Setari Cookie-uri

Faimoasele pastile chinezesti

Buna la toata lumea!Sunt curioasa daca a mai luat cineva asa ceva?!Sunt niste capsule verzi.Eu am luat de la o cunostiinta care am vazut-o cu ochii mei cat a slabit si ce repede!!! Dar la mine bine'nteles ca nu a dat aceleasi rezultate.In afara faptului ca imi era foarte sete,simteam ca m-i se strange gatul pur si simplu,intradevar nu-mi mai era foame in primele zile dar ma lua durerea de stomac,din cauza nemancarii,normal.Dupa cateva zile ,mancam de frica durerii dar normal,le luam incontinuare!! Cand am ajuns la jumatatea flaconului,de fapt are o banala pungulita,nu mai disparea foamea dar persista setea si starea generala de rau.Asa ca as vrea sa stiu si alte pareri.Persoana de la care le-am luat nu s-a simtit rau.Deci nu stiu ce sa zic.Stiu ca fiecare orgnism reactioneaza in felul lui dar totusi e prea mare diferenta!!! P.S.sorry pentru cine nu stie despre ce vorbeam,am scris doar in titlu!PASTILELE DE SLABIT CHINEZESTI

Postat pe 13 Septembrie 2008 17:33
BUNA,
SI EU I-AU NISTE PASTILE CHINEZESTI (TOT ASA MI LE-A ADUS CINEVA )AU CUTIA METALICA VERDE SCRIE FOARTE MULT IN CHINEZA SI FOARTE PUTIN IN ENGLEZA,LE I-AU O DATA PE ZI ,AM REUSIT SA SLABESC 3 KG INTR-O SAPTAMANA SUNT IN A DOUA SAPTAMANA SI MA SIMTE RAU DE FAPT AICI VROIAM SA AJUNG IMI ESTE FOARTE SETE ,AM AMETETI ,OBOSESC FOARTE REPEDE SI BATAILE INIMI SUNT PUTERNICE,MA SIMT SLABITA NU AM CHEF DE NIMIC AS STA NUMAI IN PAT.INCA LE MAI I-AU SI MANCAN DE FRICA(DIMINEATA SI LA PRANZ FIIND ULTIMA MASA)CA SA NU MI SE FACA RAU.
NU VREAU SA RENUNT LA ELE PENTRU CA AM REUSIT SA SLABESC DAR TOTUSI MI-E FRICA SA NU PATESC CEVA MAI GRAV.
POVESTI
Postat pe 16 Septembrie 2008 16:10
BUNA!CRED CA VB DE ACELASI LUCRU.EXACT ASTEA SUNT SIMPTOMELE.SINCER EU NU LE-AM TERMINAT DE LUAT,ADICA AM RENUNTAT LA ELE PT CA IMI ERA RAU.SI MA MAI TINEA SI FICATUL NONSTOP.SI EU AM SLABIT SI NU PREA LE-AS FI LASAT DAR NU AM AVUT INCOTRO.ASA CA NU STIU CE SA ZIC DAR MA-U MAI SPERIAT SI ARTICOLELE DE PE NET...FACI CUM CREZI.ORICUM ITI DORESC SA SLABESTI INCONTINUARE,DAR FARA ELE.

Postat pe 19 Septembrie 2008 19:55
buna dimineata! m-ar interesa si pe mine aceasta metoda. adresa mea este nelachiriac@yahoo.com. va multumesc!
nelachiriac
Postat pe 23 Septembrie 2008 08:06
Buna fetelor.
Si eu am folosit capsule chinezesti pentru slabit.Sunt foarte periculoase.Le-am intrerupt.Slabeste sistemul imunitar.Eu de o luna de zile,trec dintr-o boala in alta: hipertensiune, gastrita,amigdalite,infectie la plamani,alergie etc.
Asa ca folositi alta dieta.Va spun cu mana pe inima,prin ce trec.Eu eram o persoana sanatoasa.

Va doresc o zi buna.
zizii
Postat pe 23 Septembrie 2008 17:47
as dori sa stiu si eu ce produse a folosit colega de a slabit.ancadumitrasconiu@yahoo.com.multumesc!
hdanca
Postat pe 23 Septembrie 2008 22:41
As dori sa-mi spui procedeul utilizat de prietena ta pentru a slabi.Eu fac sport, nu abuzez de mancare, dar nu reusesc sa-mi mentin greutatea corporala. Slabesc fff greu si pun extrem de repede.
