Setari Cookie-uri

CADEREA PARULUI

De la: enemgabriel, la data 2009-08-07 21:30:52
De la: petreflp, la data 2009-08-07 21:17:52
De la: enemgabriel, la data 2009-08-07 21:14:26Serios,pai sti tu unde este SUA?Noi platim impozite la stat ,evazionisto,ai auzit de adminstratie fiscala,a,stai,tu nu sti pe celume traiesti daramite sa te intreb de ...mai bine te intreb:a fatat vaca,ca este penurie de colastra.
Ce impozite platesti tu ghertoiule !!?? Pe cine crezi ca pacalesti tu ? Tu faci evaziune fiscala si cu sleahta ta de hoti,luati produsele de la depoziti si le vindeti cu adaos si fara bon sau factura ! Mie in decurs de 5 luni nu mi-au dat niciun bon sau nicio factura,cat am cumparat de la distribuitorii parteneri ai tai din pitesti,deci evaziunea este la voi !
ia uite,s-a saturat doamna tf de identitatea sa falsa si a luat alta mai falsa.Sa nu-mi spui ca esti din Pitesti,nu ,nu cred,esti prea tampita sa locuiesti aici.Ghertoi sa-i zici lu tactu.Ai auzit de formularul 020,pe bune,esti bolnava rau cu capul,sa nu te sinucizi sau mai bine fa-o,o sa fie mai mult aer si CURAT.
Ia zi bai excrocule,cum stai cu impozitele pe adaosul de la pretul de depozit la pretul de client ? Ca nu dai nici bon si nici factura la produsele ce le vinzi catre clientii care nu vor sa se inscrie in FLP . TVA-ul si impozitul pe profit cu il platesti in conditiile astea ? Sa te auzim acum ce ai de spus sarlatanule !
ene_mgabriel
Postat pe 11 August 2009 23:34
De la: enemgabriel, la data 2009-08-06 14:44:47
De la: healthy003603, la data 2009-08-06 14:35:20lasati-ma cu prostiile astea de forever living products...am incercat dar nu are nici un efect, mi-a cazut parul mai mult dupa aia si am facut si matreata...pana la urma m-am enervat si am luat de la gerovital plant...si surpriza n-am avut asa par frumos si stralucitor niciodata si nu imi mai cade...am incercat produse si de la aloe vera si calivita, dar astea sunt in mare parte reclame...deci m-am lamurit...

Mda,una e sa incerci alta e sa folosesti timp mai indelungat.De curiozitate ,cate pastile contine tubul de minerale?si cat costa?
Pai desigur,sa le folosesti vreo 3 ani sa-i faci lui enemgabriel buzunarul mare,sa-si ia el comision pe spatele tau ! Un excroc si jumatate esti ene draga ! Recomanzi niste produse de rahat,cine te mai crede ?
ene_mgabriel
Postat pe 11 August 2009 23:39
Aloe-Jojoba Shampoo - cod 058

Acest sampon pe baza de gel stabilizat de Aloe vera poseda pH echilibrat si ofera intregii familii posibilitatea de a avea un par sanatos, stralucitor, moale si usor de aranjat. Aloe-Jojoba Shampoo constituie - in egala masura - o binefacere pentru problematica parului si pentru cea a scalpului, deoarece proprietatile gelului stabilizat de Aloe vera se constituie ca alternative de ingrijire naturala comparativ cu alte sampoane, iar actiunea delicata il recomanda tuturor tipurilor de par.
Samponul contribuie la mentinerea sanatatii parului si scalpului prin activitatea sa enzimatica (desprinderea si dizolvarea depozitelor de celule moarte), la care se adauga beneficiile gelului stabilizat de Aloe vera legate de:
•prezenta aminoacizilor necesari integritatii papilelor si foliculilor firelor de par; •efectul saponinelor si al actiunii agentilor naturali de spumare.
Uleiul de jojoba, un alt ingredient important de mult timp folosit in cosmetica, confera calitati emoliente samponului. Acest ulei restabileste cantitatea de apa pierduta la nivelul pielii si anexelor sale, reda volum firelor de par care nu mai au sebum in urma spalarilor frecvente si reface tija si varfurile inspicate. Parul ud, uscat sau incurcat va putea fi pieptanat firesc, cu usurinta si va capata aspect vaporos.
Forever Living Aloe Shampoo actioneaza delicat, dar eficient, chiar in cazul parului gras-seboreic si al matretii. Calmeaza iritatiile scalpului, iar parul devine stralucitor si usor de aranjat.
Mod de folosire: Se aplica pe parul umed si se maseaza usor pentru a determina formarea unei spume abundente si pentru a stimula scalpul, dupa care urmeaza clatire din abundenta. Se repeta la nevoie, pana ce parul ramane curat.
Continut: 237 ml
Aloe-Jojoba Conditioning Rinse - cod 059

