Setari Cookie-uri

fibroadenom?

....salutare . sunt nou venita pe forum ...va spun povestea mea in cateva cuvinte .....vreau alte sfaturi......
....m-au diagnosticat in 2007 cu fibroadenom ...noduli in ambi sani. de atunci merg la control in fiecare an ..mamografie si ecografie ...unul a mai scazut are in jur de 1 cm...iar altul a mai crescut ...dar de crede totusi ca sunt 2 .... si impreuna ar avea 2.6 cm.

Nu mi`au dat tratament...si nici nu mi`au recomndat inca operatia.


ca sa nu uit sunt deja operata ...mi`au scos unul acum 6 ani, (aveam 23 ani) dupa ce in urma tratamentului nu a mai ramas decat el..ceilalti au disparut....va multumesc
healthy004952
Postat pe 31 Iulie 2009 21:55
Ati putea incerca niste investigatii cu analize de sange facute la distanta, la laboratoarele Biomnis din Lyon (Franta), dar recoltate la unul din centrele lor agreate din Romania.
Incercati sa le scrieti lor in orice limba si va vor indruma spre centrul medical din tara unde vi se pot face recoltari si mai ales analizele specifice (multe dintre ele nu se pot executa in tara din lipsa de tehnologie):
www.biomnis.com
okyo
Postat pe 18 Octombrie 2009 11:56
Ati putea incerca niste investigatii cu analize de sange facute la distanta, la laboratoarele Biomnis din Lyon (Franta), dar recoltate la unul din centrele lor agreate din Romania.
Incercati sa le scrieti lor in orice limba si va vor indruma spre centrul medical din tara unde vi se pot face recoltari si mai ales analizele specifice (multe dintre ele nu se pot executa in tara din lipsa de tehnologie):
www.biomnis.com
okyo
Postat pe 18 Octombrie 2009 11:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand antidepresive si somnifere 5 De la: kudika_5953 23 Septembrie 2013 20:20
medical 2 De la: doinitaeda 29 Aprilie 2011 20:56
Parodontoza 20 De la: Swing 15 Iunie 2014 04:36
glucomul 8 De la: healthy004302 12 Iulie 2009 12:34
despre refleoterapie 31 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 09:30