Multumesc, astept raspuns.
claudiapkm
Postat pe 8 Octombrie 2008 10:06
Programul se face 3 luni cu 3 luni mentinere. Daca tii exact indicatiile poti slabi si te poti mentine foarte usor dupa. Se inlocuieste micul dejun si cina cu un shake pe baza de soia care tine de foame completat cu o lingura de pudra proteica. Se completeaza cu vitamine pe baza de plante, un produs anticelulita care elimina apa si un produs cu fibre. Programul complet e in 2 variante la 500 ron ; 2 cutii cu shake, o cutie cu pudra, multivitamine, cell-u-loss si fibre sau 600 ron incluzand in plus o cutie cu pudra pentru ceai - o combinatie ceai negru si verde care contine antioxidanti si taie senzatia de foame. La masa de pranz se consuma alimente sarace in calorii dar bogate in elementele esentiale. Se beau 2l apa plata pe zi. Se fac activitati fizice 30 minute, inastea intrand plimabri, curatenie deci nu neaparat sport.Daca comandati programul pe mai multe luni primiti o cutie sau 2 de shake gratuit. Daca vreti mai multe amanunte va astept pe messenger.
i_love_lexa
Postat pe 8 Octombrie 2008 16:08
salut lexa, ma numesc laura, si sint in cautarea unei solutii pt slabit.am intrat pe forum ca sa mai arunc o privire pe aici in ideea de a mai afla care mai sint metodele la care mai recurg femeile in dorinta de a pierde kilogramele.am citit mesajul tau si mi s-a parut interesanta propunerea ta in legatura cu prietena ta ,pt ca ce-i drept imi este teama sa recurg la metoda medicamentoasa fie ea chiar naturista.as vrea ,daca nu te deranjeaza sa-mi dai multe detalii despre cum a procedet a ta prietena sa ajunga la un asa rezultat. iti multumesc
cris_alecsia
Postat pe 8 Octombrie 2008 22:56
am gasit apoi explicatiile tale;dar unde putem comanda toate aceste produse?poate fi posibil sa fie ele comandate de catre o persoana care traieste intr-o alta tara in europa? merci id-ul meu :mariangabriel2007
cris_alecsia
Postat pe 8 Octombrie 2008 23:06
De la: lolo77, la data 2008-10-08 23:06:37am gasit apoi explicatiile tale;dar unde putem comanda toate aceste produse?poate fi posibil sa fie ele comandate de catre o persoana care traieste intr-o alta tara in europa? merci id-ul meu :mariangabriel2007

am incercat cu idul nu merge. incearca sa ma pui tu pe messenger
i_love_lexa
Postat pe 9 Octombrie 2008 16:23
PT LEXA este vb de HERBALIFE?
doinaperte@yahoo.com
Postat pe 10 Octombrie 2008 14:15
si eu cred ca e herbalife k mi se par cunoscute tratamentele, am inteles k slabesti insa dc te apuci iar de mancare gatita...spus adio siluetei, eu am incercat shake-ul ala k sa ma ingras insa tinea de foame si nu puteam sa mai mananc, asa ca am renuntat...eu stiu un regim care sigur functioneaza si am tot scris pe forumuri despre el, insa se pare k dc vb doar despre pastile esti bagata in seama. Asa cum ziceam de acel regim, e f sanatos si mananci cat vrei dar de un sg fel, adik e un concept gresit sa mananci dimineata deoarece digestia si eliminare toxinelor se termina la ora 12, deci dimineata mananci doar fructe, iar dupa 12 incepi sa mananci. Insa ar fi bine sa nu amesteci carnea cu lactatele, dc vrei carne o mananci simpla fara garnitura si paine, doar cu salata, dc mananci cartofi prajiti la fel, doar cu salata si nu mancati doua feluri de mancare gatita(preparata), iar cina ar fi ideala inainte de 20. Credeti-ma k e foarte sanatos stilul asta de viata si slabiti destul de rpd. va pup si dc mai doriti anumite inform. lasati comentarii.
