Setari Cookie-uri

operatiile estetice

alternativa la operatiile estetice ,pt riduri, celulita este un produs revolutionar Galvanic Spa ,sunt sigura ca ati auzit de el pentru ca e fantastic ,si DA merita toate laudele, este o investitie buna pt tine ,asa cum a fost si este pt mine,,maine ,poimaine anii vor trece si peste mine si cu el in casa nu imi arat varsta
kudika029270
Postat pe 29 Aprilie 2009 13:15
Buna ness! As vrea sa imi spui daca se poate mai multe in legatura cu acest produs? Tu ai cumparat acest aparat sau ai mers intr-un salon speciaizat?
Pentru celulita eu am comandat si crema ADONIA LEG TONE SERUM care se pare ca a revolutionat tot ce inseamna in materie de produse anticelulitice. Abia astept sa o incerc. Imi va fi livrat intr-o saptamana, dar sunt foarte interesata si de acest produs sa stiu cam cat de bine ma poate ajuta. Eu am un ten mixt, extrem de deshidratat si sunt in pragul vrstei de 30 de ani. de curand probabil pe fondul unei imunitati scazute am luat stafilococul auriu si am facut acnee (faza incipienta). Acum incep tratament cu antibiotic si crema recomandat de medicul dermatolog. Dar probabil in clipa in care imi dispar aceste mici cosulete ce le am poate nu ar fi rau sa ma ocup mai intens de aspectul fetei.

De unde pot achizitiona aparatul si ce garantii am?

Merci.
andruta_wsn
Postat pe 11 Iunie 2009 17:44
buna andruta imi cer scuze ca raspund asa tarziu ,
NU SKIN Galvanic Spa System II - Un centru Spa la tine acasa

Reintinereste-ti tenul, revitalizeaza-ti pielea capului si purifica-ti corpul

Aparat programabil cu curenti galvanici autoreglabili si dispozitive interschimbabile pentru fata, pielea capului si corp.

Lucreaza sinergetic impreuna cu produse special formulate pentru a facilita transportul ingredientelor esentiale avand efect revitalizant, recuperator si de reintinerire.

Iti aduce tratamentul balnear acasa la tine:

• Confortabil
• Sigur
• Avantajos
• Convenabil
• Eficient Comparativ cu tratamentele traditionale cu curenti galvanici efectuate in centrele balneare, sistemul Galvanic Spa II este o investitie eficienta, cu rezultate minunate, reenergizante.

Luati experienta spa la dumneavoastra acasa

Noul Sistem Galvanic Spa II de la NU SKIN este mai avantajos intrucat ofera mai multe optiuni decat orice alta unealta galvanica folosita acasa.

• Programarea brevetata, personalizata, va da posibilitatea de a alege polaritatea curentului si durata tratamentului, astfel permitandu-va sa coordonati instrumentul cu diferite produse pentru o varietate de beneficii.

• Spre deosebire de majoritatea sistemelor spa care pot fi folosite de acasa, Sistemul Galvanic Spa II prezinta trei conductori unici, interschimbabili, pentru fata, pielea capului si corp.
Reintineriti infatisarea dvs. cu ajutorul
Galvanic Spa Pre-Treatment si Treatment Facial Gels

Aceste geluri faciale lucreaza impreuna cu conductorul pentru fata pentru a indeparta celulele moarte si pentru a permite porilor sa respire, in timp ce furnizeaza nutrienti benefici care concentreaza energia celulelor si faciliteaza recuperarea dupa stres. Piela dvs. va arata vizibil mai tanara si va fi vibranta si revitalizata.

Pre-Treatment Facial Gels (Gelurile faciale de pre-tratament) :
-TEA Cocoyl Glutamate puritica pielea si le permite porilor sa respire.
-Extractul de galbenele, de varec marin si de vanilie calmeaza pielea.

