posteze lucruri si fapte adevarate,tu faci parte din categoria oamenilor mincinosi si milogi,mult succes la produse ieftine care iti ofera o viata ieftina.
ene_m_gabriel
Postat pe 29 Septembrie 2009 19:47
Eu am folosit o crema care, desi e recomandata pentru faþã, are ºi alte aplicaþii. Alifia Floral. Nu îþi garantez cã îþi va rezolva problema, dar îþi va face bine pt faþã ºi oarecum îþi va calma pleoapele. Nu este scumpã, o gãseºti la magazinele unde se comercializeazã miere. Este pe bazãde propolis ºi în nici un caz nu îþi va dãuna. crudici_ida@yahoo.com
crudici_ida
Postat pe 30 Septembrie 2009 19:20
sau un cont pe sfatul medicului, si se rezolva. eu am rezolvat multe asa
kudika098645
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:21
foloseste gerovital masca de argila sau crema de corp si de fata cu cocos
foarte bun pt piele sensibila
sper sa te ajute
http://www.healthy.ro/comunitate/forum/post_reply/3279.html#
evamoise2007_yahoo_com
Postat pe 11 Noiembrie 2009 20:21
Incearca cu doua produse naturale .1 Miere de albine naturala 100% si 2. Ulei de masline extravirgin .Deci stergi pleoapele seara inainte de culcare dupa ce cureti inainte cu ceai de Galbenele.Sanatate maxima.
healthy010635
Postat pe 28 Ianuarie 2010 21:34
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Invitatie 2 De la: ioanabobocea 19 Noiembrie 2009 12:16
slabit 5 De la: gabrielle_new 20 Decembrie 2011 13:59
buna 3 De la: office_salinasusesi_ro 15 Aprilie 2010 09:54
Romania-o tara de grase sau de frustrate? 194 De la: Barbie30 21 Octombrie 2013 22:38
Raspberry Ketone Max 4 De la: kudika_21956 31 Decembrie 2012 13:51