Mari_O
Postat pe 10 Octombrie 2008 16:09
Da este vorba de herbalife. Si nu e adevarat nu te ingrasi daca mananci mancare gatita. Eu consum si mananc si mancare gatita. E bun si regimul cu fructe si altecelea dar ce te faci daca ai probleme cu stomacul? Programul herbalife iti rezolva si celelate probleme si nu sunt pastile. Ingredientul de baza e soia adevarata care ati vazut cate articole au aparut acum despre ce efecte benefice are.
i_love_lexa
Postat pe 10 Octombrie 2008 16:16
Buna, as fi interesanta sa stiu cum a slabit colega ta . Poti sa imi dai mail la arnmirela@yahoo.com.Astept un semn de la tine.
mitracu
Postat pe 13 Octombrie 2008 12:35
DRAGELE MELE, AM TRECUT CU PRIVIREA PESTE ACESTE MESAJE SI AM VAZUT PARERI IMPARTITE CINEVA SPUNEA CA A LUAT PASTILE CHINEZESTI O DATA PE ZI SI S-A SIMTIT RAU, RECENT LA TV. S-A SEMNALAT ACEST LUCRU DESI SE VAND IN FARMACII CEEA CE VREAU SA SEMNALEZ AICI ESTE CA EU SUNT UNA DINTRE CELE CARE AM LUAT MEDICAMENTE DE SLABIT DAR NU DIN ACEA GAMA. AM LAUAT CEEA CE MI S-A PARUT CA AU MAI PUTINE EFECTE ADVERSE SI AM SLABIT 16 KG IN 7 LUNI, INCET DAR SIGUR AM MANCAT ORICE SI AM LUAT MAXIM 12PASTILE PE ZI; AM DAT SI AM RECOMANDAT SI ALTOR PERSOANE DIN JURUL MEU, INSA LA ORA ACTUALA NIMENI NU ARE NIMIC NICI O BOALA SI NICI UN EFECT NEGATIV.NU FAC RECLAMA IMI SPUN DOAR PAREREA SUNT BUNE SI ISI MERITA BANII,DACA VREM SA SLABIM NATURAL POATE AJUNGEM MAI SCUMP LA CUM SUNT PRETURILE LA NOI IN TARA NIMIC NU NE SURPRINDE. FIECARE FACE CE VREA SI SA SLABEASCA CUM POATE TOTUL DEPINDE DE AMBITIE, TREBUIE SA MAI TINEM CONT DE UN ASPECT: SOLUL DIN CHINA NU SE COMPARA CU CEL DIN ROMANIA MULTE CEAIURI CHINEZESTI SUNT BENEFICE ORGANISMULUI NOSTRU SI DE CE CHINEZII NU SUNT GRASI? DE CE NOI ROMANII AVEM TENDINTE SPRE OBEZITATE? FIINDCA NU MANCAM NATURAL, MANCAM GRAS... SI AR FI MULTE DE SPUS LA ACEST CAPITOL.VA DORESC MULTA AMBITIE SI SUCCES CELOR CARE VRETI SA DATI JOS SURPLUSUL DE GRASIME.
numelemeu_mary
Postat pe 14 Octombrie 2008 00:47
FETELOR,FETELOR!!!!!
MA UIT,CITESC SI MA MINUNEZ......DOAMNE,CATE MAI PUTETI INCERCA SA FACETI CA SA SLABITI!!!!!
AM DAT 4 KG IN 2 SAPTAMANI,CATE 3 CM DE PESTE TOT SI SUNT SUPER FERICITA!!!!
RETICENTA LA INCEPUT,AM ZIS"HAI S-O INCERC SI PE ASTA".....CINE NU RISCA,NU CASTIGA!!!!
ESTE O METODA SANATOASA SI SE SI VORBESTE DESPRE EA AICI.....DAR TREBUIE DISCUTAT PUTIN DESPRE PSIHIC,DOAR CU PASTILE SI PRAFURI NU SE FACE NIMIC!!!!!
