Setari Cookie-uri

ECOGRAFIE

buna,

Tin sa va spun ca de curand am descoperit probabil cel mai bun ecografist din tara ( nu face insa morfo-fetale)....Se numeste Conf. Dr. Costache Adrian.
Am fost la el dintr-o pura intamplare, o prietena de-a mea fusese la el pt k avea niste dureri teribile de burta si fusese la 3 ginecologi care faceau ecografii si nici unul dintre ei nu ii gasise nimic!Concluzia a fost ca el a diagnosticat-o pe loc cu un sd. de ovar polichistic(avea pe ovarul drept un chist de 7 cm care statea sa plesneasca si daca mai astepta un pic putea sa ramana fara ovar) si i-a si recomandat cel mai bun ginecolog care sa o urmareasca( Dr. Adrian Vaduva) care a i-a dat tratament HORMONAL si NU a operat-o asa cum muuulti altii ii zisesera ca trebuie ...Ideea este ca a trecut aprox un an de atunci si prietena mea este super ok.
Eu insami am fost la el, la recomandarea prietenei mele si mi s-a parut super ok atat profesional cat si ca om...a vorbit cu mine, mi-a explicat tot si am ramas impresionata total de el.
Intre timp am aflat ca este chiar conferentiar universitar si ca el este cel care le da atestatul de a face ecografii tuturor celorlalti!
CONCUZIA : mergeti la el daca vreti sa aflati siguuur tot ce se poate afla dintr-o ecografie.
Va pup
leilaalexandru
Postat pe 23 Iulie 2009 19:04
buna!
Unde consulta medicul Costache Adrian?
claudiaiv
Postat pe 10 Martie 2010 15:41
da-ne mai multe relatii...te rog!
dreams_healthy
Postat pe 11 Martie 2010 15:14
medicul Costache adrian este la MEDLIFE
healthy013545
Postat pe 12 Martie 2010 17:57
Inseamna ca ori vorbim despre alt medic, ori in 3 ani de zile s-a transformat radical. Cel mai frustrat medic pe care l-am intalnit vreodata. Trecand peste faptul ca ecografia s-a realizat in prezenta a 10 persoane in cabinet (studenti, alti pacienti ingramaditi inauntru), nu cred ca ar trebui sa intereseze pe niciun doctor salariul unui pacient, in loc sa dea explicatii despre problema in cauza! In conditiile in care platesti consultatia si astepti o ora la usa...
Si eu am mers tot la recomandarea unei prietene, la spitalul Cantacuzino...se pare insa ca m-am inselat. Niciun cuvant despre rezultatele ecografiei, nicio recomandare sau intrebare legata de problema mea. In schimb, se interesa de locul meu de munca, salariu si orasul natal!
Am plecat dezgustata.... nu recomand nimanui.
kudika_34915
Postat pe 13 Mai 2013 17:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna tuturor 7 De la: alfredodecurtofreco 11 Octombrie 2010 10:07
boala reumatismala are legatura cu eritemul nodos 4 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 09:31
HELPPP-sfaturi privind taratmentul cearcanelor cu acid hialuronic 37 De la: kudika066702 29 August 2016 20:09
salut 3 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 09:27
hernia de disc lombara 40 De la: annemirela 13 Iunie 2019 23:54