Pentru realizarea acestui balsam pentru par s-a tinut cont de noutatile existente in domeniu si de experienta dobandita de colectivul Forever. Aloe-Jojoba Conditioning Rinse, balsamul cu pH echilibrat pentru ingrijirea delicata si eficienta a parului, a fost conceput pentru a fi folosit dupa utilizarea samponului Aloe-Jojoba Shampoo. Combinatia eficienta a celor doua ingrediente confera parului aspect stralucitor si matasos. Alaturi de ingredientii principali a fost adaugat un agent anti-electrostatic, care permite un aspect ordonat al coafurii. De asemenea, a mai fost adaugat un ingredient care imbraca tija firului de par intr-o pelicula protectoare, pentru a creste rezistenta si flexibilitatea, evitandu-se ruperea si inspicarea firelor de par. Acest invelis protector se opune, de asemenea, deshidratarii provocate de manevrele de uscare excesive. Pe fiecare ambalaj exista, de altfel, inca o dovada, prin care se atesta de catre Consiliul Stiintific International pentru Aloe ca acest produs nu are egal in domeniul ingrijirii parului.
Mod de folosire: Dupa spalarea parului cu Aloe-Jojoba Shampoo si clatire, parul se maseaza usor cu Aloe Jojoba Conditioning Rinse, care se lasa sa actioneze 2-3 minute, dupa care urmeaza clatirea definitiva si aranjarea dupa dorinta.
Continut: 237 ml
enemgabriel
Postat pe 12 August 2009 08:42
De la: enemgabriel, la data 2009-08-12 08:42:24Aloe-Jojoba Shampoo - cod 058

Acest sampon pe baza de gel stabilizat de Aloe vera poseda pH echilibrat si ofera intregii familii posibilitatea de a avea un par sanatos, stralucitor, moale si usor de aranjat. Aloe-Jojoba Shampoo constituie - in egala masura - o binefacere pentru problematica parului si pentru cea a scalpului, deoarece proprietatile gelului stabilizat de Aloe vera se constituie ca alternative de ingrijire naturala comparativ cu alte sampoane, iar actiunea delicata il recomanda tuturor tipurilor de par.
Samponul contribuie la mentinerea sanatatii parului si scalpului prin activitatea sa enzimatica (desprinderea si dizolvarea depozitelor de celule moarte), la care se adauga beneficiile gelului stabilizat de Aloe vera legate de:
•prezenta aminoacizilor necesari integritatii papilelor si foliculilor firelor de par; •efectul saponinelor si al actiunii agentilor naturali de spumare.
Uleiul de jojoba, un alt ingredient important de mult timp folosit in cosmetica, confera calitati emoliente samponului. Acest ulei restabileste cantitatea de apa pierduta la nivelul pielii si anexelor sale, reda volum firelor de par care nu mai au sebum in urma spalarilor frecvente si reface tija si varfurile inspicate. Parul ud, uscat sau incurcat va putea fi pieptanat firesc, cu usurinta si va capata aspect vaporos.
Forever Living Aloe Shampoo actioneaza delicat, dar eficient, chiar in cazul parului gras-seboreic si al matretii. Calmeaza iritatiile scalpului, iar parul devine stralucitor si usor de aranjat.
Mod de folosire: Se aplica pe parul umed si se maseaza usor pentru a determina formarea unei spume abundente si pentru a stimula scalpul, dupa care urmeaza clatire din abundenta. Se repeta la nevoie, pana ce parul ramane curat.
Continut: 237 ml
Aloe-Jojoba Conditioning Rinse - cod 059

Pentru realizarea acestui balsam pentru par s-a tinut cont de noutatile existente in domeniu si de experienta dobandita de colectivul Forever. Aloe-Jojoba Conditioning Rinse, balsamul cu pH echilibrat pentru ingrijirea delicata si eficienta a parului, a fost conceput pentru a fi folosit dupa utilizarea samponului Aloe-Jojoba Shampoo. Combinatia eficienta a celor doua ingrediente confera parului aspect stralucitor si matasos. Alaturi de ingredientii principali a fost adaugat un agent anti-electrostatic, care permite un aspect ordonat al coafurii. De asemenea, a mai fost adaugat un ingredient care imbraca tija firului de par intr-o pelicula protectoare, pentru a creste rezistenta si flexibilitatea, evitandu-se ruperea si inspicarea firelor de par. Acest invelis protector se opune, de asemenea, deshidratarii provocate de manevrele de uscare excesive. Pe fiecare ambalaj exista, de altfel, inca o dovada, prin care se atesta de catre Consiliul Stiintific International pentru Aloe ca acest produs nu are egal in domeniul ingrijirii parului.
Mod de folosire: Dupa spalarea parului cu Aloe-Jojoba Shampoo si clatire, parul se maseaza usor cu Aloe Jojoba Conditioning Rinse, care se lasa sa actioneze 2-3 minute, dupa care urmeaza clatirea definitiva si aranjarea dupa dorinta.
Continut: 237 ml
FOARTE SCUMP SI DE PROASTA CALITATE ! nu dati banii pe tampenii !
ene_mgabriel
Postat pe 12 August 2009 08:50
Cautati-ma direct pe mail, am solutii stiintifice ptr. aceasta problema!
Antioxidanti_NSE
Postat pe 27 Octombrie 2009 04:32
ptr caderea parului exista picaturile beres care contin toate microelementele care au rol de catalizatori in reconstructie si ESSENTELE FLORALE BACH care se adreseaza unei atitudiuni de perfectionism exagerat ceea ce duce la caderea parului
va stau la dispozitie cu drag terapii .florale bach @gmail.com
dia_luna_sol
Postat pe 16 Noiembrie 2009 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fibrom uterin 2 De la: Lu39 1 Noiembrie 2011 13:39
vaginita bacteriana 10 De la: amalia69 29 Iunie 2010 19:15
urticarie acuta sau cronica 7 De la: kudika368475 17 Februarie 2011 14:50
Buna tuturor 2 De la: myhaella_girl2007 23 Iulie 2016 22:25
Cat de precis este un test de sarcina??? 3 De la: horatiu_tra 31 Martie 2010 21:11