DACA DORITI,MA PUTETI CONTACTA PE ID-UL DE MESS ecaterina33
ecaterina33
Postat pe 14 Octombrie 2008 12:40
ce pastile ai luat maryangy? anamariaudrescu@yahoo.com Mersi. eu am luat acum ceva timp heritage elite si a fost super bun. dar nu faci nimic cu pastile daca nu iti schimb modul de viata, in proportie de 90% sa mananci mancare sanatoasa, sa nu le amesteci si din cand in cand ca un rasfat sa-ti oferi bonusuri ( ciocolata, cartofi prajiti etc. ) si sunt sigura ca toata viata veti ramane slabe,. eu din luna martie mi-am schimbat total stilul, dar..... mai ma scap cateodata, importanat este ca mananc ce imi place ( fructe, salate, peste, branzeturi, ghiveci de legume, mazare, fasole verde,salata de vinete, fasole batuta si toate cu paine wasa ), mie nici nu prea imi plac manacarurile gatite. eu cred ca daca ai acceptat sa te ingrasi mai mult de 2 kg fara sa-ti pese este destul de greu sa slabesti

Postat pe 15 Octombrie 2008 08:36
Te rog frumos, spune-ne ce pastile ai luat ?!
Dara68
Postat pe 15 Octombrie 2008 08:39
maryangy......."ne-ai sedus si ne-ai abandonat'? lamureste-ne si pe noi ce sunt pastilele pe care le-ai luat (12?zi!!!! e f mult) pe baza de ce sunt si cat costa?
anna67
Postat pe 19 Octombrie 2008 11:24
Buna fetelor, nu v-am ,,sedus'' si nici ,,abandonat'' pur si simplu nu am mai intrat pe net, iar acum multumita celor de la Healthy am vazut mesajele voastre; dupa cum am mai spus nu am incercat sa fac reclama acelor pastile mi-am exprimat doar o parere insa observ ca sunteti curioase va sa zica ; cele care vreti sa aflati despre ce am vorbit trimiteti-mi un mail la adresa bmarianaangelica@yahoo.com si va raspund cu promptitudine; avand in vedere ca parerile sunt impartite nu pot sa abordez detalii aici pe forum si sper din tot sufletul ca ma intelegeti, oricum acest subiect este destul de ,,fierbinte'' si merita dezbatut cu seriozitate.Le doresc celor care se ,,minuneaza'' succes in dietele naturale dar mentionez faptul ca nu orice organism reactioneaza la astfel de diete ca la urma urmei avem o viata si macar sa putem manca ce-si doreste sufletul; nu contest opinia nimanui fiecare dintre noi isi alege ce crede ca este mai bine pt. el. Va multumesc celor care mi-ati citit mesajul si va astept sa mai schimbam o vorba.
Mariana
numelemeu_mary
Postat pe 20 Octombrie 2008 01:06
buna poti sa-mi spui mai multe si mie despre metoda ta?am o fetita de 16 ani ,h=1.60,G=81,e valabila si pt ea?
daliuta1@yahoo.com
Postat pe 24 Octombrie 2008 14:40
eu sincer sunt foarte slaba am 1.55 m si 43 de kg fara nicio dieta si fara sport fara nimic, asa e orgamismul meu..........dar in legatura cu pastila de slabit cum ii spuneti voi ascultati si pe altii care au luat si se simt foarte bine dupa ele....daca ati luat e decizia voastra nu va obligat nimeni......poate multe din voi au luat si sufera de diabet, hipertensiune , probleme renale, probleme cu tiroida.........acele persoane nu au voie sa ia acest produs dar sunt si foarte multe care tot l-au luat chiar daca stiau ca sufera una din afectiunile de mai sus sau chiar persoane care nici nu stiu ca sufera de aceste afectiuni.....binenteles ca are si reactii adverse ca orice alt produs fie el naturist sau medicamentos.......din moment ce dupa 5 zile reactiile adverse nu dispar atunci nu mai continuati administrarea lui.....voi speriati lumea ca ati luat si ce rau va fost....de ce l-ati mai luat???......NU VREAU SA FIU REA CREDETI-MA lucrez in farmacie si stiu ce inseamna sa vrei sa slabesti dar nu mai speriati lumea......MAI ZIC O DATA: A FOST ALEGEREA VOASTRA SA LUATI PASTILA NU A ALTCUIVA......ca zice-ti voi voi ce simptome ati avut asta e altceva dar nu mai ziceti sa nu mai ia nimeni....eu cunosc multe persoane ce au luat 5 luni si se simt foarte bine...au slabit si acum sunt fericite.....binenteles ca fiecare organism reactioneaza altfel la acest produs dar nu uitati ca unele persoane sunt bine de la ele.......nu iau apararea acestor pastile si nici a altor pastile de slabit pt ca parerea mea e ca cel mai bine ar fi sa se poate slabi natural........cunosc si persoane care au slabit natural si tot respectul pt ele..e cel mai sanatos mod de a slabi.......multumesc mult.....va doresc multa multa bafta!!...pupici cu sclipici
ancutzicabenciuciuca
Postat pe 25 Octombrie 2008 15:37
pt Daliluta; copiii sub 18 ani nu au voie sa ia aceste suplimente,deasemenea si cei care au probleme cu inima sau care au boli grave, insa cum spune prietena noastra mai sus fiecare organism reactioneaza in felul lui si depinde ce medicam. ia fiecare; ce am luat eu, nu au reactii adverse;sunt restrictionate persoanelor cu problemele mentionate mai sus...
