Setari Cookie-uri

Poti ramane insarcinata fara contact sexual?

De la: andreiana_66, la data 2009-08-31 20:51:26Nu mai radeti de biata fata pentru ca eu am ramas insarcinata fiind fecioara ,care e curioasa sa ma intrebe?


Totdeauna femeile din Romania (unele dintre ele) au fost proaste si vor ramane la fel in continuare. Atentie, am specificat ca nu toate femeile sunt la fel. Mai duduie care ai ramas insarcinata fara a avea contact sexual, poate tu confunzi contactul sexual cu numarul contactelor pe care le-ai avut, s-ar putea ca intrebarea ta sa se refere la faptul CA NU STII CU CARE AI RAMAS GRAVIDA, DEOARECE AI AVUT PREA MULTI CONTACTORI SEXUALI !!! Cum va rabda pamantul, asa proaste cum sunteti ... ? Ne faceti de rasul lumii, mai femei fara minte ...
Olt
Postat pe 25 Aprilie 2010 14:24
" La fel de minima, este si posibilitatea ca o fata sa ramana insarcinata prin petting. Dar, daca baiatul se afla, in momentul ejacularii, cu penisul foarte aproape de vagin, sperma poate ajunge inauntru si fecunda ovulul fetei. De asemenea periculos: cand dupa orgasm ramane sperma pe degetul baiatului si el mangaie fata intim. Cine doreste sa fie foarte sigur, poate folosi si la petting un prezervativ."............
am citit intr-un articol dintr-o revista
MoneyKidu
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:32
Sincer, eu as inclina sa spun ca ai ramas insarcinata daca te-a vizitat Ingerul Gavriil si ti-a dat vestea minunata ca pe vremuri Fecioarei Maria. In afara de contact sexual, insamantare artificiala si inseminare accidentala (prosoape folosite in comun, batiste pentru nas, inghesuiala in autobuz etc) mai ramane o a patra varianta, una foarte plauzibila - inseminarea providentiala - prin Duhul Sfant . Bineinteles, in acest al patrulea caz cu siguranta ai fi fost deja instiintata de Archanghelul Gavriil. Dar poate ai adormit profund si ai uitat despre instiintare. Mai intreaba si pe alte forumuri, poate afli.... Noroc bun.
bennystan
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:39
Draga mea cred ca nu esti din somalia.Cum sa ramai insarcinata daca nu ti-ai pus-o macar o data cu unul nu cu una?Cred ca acest site nu e pentru handicapati iar cea care iti recomanda un medic ar trebui sa spuna ca e preferabil unul de cap.Nu pot sa cred ca in acest secol mai exista fiinte ca tine care au o non educatie sexuala si pun asa intrebari tampite.
remo
Postat pe 25 Aprilie 2010 20:29
DA!
Numai daca te speli in acelasi lighean in care s-a spalat si el!!!!!


Nene Olt, iar trebuie sa fiu de acord cu matale.
micabis
Postat pe 25 Aprilie 2010 22:11
Cata prostie....... am trait s-o aud si p-asta....
Mi se pare mie...sau esti putin cam blonda?
delia_ioneata
Postat pe 26 Aprilie 2010 10:44
De la: BumbleBEE, la data 2009-06-13 13:16:14Am o mare problema...cred ca una psihica:))...nu mi-a venit ciclul luna acesta...a intarziat vreo 3-4 zile:d...insa ma streseaza un gand:sa nu fi ramas insarcinata....nu am avut niciun contact sexual...nu vreau sa consult un medic:d:">