Treatment Facial Gels (Gelurile faciale de tratament):
-Magneziul sustine energia celulelor.
-Arginina faciliteaza recuperarea dupa stres.
-Aspartate echilibreaza in mod natural pH-ul dvs.
-Tocopheryl Nicotinate, o forma a vitaminei E, ajuta in hidratarea, conditionarea si asigurarea protectiei prin antioxidanti a pielii.
Perfectionati corpul dvs. cu ajutorul
Galvanic Spa II Body Shaping Gel

Acest gel de corp exclusiv actioneaza impreuna cu conductorul pentru corp proiectat ergonomic pentru a trata pernitele de grasime si toxinele pentru a minimaliza si reduce astfel aparitia celulitei pentru o piele mai ferma, mai tonefiata.

Theobromina (Extract de Theobroma coca) – contine o molecula despre care s-a demonstrat ca trateaza enzimele din celulele de grasime. Tratarea acestor enzime poate ajuta in activarea descompunerii grasimii.

Musetel (Chrysanthellum indicum) – bogat in flavonoide despre care s-a demonstrat ca impiedica depozitarea de grasime.

Cerecetarile arata ca daca Galvanic Spa II Body Shaping Gel (Gelul modelator de corp) este folosit de doua ori pe zi, avantajele se acumuleaza.
Revitalizati pielea capului si parul dvs. cu ajutorul
Nutriol Hair Fitness Treatment

Acest tratament avansat din punct de vedere tehnologic ajuta ca parul dvs. sa arate si sa fie mai abundent. Folosind Nutriol Hair Fitness Treatment (Tratamentul de sanatate pentru par) cu conductorul pentru pielea capului, puteti accelera beneficiile initiale prin facilitarea transportului e ingrediente-cheie pentru a mentine parul sanatos si abundent.

Tricalgoxyl – un ingredient demonstrat clinic, derivat dintr-o specie de alge maronii, care remineralizeaza pielea capului, ajutand astfel parul sa-si recastige sanatatea sa naturala, forta si stralucirea sa – pentru vitalitatea maxima a parului.

Bogat in sulphated oligosaccharide din varec marin (polysaccharide), Tricalgoxyl este un ingredient brevetat de hranire a pielii capului care actioneaza impreuna cu alte ingrediente esentiale pentru a hidrata parul si pentru a remineraliza pielea capului – lucru decisiv pentru un par sanatos, abundent.
Baterii interschimbabile: nu sunt necesare cabluri, adaptoare ºi nu depinde de surse electrice externe.sper din suflet sa gasesti ceea ce ti se potriveste
cum se comanda ---de la distribuitorii directi
are garantia de 2 ani _sunt persoane care il au de aprox. 4 ani si a schimbat bateria cam de 2 ori_este si convenabil din acest pdv
kudika029270
Postat pe 16 Iunie 2009 10:52
pt persoanele care activeaza in cadrul saloanelor de cosmetica acest aparat este un atu
Clientii dumneavoastra sunt persoane ocupate, mereu in competitie, atenti la detalii si preocupati de propria imagine? Vor sa arate bine inainte de evenimentele importante din cariera lor sau pur si simplu sa straluceasca la o petrecere sau o intalnire?
Noi va oferim solutia de a-i surprinde in mod placut si de a-i fideliza.
dia.nusk@yahoo.com
kudika029270
Postat pe 16 Iunie 2009 10:57
AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96



IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parfumuri ieftine!!!Branduri consacrate!!! www.cosmetx.cabanova.com 2 De la: kudika226898 17 Octombrie 2010 11:04
Extensii gene permanente fir cu fir... 46 De la: kudika_491 7 Martie 2012 13:38
nodul la san 7 De la: lrm_mariana 12 Aprilie 2010 09:18
Sprancene tatuate? 14 De la: kudika479740 3 Decembrie 2011 12:46
CONCURS 2 De la: Barbie30 26 Iulie 2010 20:57