numelemeu_mary
Postat pe 26 Octombrie 2008 15:28
Programele pe care le recomand nu numai ca te ajuta sa-ti reglezi greutatea dar contribuie la intarirea sanatatii inimii si a digestiei. Si pot fi luate si de copii.
i_love_lexa
Postat pe 27 Octombrie 2008 15:16
eu am folosit herbalife si am dat jos doar 1 kg si jum intr-o saptamana si ceva si am dat o gramada de bani.in timpul asta am tinut si regim:am mancat salate de fructe si de legume ,carne la gratar si lactate.dupa 2 saptamani am renuntat pt k ma simteam fara vlaga deoarece am si spasmofilie si cred ca facusem o cadere de calciu.oricum fiecare organism e diferit,poate nu a functionat la mine.
alexandra_pinky866
Postat pe 31 Octombrie 2008 18:59
1kg jumate intr-o saptamana inseamna 6kg pe luna . inseamna ca i mers pe slabire de baza nu accelerata. ai fost monitorizata? ai spus de problemele cu smasmofilia? sunt persoane care au folosit produsele numai pentru aceasta. trebuia sa iei in plus mai mult calciu in program sau tang kuei-ul.
i_love_lexa
Postat pe 1 Noiembrie 2008 19:08
Eu as vrea sa stiu despre ce e vorba.Am citit de metoda ta secreta de slabit din intamplare.As vrea sa stiu mai multe ,in ce consta,cat costa ,cum procur.Astept raspuns.Florina
florydicianu
Postat pe 6 Noiembrie 2008 09:51
Buna fetelor,mi-am luat si eu pastile pana la urma(capsula de slabit)am gasit la plafar aproape 1 milion...ce pot spune decat ca intradevar sunt bune,mi-a trecut pofta de mancare si chiar si senzatia aia de "dulce".Azi a fost a 6a zi de cand le iau si pot zice ca dimineata aveam cu 2 kg mai putin,deci:5 zile-2kg e destul de bine,acuma sa vedem in continuare!Reactii ???Pai de cate ori le iau dupa 5 min merg la baie si seara la fel am program,ceea ce e bine,zic eu?Insomnii..da sunt..stari de ameteala,mi sa parut in primele 2 zile dar usoare.Cam atat..sper la mai mult si la mai bine V-am pupat!!!
alina_178
Postat pe 6 Noiembrie 2008 21:03
as fi tinut in continuare cura daca nu m-as fi simtit asa lipsita de energie si nu as fi avut ameteli ,deaoarece cantitatile de alimente erau foarte mici.mi s-a parut ca am slabit putin pt ca cei de la herbalife primiteau o slabire rapida si fara prea mult efort:4 intr-o saptamana deci 16kg intr-o luna.
alexandra_pinky866
Postat pe 7 Noiembrie 2008 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gusa polinodulara 38 De la: kudika226898 18 Februarie 2014 16:56
stie cineva un tratament pt o crestere rapida a parului? 85 De la: dana_n_healthy 20 Iunie 2016 00:12
Pareri 10 De la: cutesuzy 9 Martie 2011 19:35
Vreau sa ma ingras 29 De la: claudya_elena21 12 Martie 2012 12:44
LAMULTI ANI TUTUROR FEMEILOR ! 2 De la: fericire 8 Martie 2010 10:53