Setari Cookie-uri

chirurgical

Multumesc pt.acceptare ,
Am o intrebare care nu-mi da pace ,ma framanta si la care as dori sa -mi raspundeti.Ce riscuri implica operatia de "ruptura de perineu"si cateva amanunte ..........Va multumesc!

Postat pe 10 Iunie 2009 09:39
De la: healthy003284, la data 2009-06-10 09:39:56 Multumesc pt.acceptare ,
Am o intrebare care nu-mi da pace ,ma framanta si la care as dori sa -mi raspundeti.Ce riscuri implica operatia de "ruptura de perineu"si cateva amanunte ..........Va multumesc!




http://www.sfatulmedicului.ro/Incontinenta-urinara/incontinenta-urinara-si-ruptura-de-perineu_587 aici poti afla mai multe.ParereA mea e ca tb sa consulti un medic de specialitate mai intii,pe net parerile sunt impartite si sa nu te bulverseze mai mult.
asistenta_medicala
Postat pe 21 Iulie 2009 19:03
Dragele mele,
Nu vand nimic.Nu am nici un avantaj!Vreau sa ajut!
Trebuie diagnosticata boala (eu va sfatuiesc la biorezonanta , unde scapi cel mai rapid(intre 1 ora si 2), cel mai ieftin(intre 100 si 300 lei) si se analizeaza tot corpul,inclusiv tipul de radiatii,alergia exact identificata, intoxicatii cu metale grele s.a.)
Dar la capitolul terapii,tratamente cititi, informati-va, cautati pe net,cautati in site-ul la revista www.formula-as.ro, cautare in site:scrieti diagnosticul si va apar articolele cu marturii despre terapii de toate felurile dar mai ales naturale, care nu agreseaza organismul !!!Sau terapie tot prin biorezonanta(o sedinta de tratament este unde fac eu=30 lei)Eu am facut diagnosticare la copilul meu de 7 ani la biorezonanta si voi lua sirop NONI!!
Cititi www.nonitv.net !!!!Acest suc NONI este o minune !De la forme avansate de cancer pana la, daca vreau o simpla intarire de sistem imunitar la copil inainte de inceperea anului scolar....
deceflor
Postat pe 8 August 2009 18:17
De la: deceflor, la data 2009-08-08 18:17:10Dragele mele,
Nu vand nimic.Nu am nici un avantaj!Vreau sa ajut!
Trebuie diagnosticata boala (eu va sfatuiesc la biorezonanta , unde scapi cel mai rapid(intre 1 ora si 2), cel mai ieftin(intre 100 si 300 lei) si se analizeaza tot corpul,inclusiv tipul de radiatii,alergia exact identificata, intoxicatii cu metale grele s.a.)
Dar la capitolul terapii,tratamente cititi, informati-va, cautati pe net,cautati in site-ul la revista www.formula-as.ro, cautare in site:scrieti diagnosticul si va apar articolele cu marturii despre terapii de toate felurile dar mai ales naturale, care nu agreseaza organismul !!!Sau terapie tot prin biorezonanta(o sedinta de tratament este unde fac eu=30 lei)Eu am facut diagnosticare la copilul meu de 7 ani la biorezonanta si voi lua sirop NONI!!
Cititi www.nonitv.net !!!!Acest suc NONI este o minune !De la forme avansate de cancer pana la, daca vreau o simpla intarire de sistem imunitar la copil inainte de inceperea anului scolar....
VRAJEALA CU NONI !!!!!VRAJEALA CU NONI !!!!! publicitate ieftina !!!
4Life
Postat pe 8 August 2009 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
plantele medicinale si animalele 6 De la: crudici_ida 29 Iulie 2009 23:38
Am mare nevoie de sugestiile dumneavoastra 7 De la: lrm_mariana 24 Februarie 2010 12:38
Preventie 1 De la: monissica 7 Februarie 2012 17:17
Umilintele la care sunt supuse cadrele militare 16 De la: TIGRA 18 Octombrie 2010 13:56
inrre anticonceptionale 11 De la: archie123 1 Aprilie 2012 14:05