Setari Cookie-uri

ASLO

am un baiat de 14 ani si de cativa ani are probleme cu un streptococ ce nu poate fi descoperit unde e localizat rezulatul ASLO este tot timpul cu valori foarte mari au fost si de 900 i-am facut tot timpul medicatie doar cu moldamin injectabil pe o perioada de vreo 6 ani si nu exista nici o ameliorare!!! sunt intr-o situatie foarte disperata si nu mai stiu ce sa fac cu copilul ca nici starea lui generala nu este buna se simte mereu slabit si ametit!!va rog din suflet sa imi dati un sfat ce asi putea sa fac??
patrizzia
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:10
De la: healthy006491, la data 2009-09-16 11:10:37am un baiat de 14 ani si de cativa ani are probleme cu un streptococ ce nu poate fi descoperit unde e localizat rezulatul ASLO este tot timpul cu valori foarte mari au fost si de 900 i-am facut tot timpul medicatie doar cu moldamin injectabil pe o perioada de vreo 6 ani si nu exista nici o ameliorare!!! sunt intr-o situatie foarte disperata si nu mai stiu ce sa fac cu copilul ca nici starea lui generala nu este buna se simte mereu slabit si ametit!!va rog din suflet sa imi dati un sfat ce asi putea sa fac??
ai putea rezolva problema copilului tau cu TRANSFER FACTOR PLUS, un produs natural 100% ce are capacitatea de a stimula activitatea sistemului imunitar cu pana la 437% !!! si pe langa acesta cu TRANSFER FACTOR RIOVIDA care ii poate asigura doza de energie necesara sa numai fie slabit si sa-si imbunatateasca starea generala.
4Life
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:24
Buna seara!Doamna si baiatul meu a avut aceasta prb(Aslo 540)a facut 6 luni Retarpen si 6 luni Moldamin.
Avea un streptococ auriu care i-se localizase in gat.Dupa tratamentul acesta a luat si 3 pastile de Sumamed,de atunci au trecut 9 ani dar, nu a mai avut probleme.I-am repetat analizele in fiecare an,a iesit 200Aslo. Stiu ca nu trece fara Retarpen,Moldamin si Sumamed,sfatul meu este sa nu va luati dupa cei ce va spun de siropuri si med miraculoase,facetii 1-2-3 exudate,vedeti unde este localizat si cautati un medic bun.Dumnezeu sa va ajute si sa ii dea sanatate fiului dumneavoastra.
doinitaeda
Postat pe 29 Octombrie 2009 18:45
IN COPILARIA AM AVUT ASLO MARE
NU MAI STIU VALOARE DAR DOCT AAAAU ZIS CA DACA MAI STATEAM O ORA FACE SEPTICEMIE. MI-AU FACUT ATUNCI DOZA DE SOC ADICA 4 SERINGI CU NU STIU CE (DOUA IN VENA SI 2 INTRAMUSCULAR)
DUPA ASTA AM FACUT 2 ANI SAPTAMINAL MAODAMIN AUSTRIAC INTRAMUSCULAR

FARA MOLDAMIN NU SE STERILIZEAZA NICI UN STRPTOCOC INDIFERENT DE CE AR FII
BAFTA MULTA
healthy003595
Postat pe 3 Martie 2010 16:51
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:40
De la: healthy003595, la data 2010-03-03 16:51:25 IN COPILARIA AM AVUT ASLO MARE
NU MAI STIU VALOARE DAR DOCT AAAAU ZIS CA DACA MAI STATEAM O ORA FACE SEPTICEMIE. MI-AU FACUT ATUNCI DOZA DE SOC ADICA 4 SERINGI CU NU STIU CE (DOUA IN VENA SI 2 INTRAMUSCULAR)
DUPA ASTA AM FACUT 2 ANI SAPTAMINAL MAODAMIN AUSTRIAC INTRAMUSCULAR

FARA MOLDAMIN NU SE STERILIZEAZA NICI UN STRPTOCOC INDIFERENT DE CE AR FII
BAFTA MULTA


experienta mea te contrazice!
camiflorea
Postat pe 12 Iunie 2010 15:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
anticonceptionalele 27 De la: amymioara 6 Octombrie 2009 22:09
buna 5 De la: office_salinasusesi_ro 21 Februarie 2010 08:22
polip endometrial 5 De la: deliapetrescu@yahoo.com 2 Iunie 2009 16:40
Apendicita sau pietre la rinichi??? 5 De la: cris_25 14 Iulie 2012 13:49
Pro sau contra? 1 De la: healthy005571 6 Mai 2010 15:10