.....mai nu cumva ai fost rapita de extraterestri????.....nu ai avut nici un vis erotic???...
poate ca de acolo ti se trage.... .....pune n puii mei mana pe carti si citeste....sau ai netul la dispozitie.....cauta si vei gasi raspuns la intrebarile tale.....mama nu ai?????....ca doar nu esti solo pe lumea asta......cauta si te informeaza...nu doar asa la coltul strazi...dupa urekile babelor si pustoaicelor....care au la activ cateva contacte sexuale si se cred experte.....hai pa ...vezi ca sunt rau rau de tot....
gratuit89
Postat pe 26 Aprilie 2010 19:19
pana la urma bv ei sa fie sanatoasa daca e sau nu. a zis pov ei a zis ce credea banuia sau doar asa a intrebat de curiozitate bvo ei tine-o tot asa
daniel_healthy
Postat pe 26 Aprilie 2010 22:05
oameni buni... v-ati gandit ca pote aceasta intrebare e pusa asa de cei de la conducerea site-ului ? casa ne dam noi cu parerea si in acelasi timp castiga bani ?scz ptr cei din conducerea site-ului dar intrebarea asta e o tampenie si nu cred ca o femeie sau o fata nu stie chestia asta... ca pana nu bagi samanta in panant nu iese morcovul. asta cred eu scz tuturor anticipat sai domnisoarei daca e sa fie adevarat sa stea lin ca are toata viata inainte sa vada daca e asa sau nu si daca e asa exista quretaj o seara placuta tuturor
daniel_healthy
Postat pe 26 Aprilie 2010 22:11
usor de stat in fata calculatorului si de criticat.nu?asa ziceam si eu urata exprimarea ta.....in primul rand nu stim cati ani are fata si in al 2 lea rand probabil ca e un mesaj scris in gluma....si in al 3 lea rand daca tot te enerveaza intrebarile stupide de ce stai sa le dai raspuns....hmm..
healthy015085
Postat pe 28 Aprilie 2010 09:39
stimate "doctor" tin sa va informez ca in cartea de anatomie se gasesc informatii cu privire la procesul de reproducere cat si informatii desprev aparatul reproductiv atat la femeie cat si la barbat....se pare ca de ceva timp nu ati mai deschis cartea de anatomie.nu i nimic.aflati de la mine bvo.bun raspuns miki
healthy015085
Postat pe 28 Aprilie 2010 09:56
buna! vad ca esti tare priceput la acest capitol.Oare esti asa si la restul? mate, romana, fizica?Pt tine nu e un "stres daca ramai sau nu insarcinata" asa ca nu cred ca ti-ai dori sa stii cum e.Ia zi-mi si mie daca este vreun risc atunci cand fac doar petting. Vb serios.Ms mult.
alexia24
Postat pe 28 Aprilie 2010 15:48
imi cer scz de exprimare
daniel_healthy
Postat pe 29 Aprilie 2010 01:28
rubya_healthy
Postat pe 30 Aprilie 2010 02:04
Ha, ha, ha!!!!!! Cata prostie in tara asta!
I se umfla sexul cu apa cumva?
Doamneeeeeeeeee...mai citeste o carte si tu, fata draga, inainte de a incepe sa faci sex! Bine ca de asta stii!
Sau mai bine du-te la ginecologie si te cauta decat sa intrebi ceva pe net...la care nimeni nu-ti poate raspunde, ci doar sa presupuna.
maya73
Postat pe 4 Mai 2010 18:30
Daniel, nu ai nici un motiv sa te scuzi.
Ba din contra, alte persoane ar trebui sa se scuze!
micabis
Postat pe 4 Mai 2010 19:11
nu stiu sigur poate numai artificial.O problema mare ma macina pot sa mai raman insarcinata daca am doar o singura trompa si un oval pe dreapta
healthy017507
Postat pe 23 Iunie 2010 18:15
"o singura trompa si un oval pe dreapta"

ai si un patratel????
micabis
Postat pe 25 Iunie 2010 04:27
poti ramane insarcinata inghitind sperma?
kudika441431
Postat pe 24 Septembrie 2011 22:18
am 13 ani si mia intarziat ciclu 4 zile si nam facut sex ce e de facut
Andreea_Stoian_4
Postat pe 11 Martie 2014 21:02
si mie mi se intampla la fel ce ai facut
Andreea_Stoian_4
Postat pe 11 Martie 2014 21:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am o problema 3 De la: office_salinasusesi_ro 21 Februarie 2010 15:24
tatuaj sprincene 57 De la: gabi_mami_2008 11 Octombrie 2016 13:00
MAC Cosmetics 2 De la: cristi_nna 4 Noiembrie 2011 13:08
Dermatolog bun in romania 31 De la: kudika_1040184 9 August 2021 02:39
Haideti la concurs :) 1 De la: ionela78 6 Septembrie 2010 10:41