Setari Cookie-uri

abonamente medfile

Buna fetelor
Am vazut ca sunteti toate foarte interesate de sanatate si ca puneti mare accent pe acest aspect , tocmai d aceea vroiam sa va spun deste carduri d sanatate d la medlife ,eu una mi am facut un astfel d abonament si sunt f multumita , chiar dak nu ma duc f f des la doctor , makr cu acest abonament dak patesc cv v-oi avea cele mai bune ingrijiri medicale
Haidetzi sa ma sp dsp ce este vb , sunt 3 tipuri d abonamente : classic( pret 189 euro pe an ) bisness(299) si executive ( 498) in functie d complexitatea pb dvs medicale , cel pe care vi l recom este bisness , e super ok d.p.d.v al raportului calitate plet .+ ptr femeile insarcinate sunt ideale , economisiti f multi bani , la bisness stiu k sunt f multe analize care se fac in acea periada
ganditiva ca aceste ab , va ofera pos sa va ducetzi ori d cate ori vreti la medfile , fara a mai da nici un ban in plus , chiar dak avetzi nev d dermatolog, ofl, cardiolog etc etc

daca v ar interesa un astfel d ab putetzi baga in lista d mess id ul asta : dtza22@yahoo.com e o tipa care lucreaza la bcr , doar banca asta din cate stiu coopereaza cu medfile .... in fn sper k v am fost d folos cu cv , multa bafta
healthy006322
Postat pe 13 Octombrie 2009 16:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dr. ginecolog 1 De la: healthy013898 7 Aprilie 2010 20:23
Mancarimi corporale 10 De la: stem_29 13 Decembrie 2010 18:38
CURS DIAGNOSTIC SI EVALUARE CLINICA 18-20 Septembrie 2009 1 De la: CLINICAAQUAMARIN 27 Iulie 2009 17:18
Farmacodependenta 9 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 09:51
sanoo 7 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 09:24